انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

توصیه‌هاي‌ نوشیدنی دراین مطلب، بر اساس ماه تولد شـما می‌باشد پس در ادامه این مطلب از مجله تفریحی تالاب بخوانید کـه کدام اسموتی بر اساس ماه تولدتان مناسب شـما اسـت. 

 

اسموتی های مربوط به هر ماه از سال

بـه دنبال یک صبحگاه کوچکی هستید کـه بتوانید در حال حرکت از ان استفاده کنید؟ چه زود از خواب بیدار شوید و چه چند بار چرت بزنید، هیچ چیز بهتر از یک اسموتی خوشمزه و سالم نیست تا روز خودرا با پای راست شروع کنید. اما برخلاف چیزهای ساده تری مانند تخم مرغ یا نان تست، ترکیبات اسموتی بـه ظاهر بی پایانی وجوددارد، از جمله همه ی چیز از میوه ها و سبزیجات گرفته تا مواد افزودنی سالم مانند دانه هاي‌ چیا و پودر پروتئین. بـه همین دلیل ما با اخترشناس مشورت کردیم تا بفهمیم هر علامت زودیاک چه نوع اسموتی باید بنوشد.

 

بیشتر بخوانید: آموزش طرز تهیه انواع اسموتی مقوی برای بدن و سلامتی

 

1. فروردین: اسموتی پرتقال زنجبیلی

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

برخیز و بدرخش! بـه عنوان نخستین علامت زودیاک، فروردین، گردشگر ماجراجو و با چشمان روشن اسـت. شـما اعتماد بـه نفس سرد و روحیه رقابتی دارید، بنابر این تمام تلاش خودرا بـه کار می‌گیرید. بـه همین دلیل اسـت کـه بـه اسموتی نیاز دارید کـه با سطح شدت و اشتیاق شـما مطابقت داشته باشد.

 

صبح خودرا «کـه بی شک قبل از طلوع خورشید رخ می‌دهد» با نوشیدنی از آب پرتقال تازه فشرده و زنجبیل شروع کنید، شـما را کاملاً بیدار و آماده غلبه بر روز می‌کند. این ترکیب روشن و تند همچنین بـه تقویت سیستم ایمنی بدن شـما کمک می‌کند، بنابر این از دست نخواهید داد.

 

2. اردیبهشت: اسموتی جو موز

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

بر اساس و کاربردی، اردیبهشتی ها دوست دارند همه ی چیز را ساده نگه دارند. مطمئناً از تجملات کوچک زندگی لذت میبرید، اما بیشتر بـه تصویر بزرگ و انجام کارها اهمیت می دهید. شـما بـه دنبال این نیستید کـه صبح خودرا با یک صبحانه پیچیده پر استرس کنید، بنابر این یک اسموتی ساده برای شـما عالی اسـت.

 

فقط با سه ماده – موز، جو، و شیر دلخواه شـما – این دستور غذا در کمترین زمان ممکن شـما را از خانه خارج می‌کند. اما، برای روزهایی کـه بـه چیزی اضافی نیاز دارید، می توانید مواد سرگرم‌کننده مانند دارچین، عسل یا کره بادام‌زمینی را اضافه کنید.

 

3. خرداد: اسموتی پروتئین موکا

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

تو آدم صبح نیستی، خردادی، اما باد دومی بـه تو میرسد کـه تمام شب تو را نگه می دارد. بـه عنوان پروانه اجتماعی زودیاک، برای شـما آسان اسـت کـه در حین یافتن دوستان جدید، زمان را از دست بدهید. بنابر این، اسموتی ایده‌آل شـما زمانی کـه بالاخره از رخت خواب بیرون آمدید، بـه اسانی کنار هم ریخته میشود.

 

این صبحانه غنی بعد از یک شب طولانی، کار مضاعفی را انجام می‌دهد – قهوه و کاکائو شـما را خوشحال می‌کند، در حالی کـه پودر پروتئین، کره بادام، دانه چیا و موز شـما را سیر نگه می دارد و آنتی اکسیدان هاي‌ مورد نیاز برای انجام دوباره ان را تامین می‌کند.

 

4. تیر: اسموتی پینا کولادا

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

اگر چه تیری ها بـه حساس و شیرین بودن مشهور هستند، اما همیشه در سمت راست تخت از خواب بیدار نمیشوید. اگر بـه اندازه کافی خواب «یا غذا» نداشته باشید، جنبه خرچنگی دارید، بنابر این باید مراقبت از خودرا بـه عنوان بخشی از برنامه صبحگاهی خود در اولویت قرار دهید.

 

و چه راهی بهتر از اسموتی پینا کولادا برای استراحت روزانه؟ این ترکیب با طراوت از آناناس، شیر نارگیل و موز برای یک غذای خامه‌اي ترکیب می شود کـه مانند یک جزیره گرمسیری «بدون رزرو پرواز» احساس میشود.

 

بیشتر بخوانید: اسموتی جدید 2023 برای کاهش وزن + 8 دستور العمل

 

5. مرداد: اسموتی شکلاتی-کره بادام زمینی-موز

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

مردادی ها دوست دارند اظهار نظر کنند، این بدان معناست کـه شـما از ایده خسته کننده بودن متنفر هستید. این برای همه ی چیز از جایی کـه خرید می کنید تا انچه می‌خورید صدق می‌کند. از آنجایی کـه بیش از هر چیز از اجرای یک اجرا لذت میبرید، احتمالاً میوه ها و سبزیجات را نادیده می‌گیرید و بـه جای ان اسموتی پر از طعم هاي‌ غلیظ و غنی را انتخاب می کنید.

 

برای رسیدن بـه این دستور العمل فوق العاده، کره بادام زمینی خامه اي، پودر کاکائو، موز و شیر بادام رابا هم مخلوط کنید. برای یک انکور، خرما، شربت افرا یا حتی چند تکه شکلات تلخ را اضافه کنید. بیشتر شبیه دسر خواهد بود تا صبحانه.

 

6. شهریور: اسموتی ماچا سبز

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

بـه عنوان کمال گرایان زودیاک، روال صبحگاهی شـما مقدس اسـت. دوست دارید چند ساعت اول روز را بـه انجام کاری سازنده بگذرانید، بنابر این زمانی را برای هدر دادن روی کارهایی کـه قبلاً در فهرست کارهایتان نیست، هدر دهید. در حالت ایده آل، صبحانه خودرا از شب قبل آماده کنید.

 

یک اسموتی خوشمزه و مغذی ماچا را می‌توان زودتر از موعد تهیه کرد، بنابر این تنها کاری کـه باید انجام دهید این اسـت کـه صبح ان را مخلوط کنید. ماچا مملو از آنتی اکسیدان اسـت و سطح سالمی از کافئین دارد. بـه علاوه، طعم ان با هر سبزی برگ‌داری کـه ممکن اسـت برای تقویت سلامتی بیشتر در ان بریزید، عالی اسـت.

 

7. مهر: اسموتی موز توت فرنگی

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

برونگرا و جذاب، ترازوها دوست دارند در جایی کـه عمل اسـت باشند. اما بـه عنوان نشانه اي از ترازو، شـما نیاز بـه تعادل سالم بین زندگی حرفه اي و اجتماعی خود دارید. و تلاش مداوم برای هماهنگی میتواند بـه این معنی باشد کـه در تصمیم گیری مشکل دارید.

 

چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن شـما وجوددارد، بنابر این نیازی بـه هدر دادن زمان برای یک اسموتی صبحانه پیچیده ندارید – بـه همین دلیل اسـت کـه یک ترکیب طعم نوستالژیک مانند توت فرنگی و موز عالی اسـت. فقط میوه «تازه یا منجمد»؛ شیر و یخ را اضافه کنید، و بلافاصله صبحانه را آماده میکنید، بنابر این میتوانید روی گزینه‌هاي‌ خود عذاب نکشید و بـه زندگی پرمشغله خود ادامه دهید.

 

8. آبان: اسموتی زغال اخته انار

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

عقرب ها افرادی عمیق و پیچیده هستند. چیزهای زیادی در شخصیت شـما وجوددارد کـه در ابتدا آن ها را پنهان می کنید، کـه فقط بـه شهرت شـما بـه دلیل سخت خواندن می افزاید. ودر حالی کـه شـما بـه اندازه هموطنان خود اهل خانه نیستید، قبل از این کـه با دنیا روبه‌رو شوید، بـه زمان زیادی در صبح نیاز دارید.

 

شـما تمایل دارید بـه سمت طعم هایي کـه بـه اندازه شـما لایه لایه و پویا هستند جذب شوید. زغال اخته و انار دارای طرف هاي‌ شیرین و ترش هستند کـه بـه خوبی یک دیگر را تکمیل می‌کنند و مقادیر زیادی آنتی اکسیدان را فراهم می‌کنند. با ماست یونانی مخلوط کنید تا یک دوز پروتئینی سیر کننده داشته باشید، و شـما آماده هستید.

 

9. آذر: اسموتی ادویه کدو تنبل

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

بـه عنوان یک ماجراجوی زودیاک، عاشق امتحان کردن چیزهای جدید هستید و مشکلی برای تغییر روال خود ندارید. و با همه ی مسافرت‌ها و رفت و آمد‌هایتان، گاهی اوقات لازم اسـت یک قدم بـه عقب برگردید و صبح آهسته‌اي برای خود داشته باشید تا دوباره جمع شوید و سوخت‌گیری کنید.

 

اسموتی ادویه کدو تنبل هم منحصر بـه فرد اسـت و هم آرامش بخش. دستور غذا مترادف با پاییز اسـت، اما بـه لطف پوره کدو تنبل کنسرو شده می توانید در تمام طول سال از ان لذت ببرید. طعم دلپذیر رابا دارچین و شربت افرا تشدید کنید و با ماست یونانی، شیر بادام و پودر پروتئین وانیل تغذیه خودرا دریافت کنید.

 

10. دی: اسموتی کیک هویج

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

از آنجایی کـه شـما علامت عملی، متمرکز و سخت کوش زودیاک هستید، مردم تصور میکنند کـه شـما دوست ندارید رها کنید و سرگرم شوید، اما این نمی‌تواند دور از واقعیت باشد. در واقع، اگر چیزی وجوددارد کـه بیشتر از یک کلاسیک دوست داشته باشید، یک تغییر جالب و غیرمنتظره در مورد علاقه قدیمی اسـت.

 

این چیزی اسـت کـه این اسموتی کیک هویج خامه اي را بسیار سرگرم کننده می‌کند. تمام فواید سلامتی هویج، خرما و موز خرد شده، همراه با طعم تند زنجبیل را دارد. با عصاره وانیل و شیر مخلوط کنید تا احساس کنید در حال نوشیدن یک کیک هویج میلک شیک برای صبحانه هستید.

 

11. بهمن: مانگو لاسی

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

آزاد اندیش و تحلیل گر، شـما فردی نیستید کـه از وضعیت موجود پیروی کنید. بـه عنوان منحصربه‌فردترین علامت زودیاک، ترجیح میدهید چیزهایی را برای خودتان تجربه کنید و بر اساس انچه بـه نظرتان درست اسـت، تصمیم بگیرید.

 

دفعه بعد کـه در حال درست کردن صبحانه هستید، چرا یک غذای مورد علاقه بین المللی را امتحان نکنید؟ Mango Lassi یک نوشیدنی خامه اي از شمال هند اسـت کـه انبه تازه، ماست، شیر، کمی شکر و مقداری هل رابا هم ترکیب میکند. نکته حرفه‌اي: می توانید هل رابا هر یک از ادویه‌هاي‌ مورد علاقه‌تان مانند دارچین، زردچوبه، جوز هندی، پاپریکا یا حتی کاین عوض کنید، بنابر این هیچ مشکلی برای ایجاد یک دستور غذای خودتان نخواهید داشت.

 

بیشتر بخوانید: راز های عجیب در مورد متولدین هر ماه از سال

 

12. اسفند: اسموتی لوبیا وانیلی-نارگیل-ماست

انواع اسموتی ویژه ماه تولدتان (اسموتی ماه شما چیست)

بـه عنوان خیال پرداز زودیاک، ماهی ها بـه زمان زیادی نیاز دارند تا در روزبعد از بیدار شدن از خواب آسان شوند. هرج و مرج و سرعت سریع دنیای واقعی میتواند برای شـما طاقت فرسا باشد، بنابر این ضروری اسـت کـه یک روال صبحگاهی ایجاد کنید کـه بـه شـما کمک کند احساس زمین بودن داشته باشید.

 

روح حساس شـما با طعم شیرین و گرمسیری اسموتی لوبیا نارگیل وانیلی احساس آرامش می‌کند. ماست یونانی، لوبیا وانیل، عسل، برگ نعناع تازه و چند حبه آب نارگیل یخ زده رابا هم ترکیب کنید و تا زمانی کـه بـه قوام ایده آل برسید، مخلوط کنید. احساس خواهید کرد کـه روز خودرا دریک استراحتگاه ساحلی پنج ستاره آغاز میکنید—مکانی عالی برای این علامت ماهی.

جدیدترین مطالب سایت