شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

 

زنان و دختران بهمن ماهرا بیشتر بشناسید :

متولیدن بهمن ماه : بهمن در اوستا «زبان اوستایی» به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان پارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه اي است مرکب از دو جزء: «وهو» به معنی خوب و نیک و «مند» از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن اولین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگ ترین ایزدان مزدیسنا.

 

علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

 

دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی

 

خصوصیت زن بهمن ماهی

بطور خلاصه، دختر متولد بهمن ماه، بسیار غافلگیر کننده و غیرقابل پیشبینی، سریع الانتقال، دارای حس پیشبینی، کنجکاو،‌ رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

 

در ادامه بیشتر به ویژگی هاي دختران و خانم هاي متولد بهمن خواهیم پرداخت:

 

ظاهر دختر بهمن ماهی

اکثر دختران و زنان متولد ماه بهمن، ظاهری زیبا و فریبنده دارند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن بشما دست می‌دهد، دریک لحظه تو دل برو بنظر می‌رسد و لحظه اي بعد سرد و بی تفاوت و بی روح، اما بطور کلی پس از متولدین برج میزان «ماه مهر» تعداد خوشگل هاي این ماه از همه ی بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند.

 

لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آنچنان شوکی بشما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید! سایت تالاب : او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک هاي لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که انچه که می‌پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می‌آید یا خیر.

 

او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است دریک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال هاي سال به شیوه مادربزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد.

 

نحوه آرایش موی او نیز خاص خودش است. تغییر رنگ و آرایش موی او، درست مثل تغییرات شخصیتش غیرقابل پیشبینی است. یک روز موی خودرا مثل پسرها کوتاه میکند و فردا کلاه کیس میگذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز وی را با موی نقره اي میبینید و فردا با موی مشکی، بطور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در جهان نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد.

 

زن بهمنی در رابطه گفت و گو

گفتگو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست میدهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی ازآن تغییرات خاص متولدین این ماه آشکار میشود و شما بدون مقدمه و بطور کاملا ناگهانی از وی جمله اي میشنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود.

 

شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشور های صنعتی هستید که ناگهان او می‌گوید: “راستی شما خورشت کرفس دوست دارید؟‌!” سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید ودر عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک‌بار بدون مقدمه از خط خارج می‌شود و دوباره به سر جای اول خود بر میگردد.

 

به غیر از این نوع اختلالات «که گاها بامزه هم هست!» گفته هاي او همیشه منطقی و مستدل است. در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد. عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد. اگر به این نکته توجه نکنید، دیواری غیرقابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

مثبت گرایی دختر بهمن ماهی

از مزایای چشم گیر دختر و زن بهمن ماهی، فقدان حس بد بینی و سوءظن در اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد، قلبش به شدت می شکند.

 

او بی جهت بشما بدگمان نمی‌شود ودر حالت عادی هرچه بگویید قبول میکند ولی تحمل خیانت را ندارد. زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی‌کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمیزند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمیکند. سایت تالاب: خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست،‌ باوجود این بشما توصیه می‌شود پیش از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او بعلت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر ازآن است که شما فکرش را کرده‌اید.

 

در وهله اول می‌توان یقین داشت که او پیش از آنکه دومین نگاه رابه شما انداخته باشد، ‌شما رابا یکی از قویترین میکروسکوپ هاي جهان مطالعه کرده است، دوما در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می‌گوید ”از دل برود هر آنکه از دیده رود” صد در صد صادق است.

 

وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمیشود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید، خیلی ساده ناگهان، عقب گرد می‌کند ودر خلاف جهت سابق به حرکت در می‌آید. دراین حالت بهتر است وقت خودرا برای برگرداندن او اتلاف نکنید.

 

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و میتوانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد. بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجوددارد. زن متولد بهمن، مثل مردی که دراین ماه به جهان آمده است، اولین عشق واقعی خودرا هرگز فراموش نمی‌کند.

 

زن متولد بهمن و عشق

زن متولد بهمن ماه بلد نیست که عشق خود رابه شوهر و فرزندانش به شکل خوبی منتقل کند. اگر این احتمال وجوددارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه اي از تناقضات است و برای این که قلب شما شکسته نشود، وی را فرزند “قوس و قزح” یعنی رنگارنگ بدانید ودر روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

 

سیاره حاکم بر رفتار او “اورانوس” و عنصر حاکم بر طبیعت او “باد” است. به این دلیل باوجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایي نظیر”نسیم و باد” در وی مشاهده می‌شود. شما میتوانید با یک زن متولد برج دلو رابطه اي بسیار شاد و خوب داشته باشید، به شرط آنکه وی را در تعقیب هوس هاي هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. هرگز به این فکر نکنید که وی را به جایی ویا چیزی پای بند کنید. این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. او به دنبال ستاره اي می‌رود که ما هرگز آنرا ندیده ایم.

 

معنی نام ماه هاي ایرانی را می‌دانید؟

دختر بهمن ماهی متعلق به همه ی کس و همه ی جاست ودر عین حال ازآن هیچکس نمی باشد. عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد، در حالی‌که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند. یکی از ستاره شناسان مشهور این حالت زن متولد بهمن رابه ترانه اي تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه میشود که نصف آنرا از یاد برده است. شما میتوانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن موزیک ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می‌شود و بالاخره سکوت میکند. اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسیکه عشق را دریک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است.

 

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند، برای او داستانی مسخره است. راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می‌کنند،‌ فقط به یک نفر فکر کند؟ او شریک زندگی شما میشود اما جزئی از شما نمیشود. شما خودتان هستید، او هم خودش هست با استقلالش، اگر نمیخواهید وی را از دست بدهید، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد.

 

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت، ‌داشتن سو ء ظن، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست. شما هم چنین میتوانید از راه بی اعتنایی به خیلی دوستان او که از هر قماش و مقوله اي می باشند و به تعداد گوناگون ودر اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید.

شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

زن متولد بهمن و مادیات

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد، به میزان ثروت شما و این که در بانک چقدر پول دارید، علاقه اي نشان نخواهد داد. برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد. او اهمیت نمیدهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه، اما در عین حال مایل است که از نظر مقام و حرفه و کار مشهور باشید.

 

وقتی شما تور خودرا به کار می‌برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیرقابل پیشبینی خودرا با مردی که نسبت به او صادق نیست، بگذراند.

 

مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده اي باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با انچه که بطور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است، فرق داشته باشد، اما او بدون این که گسیختگی با جامعه پیدا کند، با این مبانی پای بند میماند. او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید.

 

اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می‌گردید، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید، او اگر هر چیز باشد، آرام نیست. برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد، به عبارت دیگر او در هر لحظه می‌تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند. در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجوددارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ رابه همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.

 

اگر شما از نظر علمی، آموزشی، سیاسی، هنری و یا هر رشته دیگر ي مشهور و سرشناس باشید، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آن قدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه، یعنی یکی ازآن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم میگردد، ‌سر راهتان قرار بگیرد. استثناء در همه ی چیزی وجوددارد. رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است، اما برخی واقعا به راه اغراق میروند. کما این که اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالیکه گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می‌کند. این دختر با هر نوع مجلسی جور در می‌آید، خواه یک مجلس رسمی باشد، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

 

زن متولد بهمن و زندگی زناشویی

زن متولد بهمن به زندگی زناشوئی پای بندی زیادی نشان نمی‌دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خودرا وقف دهد. بهمین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج هاي دیگر است. پرهیجان ترین احساست دراین زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری ازآن باقی نماند. طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی‌آید، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی‌کند.

 

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خودرا هر چند گاه یک‌بار عوض میکند. مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد، قدم به قلب شما نمی‌گذارد. در حالی‌که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد. به اسرار دل او جز خودش هیچکس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است، با یک مانور ماهرانه وی را به کلی از مرحله پرت می سازد. زن متولد بهمن به اسانی از خطای شما چشم پوشی می‌کند اما دروغ چیز دیگری است. او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ عنوان دوست ندارد.

 

بهتر است از دختری که در برج دلو «ماه بهمن» متولد شده است، چیزی قرض نخواهید. اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد، ممکن است یکی دوبار تقاضای شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می‌دهد که هرگز آنرا فراموش نخواهید کرد. این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی‌آید و اگر وادار شود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آنرا باز می گرداند. قرض گرفتن از او بطور حتم بزرگ ترین لطمه رابه روابط فیمابین شما خواهد زد.

 

مادر متولد بهمن

بر اساس باورهای ستاره شناسان قدیمی یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی “اورانوس” نماد آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان میدهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار، مادر متولد بهمن رابه کلی گیج و سردرگم می سازد. علت هم بسیار روشن است. سایت تالاب: فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمیماند. او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد.

 

رابطه با فرزندان

همانگونه که گفتیم او بطور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک نادرست ابراز محبت وی را بیش از پیش نسبت به بچه هاي خود بیگانه می سازد. نکته جالب در مورد این زن،‌ از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه هاي خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر وی را مثلاً در منزل همسایه ببینند، با کمال تعجب مشاهده می‌کنید که چطور با بچه هاي مردم بازی می‌کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست. آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود جهان است؟ خوب حالا چه فرق میکند که سن این رفیق چقدر است؟

 

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی‌کند. هرگز او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است. انچه در درجه اول از بچه هاي خویش توقع دارد، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه اي راکه مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده،‌ مورد تنبیه قرار نمیدهد. اینکار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا میکنند.

 

از دید فرزندان او مادری شاد، راحت گیر و به هنگام بیماری مهربان است. برای او یک بچه نامرتب، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است. اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت هاي نامحدود و بی بند و بار این دوره است. کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده اي نیست و او به هیچ عنوان تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد و اینکار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما را خوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید. او در لابراتوار حساس ذهنش شما رابه خوبی تجزیه و تحلیل میکند.

شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

خصوصیات دیگر دختر بهمنی

درون زن متولد بهمن حس غریبی وجوددارد که پیوسته وی را تحریک میکند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده میشود، گام بردارد. ازآن گذشته او کسی است که میـــخواهد از هر چیزی سر در بیاورد، پس چه در خانه، چه در روابط دوستانه، چه در عشق از فرط کنجکاوی میـــخواهد همه ی راهها را تجربه کند. حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید، می‌بینید حتی قهوه یا چای را هرروز یک جور درست میکند، و یا هرروز که برای خرید بیرون میرود، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می‌دهد.

 

از آنجا که خودش هم نمی‌داند واقعا چه میـــخواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است. اگر عاشق بشود، به شدت گیج و سر در گم می‌گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا میکند، آن هم دو سه کلمه اي که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود. برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله اي بسیار جزئی و مبهم وجوددارد. به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

 

زن متولد بهمن، قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیشبینی عجیبی دارد. او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می‌کند و به این ترتیب تنها کسی است که می‌تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد. به نفع شماست که آنچه راکه راجع به آینده میگوید، با خاطرجمعی خاطر قبول کنید. قدرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است..

 

متولد ماه بهمن و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه بهمن با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

متولدین خرداد ماه «ایده آلیست»، آذر ماه «عاطفی»، مهرماه «خلاق»، فروردین و مرداد ماه

 

منبع:namefarsi.com

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت