بروزرسانی : 7 دی 1402

گلچینی از بهترین رستوران های بوشهر برای مسافران (12 رستوران)

گلچینی از بهترین رستوران های بوشهر برای مسافران (12 رستوران)

دراین مطلب از مجله تفریحی تالاب، تلاش کردم اسامی و اطلاعات مربوط بـه بهترین رستوران هاي‌ بوشهر را بـه شکلی مختصر و مفید در اختیارتان بگذارم. امیدوارم در سفر بـه گوشه‌ و کنار ایران هرگز شکم‌گردی و آشنایی با فرهنگ غذایی نواحی گوناگون را فراموش نکنید.

غذاهایی محلی بوشهر

بوشهر یکی از زیباترین شهر های جنوبی کشور اسـت. وقتی کـه بـه جنوب سفر میکنید، باید طعم واقعی غذا هاي دریایی را بچشید. از نظر مردم جنوب، انواع غذا هاي دریایی را باید بـه‌صورت صید روز میل کرد و ماهی کـه برای تهران و سایر شهرها ارسال می شوند، دیگر مزه اصلی را ندارند.

پس خودتان را برای چشیدن ماهی‌هاي‌ خوشمزه و انواع غذا هاي محلی بوشهر آماده کنید. دراین مقاله قصد داریم تا شـما رابا بهترین رستوران هاي‌ بوشهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین رستوران های بوشهر

1. رستوران میداف

رستوران میداف

یکی از رستوران‌هاي‌ مشهور بوشهر کـه در مسیر ساحلی جفره واقع شده رستوران میداف اسـت. این رستوران از سه طبقه با چشم ‌انداز خلیج فارس کـه دو طبقه ان رستوران سنتی و کلاسیک و یک طبقه کافی شاپ اسـت تشکیل شده و انواع غذا هاي محلی و دریایی بوشهر مثل میگو سوخاری، دال عدس، ماهی شور و غذا هاي دیگر را می توانید دراین رستوران میل کنید.

رستوران میداف علاوه‌بر چشم ‌انداز زیبای خلیج فارس، بـه دلیل داشتن غذا هاي باکیفیت و کارکنان خوش برخورد در میان مشتریان مشهور اسـت. فضای داخلی رستوران میداف دارای طراحی سنتی و مدرن اسـت و همه ی روزه از ساعت 10:30 صبح تا 12 شب آماده پذیرایی از مهمانان اسـت.

2. رستوران لابستر لند

رستوران لابستر لند

یکی‌دیگر از رستوران‌هاي‌ مشهور بوشهر کـه در مسیر ساحلی قرار دارد رستوران لابستر لند اسـت. دراین رستوران می توانید انواع غذا هاي ایرانی و دریایی مثل قلیه ماهی و میگو دوپیازه را سفارش دهید. فضای داخلی رستوران لابستر لند گرم و صمیمی با چیدمان ساده اسـت و از ساعت 8 صبح تا 12 شب ودر سه وعده غذایی سرویس‌دهی دارد، کـه می توانید غذا هاي متنوع را باکیفیت بالا و قیمت مناسب امتحان کنید.

3. رستوران قوام

رستوران قوام

یکی از بهترین رستوران هاي‌ بوشهر کـه در بوستان قوام واقع شده رستوران قوام بوشهر اسـت. در رستوران قوام انواع غذا هاي محلی و دریایی بوشهر مثل کوبیده گوسفندی، میگو سوخاری، قلیه ماهی، قلیه میگو، ماهی شکم پر و خوراکی‌هاي‌ خوشمزه مثل حلوا بوشهری را میتوانید سفارش دهید.

در رستوران قوام علاوه‌بر خوردن غذا هاي خوشمزه و لذیذ بوشهر می توانید از معماری تاریخی و آب انبار قوام دیدن کنید و از قدم زدن در ساحل خلیج فارس لذت ببرید. رستوران قوام همه ی روزه از ساعت 10:30 صبح تا 1 شب آماده پذیرایی از مهمانان اسـت.

4. رستوران سنتی خاتم

رستوران سنتی خاتم

در رستوران خاتم با یک تیر دو نشان بزنید و هم زمان از غذا هاي محلی و فست فود ان لذت ببرید. رستوران سنتی خاتم نرسیده بـه پارک پرندگان قرار دارد و علاوه‌بر غذا هاي محلی بوشهر و فست فود میتوانید از میز اردور رستوران کـه دارای تنوع بالا و شامل انواع سوپ، ترشیجات، سالاد فصل، خرما و حلوا، کشک بادمجان و بسیاری موارد دیگر اسـت از خودتان پذیرایی کنید.

5. سفره خانه شونشین

سفره خانه شونشین

سفره خانه شونشین از جمله بهترین رستوران هاي‌ بوشهر اسـت کـه در خیابان دشتستان واقع شده و دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی اسـت. دراین سفره خانه زیبا کـه بـه سبک جنوبی و ساده طراحی شده انواع غذا هاي محلی و سنتی بوشهر را میتوانید سفارش دهید. در سفره خانه شونشین علاوه‌بر خوردن غذا هاي خوشمزه و لذیذ امکان سفارش دادن چای و قلیان هم وجوددارد.

6. رستوران گرگور

رستوران گرگور

رستوران گرگور یکی از رستوران‌هاي‌ جذاب بوشهر کـه دارای تنوع غذایی بالا و باکیفیت و مناسب برای انواع ذائقه و افراد گیاهخوار اسـت. دراین رستوران انواع غذایی بین‌ المللی، محلی، فرنگی و غذا هاي دریایی کـه بـه سبک آسیای شرقی طبخ شده را میتوانید سفارش دهید.

این رستوران در خیابان خلیج فارس، روبه‌روی مجتمع فرهنگی و تفریحی با فضایی زیبا و دنج قرار دارد و بی شک میتوانید بهترین و متنوع‌ترین غذاها را دراین رستوران امتحان کنید و از چشم ‌انداز خلیج فارس و موج‌هاي‌ زیبا لذت ببرید.

7. رستوران بل پاسی

رستوران بل پاسی

یکی از بهترین رستوران هاي‌ بوشهر کـه شعبه اصلی ان در شیراز اسـت و چند سالی اسـت شعبه دوم ان در بوشهر، خیابان جفره، بلوار چمران افتتاح شده رستوران بل پاسی اسـت. این رستوران زیبا از 5 طبقه تشکیل شده کـه هر طبقه بـه یک سبک خاص از غذاها تعلق دارد. از جمله غذاهایی کـه در رستوران بل پاسی می توانید سفارش دهید غذا هاي محلی، مدیترانه‌اي، ایتالیایی، فست فود و کافی شاپ اسـت.

8. رستوران زیتون

رستوران زیتون

رستوران زیتون از بهترین رستوران هاي‌ بوشهر اسـت کـه در جاده ساحلی قرار دارد و علاوه‌بر چشم ‌انداز زیبا دریا خلیج فارس انواع غذا هاي محلی و دریایی بوشهر را می توانید باکیفیت بالا دراین رستوران امتحان کنید. این رستوران از دو طبقه و دارای کادر مجرب و حرفه‌اي، غذا هاي متنوع و موسیقی زنده اسـت و بـه همین دلیل در میان مشتریان و گردشگران محبوبیت بسیاری دارد‌ ودر اکثر اوقات شلوغ اسـت.

9. رستوران خلیج فارس

رستوران خلیج فارس

یکی از رستوران‌هاي‌ مشهور بوشهر رستوران خلیج فارس اسـت کـه روبه‌روی پارک سیادت واقع شده و دارای محیطی زیبا و صمیمی اسـت‌. دراین رستوران کـه یکی از رستوران‌هاي‌ خانوادگی با میزهای بزرگ و کوچک اسـت میتوانید انواع غذا هاي دریایی و محلی بوشهر را امتحان کنید.

10. رستوران میکائیل

رستوران میکائیل

اگر بـه دنبال خوردن غذا هاي محلی و ایرانی با قیمت اقتصادی هستید رستوران میکائیل در بندر سیراف انتخاب مناسبی اسـت. دراین رستوران کـه یکی از بهترین رستوران‌ هاي‌ بوشهر اسـت می توانید انواع غذا هاي ایرانی و محلی رابا قیمت مناسب و کیفیت بالا سفارش دهید. رستوران میکائیل بـه دلیل برخورد خوب کارکنان و سرویس‌دهی مناسب در میان مشتریان بسیار مشهور اسـت‌

11. رستوران بریانی پل خواجو

رستوران بریانی پل خواجو

رستوران با کیفیت در بوشهر

در رستوران بریانی پل خواجو کـه از جمله رستوران‌هاي‌ محبوب بوشهر اسـت ودر خیابان ساحلی، کو شغاب واقع شده می توانید از خوردن بریانی کـه غذا سنتی اصفهان اسـت لذت ببرید. همچنین انواع کباب‌هاي‌ ایرانی و لذیذ طبخ می شود و میتوانید دراین رستوران غذا هاي باکیفیت و قیمت مناسب را سفارش دهید.

12. رستوران بریانی پل خواجو 

رستوران بریانی پل خواجو 

رستوران بوشهر غذا از دیگر رستوران‌هاي‌ مشهور بوشهر اسـت کـه در خیابان حافظ، کوچه پردیس 22 واقع شده و می توانید انواع غذا هاي محلی و سنتی بوشهر را دراین رستوران سفارش دهید. سرویس‌دهی دراین رستوران متوسط اسـت و اگر قصد خوردن ماهی شکم پر با قیمت اقتصادی را دارید این رستوران انتخاب مناسبی اسـت. رستوران بوشهر غذا همه ی روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده پذیرایی از مشتریان اسـت.

در پایان

برای این کـه لذت سفر بـه بوشهر و گپ و گفت زدن با مردم خونگرم این خطه از سرزمین ما دو چندان شود، توصیه می‌کنیم حتماً طعم لذیذ غذا هاي بوشهری را بچشید. بـه همین دلیل دراین مطلب لیستی از بهترین رستوران هاي‌ بوشهر بـه همراه رستوران هاي‌ سنتی ان را بـه همراه آدرس معرفی کردیم تا کار شـما را راحتتر کرده باشیم.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت