طالع بینی ازدواج | طالع بینی ازدواج مرد و زن متولد آذر

طالع بینی ازدواج | طالع بینی ازدواج مرد و زن متولد آذر

طالع بینی ازدواج

در این جا طالع بینی متولدین زن و مرد آذر ماه را بخوانید :

همچنین در آخر می توانید خصوصیات اخلاقی متولدین آذرماه و عکس پروفایل ویژه متولدین این ماه و دیگر مطالب جذاب در مورد متولدین آذرماه مانند اس ام اس تبریک تولد به متولدین آذرماه را بخوانید.

طالع بینی ازدواج زن متولد آذر

مي توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعيات، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن و بي نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.اگر حسود و بدكينه هستنيد، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نكنيد.

شايد بهترين توصيف زن متولد آذر اين باشد كه بگوييم او زني نيست كه انتظار داشته باشيد مطابق ميل شما حرف بزند و چه بسا كه گاه و بيگاه از لحن نيشدار او آزرده خاطر مي شويد ودر مقابل هر چند گاه يكبار آنچنان جملات زيبا و دل انگيز از دهان او خارج مي شود كه شما با شنيدن اين جملات، روزگار رابه خوشي طي خواهيد كرد.

زبان زن متولد آذر نيشدار و پركنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا است. زن متولد آذر دنيا را درست به همان صورتي كه هست مي بيند ودر ديدگاه زندگي اهل واقعيت و منطق است.

به ندرت اتفاق مي افتد كه زني مانند يك متولد ماه آذر وقايع و رويدادهاي زندگي را چنان دقيق و مستدل و منطقي توجيه كند و از خوبيها براي خوشبين شدن به آينده بهره گيري نمايد و بدي ها را هم بعنوان يك واقعيت غير قابل انكار بپذيرد.

قاطعيت او در گفتارش خيلي زود نظر شما را جلب مي كند، اگر روزي بشما گفت پولي كه براي مخارج خانه مي دهيد ديگر كافي نيست و بايد مقداري به آن بيفزاييد، يقين داشته باشيد كه راست مي گويد.

اما به طور مسلم مي توان انتظار داشت كه او پس از تقاضای اضافه خرج بلافاصله اضافه مي كند كه اما لازم نيست كه با جان كندن سعي كني پولدار شوي چون پول زياد انسان را خودخواه مي كند.

اين زن هرگز بشما دروغ نخواهد گفت ودر اين كار آنچنان تعصبي از خود نشان مي دهد كه شما گاهي آرزو مي كنيد ای كاش گاهي دروغ مي گفت و لی زباني اين چنين تلخ و درشت گو نداشت.

زن كماندار شديدا عاشق استدلال و خود مختاري است و به همين دليل اغلب اوقات زندگي مجردي را بر ازدواج ترجيح مي دهد. وقتي هم كه دختر خانه است، با بقيه اعضاي خانواده زياد گفت و گو نمي كند و به اين دليل طبق معمول رابطه ای سرد و مجزا با بقيه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعيتي براي انجام اين كار استفاده مي كند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامي خويش رابا رفتن به سينما و گردش با دوستان ارضا مي كند.

اگر مي خواهيد با همسر متولد آذر خود زندگي آرامي داشته باشيد، هرگز به وي دستور ندهيد كه چنين و چنان بگن، بلكه خواسته های خويش را در قالب جملاتي كه جنبه تقاضای دارند بيان نماييد و يقيين داشته باشيد كه هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهيد شد. او گرچه مثل هر زن ديگري مايل است كه تحت الحمايه باشد، اما از دستور شنيدن و فرمان بردن سخت بيزار است.

شما مي توانيد از پدر و مادر وي سؤال كنيد، آنها هم بشما خواهند گفت كه از كودكي اين چنين بوده است.دراين زمينه نكته ظريفي وجوددارد كه ذكر آن ضروري است و آن اين است كه گرچه نمي خواهد كسي، مخصوصا در مقابل ديگران براي او « آقا بالاسري» بكند اما وقتي ديديد و احساس كرديد كه دارد ثابت قدمي شما را آزمايش مي كند، چه او خيلي بيشتر از انچه كه از دستور شنيدن بيزار است، از مردي كه ضعيف نشان مي دهد کينه دارد، به اين دليل اگر روزي ديديد كه پرچم استقلال را بيش از حد برافراشته، او را سر جاي خودش بنشاند.

زن متولد آذر كسي نيست كه حاضر باشد به خاطر هيچ مردي تك روي خودرا كنار بگذارد اما در عين حال خواهان آن است كه شوهرش هميشه او را يك دختر هفده هيجده ساله تصور كند.

يكي از اشتباهاتي كه از زن متولد آذر درسال های قبل از ازدواج سر مي زند اين است كه دوستي و عشق رابه شدت باهم مخلوط مي كند و اين امر موجب پيدايش نوعي سرگرداني در قضاوت اطافيان نسبت به او مي گردد.

اگر شما از زمره مرداني هستيد كه طالب يك زن كاملا محجوب و پر از شرم و آرزو مي باشيد، بهتر است از همين همین حالا به فكر زن ديگري، كه متولد آذر نباشد باشيد، چه دختري كه در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چناني بين مرد و زن احساس نمي كند.

او زن تو سري خور نيست و از ابتداي بلوغ و جواني بهره وري از شادي های زندگي را حق خود مي داند و به عشق با چشمي شاعرانه نگاه مي كند كه لازمه يك زندگي گرم و پر حرارت است.

چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شيوه تلخ و شيرين سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهايي مي گردد كه ممكن است به جاهاي تاريك هم بكشد، و شما مي بينيد كه او با يك روحيه بسيار قوي با يك چنين رويدادهايي مواجه مي گردد تا جايي كه امر بشما و ديگران مشتبه مي شود كه آيا حرف های ديروز او، موجب برپا شدن اين بگو مگوها گرديده است، جدي بوده يا شوخي؟

يك چنين عكس القملي خاص كساني است كه بزرگترين سياره منظومه شمسي يعني مشتري حاكم بر رفتار و كردار آنهاست.درشت گويي او نبايد سبب شود كه شما تصور كنيد كه اهل دعوا و مرافعه است، او نيز به اندازه هر زن ديگري، از ايجاد دلخوري ها و نزاع های خانودگي بيزار است.

از خود مي پرسد كه چرا « درشت گويي» و بد زباني او موجب بروز اين اوقات تلخي ها شده است. البته او هرگز نمي تواند دليل اصلي اين پرخاش های زباني را پيدا كند زيرا كه طبيعت و نهاد غير ارادي او طراح اين رفتار تند و خشن است.

از آنجا كه در زندگي كمال صداقت را دارد، از اينكه مورد شك و ترديد قرار بگيرد، به شدت ناراحت و عصباني مي شود. اگر او را پاي تلفن مشغول صحبت ديديد و گفت كه طرف صحبت مردي است كه برايش گرفتاري پيش آمده است، فورا نپرسيد اين مرد كيست و چه رابطه ای با او دارد..

همين دو جمله مي تودند طوفان وحشتناكي بپا كند زيرا اين« مرد» ممكن است برادر شما يا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خودرا مكلف به دادن توضيح حس نمي كند، ‌بلكه معتقد است كه شما « بايد» به او اعتماد كامل داشته باشيد زيرا او « واقعا» در زندگي با شما رك و راست و صادق است و هرگز اهل فريب و توطئه و خيانت نيست.

قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگي را بسيار سرسري مي گيرد، و به اين دليل از بين پسرهايي كه در اطراف او هستند، هيچكدام نمي توانند تصميم بگيرند و براي خواستگاري قدم پيش بگذارند.

رفتار او با همه ی يكسان و تا حدودي سطحي و دور از جنبه های جدي است. روي هم رفته تاكتيك شوهريابي دختر متولد آذر زيركانه نيست و اين ضعف حتي در آيين دوست يابي او نيز به چشم مي خورد. به همين جهت دختر متولد آذر شانس بي شوهر مانديشان زياد است مگر انكه نزديکان به او كمك كنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برايش فراهم كنند.

يك ديگر از علل بي شوهر ماندن اين دختر اين است كه همانند مرد متولد اين ماه، انكي از ازدواج واهمه دارد، و به اين دليل اگر واقعا يك چنين دختري را دوست داريد و مي خواهيد او را وادار به قبول همسري خود كنيد، بايد طبق يك نقشه زيركانه از زندگي زناشويي و زيبايي های آن يك تصوير دوست داشتني به وي نشان بدهيد و ترس های او را از ميان برداريد.زن متولد آذر عاشق ورزش و اين قبيل كارها است.

از آنجا كه بين خود و پسرها كوچكترين تفاوتي احساس نمي كند، و مثل آنها لباس مي پوشد و حركات و رفتاري مشابه ايشان دارد، گاه اين توهم براي شما به وجود مي آيد كه آيا پس از ازدواج مي تواند در قالب يك زن خانه دار قرار بگيرد يا نه؟

براي او دنيا به اين صورت است كه اگر پسري مي تواند يك هفته به ييلاق برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا يك چنين اعمالي دليل بر انحراف اخلاقي او محسوب نميگردد و نبايد پشت سر او غيبت و پچ پچ راه انداخت كه مثلاً هوسباز است.

طبيعي است يك چنين طرز تفكري از جانب يك دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغاير مي باشد، اما او كسي نيست كه طرز قضاوت جامعه برايش خيلي اهميت داشته باشد.

او تحت تأثير ستاره مشتري از استقلال و آزادي های خود حداكثر استفاده را مي كند و به حرف مردم چندان توجهي ندارد.علی رغم داشتن يك چنين رفتار و طرز تفكري، قلب زن متولد آذر درست شبيه به قلب يك كودك ساده و صميمي است.

وقتي پاي دل به ميان مي آيد، ديگر از هوشمندي و منطق در رفتار او اثري به چشم نمي خودرد. پس مغز او متفكر و منطقي است، قلبش بي دفاع و احساساتي و زود تسليم است.

به همين دليل در زندگي او ماجراهاي عاشقانه و شكست خورده بسيار مي توان يافت و باز به همين دليل بسيارند دختران متولد آذر كه سريعا فريب چرب زباني های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از اين بابت قلبي شكسته و فريب خورده دارند.زن متولد آذر بسيار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهاي خوب دارد. كمااينكه وقتي به مسافرت مي رود، هميشه سعي مي كند بليط درجه يك مسافرت بخرد.

به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمي دهد و آنرا وسيله رفاه زندگي مي داند و به اين ترتيب اغلب مرداني كه با دختر متولد آذر ازدواج مي كنند، وادار هستند مدتي از وقت خودرا صرف اين بكنند كه به وي ياد بدهند پول چه ارزشي دارد و چگونه بايد آنرا خرج كند.

با توجه به اين امر اگر مي خواهيد با يك چنين دختري ازدواج كنيد و جنبهحسابداري و رسيدگي به دخل و خرج را هيچگاه به عهده او محول نكنيد.

در بين ستارگان سينما و هنر پيشگان تأتر، درصد متولدين آذر از همه ی بيشتر است زيرا براي بسياري از زنان كاماندار نور پروژكتورهاي فيلم برداري درخشنده تر از برق هر نوع جواهري، و صداي كف زدن های تماشاچيان دل انگيزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نكنيد اگر او كار هنري خودرا حتي به زندگي زناشوئي ترجيح دهد.

چنين زني بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار پول و ماديات و از نظر خانه داري و انجام كارهاي منزل بايد گفت كه خدا بشما صبر جميل عطا كند. زني كه در ماه آذر متولد شده است، اصولا با اين قبيل كارها ميانه خوشي ندارد و به قول مشهور وقتي به فكر جمع كردن رخت خواب مي افتد، بلافاصله بخود مي گويد چه فايده دارد، چند ساعت ديگر بايد آنرا پهن كنم،‌پس چرا اصلا جمعش كنم.

داشتن يك چنين خصوصياتي بالطبع موجب آن مي شود كه كودكان او خيلي خوب به انجام دادن كارهاي منزل وارد بشوند زيرا برغم يك چنين تنبلي از درهم برهمي و كثافت خوشش نمي آيد و چون خودش حوصله جمع و جور كردن و تميز كردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا رابه كار خانه داري وادار مي كند.

در مورد آشپزي هم وضع او فرق زيادي با خانه داري ندارد. حقيقت اين است كه دراين مورد نمي توان يك حكم كلي صادر كرد. اگر امروز غذايي را كه جلوي شما مي گذارد، واقعا لذيذ است، هيچ دليل نمي شود كه فردا يا پس فردا همدست پختش خوردني باشد.

از زبان تند و تيز او به هيچ وجه غافل نشويد. اگر ناراحت و عصباني بشود، مطالبي را بر زبان ميآورد كه مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما اين را هم بگويم كه منظور واقعي او همان چيزي نيست كه بر زبان ميآورد و به قول مشهور حتي قبل از آنكه حرفش تمام بشود، آنرا فراموش مي كند و به اين دليل انتقام جويي بعدي شما به كلي برايش بدوي مفهوم خواهد بود. او زني نيست كه به درد آدمهاي خيالاتي و يا كينه توز و حسود بخورد.


حتما بخوانید:  اس ام اس تبریک تولد متولدین آذر ماه | متن تبریک تولد آذرماه


اگر كينه ای و بداخلاق و خيالاتي هستيد، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نكنيد.مادر متولد آذر بيش از هر مادر ديگري مورد علاقه بچه های خود قرار مي گيرد. چه علاوه بر وظيفه مادري، همبازي و دوست ايشان نيز خواهد بود.

به احتمال قوي بچه داري تنها موضوعي است كه اين زن نسبت به آن مسئوليت كامل احساس مي كند و مسئوليت خودرا هم به بهترين وجه ممكن انجام مي دهد. بچه ها از خوشبيني ذاتي و فراوان مادر خود تا حد امكان استفاده مي كنند ودر سنين بالاتر آنها او را بهترين خواهر دنياي خود مي دانند.

مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش يك مادر قابل ستايش است.از نظر مهمانداري و پذيرايي و دست و دلبازي حتي متولدين مرداد هم به گرد او نمي رسد و هميشه مايل است كه از مهمانان خود به طرز شاهانه پذيرايي كند. خوشبيني و حس رفاقت شديدي كه در نهاد او وجوددارد، موجب مي گردد كه هر كس پا به خانه وي مي گذارد، خودرا در منزل خويش احساس كند.


طالع بینی ازدواج | طالع بینی ازدواج مرد و زن متولد آذر

طالع بینی ازدواج مرد متولد آذر

مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق كم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و به طور خلاصه خطرناكترین شوهر دنیاست.
حقیقت این است كه مرد متولد آذر از نظر بعضی ها خیلی دمدمی مزاج است، لحظه ای او را میبینید كه شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندكی بعد او را مشاهده می كنید كه خودرا نخود هر آشی می كند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می‌نماید.كنجكاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن هر چه زودتر مشكلات چنان
زیاد است كه به راستی گاهی نمی‌توان حدی برای آن قائل شد. یكی دیگر از ویژگی او این است كه پیوسته گروهی در اطراف وی دیده می‌شوند و بالنتیجه برای دستیابی به چاره ای جز این ندارید كه راه خودرا از بین این جمع باز كنید، از سوی دیگر لازم است عنوان كرد كه به هیچ عنوان جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، چه او بلاشك یكی از خوشبین ترین افرادی است كه خداوند كرده است.
و آن قدر خوشبین است كه اگر یكی از دشمنایش یك دهانه اسب برای او ارسال دارد، بخود می‌گوید حتماً اسبش را فراموش كرده است. طبیعی است یك چنین خوشبینی ممكن است خطرناك باشد زیرا در اثر آنچنان به مردم اعتماد می كند كه حدی بر آن متصور نیست، البته من منكر آن نیستم كه این خوش بینی از نظر زن و فرزندانش یك امتیاز جالب محسوب
می‌شود.خوشبختانه برای او و احتمالا برای او و احتمالا برای شما، مرد متولد آذر آدم فوق العاده خوش شانسی است و این شانس اغلب در لحظاتی كه خوشبینی های‌ بی دلیل او برایش گرفتاری ایجاد می كند، به داد او می‌رسد، او آن قدر خوش شانس است كه اگر به مس دست بزند، طلا میشود و طبیعی است كه آدمی با چنین خوش شانسی خوش بین هم میشود.
خوش شانسی او در مسائل عاشقانه نیز قابل رؤیت است و اگر احیانا پای عشقی در بین بیاید كه نتواند عاقبت خوشی برای او داشته باشد، زود به ریشه آن پی میبرد و دست ازآن می‌شوید.مرد متولد آذر صاحب بزرگ ترین كلكسیون دوست و آشنا در دنیاست و این دوستان اغلب دوستان واقعی و
هستند زیرا به هنگام انتخاب مرد متولد آذر بجای توجه به ظاهر دوستان، دقت خود رامتوجه باطن آنها می سازد، در مقابل تعداد دشمنان او بسیار محدود است. كسانی كه از رك گویی او آزرده خاطر میشوند، چند روزی و یا چند هفته ای با او بد می‌شوند ودر جرگه مخالفین در می‌آیند، اما پس از مدتی پی میبرند كه او بدون هیچگونه قصد و غرضی حقیقت تلخ را گفته و منظور اذيت و اذیت نداشت است.همانگونه كه قبلا گفته شد، سیاره كسی كه در ماه نهم سال متولد شده، مشتری است و كسی كه تحت تأثیر این غول منظومه شمسی قرار داشته باشد،
كمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست.راجع به بد زبانی و نحوه سخن گفتن او باید گفت كه مقصود خود رابه راستی شبیه تیرهایی كه صورت فلكی او یعنی « كماندار» در چنته دارد، بیان می دارد.
یعنی بدون سیاست و ملاحظه كلمات را از چله كمان دهان رها می سازد. كلام او ممكن است درست مانند این تیر قلب شما را جریحه داز كند، اما اگر قدری مقاومت به خرج دادید و به آن عادت كردید، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردی كه دل و زبانش یكی است، چنان احساس آرامشی خواهید داشت كه بی شك برای
تعداد زیادی از زنان رشك آفرین خواهد بود. یكی از اشكالات بزرگی كه این مرد با آن مواجه است، پیدا كردن و بكار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است. در نتیجه اغلب وادار می‌شود گفته های‌ خودرا با جملات دیگری حل و اصلاح كند. برای مثال او ممكن است در یك گردش عاشقانه در زیر مهتاب با لحن مؤثری بشما بگوید:
« عزیزم، بدون شك تو مناسب ترین زنی هستی كه یك مرد ممكن است بعنوان دوست خود انتخاب كند» سپس با مشاهده آثار عصبانیت در قیافه شما با دستپاچگی اضافه می كند كه : « آخر عزیزم، مرد وقتی اقدام به گرفتن دوست دختر می كند كه زنش پیر و زشت شده است»؛ آن وقت سعی می كند زیباترین دختران دنیا را برای
معشوقه بودن پیدا كند. به هر صورت اگر این اصل مهم خاصی نیست و به هیچ عنوان مایل به آزرده خاطر ساختن كسی نمی باشد، آن وقت می‌توانید با خیال آسوده در جوار او قرار بگیرید و از داشتن نامزد یا همسر صادقی چون او لذت ببرید.
از نظر امور عاطفی باید بگویم كه عشق در قلب او نه تنها به كندی صورت می‌گیرد بلكه هرگز نمیتواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما می‌توانید بهمین رسوخ سطحی اعتماد كامل داشته باشید، اگر شما به دورویی هایي كه در برخی مردان وجوددارد واقف باشید، آن وقت میبینید كه خداوند با قرار دادن یك مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتی رابه شما ارزانی داشته است، آن وقت دیگر وقتی او از عشق های‌ قدیم خود یا خاطرات خوش گذشته خویش برای شما صحتب می كند . یا گاهی با زخم زبان شما را كمی می آزارد، قلبا
ناراحت نمیشوید. دخترها ودر دوستی خود با مرد متولد آذر اغلب دچاراشتباه میشوند و رابطه خودرا خیلی جدی‌تر از انچه كه واقعا هست فرض می كنند و این امر بالطبع منجر به قضاوت های‌ ناروایی درباره او می‌گردد، اما در این جا نیز شانس مشهور به كمكش می‌آید و دیری نمی گذرد كه این دخترها پی می‌برند اشتباه از ایشان بوده و او نظر خاصی از این دوستی نداشته است.
دمدمی مزاجی او در روابط عاشقانه ای كه در دوران تجرد و جوانی با جنس مخالف بر قرار می سازد، به خوبی مشاهده میگردد و به قول مشهور هرروز با یكی سر می كند و اگر در
این میان كسی پیدا شد كه این رابطه را جدی گرفت و خواست قدمی فراتر بگذارد، به احتمال قوی از عكس العمل طنز آمیز او افسرده خاطر میگردد.از امتیازاتی كه موجب جلب این مرد بطرف یك زن میگردد، هوشمندی است، مرد متولد آذر هرگز حاضر نیست با زنی سبك سر دوستی خیلی نزدیك داشته باشد و و یا احیانا با او پای سفره عقد بنشیند.
از اینكه مورد سؤال های‌ متعدد قرار بگیرد، بیزار است و اگر می‌خواهید كه او را همیشه ازآن خود بدانید، سعی نكنید غل و زنجیر به پاهایش بزنید یا در حقش حسادت به خرج بدهید و بخواهید كه از همه ی
اسرار دل او باخبر شوید. او را آزاد بگذارید، به صداقت و رك گویی وی تكیه كنید و خیالتان از هر جهت آسان باشد، اگر بتوانید دنیا را از همان دیدگاهی كه او به آن می نگرد، نگاه كنید و انسانها رابه همان صورتی كه هستید، قبول داشته باشید، آن وقت میتوانید حتم داشته باشید كه علیرغم نشاط عمیقی كه به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود او را بر میگیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بودو او هرگز شما رابه دیگری نخواهد فروخت.برای آنكه عزیزترین زن دنیا برای او باشید، راه های‌ دیگری هم وجوددارد: سعی كنید
پیوسته هوشیار باشید، بگذارید او فرمانروای خانه باشد، به ورزش عشق بورزید، او را در سفر و كوهنوردی همراهی كنید، دست و دلباز باشید، احساسات به خرج بدهید، ناز و كرشمه داشته باشید .
بالاخره هرگز نخواهید كه مانع آزادی و معاشرت او بشوید. لطفا زود قضاوت نكنید، در مورد این قسمت اخیر او حاضر است همین امتیاز را برای شما قائل بشود، فقط كافی است به او گوشزد كنید كه شما هم روح آزادمنشی دارید.
هرگز با افكار « انقلابی » او مخالفت نكنید و یادتان باشد كه پس از ازدواج با مردی كه تحت تأثیر صورت فلكی كماندار است، بیش از هر زن
دیگری در دسترس خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته اید، وقتی دیدید كه او كمان خودرا در دست گرفته و تیرهایش را یكی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممكن رها می كند، بهترین كار آن است كه فكر خود رابه موضوع دیگر معطوف سازید و آن وقت در یك شب عاشقانه خواهید دید كه صادقانه بشما میگوید: به راستی همسر ایده آلی برای او هستید.
اغلب مردان متولد آذر به طرز و حشتناكی از تشكیل دادن خانواده امتناع دارند، اغلب آنه ها به خاطر اینكه اعضای خانواده او هستند، آنها را دوست دارد و بهمین دلیل همیشه بین ایشان و سایر اعضای خانواده مثل خواهران، برادران، پدر و مادر نوعی جدایی آشكار مشاهده می‌گردد. او درست مثل
متولدین ماههای دیگر با پدر و مادر و برادر و خواهر خود معاشرت می كند و نسبت به آنها علافقه مندی نشان میدهد، اما هرگز مایل نیست و اجازه نمی‌دهد كه انها در زندگی خصوصی او دخالت بكنند. شما هم اگر زن عاقلی باشید، میتوانید از این موضوع سرمشق خوبی بگیرید و هرگز به دنیای خیلی اختصاصی او قدم نگذارید.
از جمله چیزهای عجیبی كه باید در منزل یك شوهر متولد آذر داشته باشید، یك چمدان كاملا آماده برای مسافرت است زیرا بدون شك مسافرت های‌ زیادی انجام خواهید داد.
شما دراین مسافرت ها می‌توانید با خیال آسان سگ و گربه خودرا هم همراه ببرید زیرا شوهرتان عاشق حیوانات است. دراین مسافرت ها او خواهان آزادی بیشتری است،
پس با كمال سخاوتمندی بر تعداد شب هایي كه او میتواند بیرون بماند، بیفزایید و طبق معمول یادتان باشد كه صبح روزبعد سئوالی درباره صداقت و وفاداری او نكنید.
اگر مرد متولد آذر خشمگین بشود، به صورت موجود خطرناك و غیرقابل كنترلی در می‌آید و به قول مشهور تا عقده خودرا خالی نكند، آرام نمیگیرد. بین زحمت ترمیم خرابی
هایي كه او به هنگام عصباینت به بار می آورد و زحمت خودداری از متهم كردن او به نادرستی، انجام این آخری به مراتب آسان تر ازآن دیگری است. اگر او كار خلافی انجام بدهد، بدون شك خودش بشما میگوید« در حالی كه معلوم نیست شما تاب تحمل شنیدن آنرا داشته باشید.»علاقه او به كودكانش در سنین بالا زیادتر می‌شود، اما
علی الاصول از مشاهده بچه مخصوصا بچه های‌ كوچك شاد می‌گردد. متولد آذر مردی است كه كودكان خودرا خیلی زیاد برای انجام كارهای ورزشی به گردش میبرد و به این دلیل روابط او با پسرهایش نزدیكتر از دخترها برای ورزش، مخصوصا ورزش هایي نظیر كوه نوردی دارند و بهتر می‌توانند پابه پای او قدم بردارند، از سوی دیگر بچه های‌ پسر هم او را خیلی بخود نزدیك و صمیمی احساس می كنند به نحوی كه پس از سن سیزده چهارده سالگی
نوعی حالت رفاقت بین ایشان پیدا میشود و هر قدر بچه ها بزرگ تر میشوند، این رفاقت عمیق تر و افزون تر می‌گردد. رك و راستی این پدر گاهی اوقات كه كودكانش نیاز به همدردی دارند، ممكن است توی ذوق ایشان بزند، ازآن گذشته كنجكاوی او هم گاهی موجب ناراحتی بچه هایش میشود زیرا بچه ها نسبت به اسرار خود سخت حساس هستند و وقتی با سئوالات پشتسر هم پدر خود مواجه شدند، ناراحت میگردند.تنها موردی كه پدر متولد
آذر از خود خشونت و سختی نشان می‌دهد، موقعی است كه از بچه های‌ خود دروغ بشنود. یادتان باشد كه به خاطر بچه ها او را فراموش نكنید و وقتی دیدید كه میـــخواهد با شما ودر كنار شما باشد، بچه ها را فورا فراموش كنید، ممكن است بگویید مگر این كار ممكن است، اما به هر صورت همیشه یادتان باشد كه تا چه حد در جوار این مرد دمدمی مزاج و تند كه ریشه های‌ عشق به انتهای قلب او رسوخ نمی كند، در دسترس خطر طلاق قرار دارید، اگر نمیخواهید او را از دست بدهید، بچه ها رابه وی ترجیح ندهید.
مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فكر می كند، بهمین دلیل اصلا نباید انتظار داشته باشید كه پیوسته احساساتی و عاشق پیشه و یا دائما منطقی و عادل باشد.

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید از دیگر مطالب مرتبط با متولدین آذر ماه در پایین دیدن نمایید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت