بروزرسانی : 4 مهر 1396

8 هندزفری گران و برند عالی در جهان

8 هندزفری گران و برند عالی در جهان

بهترین هندزفری های جهان

هندزفری هایي را می خواهیم بشما معرفی کنیم که افزون بر قیمت نسبتا بالایی که دارند از کیفیت بی مشابه اي در دنیا میباشند .

اگر به دنبال خرید یک هندزفری بوده باشید می دانید که مدل‌هاي گوناگونی از این گجت در بازار وجود دارد و این مسئله می تواند به سر‌درگمی مشتری منتهی شود، اما جایی برای نگرانی نیست چون ما در این مقاله به معرفی برترین و به روز‌ترین هندزفری‌هاي بازار خواهیم پرداخت.
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
در اختیار داشتن یک هندزفری می تواند آسانی بیشتری رابه سنجیدن کاربر از برقراری ارتباط‌هاي تلفنی ببخشد؛ گاهی در حالات مناسبی برای نگه‌‌ داشتن موبایل در کنار گوشمان نیستیم، گاهی سرمان خیلی شلوغ هست ودر حال انجام دادن چند کار به صورت هم‌دوران هستیم، بعضی اوقات در حال انجام فعالیت‌هاي ورزشی هستیم و اگر در شرایط عادی هم باشیم می دانید که در دست داشتن تلفن همراه به منظور انجام مکالمه‌هاي طولانی‌‌مدت تلفنی میتواند دست شما رابه شدت خسته کند.
اگر شما هم سنجیدن مشابهی را داشته‌اید و بنا به شرایط ناب کاری و زندگی‌تان نیاز به بهرهگیری از یک هندزفری دارید این مقاله برای کمک بشما در انتخاب یک گجت مناسب نوشته شده‌هست.
1- Jabra Motion
وزن: 17.5 گرم عمر باتری: 7 ساعت برد:10 متر فناوریNFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 4
• نقاط قوت
1- طراحی خوشگل
2- عمر باتری طولانی
• نقاط ضعف
1- قیمت بالا
2- کیفیت صدا می‌توانست بهتر باشد
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
هندزفری مدل Motion کمپانی Jabra میتواند به خوبی از پس ارتباط‌هاي تلفنی طولانی‌‌مدت شما بر‌آید، صدای خروجی گجت بی‌نقص نیست اما می تواند کاربر را راضی نگه دارد و باوجود فناوری حذف صدا‌هاي مزاحم محیط میتوانید در محیط‌هاي شلوغ نیز روی آن حساب کنید.
نصب و راه‌اندازی Jabra Motion به سادگی انجام می گیرد و عمر باتری 7 ساعته آن شما را از شارژ مکرر باتری آن بی‌نیاز خواهد‌کرد، توصیه میکنیم گذشته از خرید این مدل حتما آن را بر روی گوش خود نصب و امتحان کنید، کمپانی سازنده به منظور آسانی کاربر این هندزفری رابه صورت قابل تنظیم ساخته تا بر روی گوش افراد گوناگون نصب شود اما بعضی از افراد به هنگام نصب آن خیلی راحت نیستند.
2- Plantronics Voyager Legend
وزن: 18 گرم عمر باتری: 7 ساعت فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 4
• نقاط قوت
1- آسانی کاربر به هنگام نصب
2- دارای Caller ID
• نقاط ضعف
1- قدیمی بودن
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
مدتی از شروع ارائه هندفری مدل Voyager Legend کمپانی Plantronics می‌گذرد و با این که این مدل از اخیر‌ترین مدل‌هاي موجود در بازار نیست اما قطعا هنوز یکی از برترین‌هاست.
تمرکز طراحی در این مدل بر روی آسانی کاربر بوده ودر نتیجه میتوانید بدون داشتن احساس خستگی ساعت‌ها آن را بر روی گوش خود نگه دارید، این هندزفری با توجه زیادی بر روی گوشتان نصب میشود و نگرانی‌اي از بابت افتادن آن بر روی زمین نخواهید داشت.
یکیدیگر از ویژگی‌هاي دیدنی این مدل آن هست که به موقعبهرهگیری ازآن هیچ نیازی به دخالت دست ندارید، وقتی تماسی ورودی داشته باشید هندزفری نام و یا شماره تلفن شخص ارتباط گیرنده را برایتان می‌خواند سپس در صورت تمایل و با گفتن کلمه “Answer” میتوانید به سادگی به ارتباط پاسخ دهید؛ افزون بر این محافظت این مدل از فناوری حذف صداهای مزاحم محیط کارایی آن در محیط‌هاي شلوغ را تضمین می کند و به لطف وجود میکروفون چند‌گانه در آن کیفیت صدای خروجی شما در حین ارتباط بی‌نقص خواهد بود.
3- Plantronics Voyager Edge
وزن: 9.07 گرم عمر باتری: 6 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 4
• نقاط قوت
1- وزن کم
2- محافظت از فرمان‌هاي صوتی
• نقاط ضعف
1- عمر باتری می‌توانست اکثر باشد
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
این مدل دومین هندزفری کمپانی Plantronics هست که در لیست برترین هندزفری‌هاي ما جا میگیرد و اگرچه آخرین هم نخواهد بود که نشان دهنده مهارت عمده این کمپانی در ساخت هندزفری‌ها هست.
هدف اصلی کمپانی سازنده در طراحی این مدل ساختن یک هندزفری کوچک و مختصر بوده هست، اگرچه نگذارید جثه آن شما را فریب دهد چون فناوری زیادی در ساخت Voyager Edge بکار رفته که می تواند کارایی بی‌نقصی را برای کاربر به ارمغان بیاورد.
این هندزفری واقعا هوشمند هست و یکی از نمود‌هاي هوشمندی آن را می توانید به هنگام نصب آن بر روی گوشتان متوجه شوید، Voyager Edge در هر لحظه می‌داند که شما آن را بر روی گوش خود نصب کرده‌ اید و یا خیر، برای مثال وقتی تماسی ورودی دارید گذشته از پاسخ دادن هندزفری را بر روی گوشتان نصب کنید، در این شرایط گجت خود بخود فعال شده و به ارتباط ورودی تان می پردازد.
این هندزفری از فرمان‌هاي صوتی گوناگونی محافظت میکند، می توانید در محیط‌هاي شلوغ و پر سر و صدا با آسودگی خاطر ازآن بهرهگیری کنید و فناوری NFC موجود در آن نصب و راه‌اندازی نخست را در چند ثانیه میسر ساخته هست.
4- Jawbone Era
وزن: 10.3 گرم عمر باتری: 5.5 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 2.1
• نقاط قوت
1- فوق‌العاده کوچک و ظریف
2- وزن کم
• نقاط ضعف
1- عمر باتری می‌توانست اکثر باشد
2- قدیمی بودن
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان

بهترین هندزفری ها

این هندزفری کوچک‌ترین مدلی هست که در میان لیست برترین هندزفری‌هاي ما قرار میگیرد و اگر به هر دلیلی همراه ندارید هندزفری بزرگی را بر روی گوش خود نصب کنید قطعا Jawbone Era برترین انتخاب شما خواهد بود.
این هندزفری به خوبی بر روی گوش کاربر نصب می شود پس نباید نگران افتادن آن بر روی زمین باشید و حتی می توان به هنگام دویدن و ورزش کردن هم ازآن بهرهگیری کرد.
فناوری NoiseAssassin این مدل باعث می شود که هندزفری بتواند از روی ارتعاشات پوست بین صدای شما و نیز صدای محیط تمایز قائل شود، در نتیجه Jawbone Era میتواند صدای محیط رابه طور کامل از مکالمه شما حذف کند و کیفیت دیدنی توجهی رابه شما ارائه دهد؛ عمر کم باتری تنها ضعفی هست که میتوان برای این مدل درنظر گرفت.
5- Plantronics Marque 2
وزن: 7.08 گرم عمر باتری: 7 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 3
• نقاط قوت
1- قیمت مناسب
2- ویژگی‌هاي کاربردی
• نقاط ضغف
1- کیفیت صدا می‌توانست بهتر باشد
2- وجود ضعف در حذف صدا‌هاي مزاحم محیط
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان

معرفی بهترین هندزفری ها

از شاخص‌ترین ویژگی‌هاي آن میتوان به جثه کوچک و آسانی کاربر به هنگام نصب اشاره کرد و کاربرانی که به علت قضایا کاری مجبورند در طول روز چندین مکالمه تلفنی طولانی را داشته باشند از عمر باتری 7 ساعته آن راضی خواهند بود.
Plantronics Marque 2 با تعداد زیادی از نرم افزا‌‌هاي ناوبری سازگار شده و از آن ها محافظت میکند و افزون بر این شما میتوانید بطور همزمان آن رابه دو موبایل هوشمند گوناگون متصل کنید، اگرچه باید بدانید که فناوری حذف صدا‌هاي مزاحم محیط در این مدل خیلی مفید عمل نمیکند و شاید به هنگام مکالمه در محیط‌هاي پر سر و صدا کمی کلافه شوید.
6- Plantronics M55
وزن: 8 گرم عمر باتری: 11 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 3
• نقاط قوت
1- قیمت مناسب
2- عمر طولانی باتری
• نقاط ضعف
1- طراحی ظاهری نه عمده خوشگل
2- بعضی از ویژگی‌هاي مرتبط به شبکه‌هاي اجتماعی فقط در کشور کشور آمریکا کار میکنند
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
Plantronics M55 هندزفری‌اي ارزان‌قیمت هست که عملکردی اکثر از انتظار شما رابه نمایش میگذارد؛ کیفیت ساخت آن چنگی به دل نمی زند اما کاربر به هنگام نصب آن احساس آسانی میکند و محافظت این مدل از فرمان‌هاي صوتی متعدد باعث می شود که بتوانید بدون دخالت دست ازآن بهرهگیری کنید.
کیفیت صدای ورودی رضایت‌بخش هست و فناوری حذف صدای‌هاي مزاحم محیط نیز باعث شده که مخاطب شما هم در شنیدن صدایتان مشکلی نداشته باشد.
دیدنی‌ترین ویژگی موجود در این مدل فناوری DeepSleep موجود در آن هست؛ بر پایه این ویژگی وقتی هندزفری به مدت 90 دقیقه از موبایل هوشمند شما دور شود «اکثر از برد 10 متری‌اش» بطور اتوماتیک وارد حالت آماده‌باش شده تا مصرف باتری اش به دستکم برسد و به محض این که موبایل تان در محدوده برد هندزفری قرار بگیرد Plantronics M55 بطور خودکار فعال شده و بکار خود ادامه می دهد.
7-Jabra Wave
وزن: 13.3 گرم عمر باتری: 8 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 3
• نقاط قوت
1- عمر طولانی باتری
2- آسانی کاربر به هنگام نصب
• نقاط ضعف
1- جثه بزرگ
2- قدیمی بودن
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان
باوجود عمر باتری 8 ساعته Jabra Wave می تواند انتخاب مناسبی برای کاربرانی باشد که در طول روز مکالمه هاي متعدد و طولانی‌مدت دارند افزون بر این صدای خروجی این هندزفری قابل قبول هست و به لطف محافظت اش از فناوری حذف صدا‌هاي مزاحم محیط مخاطب شما مشکلی در شنیدن صدایتان نخواهد داشت، از جمله دیگر ویژگی‌هاي مثبت آن می توان به قابلیت اتصال همزمان به دو موبایل اشاره کرد و تنها ضعف آن در ظرافت کم و بزرگ بودن بدنه آن خلاصه میشود.
8-Jabra Supreme UC
وزن: 18 گرم عمر باتری: 6 ساعت برد: 10 متر فناوری NFC: ندارد مشخصات بلوتوث: نسخه 3
• نقاط قوت
1- کیفیت صدای فوق‌ العاده
2- ویژگی‌هاي کاربردی متنوع
• نقاط ضعف
1- برای گوش دادن به موسیقی مناسب نیست
2- قیمت گران
8 هندزفری گران و برند عالی در جهان

آشنایی با بهترین هندزفری ها

هندزفری مدل Supreme UC کمپانی Jabra یک هدست همه ی فن‌رقیب هست، این مدل قابلیت اتصال همزمان به دو موبایل و یک کامپیوتر را دارد که با فشار دادن دکمه قطع ارتباط آن به مدت 2 ثانیه میتوانید بین دستگاه‌هاي متصل به آن یکی را انتخاب کنید، کیفیت صدا بی‌نقص هست و به لطف بهرهگیری از چرم مصنوعی در ساخت نگه دارنده سمعکی آن «قسمتی که پشت گوش قرار می گیرد»
میتوانید بدون احساس خستگی آن را ساعت‌ها بر روی گوش خود نگه دارید، اگرچه هنگامی که بر روی گوشتان قرار دارد باید از انجام حرکت‌هاي ناگهانی و فعالیت ورزشی پرهیز کنید چون وزن این مدل عمده هست و خیلی محکم روی گوش نصب نمی شود ودر نتیجه افتادن آن از روی گوشتان به هنگام حرکت‌هاي ناگهانی خیلی بعید نیست.
این مدل از فرمان‌هاي صوتی متعددی محافظت میکند که آن رابه یک هندزفری همه ی فن رقیب بدل کرده هست اگرچه با درنظر گرفتن قیمت بالای آن انتظاری کمتر از این هم ازآن نمی رود.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت