خرید و فروش در اینترنت

رنگ ماه تولد من کدام است؟ (علامت 12 ماه تولد)

رنگ ماه تولد من کدام است؟ (علامت 12 ماه تولد)

بـه کمی تقویت نیاز دارید؟ از رنگ علامت زودیاک خود برای انگیزه، الهام بیشتر و انرژی مثبت استفاده کنید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه شـما همراهان عزیز خواهیم گفت کـه رنگ ماه تولد شـما کدام اسـت. «رنگ ماه تولد من کدام است؟»

 

رنگ ماه تولد من کدام است؟

همه ی ما چیزی داریم کـه بـه ما اعتماد بـه نفس بیشتری میدهد تا بیرون برویم و دنیا را بپذیریم. این اغلب یک لباس قدرت خاص یا یک طلسم خوش شانس اسـت کـه فکر میکنیم وقتی یک گفت‌وگو شغلی مهم یا نخستین قرار ملاقاتی برای تحت تاثیر قرار دادن داریم کمی بـه ما کمک می کند. طالع بینی می تواند بـه برداشتن این ایده کمک کند: هر علامت زودیاک دارای یک رنگ قدرتمند اسـت کـه می تواند بـه بهترین شکل ممکن کمک کند.

 

«رنگ‌هاي‌ قدرتمند بـه تقویت طبیعت ذاتی شـما کمک می کنند و بـه شـما اعتماد بـه نفس میدهند تا ان را آزادانه‌تر بیان کنید». بسته بـه علامت شـما، این می تواند بـه نحوه هدایت هوش، پشتکار، ادب یا قابل اعتماد بودن خود، در بین سایر ویژگی هاي‌ شخصیتی اشاره داشته باشد. همچنین، رنگ هر علامت زودیاک می تواند بـه جنبه هاي‌ مختلف نمودار آن ها، مانند سیاره حاکم یا عنصر طبیعی انها مرتبط باشد. 

 

رنگی را کشف کنید کـه بهترین ویژگی هاي‌ شـما را نشان میدهد تا بتوانید کمد لباس خود و همچنین دکوراسیون منزل یا محل کار خودرا بـه روز کنید و کاری کنید کـه همه ی چیز در زندگی روزمره شـما کمی آرام تر پیش برود. 

 

طالع بینی رنگ ماه تولد 

1. فروردین: قرمز

رنگ متولدین فروردین

فروردین بزرگ، جسور و مسئول، بیشتر از همه ی با رنگ قرمز احساس قدرت می کند. توسط سیاره مریخ اداره میشود، کـه در طالع بینی دکتری، مسئول غدد فوق کلیوی و خون، از جمله موارد دیگر اسـت.

 

بنابر این قرمز رنگ مناسبی برای فروردین اسـت، زیرا نشان ‌دهنده توانایی ان‌ها برای واکنش خوب در موقعیت‌هاي‌ پرفشار و لذت بردن از آدرنالین ناشی از ماجراجویی اسـت. شجاعت و حضور خودرا بـه عنوان یک رهبر از طریق این رنگ غالب تقویت کنید، چه در حال کار، ورزش یا شروع یک ماجراجویی جدید هستید.

 

✅ مطالب مشابه: فال رنگ متولدین ماه های سال

 

2. اردیبهشت: سبز

رنگ متولدین اردیبهشت

اردیبهشت یک علامت زمین اسـت و بـه همین دلیل عمیقاً با رنگ سبز پیوند دارد. «سبز برای الهام بخشیدن بـه اردیبهشت برای بهره بردن از رفاه ذاتی و موهبت ایجاد فراوانی عالی اسـت. اردیبهشت مانند یک جنگل سرسبز سرشار از زندگی و شکوه اسـت.

 

محیط اطراف آن ها باید این مفهوم را نشان دهد و تقویت کند، هم برای این کـه انها احساس کنند در خانه هستند و هم برای بـه اشتراک گذاشتن ان زیبایی با دیگران. از گیاهان آپارتمانی دوست‌داشتنی گرفته تا سنگ‌هاي‌ یشم مجلل، رنگ سبز بـه اردیبهشت کمک می کند تا بهترین ظاهر و احساس خودرا داشته باشد.

 

3. خرداد: زرد

رنگ متولدین خرداد

هوش درخشان و شخصیت درخشان خرداد بـه رنگ زرد ترجمه می‌شود. مانند یک زنبور وزوز، این علامت پرانرژی اسـت و همیشه در حرکت اسـت، از نظر جسم و روح. «خرداد نشان ‌دهنده کنجکاوی یک کودک خردسال در هنگام یادگیری چیزهای جدید اسـت. برای الهام بخشیدن و احیای شـما بـه زرد درخشان تکیه کنید، بـه خصوص در فضاهای خلاقانه مانند استودیو خانگی یا فضاهای کاری مانند اتاقک اداری. رنگ علامت زودیاک شـما میتواند با افزودنی‌هاي‌ ساده مانند گل‌هاي‌ آفتابگردان و دیوارهای زرد، محیط بی‌درخشندگی را متحول کند.

