خرید و فروش در اینترنت

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

متولدین چه ماه هایی می توانند با هم دوست باشند

در اینجا بهترین دوست علامت ماه تولد شما را به شما معرفی خواهیم کرد. طالع بینی ابزاری باورنکردنی برای کمک به درک بهتر خود و دیگران است. با کاوش در موقعیت ستارگان در لحظه تولد دقیق خود، می توانید به کیهان شناسی منحصر به فرد خود – از جمله سازگارترین دوستی های خود – نگاه کنید. در حالی که برخی از نشانه ها همه چیز در مورد ماجراجویی هستند (خرداد، آذر)، برخی دیگر ایجاد ارتباطات روحی را به چای ترجیح می دهند (اردیبهشت، تیر).

 

برخی از نشانه ها به دنبال مثبت یک نجومی خود هستند (مرداد، مهر)، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند استقلال خود را حفظ کنند (آبان، بهمن). و البته، برخی از نشانه ها همه در مورد یک “عشق سخت” هستند (فروردین، دی)، در حالی که برخی دیگر به سادگی مشتاق هستند که به شما کمک کنند (شهریور، اسفند).

 

✅ بیشتر بخوانید: بهترین مقاصد سفر علامت ماه تولد شـما چیست ؟

 

1. فروردین

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

فروردین نشانه ای است که در بهترین دوست هوس می کند. فروردین یک علامت صریح، فعال و گاهی مبارز است، بنابراین نقطه مقابل طبیعی آن، مهر است. «هر دو در مورد تغییر و صلح یاد می گیرند و می توانند به یکدیگر آموزش دهند. مهر با تغییر مبارزه می کند و فروردین نمی تواند بدون آن زندگی کند.

 

فروردین باید آرامش بیشتری را در زندگی خود پرورش دهد و مهر برای حفظ آن تلاش می کند. از آنجایی که  فروردین و مهر دارای خصوصیات متضادی هستند، اما ممکن است برخی از آنها بیش از حد در تضاد با یکدیگر باشند. به همین دلیل است که فروردین بهمن اغلب دوستان خوبی پیدا می کنند: هر دو تحت تأثیر هیجان و روحیه ناآرام هستند.

 

2. اردیبشت

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

برای یک اردیبهشتی آسان است که سر خود را از دست بدهد، چه در ابرها و چه به دلیل عصبانیت. به همین دلیل است که این علامت به کسی نیاز دارد که بتواند یک بررسی واقعیت ارائه دهد – مانند سنبله. «اردیبهشت معمولاً با یک شهریور صادق در شماره گیری سریع به شدت وفادار و خوشحال است، زیرا آنها از حقیقت و عملی بودن آنها قدردانی می کنند.» اردیبهشت برای همیشه از کمک دوستان شهریور خود قدردانی می کند و در ازای آن مهربانی زیادی به آنها نشان می دهد.

 

3. خرداد

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

خرداد نشانه ای است که با همنوعان خود بهترین تناسب را دارد. آنها پروانه های اجتماعی سرگیجه ای هستند که به دنبال همان شور و شوق زندگی در دوستان خود هستند. «یک خرداد ترجیح می‌دهد با همنوعان بهمن و دیگر خردادی ها آویزان شود تا از کسالت و کارهای روزمره جلوگیری کند». “خردادی وقتی راضی است که زندگی به همان شکل باقی نمی ماند، [اما] هیجان انگیز خواهد بود.” هر چند خردادی را دست کم نگیرید.

 

در حالی که آنها ممکن است برخی از افراد نهایی مهمانی باشند، در فعالیت های فکری نیز هیجان و رضایت می یابند. بهترین دوست آنها باید بتواند در تمام سطوح با آنها همراه باشد (یا حتی به چالش بکشد). چه دوست شما یک مرداد باشد یا یک خرداد، این هدایا برای هر نوع دوستی مفید است.

 

4. تیر

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

تیر نشانه دیگری است که معمولاً در گروه خود دوست پیدا می کند. «آنها برای یکدیگر ارزش قائل هستند و همیشه همدیگر را در یک اتاق پیدا می‌کنند.» رادار عاطفی تیر استثنایی است، بنابراین برای آنها آسان است که بفهمند با چه کسی کلیک می کنند و چه کسی نمی کنند. 

 

«تیر همچنین با علامت مخالف خود، دی، ارتباطات جالبی ایجاد می کند. “هر دو قدر امنیت و ثبات و قداست خانواده را می دانند.” با این حال، این دو نشانه به دلایلی متضاد هستند: یک دی به این اندازه حساس نیست.

 

5. مرداد

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

مرداد و بهمن دو علامت زودیاک بسیار کاریزماتیک هستند، بنابراین طبیعی است که یک دوتایی قدرتمند بسازند. «مرداد و بهمن نمی توانند به عنوان دوستان در مقابل یکدیگر مقاومت کنند. «اگرچه مرداد ممکن است گاهی اوقات یک دوست بهمن را به طرز آزاردهنده ای گوشه گیر بیابد، آنها پیمان های ناگفته ای از وفاداری می بندند و حس شوخ طبعی و توانایی بالا بردن سقف را هر زمان که به نیروها می پیوندند را به اشتراک می گذارند.» مرداد جسور و دوست داشتنی نیز بهمن را به خاطر فردگرایی و احساس منحصر به فرد خود تحسین می کند.

 

✅ بیشتر بخوانید: بر اساس علامت ماه تولد در آینده چه پدر و مادری خواهید شد

 

6. شهریور

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

شهریور یک علامت زمینی بسیار پرورش دهنده است، بنابراین آنها زمانی را دوست دارند که بتوانند برای دوستان خود مفید باشند، به خصوص وقتی صحبت از حمایت عاطفی باشد. «شهریور یک 10/10 برای صداقت و شفا است». به همین دلیل، آنها بیشتر برای دوستی با تیر حساس و اردیبهشت وفادار مناسب هستند. این نشانه‌ها به دلیل دیگری نیز به خوبی با هم هماهنگ می‌شوند: شهریور انتظار دارد آنچه را که می‌دهند به دست آورد، و این نشانه‌ها معمولاً ارائه می‌دهند.

 

7. مهر

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

مهر نشانه ای بسیار ملایم است و به راحتی دوست می شود. «مهر ماهی دوست دارد دوستانی داشته باشد که بتوانند با آنها آرامش داشته باشند و خودشان باشند». از آنجایی که مهر نشانه ای است که با دیپلماسی و نگرش باز مشخص می شود، آنها می توانند در هر یک از نشانه ها چیز خوبی پیدا کنند.

 

با این حال، هر چند وقت یکبار، یک مهر می‌خواهد برای تمام کارهای سخت خود متنعم شود. «[اگر] آن‌ها حال و هوای محبت‌آمیز خود را هدایت می‌کنند، طرفداران را ترجیح می‌دهند و بنابراین با هر کسی که به آنها بگوید چقدر عالی هستند، مانند اردیبهشت مهربان و بخشنده، ارتباط برقرار می‌کنند.» 

 

8. آبان

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

بسیاری از مردم تاریکی را با بدبختی یا غم و اندوه مرتبط می دانند، اما آنچه که این سایه واقعاً نشان می دهد ناشناخته است. رازدار، انتزاعی و متفکر، آبان در ناشناخته ها بیش از سایر علائم زودیاک احساس راحتی می کند. «پوشیدن مشکی ممکن است به آبان ماهی کمک کند در مواقع عدم اطمینان کمی بیشتر احساس کند.»

 

سایه ها مبهم هستند، اما پذیرش این ابهام در واقع آبان ماهی را قدرتمندتر می کند. با پوشیدن یک اکسسوری مشکی، مانند یک دستبند یا یک روسری مد روز، خود را در فضای ذهنی مناسب برای یک مصاحبه شغلی عصبی قرار دهید.

 

9. آذر

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

آذر ماهی یک ماجراجوی بزرگ است. به این ترتیب، آنها به همراهانی نیاز دارند که مایل و آماده هر کاری باشند. به همین دلیل است که بهمن و فروردین بهترین دوستان برای این علامت هستند. «همه ماجراجویان مشتاقی هستند که یکدیگر را هیجان‌زده می‌کنند و همه را تشویق می‌کنند که زندگی را بپذیرند و ریسک کنند. “هر سه به طور کلی صادق و مستقیم هستند.” آذر احتمالاً خوش قلب ترین در بین این سه نفر است، اما این بدان معنا نیست که آنها ماهیت ندارند.

 

10. دی

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

کنار آمدن با اکثر مردم برای دی ماهی دشوار است. درعوض، آنها باید کسی را بیابند که درک کند و به روی آنها باز باشد و کسی که بتواند به آنها بیاموزد که خودشان را باز کنند. شهریور ماهی از نظر نحوه نگرش آنها به جهان به شیوه ای بسیار عمل گرایانه به دی ماهی نزدیک است. دی ماهی نیز از فداکاری شهریور قدردانی می کند.

 

دی ماهی برای مشاوره و تعهد 10/10 هستند. با این حال، اگر یک دی ماهی با کسی که بیش از حد شبیه خودش است ملاقات کند، می تواند به طور جدی سرش را از بین ببرد. در این مورد، اسفند های ساده و در عین حال دوست داشتنی مناسب هستند. 

 

11. بهمن

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

«بهمن ماهی از نوآوری و الهامات تصادفی برخوردار است. به همین دلیل، آنها دوست دارند با نشانه هایی همراه شوند که می توانند هوش و روحیه خود را قدردانی کنند. رهبرانی مانند فروردین و مرداد، بهمن را به خاطر توانایی‌شان در جهت‌گیری دوست دارند، و خرداد و اسفند افراد با این علامت را به خاطر خلاقیتشان می‌پرستند. «بهمن دوست دارد آزاد باشد و احساس خاص بودن کند، بنابراین آنها از علائم آبی که به راحتی این کار را انجام می دهند، دوست دارند.»

 

12. اسفد

بهترین دوست علامت ماه تولد متولدین هر ماه

اسفند ها و بهمن ها خیلی خوب با هم کنار می آیند، زیرا هر دو تمایل دارند ارواح آزاد باشند. آنها برای خودشان یک قانون هستند. برای دیگر نشانه‌ها درک یک اسفندی به اندازه بهمن می‌تواند سخت باشد. می توانید مطمئن باشید که یک اسفندی به این راحتی با اسفندی دیگری دوست نخواهد شد.

 

✅ بیشتر بخوانید: با توجه به علامت ماه تولد خود وزن کم کنید

 

در پایان

ستارگان برای شما می درخشند—دوستی در همه ترکیبات نشانه وجود دارد، بنابراین اجازه ندهید که یک راهنما کهکشان شما را محدود کند. به هر حال، طالع بینی تمرینی برای همدلی است: هر چه بیشتر درباره خود بدانید، راحت تر در دوستی های خود با عشق، مهربانی و شفقت ظاهر می شوید. و چه چیزی بهتر از این؟

برچسب‌ها: