بروزرسانی : 1 اردیبهشت 1402

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

بهترین پاستا : پاستا یکی از غذا های اصیل ایتالیایی اسـت که با ترکیب اسپاگتی و پاستا با مواد و سس های‌ مختلف بدست می آید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از انواع پاستاهای مخصوص ماه تولدتان را منتشر کرده ایم.

پاستاهایی که باید بر اساس علامت تولد خود سفارش دهید

پاستا یک کلاسیک جهانی اسـت. و چه چیزی را نباید دوست داشت؟ بـه همان سادگی که خوشمزه اسـت، دنیایی از بافت‌ها، طعم‌ها و غذاها برای بررسی در صدها ترکیب احتمالی ماکارونی موجود وجوددارد.

با روش های‌ بسیار زیادی برای درست کردن این غذا، مطمئناً یک پاستا عالی برای علامت زودیاک شـما وجوددارد. بـه خواندن ادامه دهید تا از اخترشناسان درباره غذای ماکارونی که باید بر اساس علامت زودیاک خود سفارش دهید بشنوید.

بیشتر بخوانید: آموزش طرز تهیه 3 مدل پاستا خوشمزه + معرفی انواع پاستای ایتالیایی

فروردین: پنه آلا ودکا

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شـما قوی و قاطع هستید، فروردین، و تمایل دارید تأثیری ماندگار بر هر شخصی که ملاقات می کنید، بجا بگذارید. شـما در مورد نظرات خود پرشور هستید و ترجیح می دهید بـه جای حرف‌هایي که میزنید حرف دل تان را بزنید. در نتیجه، مردم یا انچه را که در ان هستید دوست دارند یا دور می‌مانند. هر چند که این شـما را اذيت نمی‌دهد. می داني که برای نزدیک‌ترین افراد دوست وفادار و دلسوز هستی.

ودکای کلاسیک پن آلا با طعم گوجه‌فرنگی تند و ودکای تندش، تمام بهترین ویژگی‌های‌ شـما را در بر میگیرد و مطمئناً شـما را برای کسب اطلاعات بیشتر باز می‌گرداند. «چیزی که این دستور غذا را برای فروردین عالی می کند این اسـت که می توانید بـه اندازه دلخواه ادویه بـه این سس اضافه کنید و این فقط طعم ان را افزایش میدهد.»

اردیبهشت: کاواتاپی کلاسیک

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

اردیبهشت نشانه تجملات روزمره اسـت، و بـه همین دلیل، شـما تمایل دارید بـه کلاسیک های‌ امتحان شده و واقعی پایبند باشید. هنگامیکه مسیر خودرا در زندگی پیدا کردید، خواه شغل شـما باشد یا شراکت های‌ عاشقانه، دوست دارید مسیر خودرا ادامه دهید. شـما بـه پاستای نیاز دارید که بتواند طعم‌های‌ قوی و شدیدی را که دوست دارید مانند کاواتاپی حفظ کند.

و از آنجایی که شـما بسیار شیک هستید، خوشحال خواهید شد که این عکس نودل های‌ منحنی را بـه خوبی بشناسید و طعم آن ها حتی بهتر از انچه بـه نظر میرسند. “Cavatappi یک ماکارونی کلاسیک و از نظر زیبایی شناسی اسـت. ناگفته نماند که تقریبا با هر سسی که اردیبهشت عملی ان را دوست خواهد داشت ظاهر و طعم عالی دارد.”

خرداد: پاستا فتا پخته شده

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

تو همیشه در حرکت هستی، خرداد. شاید این بـه خاطر زندگی اجتماعی فعال شـما باشد، یا شاید این واقعیت باشد که شـما همیشه سرگرم یک سرگرمی جدید هستید، اما ذهن شـما هرگز یک دقیقه طول نمیکشد تا کند شود. و شـما ان را بـه هیچ راه دیگری نخواهید داشت.

شـما بی نهایت کنجکاو هستید و از تجارب جدید شکوفا می‌شوید. غذای ماکارونی عالی شـما سریع درست می شود اما طعم را فدای آسانی نمی کند. همچنین چیزی اسـت که می توانید در شب بعدی خود در مورد ان چت کنید.

«غذا های ماکارونی پخته در حال حاضر بسیار شیک هستند، زیرا برای جمعیتی که در حال حرکت هستند، آسان هستند، و خرداد، بـه‌ویژه، دوست خواهد داشت که چقدر مواد اولیه لازم برای ساختن چیزی بـه این چشم‌گیر اسـت.» عطر و طعم ان پر از طعم اسـت، بـه اسانی تمیز می شود «دریک ظرف درست می شود»؛ و واقعا لذیذ اسـت. کی گفته نمیتونی همه ی چیز رو داشته باشی؟

تیر: لازانیا

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شیرین و احساساتی، شـما عاشق نوستالژی و آشپزی خوب خانه قدیمی هستید. شـما قلب بزرگی دارید و محبت خودرا از طریق خدمات «و غذا های خوشمزه» بـه دیگران نشان می دهید. فرقی نمیکند جشن تولد باشد یا فارغ‌التحصیلی، این احتمال وجوددارد که میزبان شـما باشید. بنابر این، ماکارونی ایده آل شـما باید بـه افراد زیادی غذا بدهد و بـه خوبی بسته بندی کند تا انها رابا باقیمانده بـه خانه بفرستد.

این دستور العمل های‌ خانوادگی را امتحان کنید و مهارت های‌ ماکارونی خودرا با یک غذای کلاسیک لازانیا کامل کنید. «این غذا زمان می برد تا درست شود؛ احتمالاً باید چند بار ان را بپزید تا نسخه کامل خودرا از این کلاسیک بیابید». “خوشبختانه، تیر نوع نشانه اي اسـت که باید در کار قرار داد تا ان را درست انجام دهد.

مرداد: پاستا پوتانسکا

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

نادیده گرفتن انرژی خروجی شـما سخت اسـت، مرداد، اما این بدان معنا نیست که شـما همان دیوایی هستید که همه ی شـما را بـه عنوان شخصیت معرفی می کنند. در واقع، در زیر ان همه ی فتنه‌گری و جذابیت، یک نرم‌افزار مخفی وجوددارد که بسیار آسان اسـت. شـما شاهد زنده اي هستید که نشان می دهد نباید یک کتاب را از روی جلد ان قضاوت کنید.

بـه طور مشابه، پاستا پوتانسکا نمایشی جذاب از طعم و عطر اسـت، اما در واقع درست کردن ان بسیار آسان اسـت. “این غذا دارای چند ماده اسـت که مردم یا دوست دارند یا از انها متنفرند، از جمله مقدار زیادی زیتون روشن و شور. اما برای کسانی که این پیچ و تاب کوچک را در ماکارونی خود دوست دارند، این غذا ناامید نخواهد شد.” درست همانگونه که شـما یک ذائقه اکتسابی هستید، این غذای خوشمزه و غنی نیز چنین اسـت.

شهریور: مرغ و اورزو

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شهریور، شـما ذاتاً اهل عمل و تمرکز هستید، و توجه بـه جزئیات شـما را بـه دقیق ترین علامت زودیاک تبدیل می کند. شـما می‌خواهید همه ی چیز را کامل دریافت کنید، بنابر این بهترین غذای ماکارونی برای شـما آسان خواهد بود، بدون یکسری مراحل پیچیده، در حالی‌که هنوز دل چسب و سالم اسـت.

مرغ و اورزو را می توان دریک قابلمه پخته و با هر تزئینی که دوست دارید روی ان بپوشانید. “Orzo یک پایه ماکارونی بسیار عالی اسـت زیرا تقریبا با هر سس و هر پروتئینی بـه خوبی جفت می شود.” شهریور این غذا را دوست خواهد داشت، زیرا علاوه بر خوشمزه بودن، بـه اسانی می توان ان را تغییر داد بدون این که نیازی بـه بازنگری کل روال خود باشد. فقط آبگوشت، سبزیجات یا پروتئینی را که می‌خواهید در رژیم غذایی خود قرار دهید، اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: درست کردن پاستا فلفلی خوشمزه

مهر: بره راگو

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

اکثر مردم شـما را بـه عنوان دیپلمات زودیاک یعنی مهر می‌بینند. ودر حالیکه درست اسـت که شـما دوست دارید همه ی چیز را منصفانه و متعادل نگه دارید، اما کاملاً طرفی از شـما وجوددارد که عاشق افراط و تفریط اسـت. دوست دارید کارها را آهسته پیش ببرید و از لحظات کوچک زندگی قدردانی کنید، زیرا ارزش کیفیت را درک می کنید.

یک بشقاب لذیذ راگو بره تنها چیزی اسـت که بـه شـما کمک می کند. “راگو یکی از لذیذترین غذا های ماکارونی در اطراف اسـت و تعداد زیادی از مردم از مدت زمانی که برای درست کردن ان صرف میشود منصرف می شوند. مهر ماهی می داند که چیزهای خوب زمان می برند و این غذا پاداش صبر انها را خواهد داد.”

مطمئناً هر لقمه اي را میل می کنید زیرا وقت خودرا برای لذت بردن از این غذای کلاسیک با دوستان درکنار یک لیوان شراب خوب و یک گفتگوی تند صرف می کنید.

آبان: صدف های پر شده

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شـما کاملاً بـه این شهرت دارید که خواندن ان سخت اسـت. شـما همیشه احساسات خودرا در ظاهر نشان نمیدهید، اما این بـه این معنی نیست که عمق کافی ندارید. در واقع، شـما تمایل دارید درونی نرم و شیرین خودرا پنهان کنید، زیرا وقتی با دیگران باز میشوید، برای شـما سخت می شود که واقعاً چه کسی هستید را پنهان کنید.

“صدف‌های‌ پر شده اغلب نادیده گرفته میشوند، زیرا مردم فکر میکنند دردسرشان بیشتر از ارزششان اسـت. در واقع، درست کردن یک غذای خوشمزه و دل چسب از این غذای اصلی بسیار سریع و آسان اسـت.” آشنا بـه نظر نمیرسد؟ از این غذای کلاسیک که درونش بـه طرز شگفت انگیزی شیرین اسـت، با یکی از افراد مورد علاقه خود لذت ببرید.

آذر: گنوکی توسکانی

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شـما سرگرم کننده و ماجراجویی هستید، آذر. ذهن کنجکاو و عشق بـه یادگیری، شـما را دراین راه نگه می دارد. دوست دارید خودتان را درست در وسط موقعیت های‌ غیرمنتظره قرار دهید، زیرا می‌دانید که رشد از تلاش برای چیزهای جدید ناشی می شود. بنابر این منطقی اسـت که شـما جهانگرد زودیاک هستید. در نتیجه، شـما از ان دسته هستید که ماکارونی خودرا بر اساس سنت و ریشه های‌ فرهنگی انتخاب می کنید.

گنوکی کلاسیک توسکانی بـه شـما این احساس را می دهد که فقط یک پلک با سواحل ایتالیا فاصله دارید و بـه شـما این فرصت را می دهد که سلیقه خودرا دریک نوع ماجراجویی کاملاً متفاوت بفرستید. “Gnocchi یک ماکارونی مبتنی بر سیب‌زمینی اسـت که سس سنگین را بـه خوبی نگه می‌دارد، بنابر این از پر کردن بشقاب خود نترسید. طعم ملایم و لطیف ان باعث می شود تا هر سسی که با ان ترکیب می کنید واقعاً بدرخشد.”

دی: پارم مرغ

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شـما عاشق سنت و کلاسیک هستید، حتی با چیزهایی بـه سادگی سفارش ماکارونی. بـه عنوان نشانه اي که بـه قابل پیشبینی بودن و قابل اعتماد بودن خود می بالد، در پایبندی بـه موارد دلخواه خود آرامش زیادی پیدا می کنید. مطمئناً هرازگاهی پا را از منطقه آسایش خود خارج خواهید کرد، اما در نهایت، همیشه راه خودرا برای بازگشت بـه موارد آزمایش شده و واقعی پیدا می کنید.

پارم مرغ بـه همراه اسپاگتی یک غذای مقوی و خوشمزه اسـت که نه تنها بـه سرعت آماده می شود بلکه یک غذای کامل را ارائه می دهد. “دلیلی وجوددارد که پارم مرغ بسیار محبوب اسـت، درست کردن ان آسان اسـت و همیشه طعم، بافت و کیفیت را ارائه می دهد. دی ها یکنواختی را دوست دارند و این غذا دارای جوهره آرامش بخشی اسـت که مطمئناً دی از ان استقبال می کند.”

بهمن: موساکا

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

شـما باهوش و سازگار هستید، که برخی ان را بـه عنوان بی تفاوتی اشتباه می کنند. اگر چه در نخستین ملاقات با افراد تمایل دارید که یک ناظر باشید، اما در ذهن فعال شـما چیزهای زیادی در زیر سطح کار می کند. از آنجایی که شـما یک روحیه آزاد اندیش و مستقل هستید، دوست دارید خودرا با روح های‌ منحصر بـه فرد دیگری احاطه کنید.

ترکیب های‌ ماکارونی دیوانه وار زیادی وجوددارد که انتخاب یکی برای این علامت عجیب‌وغریب واقعاً دشوار اسـت. همیشه بهتر اسـت برای بهمن مرموز و غیر قابل پیشبینی یک نوع نودل مبهم تر «یا جای گزین رشته فرنگی» انتخاب کنید. بـه همین دلیل، موساکا یک پیچ و تاب سرگرم کننده دریک کلاسیک یونانی اسـت که طعم سنتی رابا پیچ و تاب های‌ شگفت انگیز پیوند می دهد. بازی با لازانیا، ظرف بادمجان، گوشت چرخ کرده و سیب زمینی.

اسفند: میگو اسکمپی

بهترین پاستا برای متولدین هر ماه + علامت پاستا ماه تولد

ماهی ها که بـه عنوان هنرمند و دلسوز شناخته می شوند، تمایل دارند که در بیان خود با دیگران بسیار آزاد باشند. اگر چه شـما تصور کلیشه اي از قرار دادن سر خودرا در ابرها دارید، اما در بین متعادل ترین، هماهنگ ترین و هماهنگ ترین نشانه های‌ زودیاک هستید.

نگاه صمیمانه شـما بـه جهان بـه شـما این امکان را می دهد که همه ی چیز را از هر منظری ببینید. با این حال، این هوش هیجانی همچنین بـه این معنی اسـت که برای شارژ و تنظیم مجدد بـه زمان بیشتری دور از دیگران نیاز دارید.

یکی از چیزهایی که بـه شـما کمک میکند تمرکز داشته باشید، روشن کردن فیلم مورد علاقه‌تان و لذت بردن از یک غذای مقوی و کلاسیک اسـت. اسکمپی میگو بهترین راه برای درمان خود در مواقعی اسـت که زندگی سخت می شود. 

«اسفندها حساس‌تر و شکننده‌تر از بقیه هستند، بنابر این ماکارونی موی فرشته بهترین راه برای ادای احترام بـه نشانه فرشته‌اي و خلق‌وخوی ان‌ها اسـت. ناگفته نماند که مو های فرشته با غذا های دریایی بهترین جفت میشوند، که ماهی‌ها از ان‌ها استقبال خواهند کرد».

بیشتر بخوانید: طرز تهیه توپک های پاستا خانگی | روش پخت مک اند چیز ایتالیایی

در پایان

هر پاستایی بنا بـه شکل و اندازه‌ي خود سُس متفاوتی میـــخواهد. برای انواع لوله‌اي شکل پاستاها باید سس‌های‌ غلیظ‌‌تری آماده کنید. برای پاستاهای نازک مثل اسپاگتی‌ها و ماکارونی‌های‌ معمولی سُس‌های‌ رقیق‌تر با روغن و گوجه فرنگی رنده شده مناسب‌تر اسـت.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت