اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

بیاموزید کـه چگونه با بزرگ ترین ترس هاي‌ خود صلح کنید و از آن ها بـه نفع خود استفاده کنید، مهم نیست کـه چه علامت نجومی دارید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب با توجه بـه ماه تولدتان بـه شـما خواهیم گفت کـه شـما از چه چیزی می‌ترسید.

 

متولدین هر ماه از چه چیزی می ترسند؟

ترسیدن یکی از علل هایی هست کـه باعث میشود فرد اعتماد بـه نفس خودش را از دست بدهد و اضافه بر ان کم رویی و افسردگی از خود نشان دهد. «شجاعت»؛ «بی باكی» و «شهامت» اکثر اوقات در كنار هم می آیند.

 

اما مفهوم شجاعت را بـه یك مفهوم افسانه ای تبدیل كرده اند كه فقط می تواند از ان یك قهرمان یك داستان شگفت انگيز باشد. مردم بسیاری با شجاعت غریبه اند و برایشان گنگ و مرموزمی نماید.

 

بیشتر بخوانید: ترس چگونه در ما به وجود می آید ؟

 

فروردین

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

فروردین دوست دارد آلفا باشد، بنابر این بـه طور طبیعی، این ایده کـه کسی اقتدار یا توانایی‌هایش را بـه چالش می کشد، هر شخصی را کـه تحت این علامت متولد شده باشد، بسیار ناراحت میکند.

 

فروردین بیش از هر چیز می ترسد کـه اشتباه کند یا از این کـه گفته شود اگر انچه بـه انها گفته می شود غلط یا ناسازگار باشد، چه کاری انجام دهند. “این یک علامت سیاه و سفید اسـت، با تحمل کمی برای ابهام.”

 

فروردین بسیار واضح و مختصر اسـت، مانند ژنرالی کـه نیروهای خودرا بـه نبرد هدایت می کند. اگر آن ها وادار شوند خودشان را حدس بزنند، تمام حس اعتماد بـه نفس و قدرت انها ممکن اسـت از بین برود.

 

اما دراین دنیا، هیچ کس صد در صد مواقع حق ندارد. بنابر این برج حمل باید یاد بگیرد کـه این را بفهمد ودر درون خود تغییراتی ایجاد کند.

 

اگر فروردین بتواند با استفاده از ان بیاموزد کـه درست بودن همیشه مهم‌ترین چیز نیست، این ترس بـه یک هدیه تبدیل می شود.

 

اردیبهشت

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

اردیبهشت در مدیریت امور مالی بسیار ماهر اسـت، بنابر این وقتی اتفاق غیرمنتظره ای برای این علامت رخ می دهد، مانند از دست دادن شغل یا مشکلات خودرو، آن ها را بسیار ناراحت می کند.

 

«اردیبهشت از فقر یا ناتوانی در پیگیری اهداف و رویاهای زندگی خود می ترسد. برای اردیبهشت، رویای چیزی کـه امیدوارند تبدیل شوند برای خوشبختی انها حیاتی اسـت. انها باید باور داشته باشند کـه رویاها، مهم نیست کـه چند ساله باشند، می توانند محقق شوند.”

 

در حالی کـه سایر علائم ممکن اسـت در ریسک کردن بهتر باشند، اردیبهشت راه رفتن روی زمین ثابت را ترجیح می دهد. انها ممکن اسـت از این کـه برای رسیدن بـه رویاها یا موفقیت مالی بیشتر خودرا در دسترس خطر قرار دهند، ترس داشته باشند. اما اگر یاد بگیرند کـه بـه شهود خود اعتماد کنند، این ترس‌ها آنقدرها ناتوان کننده نخواهند بود.

 

خرداد

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

بدترین چیز برای یک خرداد این اسـت کـه دریک شیار یا یک روال یکنواخت گیر کند. اگر زندگی کند شود، احساس میکنند کـه در دام افتاده اند. «خرداد از سکوت و رکود می ترسد. این نشانه‌ای اسـت کـه دوست دارد در حرکت بماند، بـه یادگیری ادامه دهد و تجارب جدید را در زندگی گسترش دهد تا ثابت کند کـه انها در حال رشد، تکامل و دستیابی هستند.

 

هنگامی کـه یک خرداد در کسادی زندگی گیر می کند، شروع بـه احساس عصبانیت و ناامیدی می کند، مثل این کـه دارند کار اشتباهی انجام میدهند.

 

اما زندگی همیشه در مسیر سریع نیست. این فقط یک واقعیت اسـت کـه خرداد باید پذیرفتن ان را بیاموزد. اگر خرداد بتواند ببیند کـه بازتاب مقدس اسـت، این ترس بـه یک هدیه تبدیل می شود، و زمان‌هاي‌ رکود و تأمل در واقع منجر بـه رشد عمیق‌تر و معنادارتر میشود.

 

تیر

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

حتی مستقل ترین تیر ها نیز نیاز عمیقی بـه احاطه شدن توسط افراد دارند. تیر ها تمام تلاش خودرا میکنند تا مطمئن شوند کـه تقویم انها مملو از دیدار با دوستان و خانواده اسـت. و این فقط بـه این دلیل نیست کـه انها دوست دارند رفت و آمد کنند. بـه این دلیل اسـت کـه آن ها نمیخواهند با بدترین ترس خود روبه‌رو شوند. تیر از تنهایی می ترسد.

 

“برای تیر، شراکت، عشق، ازدواج و خانواده بیش از همه ی چیز مقدس هستند، بنابر این تیر نگران اسـت کـه آن ها بدون این ارتباطات بـه اتمام برسند.” برای تیر، فکر عدم موفقیت در روابط شخصی یا نداشتن یک شبکه نزدیک غیرقابل قبول اسـت. در حالی کـه داشتن انبوهی از خانواده و دوستانی کـه شـما را دوست دارند و با شـما وقت می گذرانند هیچ ایرادی ندارد، اما لازم اسـت تیر ها هر از چند گاهی برای خودشان وقت بگذارند.

 

تنها راه غلبه بر ترس، آشنایی بهتر با ان اسـت. تیر ها باید بیاموزند کـه اگر هیچ کس دیگری در اطرافشان نباشد از عشق خالی نیستند. از درون می‌آید.

 

مرداد

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

مرداد عاشق نورافکن اسـت، بـه این معنی کـه مرداد عاشق ستایش اسـت. اگر یک مرداد توجه یا تاییدی را کـه می خواهد بـه خود جلب نکند، می تواند وی را مارپیچ کند. بدترین ترس این علامت از عملکرد ضعیف و ناامید کردن افراد «از جمله خودشان» اسـت. هویت شخصی آن ها، از جمله سطح اعتماد بـه نفس آن ها، بـه طور کامل خارج از خودشان قرار دارد.

 

انها نظرات دیگران را بـه عنوان نظرات خود درنظر میگیرند. اما این می تواند درس ارزشمندی برای مرداد باشد.  «اگر مرداد بتواند تشخیص دهد کـه بـه دیگران برای تأیید آنچه میدانند یا می توانند انجام دهند نیازی ندارند، پیشرفت خواهند کرد». “قدرت انها واقعا از درون سرچشمه می‌گیرد، مانند انرژی سیاره حاکم انها، خورشید.”

 

شهریور

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

شهریور در تمام جنبه هاي‌ زندگی، از جمله روابط و کار، کمال گرا اسـت. بدترین احساس برای یک شهریور این اسـت کـه احساس کند شکست خورده اسـت یا بـه اندازه کافی خوب نیست. رد شدن واقعا بـه این علامت ضربه میزند. شهریور از بی‌نیاز بودن یا ناتوانی در انجام وظایفی کـه برای موفقیت دیگران حیاتی اسـت، میترسد. بـه هرحال، شهریور اینجاست تا یک زندگی خدمتگزار داشته باشد و بیشتر عزت نفس خودرا از خدمات و فداکاری خود بـه دیگران بـه دست می آورد.

 

اگر یک شهریور انتظارات شخصی خودرا از خودش برآورده نکند، می تواند بـه اسانی تسلیم اضطراب و افسردگی شود. باکره ها خودرا بر اساس انچه انجام داده اند تعریف می‌کنند، اما این همیشه سالم نیست.

 

«این ترس بـه یک هدیه تبدیل می شود، اگر شهریور بتواند ببیند کـه بودن مهم‌تر از انجام ان در زندگی اسـت. این شناخت شهریور را آزاد میکند تا بیشتر بر روی رشد درونی تمرکز کند تا دستاوردهای بیرونی.

 

بیشتر بخوانید:  اصول های قابل فهم برای از بین بردن ترس در زندگی

 

مهر

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

مهر یک نشانه بسیار آسان اسـت کـه در زیر رشد می کند و برای تعادل تلاش می کند. هر چیزی کـه زندگی یک مهر را از کار بیاندازد، یقیناً عامل ترس اسـت.

 

در واقع، آنچه کـه مهر بیشتر از همه ی از ان می ترسد، مهر خود ترس اسـت. مهر از افراط هاي‌ سخت می ترسد، زیرا این نشانه دیپلماسی و تعادل اسـت. «در واقع، هیچ علامت دیگری مانند مهر، تعادل بین مردانه الهی و زنانه الهی را مجسم نمی کند!

 

اگر مهر گاهی اوقات نیاز خودرا برای آشتی دادن تمام انرژی هاي‌ اطراف خود کنار بگذارد، در زندگی بهتر عمل می کند. تاب خوردن بیش از حد دریک جهت یا جهت دیگر اغلب بـه خودی خود یک تجربه یادگیری اسـت.

 

زندگی فراز و نشیب هاي‌ خودرا خواهد داشت. آونگ همیشه میچرخد از آنجایی کـه همه ی چیز دائماً در حال تغییر اسـت، مهر باید با این واقعیت کنار بیاید کـه همیشه در حالت آرامش و آسایش نخواهند بود. با این حال، انها می توانند برای ایجاد ثبات در زندگی خود اقدام کنند.

 

آبان

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

تعداد زیادی از مردم از نشان دادن خود واقعی خود بـه دیگران می ترسند، اما هیچ کدام بـه اندازه آبان. «آبان از افشای کامل میترسد، زیرا درون هر آبان تاریکی خاصی وجوددارد کـه حتی انها را نیز تحت تأثیر قرار میدهد. آبان تاریک ترین علامت زودیاک اسـت، زیرا انها از کاوش در غارهای تاریک روح – غارهای خود یا هر کس دیگری – نمیترسند.

 

در حالی کـه آبان ها طیف عاطفی گسترده ای دارند، انها دوست ندارند افکار عمیق خودرا با دیگران بـه اشتراک بگذارند، زیرا از ترس عجیب‌وغریب یا افسرده تلقی می‌شوند. اغلب آبان ها بر این باورند کـه هیچ‌کس واقعاً آن ها را درک نمیکند، بنابر این مردم را بیرون می زنند. اما زندگی برای هیچ کس عالی نیست. یک آبان زمانی کـه بفهمد می تواند با تجارب دیگران ارتباط برقرار کند، بـه عنوان یک فرد بسیار رشد می کند.

 

آذر

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

آذر از خفه شدن و بازرسی شدن متنفر اسـت. مانند یک شورشی واقعی، قوس دوست ندارد از قوانین دیگران پیروی کند یا احساس کند کسی در راه انها قرار گرفته اسـت. آن ها می ترسند کـه رویاها و اهداف انها بـه واقعیت تبدیل نشود زیرا کسی یا چیزی با آن ها مخالفت می کند. 

 

«این نشانه سفر و هوس سرگردانی اسـت، بنابر این بدترین چیزی کـه می تواند برای انها اتفاق بیفتد – از دیدگاه خودشان – از دست دادن آزادی اسـت کـه برایشان بسیار عزیز اسـت.» در حالی کـه این علامت مانند هیچ چیز دیگری تب کابین میگیرد، برای یک کمان خوب اسـت کـه برای قدردانی از زندگی خانگی و فرهنگ محلی خود وقت بگذارد.

 

دی

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

دی در اصل بچه مدرسه ای هستند کـه از نگرفتن نمره A+ در کلاس ریاضی خشمگین می‌شوند. مهمتر از همه ی، آن ها از احساس کوچک بودن و ناموفق بودن می ترسند. اگر ان ترفیعی را کـه برای ان تلاش میکردند دریافت نکنند، ممکن اسـت کاملاً سقوط کنند. دی از عدم موفقیت یا عدم موفقیت می ترسد، زیرا هدف زندگی دی اغلب با پیشرفت حرفه ای آن ها مرتبط اسـت.

 

“آن ها این جا هستند تا ان را بزرگ کنند و ان را می دانند!” دی نمی‌خواهند فقط یک چرخ دنده دیگر در خودرو باشند. آن ها میخواهند ان را اجرا کنند. در حالی کـه ترس از موفق نشدن می تواند بـه یک دی انگیزه دهد، اما می تواند مانع از انجام حرکات لازم برای رسیدن بـه خواسته هایش شود. دی باید یاد بگیرند کـه معنی و ارزش آن ها صرفاً بر اساس عملکرد کاری نیست.

 

بهمن

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

بهمن ها نمی‌خواهند فقط گوسفند دیگری در گله باشند. بزرگ ترین ترس آن ها در زندگی این اسـت کـه بـه نوعی انقلابی نباشند. این علامت می خواهد برجسته باشد و بـه خاطر فردیت خود شناخته شود. آن ها می‌خواهند ابروها را بالا ببرند و می‌خواهند تغییراتی ایجاد کنند.

 

آن ها از این ایده می ترسند کـه ممکن اسـت در نهایت مانند بقیه باشند و تفاوتی ایجاد نکنند. “این ترس زمانی تبدیل بـه یک هدیه می شود کـه بهمن یاد می‌گیرد کـه انها قبلاً متفاوت هستند. انها وادار نیستند روی ان کار کنند،” “تفاوت آن ها گسترش طبیعی و بیان خلاقیت شخصی آنهاست.”

 

اسفند

اینها بزرگترین ترس های شما هستند، با توجه به علامت تولد شما

اسفندها بزرگ ترین ایده آلیست در میان همه ی علائم زودیاک هستند. برای این علامت، واقعیت خود می تواند چیزی برای ترس باشد. مسئولیت هاي‌ زندگی بر دوش اسفندها سنگینی می کند. انها از سرکوب ایده ها و خلاقیت خود می ترسند. بیشتر از همه ی، اسفندها میترسند در دنیایی کـه اغلب سرد و حساب‌گر بـه نظر می رسد، مورد علاقه و درک قرار نگیرند.

 

اسفندها بـه نوعی شبیه هنرمند سرگردانی هستند کـه از سرکوب شدن توسط “مرد” می ترسند. آن ها ممکن اسـت بیشتر وقت خودرا صرف دوری از افرادی کنند کـه شبیه آن ها نیستند و انرژی منفی از خود بیرون می‌دهند. اما نقش یک ماهی این نیست کـه در برابر منفی بافی و ترس تسلیم شود. برای غلبه بر ان اسـت. اسفندها کسی هستند کـه دیدگاه دیگران را نسبت بـه زندگی روشن می کند و دنیا را بـه مکانی لذت بخش تر تبدیل می کند.

 

بیشتر بخوانید: روش هایی مناسب برای غلبه بر ترس

 

در پایان

در انجام تعداد زیادی از کارها در زندگی ممکن اسـت ترس مانع ما شود و باید این احساس با تلاش و سعی کنار زده شود تا بتوانیم آرام زندگی کنیم. ترس پدیده ای اسـت کـه اغلب اوقات از کودکی شروع می شود ودر صورتی کـه از این موضوع پیشگیری نشود ؛ تا دوران بزرگسالی ادامه خواهد داشت.

جدیدترین مطالب سایت