55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

ما بارها و بارها شنیده‌ایم کـه چقدر مهم اسـت کـه زوج‌ها وقت خودرا باهم بگذرانند «شـما هم احتمالاً ان را از من شنیده‌اید». اما چیزی کـه مهمتر اسـت این اسـت کـه ما زمان با کیفیتی رابا هم سپری می کنیم، خوش بگذرانیم و زمانی را برای ارتباط سپری کنیم.

 

یکی از بهترین راه‌ها برای انجام اینکار، ایجاد و شروع سرگرمی‌هاي‌ جدید برای زوج‌ها اسـت. این فعالیت‌هایي کـه ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب فهرست کرده ایم همان هایي اسـت کـه باهم انجام می دهید کـه شامل سرگرمی، ارتباط، زمان و بـه چالش کشیدن خودتان برای امتحان کردن چیزهای جدید اسـت.

 

چرا سرگرمی برای زوجین مهم است؟

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

بـه زوج‌ها گفته می شود کـه برای بقای رابطه‌شان بـه شب‌هاي‌ قرار منظم نیاز دارند، و اگر چه من این ایده را تجویز نمی کنم، اما کاملاً از این ایده حمایت میکنم کـه زوج‌ها باید زمان منظم و باکیفیتی رابا هم بگذرانند.

 

توانایی بیرون رفتن منظم از خانه برای یک شب قرار باهم برای تعداد زیادی از زوج ها تقریبا غیرممکن بـه نظر می رسد، بـه این معنی کـه انها معتقدند کـه ازدواج خودرا شکست می‌دهند زیرا انچه را کـه دیگران بـه انها گفته اند برای بقای زندگی ضروری انجام نمی‌دهند.

 

اما… گذراندن وقت باهم برای انجام فعالیت هایي مانند این و ایجاد یک سرگرمی جدید باهم کـه دوست دارید، بسیار دست یافتنی تر بـه نظر می رسد.

 

بیشتر بخوانید: 21 سرگرمی عالی در سال  + آموزش

 

چگونه سرگرمی هایی را برای انجام با هم انتخاب کنیم

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

انتخاب سرگرمی‌ها برای زوج‌ها برای انجام باهم میتواند کمی چالش برانگیز باشد، بـه خصوص اگر چیزهای مختلفی را دوست دارید، اما این نیز بخشی از سرگرمی اسـت. انجام کارهایی کـه طبق معمولً انجام نمیدهید میتواند هیجان‌انگیز باشد، بنابر این ممکن اسـت بخواهید هنگام انتخاب سرگرمی خود ان را درنظر بگیرید.

 

وقتی نوبت بـه انتخاب سرگرمی جدیدتان می رسد، با چیزی شروع کنید کـه هردو از ان لذت خواهید برد و می توانید روی ان توافق کنید. همانگونه کـه بـه سمت یک سرگرمی جدید می‌روید، بـه نوبت انتخاب کنید تا بتوانید چیزی متفاوت از انچه کـه طبق معمول انتخاب می کنید امتحان کنید.

 

از طرف دیگر، می توانید فهرستی از همه ی سرگرمی‌هایي کـه می خواهید امتحان کنید، ایجاد کنید، انها را روی تکه‌هاي‌ کاغذ بنویسید، انها را دریک شیشه قرار دهید، چشمان خودرا ببندید و هر بار یکی از سرگرمی‌هاي‌ خودرا انتخاب کنید.

 

امیدواریم این ایده‌هاي‌ سرگرمی برای زوج‌ها بـه شـما انگیزه دهد کـه زمان بیشتری رابا هم بـه روشی سرگرم‌کننده بگذرانید، و بـه شـما یادآوری می کند کـه برای گذراندن زمان باکیفیت و ارتباط باهم نیازی بـه شب‌هاي‌ قرار ندارید. این در کارهای کوچکی اسـت کـه انجام میدهیم، زمان منظمی کـه باهم می گذرانیم، کـه بزرگ ترین تفاوت را در روابط ما ایجاد می کند.

 

عده اي از موارد موجود دراین فهرست شامل سرگرمی‌هاي‌ ارزان برای زوج‌ها میشود، زیرا گذراندن وقت باهم بـه این معنی نیست کـه شـما باید ثروت زیادی را خرج کنید. شـما می توانید بدون هدر دادن پول باهم سرگرم شوید و از اوقات خود لذت ببرید.

 

همه ی ما می‌دانیم کـه برای زوج ها مهم اسـت کـه وقت خودرا باهم بگذرانند. یک راه عالی برای انجام اینکار ایجاد سرگرمی هاي‌ جدید بـه عنوان یک زوج اسـت. در این جا 55 سرگرمی برای زوج ها وجوددارد کـه می توانید در آن ها سرگرم شوید و رابطه خودرا تقویت کنید.

 

سرگرمی های خلاقانه برای زوج ها

اجازه دهید خلاقیت شـما با این سرگرمی هاي‌ خلاقانه برای زوج ها جریان یابد. ممکن اسـت در ابتدا کمی احساس ناراحتی کنید، اما بـه یاد داشته باشید، شـما با کسی هستید کـه دوستش دارید و همه ی چیز برای تفریح و گذراندن وقت باهم اسـت.

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

1 – عکاسی

برای یادگیری نحوه گرفتن عکس‌هاي‌ شگفت‌انگیز، بـه یک دوربین یا تجهیزات فانتزی نیاز ندارید. شرکت در کلاس عکاسی میتواند کمک کند، اما تعداد زیادی اطلاعات رایگان آنلاین نیز وجوددارد. تعداد زیادی از ما دوربین هاي‌ شگفت انگیزی در گوشی خود داریم کـه قادر بـه گرفتن عکس هاي‌ زیبا هستند. بـه علاوه، میتوانید با انجام تورهای عکاسی پیاده‌روی، عکس گرفتن از یک دیگر یا ماجراجویی‌هاي‌ کوچک عکاسی، از این مهارت جدید استفاده کنید.

