دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

هات چاکلت پاریسی خوشمزه و عالی 

با یک سری دیگر از هاک چاکلت خوشمزه در خدمت تان هستیم در ادامه میتوانید با یادگیری تهیه هات چاکلت فرانسوی فوق العاده ما را دنبال نمایید .

 

 هات چاکلت فرانسوی «لُ شکلات شو» نام دارد. فرانسوی ها با یک فنجان هات چاکلت گرم میشوند و بعنوان مدل ایتالیایی، این هات چاکلت نیز غلیظ و خامه اي هست. اگرچه کمی شیرین تر هست و بجای ماگ، در فنجان هاي کوچک میل می‌شود. 

 

طرز تهیه :

 

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

1. شیر را در قابلمه متوسط روی حرارت ملایم آب کنید. هنگامیکه گرم شد، شکلات را افزون کنید و هم بزنید. برای این که شکلات به غلظت لازم برسد باید انها را سه دقیقه روی حرارت بسیار کم بجوشانید. اما مراقب باشید که سر نرود و چندان هم روی حرارت نماند.

 

درست مانند وقتی که می‌خواهید قهوه ترک درست کنید، چهارچشمی مراقب محتویات داخل شیرجوش باشید. در صورت تمایل می‌توانید شکر قهوه اي هم افزون کنید. 

 

تالاب :  2. مردم فرانسه این شکلات داغ را در فنجان قهوه میل می‌کنند. اگر می‌خواهید طعم بهتری داشته باشید. آن را چند ساعت کنار بگذارید و سپس دوباره گرم و نوش جان کنید.


انواع نوشیدنی

بیشتر بخوانید
دمنوش زالزالک را به هیچ عنوان از دست ندهید استفاده از چای زالزالک    دمنوش زالزالک فواید و خواص بی مشابه اي دارد در ادامه می توانید با فواید زالزالک بیشتر آشنا شوید .   زالزالک یکی از میوه هایي هست که شاید ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

جنجال پیدا شدن اسکلت انسان های غول پیکر (عکس)
جنجال پیدا شدن اسکلت انسان های غول پیکر (عکس)
مشاهده بیشتر