جستجو در تالاب

بهترین چکمه ماه تولد شما (طالع بینی کفش و چکمه)

بهترین چکمه ماه تولد شما (طالع بینی کفش و چکمه)

بهترین چکمه ماه تولد شما : از چکمه‌های کابویی گرفته تا چکمه‌های چرمی، یک ستاره‌شناس توصیه‌های کفش زمستانی خود را به اشتراک می‌گذارد. در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از چکمه هایی که باید بر اساس ماه تولدتان بپوشید را منتشر کرده ایم.

 

جدیدترین مدل کفش های سال جدید (1402)

این چکمه ها برای پیاده روی ساخته شده اند و این کاری است که آنها انجام خواهند داد! اما چکمه ها فقط یک انتخاب کفش کاربردی نیستند. آنها همچنین یک افزودنی فوق العاده شیک برای هر لباس پاییزی یا زمستانی هستند.

 

با این حال، با وجود سبک های بسیار زیاد، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام جفت ها را به کمد لباس خود اضافه کنید می تواند دشوار باشد. آیا در یک نیم بوت مد روز بهترین احساس را خواهید داشت یا یک چکمه کلاسیک چلسی سرعت شما بیشتر است؟ برای یافتن مطالعه را ادامه دهید.

 

بیشتر بخوانید: جدیدترین کفش های پاشنه بلند تابستانه زارا

 

فروردین: چکمه های بلند تا زانو

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

برج حمل دوست دارد ریسک کند. و حس استایل شما نیز از این قاعده مستثنی نیست، به این معنی که الگوهای جسورانه و رنگ های روشن همیشه به کمد لباس شما راه پیدا می کنند. و هنگامی که صحبت از یک جفت کفش مناسب برای مطابقت با زیبایی شما می شود، هیچ چیز مانند یک جفت چکمه بلند تا زانو بیان نمی کند.

 

چه آنها را با لباس بیرون رفتن مورد علاقه خود ست کنید یا آنها را روی بهترین شلوار جین تنگ خود بپوشید، مطمئناً سرتان را برمی انگیزید.

 

اردیبهشت: چکمه های چلسی

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

اردیبهشت بیش از هر نشانه دیگری تجمل را دوست دارد، به این معنی که حس استایل شما نسبت به سایر نشانه ها برجسته تر است. شما دوست دارید روی قطعات باکیفیت سرمایه گذاری کنید که صرف نظر از اینکه چرخه روند چه کاری انجام می دهد، برای مدت طولانی دوام می آورد و شیک به نظر می رسد.

 

به همین دلیل است که نمی توانید با یک چکمه کلاسیک چلسی اشتباه کنید. آنها برای اولین بار در دهه 1950 پا به صحنه گذاشتند و از آن زمان به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات مد هستند. این چکمه‌هایی که برای هر نوع آب‌وهوای ساخته شده‌اند، به سرعت به یکی از ضروریات چرخش استایل شما تبدیل می‌شوند.

 

خرداد: چکمه های توری

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

به عنوان بلاتکلیف ترین علامت زودیاک، شما همیشه انتخاب های مد خود را تغییر می دهید، خرداد. کمد لباس شما متشکل از سیلوئت های کلاسیک و تکه های بد بو است که هر دوی آن ها را مطابق با شخصیت بیرونی خود می سازید.

 

از آنجایی که لباس شما بسیار متنوع است، یک جفت کفش معقول که با هر چیزی ست می شود، هوشمندانه ترین انتخاب برای شماست. یک جفت چکمه جلوی توری همه کاره و شیک مطمئناً برای هر موقعیتی مورد علاقه شما خواهد بود.

 

تیر: چکمه های قیچی

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

تیر ها دوست دارند آن را دنج نگه دارند، اما این بدان معنا نیست که استایل شما به خودی خود پیچیده نیست. شما ترکیبی از رنگ‌ها و پارچه‌های ملایم را با کمی حس رمانتیک ترجیح می‌دهید. و اگر بتوانید در حین چرخاندن سر راحت بمانید، حتی بهتر است!

 

چکمه های قیچی گرم و کرکی بیشتر شبیه دمپایی هستند اما با تمام لباس های مورد علاقه شما در هوای سرد مطابقت دارند. و به‌عنوان خانه زودیاک، حتی می‌توانید آن‌ها را در خانه با PJ‌های مورد علاقه‌تان بپوشید.

 

مرداد: چکمه های کابوی

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

به عنوان حیوان برونگرای زودیاک، شما از انتخاب مد جسورانه نمی ترسید. رنگ‌های روشن و پرینت‌های منحصربه‌فرد، برخی از مدهای مورد علاقه شما هستند – البته نه از چاپ حیوانات گاه به گاه. هر چه بیشتر سر بچرخانید بهتر است.

 

به همین دلیل است که چکمه‌های کابوی شما را وادار می‌کنند که وسایلتان را طوری بچرخانید که انگار فردایی وجود ندارد. آنها همچنین به اندازه کافی کاربردی هستند تا در یک مسابقه رقص بداهه یا شب کارائوکه بایستند.

 

شهریور: چکمه های سواری

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

شهریور ها به جزئیات توجه دارند. شما هرگز نخواهید دید که بزرگ‌ترین کمال‌گرای زودیاک که به‌هم ریخته یا متزلزل به نظر می‌رسد. هر انتخابی که انجام می‌دهید به دقت فکر می‌شود، به همین دلیل است که همیشه موفق می‌شوید لباسی را که اعتماد به نفس می‌دهد و بدون زحمت به نظر می‌رسد، کنار هم بچینید.

 

چکمه‌های سوارکاری چرمی کلاسیک را می‌توان تقریباً با هر لباسی برای هر مناسبتی پوشید، و آن‌ها را به بهترین گزینه برای کمد لباس کپسولی شما تبدیل می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: اهمیت کاربردی کیف پول زنانه (عکس)

 

مهر: چکمه های مچ پا

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

مهرهای سرگرم کننده دوست دارند کمی با مد ماجراجویی کنند. شما یک فرد اجتماعی بی زحمت هستید که همیشه به دنبال ترکیب و اختلاط هستید، بنابراین استایل شما تمایل دارد که جذابیت پیچیده را با سیلوئت های ساده و قطعات شیک بیان کند.

 

بهترین چکمه‌ها برای شما مناسب برای هر موقعیتی هستند، چه در اتاق هیئت مدیره خودنمایی کنید و چه در قطار برای ملاقات با دوستان خود برای نوشیدنی می‌پرید. یک جفت نیم بوت شیک با هر چیزی از یک لباس کار ساده گرفته تا شلوار جین شیک به نظر می رسد.

 

آبان: چکمه های رزمی

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

آبان ها به عنوان افراد باحال و بی آزار زودیاک شهرت دارند. شما فضایی مرموز در مورد خود دارید، که ممکن است با این واقعیت مرتبط باشد که عاشق پوشیدن رنگ مشکی هستید. شما همه چیز در مورد کارکردهای شیک هستید، اما همچنین به ترکیب قطعات سخت و نرم برای ایجاد ظاهری منحصر به فرد معروف هستید.

 

چکمه‌های رزمی جاودانه را می‌توان با دامن، شلوار یا هر چیز دیگری که ذهن خلاق شما می‌تواند رویاپردازی کند، بپوشید.

 

آذر: چکمه های پیاده روی

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

آذر ماجراجویانی هستند که به دنبال هیجان هستند و جنبه سرگرم کننده شما به انتخاب لباس شما نیز کشیده می شود. برای شما، مد راهی برای نشان دادن به دیگران است که چقدر درخشان و رنگارنگ هستید.

 

و از آنجایی که شما همیشه در سرتاسر جهان در حال جت ست کردن هستید، باید قطعات کاربردی داشته باشید که به راحتی در یک کیف شبانه پرتاب شوند. چکمه‌های پیاده‌روی نه تنها راحت هستند، بلکه برای پیاده‌روی در یک شهر جدید در تمام طول روز مفید هستند.

 

دی: چکمه های موتوری

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

دی در مورد عملی بودن است. شما ترجیح می دهید پولی که به سختی به دست آورده اید را صرف خرید لباس های با کیفیتی کنید که بتوانید سال ها از آن لذت ببرید. شما همچنین رنگ‌های خنثی را انتخاب می‌کنید تا همه قطعات شما به جای یکدیگر پوشیده شوند. به همین دلیل است که یک جفت موتو بوت کلاسیک بهترین مناسب برای شما هستند.

 

آنها برای دهه ها جزء اصلی دنیای مد بوده اند و به این زودی ها به جایی نمی رسند. به علاوه، آنها این فرصت را به شما می دهند که حتی به ساده ترین لباس ها کمی جذابیت اضافه کنید.

 

بهمن: چکمه های صحرا

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

بهمن ها شورشیان جالب و بدبوی زودیاک هستند. شما دوست ندارید چیزهایی بپوشید که هر کسی بتواند از قفسه بخرد، و همیشه در جستجوی قطعات منحصر به فرد هستید. از آنجایی که طعم مد شما بسیار آوانگارد است، خنثی نگه داشتن کفش‌هایتان به شما این امکان را می‌دهد که واقعاً طرف وحشی خود را از بین ببرید. و یک جفت چکمه صحرایی پایه و اساس مناسبی را برای هر لباس عجیب و غریبی که بعداً بپزید فراهم می کند.

 

اسفند: ولینگتون ها

بهترین چکمه ماه تولد شما (ظالع بینی کفش و چکمه)

اسفند ها رویاپردازان تخیلی زودیاک هستند و شما دوست دارید طوری لباس بپوشید که انگار در یک افسانه زندگی می کنید. به نظر می رسد که سایه های ملایم و رمانتیک و رنگ های پاستلی همیشه لبخند را بر لبان شما می آورند.

 

برای افرادی که از تحمل طوفان نمی ترسند و پاهای خود را خیس می کنند تا تمام زندگی را تجربه کنند، چکمه های بارانی لاستیکی مناسب شما هستند. از آسمان ابری گرفته تا روزهای روشن، شما برای رسیدگی به هر چیزی که دنیا به سمت شما می زند مجهز خواهید بود.

 

بیشتر بخوانید: گران ترین حلقه های نامزدی جهان

 

در پایان

ما شـما را از جدید ترین مد سال آگاه میکنیم تا شـما هم بـه روز باشید و از جدید ترین ها با خبر باشید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپی زیبا از گلهایی که شاید کمتر در زندگی دیده باشید
کلیپی زیبا از گلهایی که شاید کمتر در زندگی دیده باشید