9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی (روز کیک اسفنجی)

9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی (روز کیک اسفنجی)

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از ترفندهای مهم برای پخت بهتر کیک اسفنجی را منتشر کرده ایم.«9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی» این نکات کوتاه و قابل درک هستند. مهم نیست کـه چه طعم یا بافت متمایزی را میخواهید بـه کیک اسفنجی خود اضافه کنید، حتما آن ها را برای جلسه پخت بعدی خود درنظر داشته باشید!

 

9 نکته که به شما کمک می کند بهترین کیک اسفنجی را بسازید

مسلما کیک هاي‌ اسفنجی یکی از ساده‌ترین شیرینی ها برای تهیه هستند. با این حال، حتی انها نیز ممکن اسـت اشتباه کنند! دستور العمل هاي‌ کیک اسفنجی زیادی وجوددارد کـه هر کدام ترکیب هاي‌ مختلفی از مواد، ترفندها و طعم ها را بررسی میکنند.

 

با این حال، هیچ چیز بهتر از دانستن اسرار این اسـت کـه چگونه کارشناسان همیشه کیک اسفنجی خودرا درست می‌کنند. در زیر، فهرستی از ده نکته را جمع آوری کرده ایم کـه بـه شـما کمک میکند تنها دریک مطالعه کوتاه متخصص شوید!

 

9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی

1. تمام مواد خود را آماده کنید

تمام مواد خود را آماده کنید

اول از همه ی، همه ی مواد لازم را قبل از شروع مخلوط کردن آماده و وزن کنید. این باعث افزایش دقت، کارایی می شود و تضمین می شود کـه در طول فرآیند اختلاط کمتر آشفتگی ایجاد خواهید کرد!

 

✅ مطالب مشابه: طرز پخت کیک ساده اسفنجی و تزئین و لایه گذاری کیک با کرم پاستری

 

2. مواد را در دمای اتاق نگه دارید

مواد را در دمای اتاق نگه دارید

اگر میخواهید کیک شـما ایده آل شود، این امر ضروری اسـت. اگر تخم‌مرغ یا شیرتان در یخچال بود، قبل از مخلوط کردن، ان‌ها را بیرون بیاورید تا بـه آرامی دمای اتاق را بگیرند. مشخص شده اسـت کـه این بـه ترکیبات بدون زحمت کمک میکند.

 

3. آن را مخلوط کنید

آن را مخلوط کنید

برای تسریع در روند، می‌توانید ابتدا کره و شکر رابا همزن بزنید. این همچنین در کمک بـه شـما در بـه دست آوردن قوام خامه اي مورد نیاز دراین مرحله بسیار موثر اسـت.

 

4. عجله نکنید!

عجله نکنید!

یاد بگیرید از پخت لذت ببرید. در حین مخلوط کردن، آرد را بـه آرامی داخل مواد خیس بریزید تا مطمئن شوید کـه مخلوط تا حد امکان هوادهی می شود.

 

5. بیش از حد مخلوط نکنید

بیش از حد مخلوط نکنید

دوباره آرد را بـه آرامی داخل مخلوط بریزید. از مخلوط کردن بیش از حد برای جلوگیری از منسجم شدن مخلوط خودداری کنید، کـه میتواند بـه طور قابل توجهی روی بافت کیک تأثیر بگذارد.

 

✅ مطالب مشابه: آموزش جدید طرز تهیه کیک اسفنجی ساده سری 2

 

6. شیر را نزدیک نگه دارید

شیر را نزدیک نگه دارید

بافت کرکی برای یک کیک اسفنجی ضروری اسـت و شیر یکی از مواد ترفندی اسـت کـه می‌تواند بـه شـما در رسیدن بـه این هدف کمک کند. وقتی متوجه شدید کـه مخلوط خیلی غلیظ اسـت، شیر را اضافه کنید.

 

7. تا جایی که می توانید از مواد واقعی استفاده کنید

تا جایی که می توانید از مواد واقعی استفاده کنید

برای طعم، هیچ محصول بسته بندی شده اي نمی‌تواند با استفاده از مواد واقعی مانند غلاف وانیل، پوست لیمو، چوب دارچین یا میوه ها شکست بخورد.

 

8. از کاغذ روغنی استفاده کنید

از کاغذ روغنی استفاده کنید - 9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی

برای این کـه کیک شـما کاملا فرم بگیرد، میتوانید قالب رابا کاغذ روغنی بپوشانید. این باعث میشود کـه کیک خیلی چرب نشود، مانند زمانی کـه از کره استفاده می کنید.

 

9. صبور باشید

صبور باشید - 9 ترفند مهم در مورد کیک اسفنجی

بـه کیک زمان کافی برای پختن بدهید. چند بار باز کردن فر حرارت پخت را کاهش میدهد ودر نهایت زمان پخت را طولانی تر میکند و باعث ریزش کیک می شود. پس صبور باش

 

✅ مطالب مشابه: طرز تهیه کیک اسفنجی بدون فر

 

در پایان

در این جا شـما ان را دارید، 9 نکته منحصر بـه فرد کـه بـه شـما کمک می‌کند هر بار بهترین کیک اسفنجی را دریافت کنید! با این حال، در مورد این فرآیند خیلی سختگیر نباشید، ملایم باشید و این روند را تا حد امکان لذت بخش کنید. اینکار رابا بچه هاي‌ خود انجام دهید، موسیقی ملایم پخش کنید، یا حتی می‌توانید عکس هاي‌ تصادفی برای زیبایی شناسی بگیرید! فقط اجازه ندهید کـه این فرآیند از نظر ذهنی بسیار دشوار شود. صرفاً انجام این موارد می‌تواند بـه شـما کمک کند بـه کمال برسید.

جدیدترین مطالب سایت