طالع بینی بهمن ماه مرد و زن

طالع بینی بهمن ماه مرد و زن

طالع بینی بهمن ماه

انواع فال و طالع بینی و طالع هر ماه را در طالع بینی بهمن را در سایت تالاب بخوانید.

 

متولدین فروردین ماه:

چرا آن قدر با خودتان کلنجار می‌‌روید و مدام با دیگران برخورد نامناسب دارید. زندگی را سخت نگیرید که هرچه سخت‌گیر باشید، زندگی هم برای‌تان سخت خواهد گذشت. اهداف‌تان را گم کرده اید. بازهم می‌‌توانید برای خود اهدافی تعیین کنید ودر جهت رسیدن به آن ها گام بردارید. کسالتی دارید که به امید خدا بزودی برطرف خواهد شد. فعلاً از اینکه چیزی رابه زندگی خود اضافه یا کم کنید خودداری کنید که زمان مناسبی برای این تغییرات نیست. عده‌اي از خوش‌قلبی شما می‌‌خواهند سوء استفاده کنند، به شدت مراقب باشید و با چشمانی باز به اطراف نگاه کنید و بی‌‌جهت به کسی خاطرجمعی نکنید.

 

برای تحقق آرزوی‌تان در تلاش هستید. در این راهی که قدم گذاشته‌اید به سختی‌هایي برخورد می‌‌کنید که با تفکر و بدون عجله باید انها را از سر راه خود بردارید. برای برداشتن این موانع می‌‌توانید از خانواده و دوستان نزدیک‌تان کمک بگیرید ولی آن ها را زیاد از آرزویی که دارید مطلع نکنید. او همیشه به فکر شماست، شما‌ چه‌‌طور؟

 

متولدین اردیبهشت ماه:

اختلافات و نگرانی هائی که شما در زندگی خودتان دارید نه اختصاصی است و نه عجیب است. همه ی افراد درخانواده هاي خودشان از این گرفتاری هاي کوچک و بزرگ دارند منتها شما باید به جای چکنم چکنم خودتان راهی برای خروج از بن بست پیدا کنید عصبانیت و دلسردی و بگومگوهای مختلف با این و آن کار را بدتر می کند و «گره»ها را «کور»تر می سازد.

 

در روابط با دیگران شما در حال گذراندن یک «ماه عسل» شما تبدیل به «ماه زهرمار» نشود. با افراد خانواده خودتان تفاهم دارید ولی یکی از آنان بیشتر از همه ی مورد توجه و محبت شما واقع شده و بر عکس یکیدیگر که هم جنس او هست مورد نفرت شماست. در شناخت افراد سیاست و دقت کامل بخرج دهید. ماهی که شروع کرده اید برای اقدام به معاملات اقتصادی مناسب نیست. اگر به سفر میروید کاملا محتاط باشید

 

متولدین خرداد ماه:

زندگی ات را بالا و پایین کن و ببین در کجاها نقطه ها ضعف داری.تلاش کن تا در این ماه نقطه ضعف خودرا تبدیل به نقطه قوت کنی.در این ماه به کس که به تو وفادار نیست،امید نداشته باش.پروردگارت هیچ گاه تو را رها نمی‌کند.رهروی حقیقت شدن تو رابه آرامش می‌رساند.ارزش هاي اخلاقی را در خودت قویتر ساز.تو را شخصی امین و با محبت و خالص می شناسند.همینطور باقی بمان و دست نیازمندان را تا جاییکه میتوانی بگیر.مشغله کاری خواهی داشت و به جای یک کار،شرایط کار کردن در جای دوم هم برایت مهیا می شود.در اواسط ماه معامله پر سودی صورت خواهد پذیرفت.درهای بسته تک تک در حال باز شدن هستند.ماه پرباری خواهد بود.اگر همینطور ادامه بدهی،بزودی فرد مشهوری خواهی شد.

 

متولدین تیر ماه:

در این ماه به نظر می رسد شما دنبال خواسته اي باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آنرا نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آنرا از شما نمیپذیرد.

 

اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد و به دنبالش بروید، مشروط به اینکه حرف و حدیث دیگران رابه جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه انتخاب است.

 

متولدین مرداد ماه:

مدتی است که به مرور کارهای صورت گرفته در گذشته می‌پردازید بهتر است گذشته را فراموش کنید و فقط ازآن درس بگیرید و از تجارب به دست آمده جهت موفقیت استفاده کنید ؛ درمورد مسائلی که پیش آمده است از قضاوت و صادر کردن رای بپرهیزید چرا که شما در این مورد اطلاعات درست و دقیقی ندارید.

عزیزی از شما دور شده که موجب دلواپسی تان شده است بزودی خبر های خوشی از ایشان دریافت میکنید و دیدارها تازه خواهد شد.

 

متولدین شهریورماه:

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه ی بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی میشوید و سعی می‌کنید آنرا از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می‌روند. به آینده يي بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می‌آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ي سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از اینکه هست، بدتر نخواهد شد. در ایام نوروز، تعدادی از مجردین، یار و محبوب خودرا مییابند و لحظات خوشی را سپری خواهند کرد.

 

طالع بینی بهمن ماه مرد و زن 1402

طالع بینی ماهانه

 

متولدین مهرماه:

در این ماه برای گرفتن یک تصمیم مهم مالی اصول اساسی و ضروری را در اختیار ندارید اما توجه داشته باشید که پنجره‌اي که برای فرصت هاي جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند هفته می تواند باز بماند و دیگر منتظر شما نخواهد ماند.

 

بسیار سخت است که بسرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان را هم سخت و دشوار میکند.

نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت ، درضمن تا زمانی که احساس خاطرجمعی نکرده‌اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگی تان خودداری کنید!

 

متولدین آبان ماه:

گذشت را در زندگی، سرمشق خود قرار دهید و از غرور و خودخواهی بکاهید. به موفقیت هایي دست می‌یابید، بدانید که همواره دوستانی هستند که پشتیبان شما بودند تا به این موفقیت ها برسید، پس فقط به نفع خود کار نکنید. همیشه رازدار دیگران باشید. کسیکه نتواند رازدار باشد بزودی دوستان خودرا از دست میدهد. دریک مهمانی، ملاقاتی خواهید داشت که برای آینده شما موثر واقع خواهد شد. گاهی اوقات شانس یا هر چیزی که نامش را میگذارید درب خانه تان را میزند. اگر درست رفتار کنید و تصمیم به موقعی بگیرید، درب را باز کرده و از این فرصت استفاده می‌کنید. اما اگر جز این بود به گردن شانس نیندازید.

 

متولدین آذر ماه:

این ماه نقشی که شما در جهان بیرونی دارید باعث میشود بیشترین تمرکز خودرا روی کار و وظیفه تان بگذارید چرا که خورشید وارد دهمین خانه مسیر شغلی شما می شود اما شاید شما مایل نباشید که آزادی خودرا از دست بدهید، حتی اگر بدانید که در قبال اینکار موفقیت رابه دست می‌آورید ودر نهایت، شما مسئولیت خودرا بر مستقل بودن ترجیح میدهید، حتی اگر از تصمیم خود راضی و خشنود نباشید.

دلخور و خشمگین ماندن شما فقط مشکلات را بیشتر میکند ؛ حتی اگر احساسات منفی خودرا بیان کرده و اجازه دهید که این احساس در شما باقی بماند بعداً وادار خواهید شد که این نفرت و آزردگی را در خود از بین ببرید.

 

متولدین دی ماه:

این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که همین حالا غرق در مقدمات آن موفقیت هستید.

 

در ماه قبل کمی اندوهگین بوده اید و دل تان گرفته بود ، پیشامدهایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید اما بشما مژده داده می شود که در ماه جدید زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دین، اخلاق و عرفان روی آورید.

 

باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ؛ بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

 

متولدین بهمن ماه:

موضوعی از گذشته شما را رنج میدهد که باید هرچه زودتر آن رابه دست فراموشی بسپارید تا اینقدر وقت و انرژی شما را نگیرد !

قصد تغییری در زندگی خود دارید توجه داشته باشید که بدون مطالعه و مشورت با دیگران دست به هیچ تغییری نزنید و فراموش نکنید که نا امیدی افت زندگیست ، پس با آن مبارزه کنید. از آنجا که شما فردی رک و صریح الهجه هستید این رک گویی در این ماه موجب رنجش دوستی از شما خواهد شد ؛ تا زمانیکه دیر نشده برای به دست آوردن دل او بکوشید.

 

متولدین ماه اسفند:

دوباره از شما بابت کارها تقدیر خواهد شد. اخبار خوش حال کننده اي خواهید شنید.مطمئن شوید که می‌توانید در همه ی زمانها به شیوه اي موثر با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. روابط رمانتیک پربار و لذت بخش است و رابطه مشترک زناشویی قابل اعتماد خواهد بود. با ارتباط مناسب و مدارا کردن به احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. یک سری اتهامات جزیی در محل کار بشما زده خواهد شد اما شما سربلند از آن ها خواهید بود.

 

موفقیت شما با کار سخت بدست می‌آید. از نظر مالی این ماه طبیعی خواهد بودو ممکن است پول غیر منتظره اي دریافت کنید. خریدهای لوکسی خواهید داشت. اگر ایده هاي جالبی دارید بهتر است از مشورت افراد باتجربه هم استفاده کنید. راه هاي تازه اي برای کسب و کار آماده است و این ماه مشغول جلسات و مسافرت هستید. در انجام امور مهمی ممکن است تاخیر پیش آید. انعطاف پذیری بر زندگی شخصی و شغلی تان تاثیر می‌گذارد. سلامت این ماه شما مربوط به عدم مراقبت از خودتان است مثل از در رفتگی ها و بیماران قلبی باید بسیار مراقب رژیم غذایی خود باشند. فرزندانتان ممکن است دچار ناراحتی یا بیماری شوند.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت