بروزرسانی : 14 بهمن 1397

طالع بینی سال 1398 | فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 1398

طالع بینی سال 1398 | فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 1398

طالع بینی سال 1398

طالع بینی سال 1398 سال خوک و پیشگویی سال جدید را در سایت تالاب بخوانید:

امیدواریم در سال خوک همه به ثروت و پول فراوان برسند.

سال 1398 سال خوک است و به شانس و ثروت مشهور است. سال 1398 از نظر مالی و سرمایه گذاری پول بسیار عالی خواهد بود. همچنین سال 1398 برای تمام 12 ماه سال سراسر عشق و دوستی خواهد بود. خوک موفقیت را در تمام جنبه هاي‌ زندگی جذب میکند و یکسال خوش اخلاق و پر از رویداد های خوب است.

مشخصات و خصوصیات کلی متولدین سال 98 «خوک» : 

افرادی که درسال خوک بدنیا می‌آیند طبق معمول انسان هاي‌ رک گویی هستند و به چشم دیگران اجتماعی نیستند، انها ظاهری آرام و قلبی مهربان دارند و البته استقلال کافی در زندگی ندارند. 

تا وقتی به انها نزدیک نشدید آن ها را قضاوت نکنید انها فوق العاده مهربان و قلبی رئوف دارند. خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان، ‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می‌زند.

می توانید به او خاطرجمعی کنید، چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سوء استفاده نخواهد کرد. او ساده، بی ریا و خاطرجمعی بخش است و اگر به او ظلم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است.

طالع بینی سال 1398 | فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 1398

 طالع بینی متولدین سال 98

طالع بینی متولدین فروردین در سال 1398 :

شما اغلب اجازه میدهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی اینکار می تواند درسال 98 شما رابه دردسر بیندازد ؛ فکر و گمان می تواند مفید و سازنده باشد اما دراین سال 98 ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند ؛ تفاوت‌هایي که با دیگران دارید را تقویت کنید ودر پی این نباشید که خودرا همرنگ جماعت کنید. خوشبختانه امیدها و آرزوهایی که برای آینده‌اي روشن تر دارید برای دیگران انگیزه‌اي می شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند و از طرف دیگر باعث می شود که شما خودرا باور کنید و اعتماد به نفس تان افزایش یابد.

طالع بینی متولدین اردیبهشت در سال 1398 :

کسی ممکن است در اول سال 98 از شما تقاضای اضافه کار یا کاری سخت داشته باشد که با مقاومت شما روبه‌رو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که ان کار واقعی بوده و برای کمک باشد. روابط با یک نفر به سرعت التیام پیدا میکند شاید شما هردو یک چیز می خواستید اما به شکلی متفاوت بیان کرده و راهی متفاوت برای رسیدن به ان را انتخاب کرده بودید. خودرا در آرامش نگه دارید و چیزها را راحت تر بگیرید.

یکی از همکارن از روی حسادت برای شما نقشه هاي‌ بزرگی با ظاهر جذاب آماده میکند. از دوهفته گذشته عده اي از تاثیرات سیارات پرشور تر شده و مسائل اساسی با راه حلی خلاقانه و سرگرم کننده پیش می‌روند.

طالع بینی متولدین خرداد در سال 1398 :

بزودی خبر های بسیار شگفت انگیزی درسال 1398 خواهید داشت. مراقب اولین گام هاي‌ خود باشید. به کسانی خاطرجمعی کنید که شایستگی اعتماد و مشورت را داشته باشند اما در مورد اطرافیان خود ریزبین و بدبین نباشید. امسال دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده تان. کسی از شما دلخور بوده، اما پس از روشن شدن واقعیت از کرده خود پشیمان شد. وی را بپذیرید. به او دروغ نگویید. او می‌خواهد اشتباهاتش را جبران کند. به او فرصت بدهید تا جبران کند.

طالع بینی متولدین تیر در سال 1398 :

یکسال طبیعی در پیش دارید و بهتر است درسال 98 از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی و یا خانواده پیش آید و از برخوردهای قابل ملاحظه دوری کنید. پیشرفت در کارها با تلاش سخت حاصل می‌گردد. ممکن است متولدین تیر درسال 98 یک پیشنهاد ازدواج داشته باشند که از یک رابطه پرشور و انرژی حاص میگردد که سراسر عشق است.شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. شرکت در جلسات رقابتی و یا آزمون ها نتایج عالی برایتان خواهند داشت.

طالع بینی متولدین مرداد در سال 1398 :

ممکن است از طرف دوست یا برخی افراد نزدیک، مشکلاتی درسال 1398 برای تان ایجاد شود. درسال خوک روابط خانوادگی شما گسترش خواهد یافت. چنان سرگرم شوید که حتی فرصت پیدا نکنید که به ناامیدی فکر کنید.

امروز سخت ترین چیزی راکه میتوان در زندگی یاد گرفت این است که از روی کدام پل باید رد شد و کدام را باید خراب کرد. در زمینه کاری با یک رقابت سخت روبه‌رو خواهید شد. شما از رقیبان خود هیچ چیز کمتر ندارید و با تصمیماتی عقلانی موفق خواهید شد. 

طالع بینی متولدین شهریور در سال 1398 :

درسال 98 احساس می کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و میخواهید انرژی اضافی خودرا تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام میشود ودر عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ؛ ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدهند.

درسال 98 بجای این که سعی کنید حق رابه جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

طالع بینی سال 1398 | فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 1398

فال و طالع بینی 1398 برای ماه های مختلف

طالع بینی متولدین مهر در سال 1398 :

درسال 98 اگر در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می توانید کار کنید ؛ تا آنجایی که می بینید تمام کارهایتان را زودتر از آنچه انتظار داشتید به اتمام رسانده‌اید.

قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده اید ؛ قبل از این که شروع بکار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه ی جوانب کار را درنظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید.

طالع بینی متولدین آبان در سال 1398 :

امسال سالی پر از انرژی خواهد بود ؛ این زمانی است که شما در فعالیت هاي‌ مختلف شرکت خواهید کرد. سال خوک برای شما مهم خواهد بود در هردو جنبه شخصی و حرفه اي، ممکن است فرصت پیشرفتی رابه دست آورید. شما نقشه هاي‌ جدید و نقشه هاي‌ آینده را تغییر می دهید. امسال زمانی است که شما نیاز دارید که به شدت مراقب امور مالی خود باشید و توجه کنید.

پروژه ها را نادیده نگیرید که ممکن است برایتان سود آور باشد ؛ شما ممکن است در دسترس خطر از دست دادن پول و بدهی دراین سال باشید. برای سلامتی، فعالیت در فضای باز برایتان مناسب خواهد بود. می توانید هر هفته یک‌بار قدرت خودرا بازیابی کنید.

طالع بینی متولدین آذر در سال 1398 :

امسال می تواند سالی باشد که متولدین آذر به فضای خود نیاز بیشتری داشته باشند و خودشان را بیشتر از قبل منزوی کنند و روی صلح روانی خود تمرکز کنند. پر از خبر خوب برای شما خواهد بود. شما ممکن است هیچ فرصتی برای نشان دادن استعداد، ظرفیت کاری، جاه طلبی و اشتیاق خود نداشته باشید.

متولدین خوک ممکن است در طول سال سود زیادی کسب کنند و انتظار می‌رود که شغل مناسب را پیدا کنید و درآمد خوبی کسب کنید. اگر در رابطه هستید، ممکن است سال خوبی برای برنامه ریزی ازدواج تان باشد. برای متولدین مجرد، شما ممکن است شریک زندگی خودرا پیدا کنید.

طالع بینی متولدین دی در سال 1398 :

این سال رشد و توسعه کسب و کار رابه همراه خواهد آورد این هم زمانی است که شما ممکن است در مورد بازسازی درونی خود کارهایی انجام دهید. در طول سال خوک، ازدواج، مشارکت و روابط ثبات بیشتری نسبت به گذشته خواهید داشت. شما نه تنها می توانید رشد مالی داشته باشید، بلکه سفر های کاری زیادی خواهید داشت ؛ قبل از سرمایه گذاری، بادقت به همه ی چیز توجه کنید.

طالع بینی متولدین بهمن در سال 1398 :

متولدین این سمبل فکری-عقلانی منطقه البروج ممکن است تحت تأثیر قوانین سیاره عطارد، انتقادی ولی اهل عمل باشند. در اصل شما اشخاص بی ریایی هستید.

 که هر کاری برای دیگران انجام می دهید. سال گذشته برای شما خیلی خوب نبود ولی امسال بالأخره پاداش مورد نظرتان را دریافت می کنید. نیمه دوم سال پس از پیروزی بر رکود ممکن الوقوع، مثبت باقی خواهد ماند. 

در آغاز سال شما در هر چیزی سر آمد خواهید شد، به افراد و مسیر شغلی توجه کنید ودر هیچ کجا عجله نکنید. در ماه هاي‌ فصل زمستان ممکن است سانحه اي در جاده هاي‌ یخی برایتان اتفاق بیفتد. با سلامتی تان بازی نکنید، به آرامی راه بروید. 

طالع بینی متولدین اسفند در سال 98 :

آغاز سال 98 برای برج جدی موفقیت آمیز است. به ویژه برای زندگی شغلی اکنون زمان مناسبی است. شما موفق به فراهم کردن مقدار زیادی اطلاعات باارزش و تماس هاي‌ مفید میشوید.

نگران مزیت هاي‌ اینکار نباشید. مطمئن باشید پاداش شما در هردو صورت، شناخته شدن توسط مافوق و پول خواهد بود. در تمام نیمه اول سال نباید بر «درخشندگی» متوقف شوید، اگر بگذارید موفقیتتان شما را کور کند، تابستان نقطه شکستی برای شما خواهد بود.

اگر شروع به خودستایی کنید و مراقب نباشید، خیلی از چیزها را از دست می دهید. بین همسران دائم، تنش ایجاد می شود.

اخبار ناخوشایندی ظاهر میشوند و حسادت شما را پایین می آورد. این در حالی است که مشاجرات شما ممکن بعدا مایه افسوس شود. در تابستان بعد از شکست هاي‌ قبلی نسبتاً سست می‌شوید. سعی کنید وقت تان را صرف خانواده کنید، ابراز علاقه شما به آن ها، خوشحالشان می‌کند.

ساعت و زمان تحویل سال 1398

– لحظه تحویل سال 1398 هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران

– ساعت 01 و 28 دقیقه و 27 ثانیه روز پنجشنبه 01 فروردین 1398 هجری شمسی

مطابق 14 رجب 1440 هجری قمری و 21 مارس 2019 میلادی

 فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 1398

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت