دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

هات چاکلت پاریسی خوشمزه و عالی 

با یک سری دیگر از هاک چاکلت خوشمزه در خدمت تان هستیم در ادامه میتوانید با یادگیری تهیه هات چاکلت فرانسوی فوق العاده ما را دنبال نمایید .

 

 هات چاکلت فرانسوی «لُ شکلات شو» نام دارد. فرانسوی ها با یک فنجان هات چاکلت گرم میشوند و بعنوان مدل ایتالیایی، این هات چاکلت نیز غلیظ و خامه اي هست. اگرچه کمی شیرین تر هست و بجای ماگ، در فنجان هاي کوچک میل می‌شود. 

 

طرز تهیه :

 

آموزش تهیه هات چاکلت فرانسوی عالی

1. شیر را در قابلمه متوسط روی حرارت ملایم آب کنید. هنگامیکه گرم شد، شکلات را افزون کنید و هم بزنید. برای این که شکلات به غلظت لازم برسد باید انها را سه دقیقه روی حرارت بسیار کم بجوشانید. اما مراقب باشید که سر نرود و چندان هم روی حرارت نماند.

 

درست مانند وقتی که می‌خواهید قهوه ترک درست کنید، چهارچشمی مراقب محتویات داخل شیرجوش باشید. در صورت تمایل می‌توانید شکر قهوه اي هم افزون کنید. 

 

تالاب :  2. مردم فرانسه این شکلات داغ را در فنجان قهوه میل می‌کنند. اگر می‌خواهید طعم بهتری داشته باشید. آن را چند ساعت کنار بگذارید و سپس دوباره گرم و نوش جان کنید.


انواع نوشیدنی

بیشتر بخوانید
طرز تهیه پانچ انگور سرد شدن هوا نمیتواند دلیلی برای نخوردن نوشیدنی های خنک باشد! پانچ اصطلاحا" به نوشیدنیهای میوه ای گازدار گفته می شود ، در مقایسه با سایر نوشیدنیها ، به دلیل داشتن ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجراهای واقعی از وجود ارواح
ماجراهای واقعی از وجود ارواح
مشاهده بیشتر