 

4. تیر: نقره

رنگ متولدین تیر

تیر کـه توسط ماه اداره می‌شود، یک علامت زودیاک بسیار با احساس و پرورش دهنده اسـت کـه همیشه مشتاق ارتباط اسـت. رنگ قدرت آن ها باید ان رابطه قمری را منعکس کند. “نقره اي شبیه رنگ ماه اسـت کـه همیشه در آسمان شب ما در حال تغییر اسـت.” همان طور کـه ماه افزایش مییابد و کاهش می‌یابد، تیر نیز کاهش مییابد.

 

در آغوش گرفتن این رنگ راهی برای در آغوش کشیدن خود برای انچه هستند اسـت. لمس نقره می تواند بـه آن ها کمک کند تا احساس آرامش کنند و بـه یاد داشته باشند کـه داشتن احساسات اشکالی ندارد. بـه هرحال، در این جا آمده اسـت کـه چگونه ماه آبی آینده، بسته بـه علامت زودیاک شـما، جهان شـما را تکان خواهد داد.

 

5. مرداد: نارنجی یا طلایی

رنگ متولدین مرداد

مردادها توسط خورشید اداره می شوند و مانند خورشید اغلب مرکز کاریزماتیک محیط خود هستند. اما هر مرداد در صد در صد مواقع 100 درصد مطمئن نیست. رنگ نارنجی یا طلایی می تواند بـه آن ها کمک کند تا روحیه خودرا در روزهایی کـه کمتر از بهترینشان احساس می کنند، روشن کنند. 

 

«این رنگ‌ها واقعاً نشان دهنده موهبت ان‌ها برای درخشندگی بـه عنوان خود منحصربه‌فرد و جلب توجه هستند، مهم نیست کـه چه کسی در اطراف اسـت. مرداد میتواند از رنگ نارنجی یا طلایی برای الهام بخشیدن بـه ان‌ها از عدم تمایلشان بـه جلب توجه استفاده کند.»

 

با هدایت رنگ هاي‌ علامت زودیاک خود، بـه درخشندگی درونی خود اجازه میدهید تا با دنیای اطراف شـما طنین انداز شود. این ممکن اسـت بـه این معنی باشد کـه کمی جواهرات طلا بپوشید یا یک قطعه مرکزی پر زرق و برق را روی میز شام خود بـه نمایش بگذارید.  

 

6. شهریور: قهوه ای

رنگ متولدین شهریور

یکیدیگر از نشانه هاي‌ زمین، شهریور با رنگ قهوه اي، مانند خاک غنی و حیات بخش زیر پای ما، بـه بهترین وجه نشان داده میشود. این نشانه سخت کوش ممکن اسـت همیشه بـه خاطر تلاش هایش شناخته نشود، اما این هرگز آن ها را از دادن همه ی تلاششان باز نمی دارد. 

 

«شهریور میتواند از رنگ قهوه‌اي برای غرور در عمق و غنای یک روز کاری کامل استفاده کند، [مثل] تلاش شدید در باشگاه یا اتمام یک پروژه دقیق». محکم و قابل اعتماد، آن ها بیشتر در منطقه اطراف مواد چوبی و رنگ هاي‌ طبیعی، در مواردی مانند لوازم جانبی، دکوراسیون و حتی رنگ ها احساس می کنند.

 

✅ مطالب مشابه: عدد و رنگ شانس متولدین 12 ماه سال + روز شانس متولدین تمامی ماه ها

 

7. مهر: صورتی

رنگ متولدین مهر

خلق و خوی معتدل مهر بـه بهترین وجه با رنگ صورتی تکمیل میشود. رنگ صورتی نیز مانند خودشان می تواند ملایم و آرامش بخش باشد. «مهر می تواند از رنگ صورتی برای القای همان حس سبک‌دلی در مورد مکالماتی کـه نیاز بـه وضوح دارند، بـه دیگران تلقین کند». مهرها بـه خاطر تعهدشان بـه مشارکت و میانجیگری مشهور هستند کـه این رنگ می تواند بـه تقویت ان کمک کند.

 

بنابر این، اگر می دانید کـه گفتگوی سختی با یک دوست یا رئیس دارید، استفاده از رنگ قدرتمند میتواند بـه کاهش تنش کمک کند. یک پتوی نرم و صورتی رابا دوستتان روی کاناپه بـه اشتراک بگذارید، یا یک لیوان قهوه گلگون را بـه یک جلسه کاری ببرید. این تکنیک فقط ممکن اسـت بـه شـما کمک کند کـه پول بیشتری نیز بدست آورید، زیرا کارها را بـه صورت دیپلماتیک صاف می‌کنید.

 

8. آبان: سیاه

رنگ متولدین آبان

بسیاری از مردم تاریکی رابا بدبختی یا غم و اندوه مرتبط می‌دانند، اما انچه کـه این سایه واقعاً نشان می‌دهد ناشناخته اسـت. رازدار، انتزاعی و متفکر، آبان در ناشناخته ها بیش از سایر علائم زودیاک احساس اسانی می کند. «پوشیدن مشکی ممکن اسـت بـه آبان کمک کند در مواقع عدم خاطرجمعی کمی بیشتر احساس کند.»

 

سایه ها مبهم هستند، اما پذیرش این ابهام در واقع آبان را قدرتمندتر می کند. با پوشیدن یک اکسسوری مشکی، مانند یک دستبند یا یک روسری مد روز، خودرا در فضای ذهنی مناسب برای یک گفت‌وگو شغلی عصبی قرار دهید.

 

9. آذر: بنفش

رنگ متولدین آذر

از نظر تاریخی، رنگ بنفش رنگدانه کمیابی بود کـه زمانی منحصر بـه اشراف و خانواده سلطنتی بود. آذر از ان حال و هوای سلطنتی لذت میبرد و اغلب از برگزاری دادگاه یا میزبانی لذت میبرد. «هیچ چیزی را یک آذر بیشتر از این کـه بـه خاطر همه ی چیزهایی کـه آموخته اسـت مورد توجه قرار گیرد، دوست ندارد». «آذر باید برای آماده شدن برای یک سخنرانی یا نامزدی در جمع، رنگ بنفش بپوشد تا بتواند نقشی را کـه برای ایفای ان ساخته شده بود، در آن ها تداعی کند.»

10. دی: خاکستری

رنگ متولدین دی

دی کـه یک علامت زمینی مهیب اسـت، با خاکستری، رنگ سنگ و فلز همسو میشود. این نمایشی از جاه طلبی منحصر بـه فرد و ماهیت مصمم آنهاست. «رنگ خاکستری برای برانگیختن غم و اندوه یا مالیخولیا نیست. من ان را تداعی کننده تصویر یک کوه پوشیده از برف می‌دانم. اگر کسی قرار اسـت بـه اوج برسد، او هست.

 

دی باید از رنگ خاکستری بـه عنوان نمادی از اهداف گسترده خود استفاده کند. از این رنگ برای کمک بـه انگیزه دادن بـه شـما و بهره وری بیشتر در زمانی کـه مسیر پیش رو وحشتناک بـه نظر میرسد استفاده کنید

 

11. بهمن: آبی

رنگ متولدین بهمن

بهمن یک نشانه هوای تخیلی اسـت کـه با آسمان و رنگ آبی مرتبط اسـت. «آسمان محدودیتی برای بهمن نیست و ان‌ها اغلب می توانند زمان زیادی از روز را بـه رویاپردازی در ابرها بگذرانند. وقتی بهمن می‌خواهد برای پروژه نوآورانه بعدی خود الهام بگیرد، باید آبی بپوشد. از رنگ علامت زودیاک خود برای عبور از موانع ذهنی استفاده کنید. ایجاد محیط مناسب برای خود بـه جریان یافتن ایده ها کمک می کند. بعد، دریابید کـه شادترین علامت زودیاک کدام اسـت.

 

12. اسفند: سبز روشن

رنگ متولدین اسفند

رنگ ماه تولد من کدام است؟

بـه عنوان یک علامت آب، اسفند ها می توانند ملایم و سازگار، اما همچنین قدرتمند باشند. «سبز روشن گیاهان زیر آبی را کـه در متغیرترین شرایط رشد می کنند، تداعی می کند. «اسفندها زمانی کـه نیاز بـه ریشه‌یابی در بیان واقعی خود دارند، مانند زمانی کـه در مهمانی شرکت می کنند کـه در ان با انواع شخصیت‌هاي‌ مختلف روبه‌رو میشوند، باید سبز روشن را بپذیرند.»

 

✅ مطالب مشابه: نماد و سمبل 12 ماه سال + نکاتی جالب درباره متولدین هر ماه

 

در پایان
طبیعت تغییرپذیر خودرا در آغوش بگیرید ودر عین حال در انچه واقعا هستید ثابت قدم بمانید. نشان دادن اعتماد بـه نفس از طریق رنگ قدرتمند می تواند بـه القای اعتماد بـه نفس واقعی کمک کند.

 

برچسب‌ها: