خرید و فروش در اینترنت

بهترین متولدین هر ماه برای ازدواج + علائم زودیاک برای ازدواج

بهترین متولدین هر ماه برای ازدواج + علائم زودیاک برای ازدواج

آیا داستان عشق شـما در ستاره ها نوشته شده اسـت؟ دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه شـما همراهان عزیز و همیشگی در مورد ازدواج درست با متولدین ماه ها «بهترین متولدین هرماه برای ازدواج» خواهیم گفت. این مقاله بیشتر جنبه طالع بینی دارد «سرگرمی» و برای ازدواج موفق بهتر اسـت بـه مشاوره مراجعه نمایید.

 

در این جا بـه شـما خواهیم گفت متولد کدام ماه برای ازدواج با شـما مناسب اسـت ؟

 

سازگارترین علائم زودیاک برای ازدواج

آیا تا بـه حال بـه این فکر کرده‌اید کـه علامت زودیاک شـما با موفقیت روابط عاشقانه شـما ارتباطی دارد؟ برای قرن ها، اخترشناسان برای تعیین عناصر مختلف زندگی ما بـه ستاره ها نگاه میکردند، و این شامل سرنوشت ارتباطات عشقی ما نیز می شود. از آنجایی کـه یک علامت زودیاک میتواند بـه ویژگی‌هاي‌ مشترک شخصیت شـما اشاره کند، نمودار شـما می تواند نشان دهد کـه چه ویژگی‌هایي برای تقویت عشق و شراکت با شـما بهترین کار را دارد.

 

✅ مطالب مشابه : پیش بینی در مورد زمان ازدواج و علایق متولدین ماه ها

 

اگر بـه دنبال عاشقانه هستید، ستاره شناس کالین بدل بـه شـما توصیه می کند با افرادی با علائمی آشنا شوید کـه در تقابل مستقیم با شـما روی چرخ زودیاک قراردارند. این دو موقعیت زودیاک بـه عنوان قطبی شناخته می شوند، بـه این معنی کـه متضاد هستند و پتانسیل سازگاری پویا را دارند. «این‌ها برخی از جفت‌هایي هستند کـه بـه احتمال زیاد باهم جمع میشوند.

 

«تجربه‌ي من بـه‌عنوان یک ستاره‌شناس حرفه‌اي بوده اسـت کـه همه ی نشانه‌هاي‌ زودیاک میتوانند باهم جمع شوند و روابط طولانی‌مدت داشته باشند». با این حال، بدل پیشنهاد می کند کـه همه ی ما می توانیم از یادگیری در مورد علامت مخالف خود بهره مند شویم. ما می توانیم از این بینش‌ها برای ایجاد هماهنگی بیشتر در هر داستان عشقی کـه انتخاب میکنیم استفاده کنیم.

 

طالعی بینی ازدواج

 

1. ازدواج فروردین و مهر

درست مانند زدن یک کبریت، وقتی فروردین آتشین و مهر علامت هوا بـه هم میرسند، جرقه ها بـه پرواز در می‌آیند. بـه گفته بدل، اگر این دو مایل بـه قدردانی و درس گرفتن از تفاوت‌هایشان باشند، شعله‌اي غیر قابل توقف از شیمی ایجاد میکنند.

 

هر علامتی سیاره‌اي دارد کـه انرژی ان بر رفتار ان تأثیر میگذارد، و باوجود مریخ مستقل کـه مسئول فروردین و ناهید هماهنگ بر مهر اسـت، بدل مطمئن اسـت کـه این جفت شدن «تعادل استقلال و ارتباط را بـه یک دیگر می دهد» کـه هر رابطه‌اي برای رشد نیاز دارد. در حالی کـه مهر میتواند بـه فروردین کمک کند تا با ملاحظه‌تر و درگیر اجتماع شود، او میگوید فروردین بارها باید بـه عشق مهری خود یادآوری کند: «عزیزم، [اشکالی ندارد] از تو نیز مراقبت کند».

 

✅ مطالب مشابه: فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی

 

2. خرداد و شهریور

نشان هوای خروجی خرداد می تواند دریک شراکت عاشقانه با علامت سازمان یافته زمین شهریور، زمینه و قدرت پیدا کند. در همین حال، یک شهریور می تواند با کمک یک خرداد بی خیال شل شود. این نشانه‌هاي‌ جیوه‌اي در طول سالها خنده‌ها و خاطرات را بـه اشتراک می گذراند، زیرا بـه دیگری وفادار خواهند بود.

 

طالع بینی علاقه

 

3. ازدواج اردیبهشت و آبان

اردیبهشت، علامت زمینی کـه توسط زهره اداره میشود، بـه اشتراک زیبایی لمسی کشیده میشود، در حالی کـه آبان، علامت آب کـه توسط پلوتون دگرگون‌کننده اداره میشود، میل بـه شدت و کاوش در آنچه در زیر سطح پنهان اسـت، دارد. تضاد در این جا دقیقاً همان چیزی اسـت کـه این جفت خاص را برای رشد بسیار آماده می کند. 

 

«آبان واقعاً با واقعیت درد و لذت سروکار دارد، و یک همراه وفادار در کمک بـه اردیبهشت اسـت کـه «همه ی طوفان‌هاي‌ زندگی [بـه اندازه] رنگین کمان و تعداد ورق‌هاي‌ 400 رشته‌اي را در آغوش بگیرد». از طرف دیگر، شادی عفونی زنده اردیبهشت بـه آبان اجازه می دهد تا از اقیانوس بیرون بیاید و بفهمد چقدر خوب اسـت کـه هر چند وقت یک‌بار انگشتان پای خودرا در شن ها حفر کنید. این دو باهم می توانند پایه اي پایدار ایجاد کنند کـه بتواند هر چیزی را تحمل کند.

 

✅ مطالب مشابه : فال ازدواج بر اساس ماه تولد شما (فال ازدواج عاشقانه 12 ماه سال)

 

4. مهر و مرداد

یک مهر و یک مرداد یک جفت عاشقانه پویا و بی دردسر هستند. “هردو علامت زودیاک قلب بزرگی دارند و دوست دارند عاشقانه باشند و انها را تشویق کننده دیگری می کند.” با شخصیت جسور و اشتیاق مرداد بـه کانون توجه و تمایل مهر بـه تعادل و زیبایی، آن ها می توانند یک دیگر را تکمیل کنند تا یک زوج قدرت مثبت ایجاد کنند.

 

فال و طالع بینی

 

5. خرداد و آذر

یک جفت نشانه هوا و آتش، خرداد و آذر همه ی مواد لازم برای یک رابطه پر از آتش بازی، سرزمین هاي‌ بیگانه و تحقیقات عاطفی را دارند. انچه واقعاً این علائم رابا هم سازگار می کند، از قضا نیاز متقابل انها بـه مرزهای سالم اسـت. خرداد توسط عطارد اداره می شود کـه سیاره ارتباطات و تکامل درونی اسـت.

 

«[آن ها] همیشه در حال اختراع و کشف شخصیت‌هاي‌ جدید هستند و برای کشف خود نیاز بـه فضای تنفسی دارند.» در همین حال، آذرهای ماجراجو کـه توسط مشتری حکومت می کنند، برای داشتن هدفی بـه بیرون می روند و بـه «آزادی برای کاوش، کنجکاوی، این زوج واقعاً نیاز یک دیگر را بـه افق‌هاي‌ در حال گسترش درک می کنند و ان‌ها را جشن میگیرند، و هردو از داشتن شریک متعهد بـه تعجب و سرگردانی احساس قدردانی میکنند.

 

6. آبان و اسفند

علائم زودیاک کـه توسط عناصر مشابه اداره می شوند می توانند بـه اسانی خودرا در طول موج هاي‌ یکسان بیابند. بـه همین دلیل اسـت کـه آبان خلاق و اسفند هاي‌ رویایی باهم تطابق بسیار خوبی دارند. “این دو نشانه آب از شهود و تخیل خود برای ایجاد درک متقابلی استفاده می کنند کـه فراتر از جهان مادی اسـت.”

 

✅ مطالب مشابه: کَف‌ بینی «عشق» با خطوط دست

 

7. اردیبهشت و دی

نشانه هاي‌ زمین همچنین می توانند تعادل و شراکت با یک دیگر پیدا کنند. اردیبهشت ثابت، لوکس دوست و دی خانواده محور، یک همتای پایدار و دوست داشتنی هستند. «از آنجایی کـه هر دوی این نشانه‌هاي‌ زمین دوست دارند تفریح کنند، کار و تعهدات خودرا در اولویت قرار میدهند، اما میدانند چگونه باهم سخت بازی کنند.»

 

8. بهمن و آذر

عشق و علاقه

فردیت، خلاقیت و میل بـه کاوش، جنبه هاي‌ اصلی شخصیت بهم و آذر اسـت. این چیزی اسـت کـه بـه آن ها کمک می کند تا مشارکت عالی در زندگی و عشق داشته باشند. بـه عنوان یک زوج، این دو علامت همیشه با یک دیگر صحبت می کنند، برای آینده برنامه ریزی می کنند و شور و شوق را وارد زندگی یک دیگر می کنند. “این جفت مستقل از آشپزی باهم، تماشای فیلم و برنامه ریزی سفر برای دیدن جهان لذت می‌برد.”

 

9. تیر و دی

تنها نشانه اي کـه ماه بر ان حکومت می کند، تیر شهودی عاطفی اسـت کـه ممکن اسـت برای دی منطقی و بـه رهبری زحل، مشابهی بیش از بعید بـه نظر برسد. با این حال، هنگامی کـه این مجموعه از نشانه ها بـه عنوان مرغ عشق گرد هم می‌آیند، تعادل کاملی بین جریان ملایم و ساختار قابل اعتماد ایجاد می کنند. انرژی شفابخش اقیانوسی تیر یک همراه عالی در خرد پایه‌دار دی پیدا میکند. 

 

«در حالی کـه دی می تواند سنگینی احساسات عمیق خودرا تحمل کند، تیر از نظر عاطفی احساس امنیت می کند [و] بـه قابلیت خاطرجمعی، نظم و درستی شریک زندگی خود کشیده می شود. از طرف دیگر، “دی از آسیب پذیری سخاوتمندانه تیر قدردانی می کند” و احساس می کند از انها الهام گرفته اسـت “تا وارد عمل شود و بـه طور کامل برای احساسات [خود] نشان دهد.”

 

10. فروردین و تیر

عشق و عاشقی

در حالی کـه علامت آتش فروردین و نشان آب تیر بـه نظر متضاد هستند، دو ماهیت آن ها در واقع کاملا مکمل یک دیگر هستند. پرورش دهنده تیر جذب اعتماد بـه نفس یک فروردین می شود، در حالی کـه قوچ از حساسیت خرچنگ قدردانی می کند. بـه عنوان یک زوج، استارداست می گوید: «این نشانه‌هاي‌ اصلی دوست دارند پروژه‌ها را شروع کنند و همیشه بـه دیگری انگیزه می دهند تا بهترین نسخه خودشان باشند».

 

✅ مطالب مشابه : طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف سال

 

11. مرداد و بهمن

وقتی مرداد آتشین و فرمانروایی خورشید بـه بهمن، یک نشانه هوای ماورایی بـه رهبری اورانوس مبتکر می پیوندد، یک زوج قدرتمند می توانند تشکیل شوند. «چیزی کـه بیشتر مردم در مورد مرداد نمیدانند این اسـت کـه این سوپراستارهای منحصربه‌فرد می توانند کمی در قلعه خود احساس تنهایی کنند و هوس توجه و ارتباط داشته باشند.» در نتیجه، ان‌ها نمیتوانند از «تحسین جهانی بهمن» خودداری کنند، و عاشق توانایی این علامت هوا برای «نشان دادن یک [جامعه و] تجربه جدید بـه انها هستند».

 

از طرف دیگر، بهمن «بی باکی [و] احساس غیر قابل تزلزل خود ارزشمندی مرداد را بـه عنوان ابزاری شگفت انگیز برای رهایی قدردانی می کند. تشخیص اعتماد بـه نفس مسری اسـت، بهمن هدف خودرا از انتشار پیام عشق بـه خود شریک مرداد خود می‌یابد.

 

12. شهریور و اسفند برای ازدواج

طالع بینی عشق

 

جفت شهریور و اسفند را در توانایی ترکیبی انها برای بهبود دنیای آسیب‌دیده غیر قابل حریف میداند، و این نشانه‌ها بـه‌طور مداوم تحت تأثیر نقاط قوت یک دیگر قرار میگیرند و برانگیخته میشوند. در حالی کـه شهریور در درک رابطه صمیمانه بین بدن و طبیعت ماهر اسـت، اسفند ها بـه طور شهودی نحوه خواندن قلب را حس می کنند. 

 

«شهریور از ماهیت متعالی و معنوی اسفند ها می‌ترسد. «اسفند ها از توانایی شهریور برای ترجمه و بـه کارگیری انرژی الهی خود در این جا روی زمین سود می‌برند.» این زوج میشنوند، کمک می کنند، و همه ی «و همه ی چیز» را در مسیرشان بالا می‌برند.

 

✅ مطالب مشابه: طالع بینی عاشقانه انواع ماه ها

 

در پایان

آیا همه ی ما نمیخواهیم در مورد سازگاری بیشتر بدانیم؟ آیا حتی می‌توان چنین ویژگی هایي را دریک زوج پیشبینی کرد؟ البته، بهتر اسـت از یک ستاره شناس با تجربه استفاده کنید تا نمودار شـما را مطالعه کند تا سازگاری طبیعی شـما با همسرتان را کشف کند. راز روابط خوش مزه تر این اسـت! انرژی آسان و روان کـه بـه شـما کمک می کند تا تجارب لذتبخشی را درکنار هم داشته باشید.