طالع بینی ماه اسفند 1402 (طالع بینی ماه)

طالع بینی ماه اسفند 1402 (طالع بینی ماه)

طالع بینی اسفند ماه 1402

اتفاقات مهم و روابط عاشقانه و روابط کاری و خانوادگی در ماه اسفندچگونه خواهد بود. با ما در طالع بینی تمامی ماه ها همراه باشید در سایت تالاب.

 

طالع بینی اول ماه

 

طالع بینی فروردین ماه :

دراین ماه برایتان آسان نیست که انرژی خود رابه حرکت وادارید ، حتی باوجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می شود.

اما این ماه زمان ان نیست که انگیزه‌هاي خودرا زیر سئوال ببرید ، باوجود این که فکر میکنید که میتوانید بازهم صبر کنید ، این ماه یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست !

 

طالع بینی اردیبهشت ماه :

شاید دوست داشتن برای عده‌اي از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابر این اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آنرا ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما از طرف آنان مورد لطف قرار می‌‌گیرید و برای آنان کارهایی انجام خواهید داد که شما را تشویق خواهند کرد.

پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای پیروزی‌هاي شما خواهد بود، فقط باید با احتیاط عمل کنید و پله‌هاي ترقی را باحوصله و بدون عجله طی کنید. تا آن‌جا که برای شما مقدور است خودرا با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هر یک از اعضای خانواده مشکلی وجوددارد، آن رابا صحبت کردن برطرف کنید. دراین بین خبر خوشحال‌کننده و امیدوار‌کننده‌اي بشما می‌‌رسد. عاشق هم باشید و روزهای خوش‌تان رابا هم تقسیم کنید.

 

طالع بینی خرداد ماه :

اگر تمام دنیا جمع شوند تا خود شما تصمیمی قاطع برای خودتان و زندگی خودتان نگیرید هیچ تغییر مثبت و مناسبی در زندگی تان به وجود نخواهد آمد. عیب بزرگ شخصیت ي شما این است که در اتخاذ تصمیمات مفید و سازنده کاهل هستید ودر مقابل، حسن بزرگ شخصیتی شما قدرت مقاومت و پایداری شما در برابر ناملایمات و شداید زندگی است که شما در زندگی گذشته خود نمونه هاي زیادی از آنها را دیده اید. شما برای خودتان یک زندگی «کرم ابریشمی» درست کرده‌اید خارج شوید.

در تدارک یک جابجائی محیط مثل «سفر» هستید که بسیار خیر و مبارک است و انشاءالله تعالی به زودی غربت و هجران شما به قربت و وصال منجر خواهد شد. سعی کنید که مبانی اقتصادی خودرا قویتر کنید و بیشتر به ذات اقدس الهی اتکا و اتکال داشته باشید.

 

طالع بینی تیر ماه :

تصمیم گرفته بودی مهارت دوست یابی ات را بیشتر کنی،یادت باشد تداوم صمیمیت از شروع آن مهم تر است.اغلب اوقات به اسانی با دیگران صمیمی میشوی،ولی خیلی زود مایوس می‌گردی و نمی تواني صمیمیت سابق را حفظ کنی.دوستی مهارت می‌خواهد و استحکام آن هنرمندی لازم دارد.در مسیر زندگی مطمئناً سختی ها و مشکلات فراوانی پیش می‌آید که باید با گذشت و صداقت آنها را از پیش پا برداشت.تبسم جرقه عشق و دوستی است.هرگز بر سر کسیکه دوستش داری فریاد نزن و وی را تحقیر نکن..از خودت بپرس چقدر برای رسیدن به خواسته هایت وقت و انرژی گذاشته اي..در میانه ماه به دو هدف واقعی ات میرسی.رفتن به سفر های دور برای آنهایی که درصدد مهاجرت به شهرها و حتی کشور های دیگر هستند،امکان‌پذیر است.اگر به دنبال آرامش هستی با نزدیکانت حرف بزن و شرایط را چه خوب و چه بد با آنها در بین بگذار.

 

طالع بینی مرداد ماه :

کسیکه شما به‌ صورت روزانه با او روبه‌رو میشوید می‌تواند تبدیلی از به یک کندو از دانش و علم باشد. اما احتمالا چیزی بیش از این وجود خواهد داشت. و این شخص می‌تواند بسیار مشتاق نیز باشد. البته ممکن است همه ی چیز به این وضوح نباشد اما دقت به نوعی اشاره یا زبان بدن نکته هاي ظریفی را نشان خواهد داد. اگر شما به دنبال انجام هر خلوت شبانه هستید پس همیشه یک موضوع تحریک کننده پیدا خواهید کرد. این میتواند چیزی باشد که بشما کمک کند تا کار خودرا با لذت خاصی انجام دهید اما نکته اصلی تحریک پذیر شدن احساس شما بوده. ده روز آخر این ماه می‌تواند برای انواع روابط مهم به ویژه با کسانی که با افراد بسیار نزدیک و یا درخانواده باشد. نوعی از مراسم تند و تلخ و با ارزش. با پایان این ماه حریم خصوص شما در صلح و آرامش خواهد بود.

 

 طالع بینی ماه اسفند 1402 (طالع بینی ماه)

طالع بینی اسفند ماه 

 

طالع بینی شهریورماه :

فعالیتها دراین ماه به طور کلی خوب خواهند بودو فرصتی برای بدست آوردن آرامش و شناخت خود خواهد رسید. دامنه ارتباطات با خویشاوندان همراه با یک رابطه صمیمی خواهد بود. با همسر خود دوستانه تر و با اندیشه باشید و از رابطه صلح آمیزتان لذت ببرید. کمی خودخواه در عشق هستید و به تمایلات خود اهمیت زیادی می‌دهید اما شریک عشقی شما رابا یک وضعیت غیر منتظره غافلگیر میکنید. مسئولیت هاي حرفه اي و شغلی افزایش پیدا می‌کنند و نیازمند توجه ویژه اي برای انجام آنها هستند.

یک سود مالی ناگهانی و غیر منتظره پیشبینی می شود. برای انجام فعالیتهای معنوی به مکانهای مقدس بروید. اخبار خوشحال کننده و رضایت بخش خواهند بود. از نظر سلامتی در وضعیت خوبی هستید. از فشار خون بالا و افزایش کلسترول کمی دچار رنج خواهید شد. بهتر است به پیاده روی و تمرینات نرمشی بپردازید.

 

طالع بینی مهرماه :

دراین ماه هدفی بزرگ در سر دارید که برای رسیدن به آن باید مرحله به مرحله پیش بروید و آن هم به گذشت زمان نیاز دارد ؛ توصیه میشود با تقسیم آن هدف بزرگ به هدفهای کوچک تر آسان تر به جلو قدم بگذارید.

انتخابی را در پیش دارید که باید تمام جوانب آنرا درنظر بگیرید و بعد پاسخ بدهید ؛ اصلاً عجله نکنید و با درایت در مسیر تازه گام بردارید ، دراین ماه تحولی بزرگ پیش روی شما است که چشم انداز و افقی روشن دارد پس با آغوش باز پذیرای آن باشید.

 

طالع بینی آبان ماه :

این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که همین حالا غرق در مقدمات آن موفقیت هستید.

در ماه قبل کمی اندوهگین بوده اید و دل‌تان گرفته بود ، پیشامدهایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید اما بشما مژده داده می شود که در ماه جدید زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دین، اخلاق و عرفان روی آورید.

باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ؛ بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

 

طالع بینی آذر ماه :

دراین ماه شما می خواهید کاری کنید تا از گرهی که می دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد جلوگیري کنید اما هنوز خیلی چیزها هست که باید آنها رابه خوبی راست و ریست کنید قبل از این که به خودتان اجازه ابراز هیجان دهید.

شما تصمیمات بزرگی برای آینده دارید ، به دقت انتخاب کنید ‌به خاطر این که تصمیم آخر شما تاثیر بزرگی بر زندگی تان خواهد داشت.

 

طالع بینی دی ماه :

از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دل تان را همانند آن، صاف و بی غش کنید. بعد می‌بینید که آینه بشما لبخند رضایت می‌زند. زندگی فراز و نشیب هاي زیادی دارد، بخود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده اي درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه ی موارد را درنظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همان‌ گونه چشم به راه شماست.

 

طالع بینی بهمن ماه :

استراحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ي کاری تان کاسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ي یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ي کار و فعالیت در زمینه ي شغلی خود باشید. مشغله ي شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگ ترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری هاي جدید در مورد تحصیل و کار. دراین دوره قادر به دست زدن به ریسک هاي بزرگ خواهید بودو ماه رابا یاد گرفتن و تجربه آموختن به اتمام خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

 

طالع بینی ماه اسفند :

خرید وسایل جدید رابه زودی شروع می کني.میخواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی.اگر لازم است از کسیکه بتواند مشاوره هاي خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز برای دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته اي و هر جایی می روي این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.

 

افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کارآیی آنها بهتر خواهد شد.نیازهای ویژه اطرافیان و خانواده ات را درک کن.دراین ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش هاي مثبت خودرا از دست می‌دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند.

جدیدترین مطالب سایت