 

2 – قلاب بافی / بافندگی / خیاطی

قبل از این کـه از این یکی عبور کنید، فقط یک دقیقه نگه دارید و صدای من را بشنوید. چیزهای بسیار زیبایی وجوددارد کـه می توانید با قلاب بافی، بافندگی و خیاطی بسازید «و همچنین طیف گسترده اي از صنایع دستی سوزنی دیگر» و در میان مردان نیز محبوبیت بیشتری پیدا می کند!

 

این‌ها مهارت‌هاي‌ فوق‌العاده‌اي هستند کـه می توان ان‌ها را در طول نسل‌ها منتقل کرد و سرگرمی‌هایي مانند قلاب بافی را می توان با تماشای فیلم و لذت بردن از وقت باهم در شب بعد از خواب بچه‌ها ترکیب کرد.

 

3 – نقاشی / طراحی

نقاشی و طراحی دو مهارت هنری دیگر هستند کـه تعداد زیادی از ما ان‌ها را کنار میگذاریم زیرا باور نداریم کـه بـه اندازه کافی خلاق هستیم یا فکر میکنیم نمیتوانیم ان‌ها را انجام دهیم… اما… نه تنها هزاران آموزش آنلاین برای کمک بـه یادگیری شـما وجوددارد، بلکه همچنین با اعداد برای بزرگسالان نقاشی کنید . دیدن انچه بـه ذهنت ان می رسد می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و بخندید، و می توانید باهم با جنبه خلاق خود در تماس باشید.

 

4 – قدردانی از موسیقی

این می تواند بـه هر شکلی کـه شـما بخواهید شکل بگیرد، اما یکی از کارهایی کـه ما دوست داریم انجام دهیم این اسـت کـه فهرست هاي‌ پخش موسیقی ایجاد کنیم کـه فلش بک بـه زمان خاصی از زندگی ما هستند و داستان هاي‌ خودرا با یک دیگر بـه اشتراک می گذارند.

 

این یک راه عالی برای برقراری ارتباط و باز کردن مکالمه اسـت و همچنین دیدن نقشی کـه موسیقی در زندگی ما ایفا کرده اسـت و جایی کـه موزیک هاي‌ خاصی در زندگی هر دوی ما تلاقی می کنند بسیار دوست داشتنی اسـت.

 

5- فیلمسازی

دوست دارید ستاره TikTok باشید؟ یا شاید فقط می خواهید کمی خلاق باشید و یاد بگیرید کـه چگونه فیلم هاي‌ زیبا بگیرید و فیلم هاي‌ خانوادگی برای سوابق خود بسازید؟ تبدیل بـه دو فیلمساز شوید و بـه یاد داشته باشید، تنها چیزی کـه واقعاً نیاز دارید تلفنتان اسـت و اصول اولیه را یاد بگیرید تا بتوانید همین امروز شروع کنید.

 

6- بازسازی کزدن وسایل

چیزی واقعاً رضایت‌بخش در مورد برداشتن یک تکه مبلمان قدیمی و تبدیل ان بـه چیزی جدید وجوددارد و وقتی باهم اینکار را انجام میدهید بسیار معنادارتر اسـت.

 

مبلمانی را کـه می خواهید بچرخانید پیدا کنید، آموزش‌هاي‌ آموزشی در YouTube تحقیق کنید و از انجام ان لذت ببرید! بعلاوه، اگر بـه اندازه کافی خوش شانس باشید کـه فردی را بشناسید کـه علاقه زیادی بـه طراحی مبلمان یا ساخت و ساز دارد، احتمالاً از شانس کمک کردن برخوردار اسـت.

 

7- نوشتن خلاق

نه تنها می توانید درس‌هاي‌ عالی زندگی را از نوشتن خلاق بیاموزید، بلکه راهی عالی برای کاهش سرعت و گذراندن زمان آرام باهم بـه عنوان یک زوج اسـت. این می تواند واقعاً الهام بخش باشد، و شـما هرگز نمی‌دانید کـه سرگرمی هاي‌ شـما می تواند شـما را بـه کجا برساند.

 

8 – اتاق های فرار

برای برخی افراد، خاموش کردن و استراحت کردن سخت اسـت. اتاق هاي‌ فرار یک بازی اسـت کـه شـما را ملزم بـه همکاری با یک دیگر برای فرار از اتاق می کند، اما انها اغلب بـه مهارت هاي‌ حل مسئله گروهی، ارتباط و کار گروهی نیاز دارند – بـه همین دلیل اسـت کـه در دسته “خلاق” قرار می گیرند.

 

اگر اتاق فرار در نزدیکی خود ندارید، میتوانید جعبه‌اي از بازی‌هایي مانند این بازی را بردارید کـه دارای 4 گزینه مختلف اتاق فرار اسـت ودر خانه بازی کنید، یا میتوانید سطح بالاتری داشته باشید و یک جعبه اشتراک برای اتاق‌هاي‌ فرار در خانه بگیرید و باهم ان را بـه یک سرگرمی معمولی تبدیل کنید.

 

سرگرمی های خارج از منزل و ماجراجویی برای زوج ها

در حالی کـه ماندن در خانه دوست داشتنی اسـت، گاهی اوقات بیرون آمدن از خانه و تفریح در فضای باز خوب اسـت. این سرگرمی‌ها را برای زوج‌هایي کـه واقعاً بـه بیرون بودن علاقه دارند یا می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند، بررسی کنید!

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

9 – تورهای دوچرخه سواری

دوچرخه سواری راهی فوق العاده برای فعال بودن باهم، دیدن دنیای اطراف و حفظ تناسب اندام اسـت. میتوانید با یک تور دوچرخه‌سواری در شهر محلی‌تان یا دیدن انچه در اطرافتان موجود اسـت، پیشرفت کنید و تورهای دوچرخه‌سواری در شهر های جدید را «کار» خود قرار دهید. و اگر واقعاً می خواهید ان را سرگرم‌کننده کنید، یک دوچرخه پشت سر هم استخدام کنید و برای کاوش باهم کار کنید.

 

10- پیاده روی

پیاده روی یک ماجراجویی واقعی اسـت و می تواند در عین حال آرامش بخش و هیجان انگیز باشد. هیچ چیز مانند راه رفتن درکنار هم و گفت‌وگو یا بـه اشتراک گذاشتن داستان و شناخت بهتر یک دیگر نیست.

 

اگر فکر می کنید هنوز بـه اندازه کافی تناسب اندام ندارید، می توانید ان را آهسته انجام دهید و پیاده روی راحت انجام دهید، یا همیشه می توانید پیاده روی هاي‌ چند روزه داشته باشید – فقط بـه یاد داشته باشید کـه نکته کلیدی در ابتدا ایمنی اسـت. مسیرهای پیاده‌روی اطراف یا پارک‌هاي‌ ملی را کـه میتوانید کاوش کنید، بررسی کنید.

 

11 – قایق رانی و کایاک سواری

اگر بـه دنبال سرگرمی هایي هستید کـه کمی متفاوت هستند، قایق رانی و کایاک سواری ممکن اسـت برای شـما مناسب باشند. باهم کار کنید تا ریتم خودرا هماهنگ کنید و زمانی کـه کار نمیکند بـه خودتان بخندید، بـه یاد داشته باشید کـه اینکار سرگرم کننده اسـت، بنابر این هرگونه ناامیدی را پشت سر بگذارید. نه تنها می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، بلکه راهی فوق العاده برای دیدن دنیای اطرافتان، گذراندن مدتی در فضای باز و تناسب اندام اسـت!

 

12 – ماهیگیری

ماهیگیری یک سرگرمی عالی برای پیوند اسـت، چیزی واقعاً آرامش بخش و ابتدایی در مورد نشستن آرام و لذت بردن از طبیعت و همچنین یادگیری نحوه صید ماهی وجوددارد. یک قایق کرایه کنید، از کایاک ماهی بگیرید، یا فقط روی ساحل بنشینید و از اوقات خود باهم لذت ببرید.

 

13 – تیراندازی با کمان

اگر میخواهید چیزی متفاوت و هیجان‌انگیز را امتحان کنید، تیراندازی با کمان را بررسی کنید! این یکی از ان مهارت‌هایي اسـت کـه بسیار ساده‌تر از انچه هست بـه نظر می رسد، و برای زدن هدف نیاز بـه یادگیری صبر و آرامش دارد.

 

14 – دوچرخه سواری در کوهستان

اگر عاشق فضای باز و گذراندن وقت باهم هستید، دوچرخه سواری در کوهستان ممکن اسـت چیزی باشد کـه باید امتحان کنید. این یک راه عالی برای تناسب اندام، کشف مکان هاي‌ جدید، پیوند با همسرتان و لذت بردن از مناظر اسـت. شروع با مسیرهای مبتدی یک راه خوب برای ایجاد اعتماد بـه نفس بدون خارج شدن از منطقه اسانی اسـت. این واقعا یک راه سرگرم کننده و ماجراجویانه برای بیرون رفتن و فعال بودن اسـت.

 

15 – موج سواری

آیا تا بـه حال موج سواران را از ساحل تماشا کرده اید و آرزو کرده اید کـه اي کاش میدانستید چگونه موج سواری کنید؟ حالا وقتش اسـت! کلاس‌هاي‌ مبتدی زیادی در معرض هستند «برای همه ی سنین» و تقریبا میتوانم تضمین کنم کـه در طول کلاس بـه شدت می خندید «افتادن از تخته موج‌سواری بـه خودی خود یک مهارت کاملاً جدید اسـت». هنگامی کـه اعتماد بـه نفس بیشتری پیدا کردید، می توانید بـه طور منظم باهم بـه گشت و گذار بروید و از سرگرمی جدید خود لذت ببرید!

 

16 – کمپینگ

کمپینگ باید یکی از بهترین سرگرمی ها باشد و می تواند بـه عنوان یک زوج یا حتی بـه عنوان یک خانواده «یکی از کارهای مورد علاقه ما» انجام شود. سفر های جاده اي را اضافه کنید و سطح جدیدی از ماجراجویی خواهید داشت.

 

لازم نیست همه ی چیز رابا وسایل کمپینگ خود انجام دهید، اما اگر واقعاً بـه ان نیاز دارید، خاطرجمعی حاصل کنید کـه چند موجود اسانی دارید. این می تواند سرگرمی‌اي باشد کـه می توانید در طول زمان روی ان بسازید ودر طول مسیر خاطرات شگفت‌انگیزی ایجاد کنید.

 

17 – کوه نوردی

این یک سرگرمی اسـت کـه بـه شجاعت واقعی نیاز دارد، اما موفقیتی کـه با رسیدن بـه قله احساس خواهید کرد شگفت انگیز اسـت! انواع مختلفی از کوه ها برای بالا رفتن وجوددارد، و لازم نیست کـه کوهی فوق العاده بلند باشد. میتوانید قبل از حرکت بـه کوه‌هاي‌ بزرگتر، با بالا رفتن از انچه برای سطوح تناسب اندام شـما راحت اسـت شروع کنید. 

 

مطمئناً چیزی نیست کـه نباید ان را ساده بگیرید، بنابر این مطمئن شوید کـه در حال ورود بـه ان هستید و سعی کنید برای نخستین بار درصورت وجود راهنما استخدام کنید. اگر کوه نوردی کمی بیش از حد از منطقه آسایش شـما دور اسـت، می توانید صخره نوردی در فضای داخلی را امتحان کنید کـه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، اما همچنین بسیار سرگرم کننده اسـت.

 

18 – غواصی

غواصی یک سرگرمی برای افرادی اسـت کـه عاشق اکتشاف، یادگیری چیزهای جدید و بـه چالش کشیدن خود هستند. هنگامی کـه بـه درستی آموزش دیدید، همچنین یک راه عالی برای کشف صخره ها و دیگر جانداران دریایی اسـت. زیر آب بودن می تواند بسیار آرام‌بخش باشد و حس موفقیت شگفت انگیز اسـت. برای کسانی از شـما کـه عاشق ورزش هاي‌ آبی هستند یا حتی می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند – این برای شماست!

 

19 – اسب سواری

اسب ها موجودات باشکوهی هستند و بسیار سرگرم کننده هستند! شـما می توانید در مسیرهای پیاده روی، تورهای راهنما بروید یا حتی از همراهی اسب ها لذت ببرید. این یک سرگرمی اسـت کـه شـما واقعاً می توانید دندان هاي‌ خودرا بـه ان وارد کنید ودر مورد مراقبت صحیح و سبک سواری چیزهای زیادی بیاموزید. گذراندن وقت با اسب خود شرکت فوق العاده اي را فراهم می کند و فواید سلامتی زیادی دارد.

 

20 – پیک نیک در پارک محلی شما

اگر چه ممکن اسـت بـه اندازه سرگرمی هاي‌ قبلی در فضای باز ماجراجویانه و هیجان انگیز نباشد، اما وقت گذاشتن باهم برای یک پیک نیک دریک مکان زیبا در فضای باز می تواند یک سرگرمی سرگرم کننده باشد و پارک محلی شـما می تواند گزینه عالی برای این باشد.

 

21 – ساختن باغ سبزیجات

دوست دارید کاملاً انگشت شست سبز داشته باشید «یا شاید نه و دوست دارید یاد بگیرید»؟ ساختن باغ سبزیجات خود می تواند فوق العاده مفید باشد، بـه خصوص زمانی کـه بـه معنای واقعی کلمه می توانید میوه کار خودرا بخورید!

 

اگر دوست دارید می توانید درباره باغبانی ارگانیک تحقیق کنید و همه ی چیز را یاد بگیرید، و یاد بگیرید کـه فصلی چیست، زمانی کـه کدام نوع سبزی/میوه را می کارید و بـه آرامی باغ خودرا گسترش می دهید «یا اگر مثل من هستید و بی تاب هستید، بـه سرعت گسترش دهید… ». بعلاوه، کار باهم در باغ می تواند راهی عالی برای گذراندن وقت، ارتباط با یک دیگر و کثیف کردن دستانتان باشد!

 

بیشتر بخوانید: عکس های خنده دار برای شادی و سرگرمی

 

سرگرمی های سالم برای زوج ها

شروع یک سرگرمی سالم بـه تنهایی می تواند کمی دلهره آور باشد، اما شروع یک سرگرمی سالم با کسی کـه دوستش دارید بسیار هیجان انگیزتر اسـت! هر یک از این سرگرمی‌هاي‌ سالم را برای زوج‌ها انتخاب کنید تا سلامت خودرا تقویت کنید و برای برقراری ارتباط نیز وقت بگذارید!

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

22 – چالش های اجرای محلی

ParkRun در تعداد زیادی از کشورها در سراسر جهان فعالیت می کند و حتی شهر های کوچک کشور نیز دراین رویداد شرکت می کنند. هر هفته گروهی از مردم دور هم جمع میشوند و یک دوره از پیش تعیین‌شده را برگزار می کنند، و انبوهی از مشوق‌ها وجوددارد و کل جامعه نسبت بـه همه ی ان احساس می کند.

 

اگر بـه دنبال چیزی متفاوت هستید، می توانید گروه‌هاي‌ دویدن یا پیاده‌روی محلی خودرا بررسی کنید و هر هفته بـه عنوان زمان پیاده‌روی یا زمان دویدن اختصاصی بـه هم بپیوندید.

 

23 – کلاس های تمرینی

هیچ چیز بیشتر از هق هق و عرق کردن در ملاء عام بـه شیوه اي قابل قبول اجتماعی نمی‌گوید «دوستت دارم»… درست اسـت؟ این چیزی اسـت کـه با یک کلاس تمرینی بـه دست خواهید آورد! اندورفین‌ها «هورمون‌هاي‌ شادی‌بخش و سرخوشی» را کـه با ورزش بـه وجود می آیند را افزایش دهید و از تشویق یک دیگر یا خندیدن با یک دیگر، هر کدام مناسب‌تر اسـت، لذت ببرید.

 

24 – یوگا / پیلاتس

یوگا و پیلاتس طیف گسترده اي از فواید سلامتی دارند و تعداد مردان شرکت کننده و حتی زوج هایي کـه باهم کلاس ها را انجام می‌دهند جذب زیادی دارد. استودیوهای زیادی در سراسر کشور بـه یوگا و پیلاتس اختصاص داده شده اسـت کـه مطمئناً یکی از آن ها را در منطقه خود پیدا خواهید کرد. انها همچنین بسیار مقرون بـه صرفه هستند «بنابر این چندان بهانه اي نیست».

 

25 – هنرهای رزمی

در حالی کـه ممکن اسـت لگد زدن بـه باسن یک دیگر بـه نظر عاشقانه ترین سرگرمی زوج ها نباشد، شرکت در کلاس هاي‌ هنرهای رزمی باهم فواید زیادی دارد – من همیشه بـه عنوان یک مربی تکواندو ان را میبینم.

 

ما اغلب زوج‌ها و خانواده‌هایي داریم کـه بـه هم می‌پیوندند و دیدن زوج‌هایي کـه هم دیگر را تشویق میکنند، مهارت‌هاي‌ جدید رابا هم یاد می گیرند و واقعاً برای یک دیگر هیجان‌زده هستند، بسیار دلگرم‌کننده اسـت، در حالی کـه از یک سرگرمی عالی لذت میبرند.

 

26 – ایستادن پارو بوردینگ

فوق العاده چالش برانگیز، اما کلی سرگرم کننده! اگر بدنه آبی در نزدیکی خود دارید، پس خودتان را بـه چالش بکشید و پارو زدن ایستاده را امتحان کنید «ایده اي عالی برای روز قرار ملاقات».

 

این بسیار چالش برانگیزتر از ان چیزی اسـت کـه بـه نظر می رسد، بنابر این اجازه ندهید آب هاي‌ آرام و شناورهای سرزنده شـما را فریب دهند – اما آرامش ان شگفت انگیز اسـت «و اگر بـه ان ادامه دهید، احتمالاً در نهایت با شکمی هاي‌ بسیار جدی مواجه خواهید شد. …».

 

27 – ورزش های رقابتی «مانند تنیس»

هیچ چیز شبیه رقابت دوستانه بین زوج ها نیست. فقط بـه یاد داشته باشید، نکته کلیدی این اسـت کـه ان را دوستانه و سرگرم کننده نگه دارید.

 

ورزش‌هاي‌ رقابتی مانند تنیس یا گلف راه‌هاي‌ فعال و عالی برای گذراندن وقت باهم هستند و میتوانند سرگرم‌کننده‌اي نیز باشند. آیا ورزشی بود کـه در کودکی انجام می دادید کـه دوست داشته باشید دوباره ان را امتحان کنید؟ یا چیزی کـه همیشه دوست داشتید امتحان کنید؟ ان را برو!

 

28 – کلاس های آشپزی

آشپزی باهم همیشه سرگرم کننده تر از آشپزی توسط خودتان اسـت، بـه خصوص زمانی کـه سالم باشد! این کلاس‌ها راهی عالی برای خارج شدن از منطقه اسانی و امتحان کردن چیزهای جدید هستند، یا اگر از قبل عاشق آشپزی هستید، ان رابا شخصی کـه شـما را بیشتر می‌شناسد انجام دهید.

 

رستوران ها یا حتی هتل هاي‌ محلی خودرا بررسی کنید تا ببینید آیا کلاس آشپزی ارائه می‌دهند یا این کـه دوره هاي‌ آنلاینی وجوددارد کـه نوع کلاسی را کـه دنبال می کنید ارائه می دهد.

 

29 – چالش آشپزی سالم

آیا از قبل خودرا کاملاً آشپز دوست دارید؟ چرا یک چالش آشپزی سالم ایجاد نمی‌کنید؟ شـما می توانید یک دیگر را بـه چالش بکشید تا هر شب یک غذای سالم بپزید ودر مورد غذاها بحث کنید «نه نقد کنید».

 

یا می توانید از یک دیگر برای آشپزی تقاضای کنید. یا حتی می توانید یک چالش «فقط وعده هاي‌ غذایی جدید» ایجاد کنید کـه در ان فقط غذاهایی را بپزید کـه قبلاً هرگز درست نکرده اید. راه هاي‌ سرگرم کننده زیادی برای ایجاد سرگرمی از چالش هاي‌ آشپزی وجوددارد، این واقعاً بـه تخیل شـما بستگی دارد.

 

سرگرمی برای زوج ها در خانه

این سرگرمی هاي‌ سرگرم کننده برای زوج ها در خانه بـه اسانی می تواند بخشی از برنامه هاي‌ روزمره یا هفتگی شـما باشد و شـما می توانید بدون نیاز بـه ترک خانه بـه تفریح بپردازید.

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

30 – باشگاه کتاب خود شما

خواندن راهی فوق‌العاده برای استراحت و یادگیری اسـت، پس چرا ان را سرگرم‌کننده نکنید؟ شـما می توانید میزبان باشگاه کتاب خود باشید کـه در ان بـه نوبت تصمیم بگیرید کـه کتاب بعدی چیست. درصورت تمایل می توانید باهم یا خودتان بخوانید ودر مورد معنای هر فصل یا انچه در مورد هر فصل فکر می کنید صحبت کنید. حتی می توانید بـه جای تماشای تلویزیون و صحبت در مورد ان؛ شبها باهم بـه یک کتاب صوتی گوش دهید.

 

31 – در کلاس آنلاین شرکت کنید

کلاس هاي‌ آنلاین راهی عالی برای یادگیری مهارت هاي‌ جدید در خانه اسـت و شـما می توانید تقریبا هر چیزی را کـه تصور کنید بیاموزید. آیا می خواهید یک زبان جدید یاد بگیرید؟ یک دوره برای ان وجوددارد. آیا می خواهید در کلاس هاي‌ رقص تالار باله شرکت کنید؟ کاملاً آنلاین موجود اسـت. کلاس‌هاي‌ آشپزی، کلاس‌هاي‌ کاردستی، برنامه‌نویسی کامپیوتر، ماساژ زوج‌ها… .

 

بعلاوه، شرکت دریک کلاس باهم بـه این معنی اسـت کـه می توانید در اسانی در خانه خود چیز جدیدی یاد بگیرید، مهارت هاي‌ جدید خودرا باهم تمرین کنید ودر این فرآیند بسیار سرگرم شوید. 

 

32 – مسابقات بازی

هیچ چیز مانند کمی رقابت دوستانه بین زوج ها وجود ندارد. اگر هر دوی شـما عاشق بازی هاي‌ ویدیویی هستید «یا حتی اگر دوست ندارید – چرا ان را انجام ندهید» پس این سرگرمی برای شـما مناسب اسـت! مطمئن شوید کـه بازی چند نفره را انتخاب میکنید یا بازی‌اي را انتخاب میکنید کـه میتوانید بـه صورت آنلاین باهم بازی کنید و زمان خودرا صرف مبارزه با ان در دنیای مجازی کنید.

 

33 – پازل

پازل ها بـه شـما این فرصت را میدهند کـه از دنیای آنلاین فاصله بگیرید و کاری رابا هم انجام دهید – بـه علاوه پازل هاي‌ اره منبت کاری اره مویی وقتی تمام می شوند بسیار ارزشمند هستند.

 

حتی میتوانید پازلی را کـه باهم تکمیل کرده اید قاب کنید و ان را بـه نمایش بگذارید. گیج کردن زمان بسیار خوبی برای چت کردن اسـت – پس چرا عده اي از شروع کننده هاي‌ مکالمه خودرا برای زوج ها اضافه نکنید تا حتی بیشتر بـه زمان باهم بودن خود اضافه کنید.

 

34 – بازی های رومیزی یا بازی های ورق

با برخی بازی‌هاي‌ رومیزی یا بازی‌هاي‌ کارتی، رقابت دوستانه‌تری را بـه ان اضافه کنید و یک سرگرمی جدید و سرگرم‌کننده برای امتحان کردن باهم خواهید داشت!

 

چه نبردهای هفتگی اسکربل داشته باشید، چه بازی‌هاي‌ پوکر «یا حتی اگر بـه پوکر استریپ علاقه دارید…» یا این کـه فوق‌العاده جدی هستید و بـه مسابقات بازی محلی می‌پیوندید «این یک چیز اسـت» – گذراندن وقت باهم، حتی با کمی رقابت، می تواند یک سرگرمی جدید عالی برای افزودن بـه رابطه شـما باشد.

 

سرگرمی های آرامش بخش برای زوج ها

اگر چالش‌هاي‌ فضای باز و رقابتی واقعاً مورد شـما نیست، شاید ترجیح میدهید سرگرمی آرامش‌بخش‌تری رابا هم امتحان کنید؟ هر یک «یا همه ی» از این سرگرمی هاي‌ آرامش بخش را برای زوج ها امتحان کنید.

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

35 – روزهای اسپا در خانه

روزهای اسپا برای مدت طولانی یک چیز بوده اسـت، و دلیلی وجود ندارد کـه آن ها هم نتوانند در خانه باشند! روغن‌هاي‌ ضروری را بیرون بیاورید، موسیقی آرامش‌بخش پیدا کنید، شمع روشن کنید – حتی میتوانید یاد بگیرید کـه چگونه بـه یک دیگر یک ماساژ حسی بدهید. 

 

36 – شب های شراب و پنیر

این می تواند بسیار سرگرم کننده باشد! کمی مزه شراب، پنیر جدیدی را کـه قبلاً امتحان نکرده‌اید، بگنجانید و اجازه دهید طرف فانتزی شـما ظاهر شود! حتی می توانید اینکار رابا شب فیلم همراه کنید، یا اگر می خواهید خیلی شیک بروید، لباس بپوشید، برای خودتان یک تخته غذا درست کنید و لذت ببرید.

 

37 – ماراتن های فیلم

ماراتن هاي‌ فیلم برای دنج بودن باهم روی مبل عالی هستند – تنقلات مورد علاقه خودرا بگیرید، نوشیدنی آماده کنید و اجازه دهید فیلم ها پخش شوند. می توانید با ماراتن‌هاي‌ فیلم‌هاي‌ مضمون تمام تلاش خودرا انجام دهید تا واقعاً باهم سرگرم شوید. همه ی چیز از ماراتن هاي‌ هری پاتر گرفته تا ماراتن هاي‌ دیزنی و تماشای کل سریال هاي‌ مارول بـه ترتیب «مورد علاقه من» وجوددارد.

 

38 – مراقبه

مدیتیشن هم برای شـما و هم برای شریک زندگی‌تان عالی اسـت – این راهی اسـت برای رهایی از زندگی پرمشغله و کاهش سرعت. هزاران برنامه و ویدیوی مدیتیشن رایگان وجوددارد کـه میتوانید باهم تماشا کنید، یا می توانید بـه جلسات مراقبه یک دیگر بپیوندید.

 

سرگرمی های عاشقانه برای زوج ها

وقتی صحبت از سرگرمی هاي‌ زوج ها می شود، هرگز ارزش یک سرگرمی عاشقانه خوب قدیمی را دستکم نگیرید.

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

39 – ماساژ عاشقانه

خودرا با یک ماساژ رمانتیک در آسایش خانه خود شاد کنید. شـما واقعاً می توانید تمام تلاش خودرا انجام دهید و روغن هاي‌ خاص «و حتی گلبرگ هاي‌ گل» را دریافت کنید یا فقط می توانید از روغن نارگیل استفاده کنید، فهرست پخش مورد علاقه خودرا بگیرید و از یک بعد از ظهر برای خود لذت ببرید.

 

40 – پیک نیک طلوع/غروب خورشید

هیچ چیزی شبیه یک پیک نیک عاشقانه نیست کـه واقعاً عشق شـما را بـه یک دیگر نشان دهد. با اینکار میتوانید هر چقدر کـه می خواهید خلاق یا ساده باشید – مقداری گلاب اضافه کنید، یک پتو بردارید و جایی آرام پیدا کنید تا بنشینید و تبدیل شدن روز بـه شب را تماشا کنید.

 

41 – چت در مقابل شومینه

اگر یک شومینه دارید، با جمع کردن چند پتو و نشستن در مقابل ان با همسرتان از ان استفاده کنید – سپس اجازه دهید صحبت کردن اتفاق بیفتد. می توانید شراب یا شکلات داغ «البته با مارشمالو» بنوشید ودر مورد هر چیزی کـه بـه ذهنت ان می رسد صحبت کنید.

 

42 – برای یکدیگر نامه های عاشقانه بنویسید

نامه هاي‌ عاشقانه برای یک دیگر بنویسید و انها را در جایی بگذارید تا همسرتان پیدا کند. حتی میتوانید «کوپن‌هاي‌ عشق» را اضافه کنید کـه میتوانند ان‌ها را بازخرید کنند، یا فقط اجازه دهید احساساتتان در صفحه جاری شود.

 

43 – صبحانه در رختخواب

صبحانه در رخت خواب یک سرگرمی رمانتیک کلاسیک اسـت و راهی عالی برای شروع روز اسـت. حتی می توانید صبحانه خودرا از قبل در منوی تخت برنامه ریزی کنید – آیا پنکیک می خواهید؟ یا نان تست؟ شاید هردو! سپس فقط باهم آشپزی کنید، کمی لذت ببرید و از خودتان لذت ببرید.

 

44 – یک چالش مکالمه انجام دهید

این یک راه عالی برای تقویت رابطه شـما اسـت. با استفاده از اعلان‌هایي مانند این شروع‌کننده‌هاي‌ مکالمه، بـه نوبت سؤالی را بپرسید و سپس برای صحبت در مورد ان وقت بگذارید. می توانید خودرا بـه چالش بکشید تا هرروز یک سوال از فهرست انتخاب کنید و هرروز زمانی را برای گفت و گو اختصاص دهید.

 

45 – داستان عشق خود را بنویسید

این کاری اسـت کـه می توانید باهم یا بـه تنهایی انجام دهید اگر می خواهید واقعا خلاق باشید. درخواستی مانند «روز عالی ما» یا «موزیک ما» را انتخاب کنید و سپس بـه تمام خاطرات مرتبط با ان لحظه فکر کنید. می توانید از ان دریک دفترچه برای خود استفاده کنید، ان را در نامه اي برای هر کدام بنویسید.

 

46 – شکار لاشخور خود را ایجاد کنید

با دادن لیستی از اقلامی کـه باید گرد آوری کنید یا مکان هایي کـه باید بروید بـه خودتان بدهید – سپس بـه دنبال ان ها بروید! شـما همچنین می توانید اینکار را در شهر خود انجام دهید و چیزهای تصادفی را در اطراف مکان هاي‌ دیدنی خود پیدا کنید. فقط سرنخ ها و چالش هاي‌ سرگرم کننده را در طول مسیر بـه خود بدهید.

 

بیشتر بخوانید: سرگرمی های قدیمی و جایگزین موبایل های امروزه

 

سرگرمی های سرگرم کننده برای زوج ها

در حالی کـه بیشتر چیزهای موجود دراین فهرست در دسته «سرگرمی‌هاي‌ سرگرم‌کننده» قرار می گیرند، چند مورد اضافی وجوددارد کـه می توانیم بـه شـما ایده‌هاي‌ بیشتری برای سرگرمی‌هاي‌ جدیدی کـه می توانید امتحان کنید، اضافه کنیم!

55 سرگرمی برای زوج ها که رابطه خود را تقویت کنید

 

47 – قرار ملاقات دو نفره با دیگر زوج های متاهل

قرارهای دو نفره راهی عالی برای شکستن یکنواختی شب هاي‌ قرار معمولی شـما و لذت بردن بیشتر اسـت. این یک راه عالی برای شـما و شریک زندگی‌تان اسـت تا با زوج هاي‌ دیگر پیوند برقرار کنید و فقط از همراهی یک دیگر لذت ببرید. اگر می توانید زوجی را پیدا کنید کـه بتوانید سرگرمی دیگری را بـه ان اضافه کنید – مانند ماجراجویی در فضای باز یا شب هاي‌ بازی، پس این حتی بهتر اسـت!

 

48 – با هم در کلاس های رقص شرکت کنید

برای یادگیری یک مهارت جدید همراه با کلاس هاي‌ رقص کمی وقت بگذارید. چه بـه سالن رقص لاتین تکیه داده باشید، چه در کلاس رقص تاب، پایین و کثیف شوید – این چیزی اسـت کـه می توانید باهم از ان لذت ببرید. بـه علاوه فیزیکی، سرگرم کننده اسـت و می تواند خارج از منطقه اسانی شـما باشد.

 

49 – با هم یک Hustle جانبی آنلاین را شروع کنید

آیا تا بـه حال رویای این را داشته اید کـه 9-5 خودرا ترک کنید و برای خودتان کار کنید؟ یا شاید اهداف مالی دارید کـه می خواهید سریع تر بـه انها برسید؟ یا شاید شـما فقط یک چالش یا خروجی خلاقانه می خواهید؟ شروع یک شلوغی کنار هم می تواند یک سرگرمی عالی «و سودآور» باشد!

 

چه یک وبلاگ راه اندازی کنید، یک کانال یوتیوب، چه محصولات فیزیکی بفروشید، چه محصولات دیجیتالی ایجاد کنید، کلاس هاي‌ محلی آموزش مهارت ها را برگزار کنید یا کتاب هاي‌ خودرا بنویسید، امکانات بی پایان اسـت.

 

50 – از پناهگاه حیوانات دیدن کنید

با عشق از حیوانات ناز دوش گرفته اید؟ اوه، بله لطفا. این یک راه عالی برای پس دادن، پیوند باهم و لذت بردن اسـت. بـه علاوه، حتی ممکن اسـت یک حیوان خانگی جدید را بـه خانه ببرید «یا فقط از نوازش حیوانات بامزه بدون تعهد حیوان خانگی خود لذت ببرید».

 

51 – مهمانی های شام را با هم برگزار کنید

چرا باهم یک مهمانی شام برگزار نمیکنید؟ می توانید باهم آشپزی کنید، خانه خودرا تزئین کنید و برنامه ریزی کنید کـه شب چگونه بگذرد. حتی می توانید گروهی از دوستان را دور هم جمع کنید و بـه نوبت میزبانی کنید.

 

52 – یک چالش “کلمه روز” ایجاد کنید

این یک راه عالی برای التیام دایره لغات شـما اسـت و همچنین از یادگیری کلمات جدید باهم لذت ببرید. بـه سادگی هرروز یک کلمه را بـه نوبت بنویسید – مهم نیست طولانی یا دشوار باشد، فقط بهترین کلمه اي را کـه می توانید پیدا کنید. سپس خودتان را بـه استفاده از ان کلمه در مکالمه ان روز بـه چالش بکشید.

 

53 – یک سفر بزرگ را برنامه ریزی کنید

در حالی کـه می توانید اینکار را بـه تنهایی انجام دهید، برنامه‌ریزی یک سفر بزرگ باهم بـه شـما چیز بیشتری میدهد کـه منتظر ان باشید و واقعاً در مورد ان هیجان‌زده شوید.

 

برای مثال، سفری بـه دور دنیا رابا سفر با هواپیما برنامه ریزی کنید «جای گزین روزهای کوله گردی دوران جوانی خود». میتوانید مکان‌هایي را انتخاب کنید کـه همیشه میخواستید بـه ان‌ها بروید یا بـه سادگی مقاصد جدیدی را بر اساس غذا، موزه‌ها، تنوع یا هر چیزی کـه دوست دارید انتخاب کنید.

 

هدف از اینکار نه تنها داشتن یک سفر شگفت‌انگیز باهم، بلکه یافتن سرگرمی‌هاي‌ عالی برای زوج‌ها اسـت کـه میتوانید در جاده انجام دهید. یادگیری مهارت‌هاي‌ جدید یا ایجاد سرگرمی‌ها با وسایلی کـه در هر مکان پیدا میکنید.

 

54 – داستان های آتش سوزی بگویید

من این ها را داستان هاي‌ آتش کمپ می نامم، اما واقعاً؛ اگر یک گودال آتش در حیاط خلوت خود دارید، می توانید فضایی زیبا و دنج ایجاد کنید، بغلتانید، و داستان هاي‌ آتش کمپ را همانجا در فضای خود تعریف کنید.

 

داستان‌هایي از تجربیاتی کـه داشته‌اید، داستان‌هایي از رویاهایی کـه می خواهید بـه آن ها برسید بگویید، یا بـه سادگی داستان‌هایي را بسازید کـه دوست دارید زندگی کنید. قصه گویی یک راه زیبا برای ارتباط با یک دیگر اسـت، و چه راهی بهتر از اطراف آتش برای انجام اینکار؟

 

55 – طلوع آفتاب را تماشا کنید

طلوع خورشید یک زمان زیبا از روز اسـت، و همچنین یکی از در معرض ترین سرگرمی هاي‌ این فهرست اسـت – برای تماشای طلوع خورشید بـه هیچ وسیله یا وسیله اي نیاز ندارید، اگر چه اگر می خواهید برای یک دیگر لباس زیبا بپوشید یا مقداری بـه همراه داشته باشید. صبحانه، ان نیز سرگرم کننده خواهد بود.

 

می توانید بـه یک دیدبان محلی بروید، از تراس خود استفاده کنید، یا اگر واقعاً میخواهید جادو را تجربه کنید، برای طلوع خورشید بالن سواری رزرو کنید. حتی میتوانید پیدا کردن راه‌هاي‌ جدید برای تجربه طلوع خورشید را بـه چالشی تبدیل کنید.

 

در پایان

امیدواریم این فهرست از سرگرمی‌ها بـه شـما ایده‌ها و الهام‌بخشی برای همه ی کارهای هیجان‌انگیز کـه می توانید باهم انجام دهید داده باشد. تفریح را فراموش نکنید – سرگرمی ها قرار اسـت شادی را بـه همراه داشته باشند، بنابر این بـه یاد داشته باشید کـه اوقات خوبی داشته باشید!

 

همه ی ما میدانیم کـه برای زوج ها مهم اسـت کـه وقت خودرا باهم بگذرانند. یک راه عالی برای انجام اینکار ایجاد سرگرمی هاي‌ جدید بـه عنوان یک زوج اسـت. در این جا 55 سرگرمی برای زوج ها وجوددارد کـه می توانید در آن ها سرگرم شوید و رابطه خودرا تقویت کنید.

جدیدترین مطالب سایت