چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

2 ترفند ساده برای بازگرداندن پیامک های حذف شده در گوشی و همچنین ترفند حذف پیامکی که به شخص مورد نظر ارسال شده است .

چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟

در ادامه نرم افزاری کاربردی رابه شما معرفی میکنیم که به کمک ان میتوانید پیامک ها، پیام هاي‌ واتس اپ، مخاطبین، فایل هاي‌ رسانه اي، سناد و تاریخچه هاي‌ تماس و….. را بازیابی کنید.
به گزارش تالاب “DR. FONE’S ANDROID DATA RECOVERY” یک نرم افزار فوق العاده کاربردی برای کاربران اندروید است که بشما امکان بازیابی بیشتر هرنوع اطلاعات را می دهد.
نحوه بازیابی پیامک هاي‌ حذف شده از طریق نرم افزار “DR. FONE’S ANDROID DATA RECOVERY” :
مرحله اول:
 در ابتدا این نرم افزار را دانلود و بر روی کامپیوتر نصب کنید. سپس تلفن همراهتان را از طریق یک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید.
چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

بازگرداندن پیامک حذف شده

نکته:
DR. FONE’S ANDROID DATA RECOVERY یک ابزار دسکتاپ است نه یک اپلیکیشن اندروید.
مرحله دوم:
USB DEBUGGING را فعال کنید و قبل از هر اقدام دیگری مطمئن شوید “USB DEBUGGING” را فعال کرده‌اید.
 نحوه فعال سازی “USB DEBUGGING” :
از قسمت تنظیمات گوشی گزینه ABOUT PHONE/TABLET را انتخاب کنید.
چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

گزینه BUILD NUMBER را چندین مرتبه لمس کنید تا پیام “YOU ARE NOW 4 STEPS WAY FROM BEING A DEVELOPER.” و سپس پیام “YOU ARE NOW A DEVELOPER!” برایتان نمایش داده شود.
چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

ترفندهای موبایل
دوباره به تنظیمات گوشی برگردید، خواهید دید منوی DEVELOPER OPTIONS اضافه شده است. در ادامه به اسانی می توانید گزینه USB DEBUGGING را فعال نمایید.
نکته:
برخی کاربران اندروید نیازی به انجام اینکار ندارند و این گزینه به صورت پیش فرض برای آن ها فعال است.

تذکر:

اگر نسخه اندروید تلفن همراهتان 4.2.2 یا بالاتر است به محض اتصال گوشی به کامپیوتر پیامی در بالای صفحه نمایش برای شما نمایان می ‌شود؛ کافیست OK را انتخاب کنید.

مرحله سوم:
نوع فایل مورد نظرتان را انتخاب و اسکن کنید. در صفحه اي که بشما نشان داده میشود گزینه”پیام” را انتخاب کرده و بر روی NEXT کلیک کنید. دو حالت اسکن در معرض وجوددارد: استاندارد یا پیشرفته.
توصیه ما بشما این است که حالت استاندارد را انتخاب کنید چراکه سریع تر کار می کند و اگر این حالت نتوانست فایل هاي‌ موردنظر شما را بیابد می توانید از حالت پیشرفته کمک بگیرید.

حالا کافیست روی دکمه START کلیک کنید تا اسکن آغاز شود؛ اینکار ممکن است چند دقیقه طول بکشد.
مرحله چهارم:

 مرور پیام هاي‌ یافت شده؛ زمانیکه اسکن پایان یافت میتوانید پیام ها را مرورکنید و موارد موردنظرتان را انتخاب کرده و روی دکمه بازیابی کلیک کنید.


چگونه SMS حذف شده را برگردانیم؟ + حذف پیامک ارسال شده

چگونه پس از تایید ارسال SMS، از ارسال آن ممانعت کنیم؟

در صورتی که جزو کاربرانی باشید که زیاد اهل پیامک دادن هستند، در این صورت به طور حتم تا حال با مشکلی به نام ارسال اشتباه پیامک مواجه شده‌اید. بعضا کاربران به‌دلیل عدم توجه پیامک‌های خود را اشتباها برای افراد اشتباهی ارسال می‌کنند که دقیقا ثانیه‌ای پس از ارسال متوجه اشتباه خود می‌شوند، اما راهی برای ممانعت از ارسال ندارند.

در ادامه به تشریح راهکاری برای ممانعت از ارسال پیامک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

سیستم‌عامل اندروید به تنهایی امکانی را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد تا از طریق آن از ارسال پیامک‌های در حال ارسال ممانعت نمایند. از این‌رو می‌توان از طریق استفاده از اپلیکیشن‌ TigerText بدین منظور استفاده کرد.

می‌توان این اپلیکیشن را جایگزین اپلیکیشن مورد استفاده برای ارسال و دریافت پیامک کرد. برای استفاده از این اپلیکیشن دریافت‌کنندگان پیامک‌ یا به بیان بهتر افرادی که شما به آن‌ها پیام متنی ارسال می‌نید، ملزم به استفاده از این اپلیکیشن نیستند.

یکی از بهترین قابلیت‌های این اپلیکیشن حفاظت از پیامک‌های شما است. علاوه بر این امکان، می‌توان در صورت ارسال پیامک به مخاطبی که اشتباها پیام به وی ارسال می‌شود، ممانعت کرد. ویژگی‌های این اپلیکیشن به ترتیبی است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

امکان ایجاد پیامک

روند طولانی ارسال پیامک

امکان استفاده از قابلیت Recall. این قابلیت را باید پیش از مشاهده‌ی پیامک ارسال شده توسط کاربر مورد استفاده قرار داد.

در صورتی که آیکون سبز را مشاهده نکنید، به معنای ارسال موفق پیامک است.


حذف پیامک ارسال شده

محققان آمریکایی نرم‌افزاری طراحی کرده‌اند که امکان حذف پیام ارسالی را از روی تلفن همراه گیرنده فراهم میکند.

به گزارش تالاب  اگر پیامی رابه اشتباه برای کسی فرستاده باشیم یا از ارسال ان پشیمان باشیم، راهی برای حذف ان وجوددارد؟ برنامه نرم افزاری «Snapchat» یکی از روش هایي است که به صورت خودکار اقدام به حذف پیام ها، عکسهای و فیلم ها چند ثانیه پس از دیدن آن ها می کند.

برنامه نرم افزاری جدید «Anas» عملکردی مشابه «Snapchat» دارد، اما از قابلیت حذف پیام ها از روی تلفن همراه گیرنده پیش از خوانده شدن و ایجاد عکس هاي‌ خود تخریب شونده برخوردار است.

این برنامه برای تلفن هاي‌ همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید و «iOS » طراحی شده است.

امکان استفاده از ویژگی خود تخریب شونده برنامه نرم افزاری «Anas» در حالت هاي‌ متداول وجود ندارد و کاربر باید از حالت «off the record» استفاده کند.

ویدئو ها و عکسهای تنها در زمانی که کاربر بر روی گزینه «Tap to view» کلیک کند، نمایش داده میشوند و پس از 60 ثانیه نیز بطور خودکار از روی تلفن همراه گیرنده حذف میشوند. با کمک این برنامه نرم افزاری امکان حاشیه نویسی برای عکسهای و ویدئو ها نیز وجوددارد

پیامک های حذف شده و پیامک های اشتباهی که ارسال کردید را با ترفندهای بالا بازگردانید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت