آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

طالع بینی متولد بهمن + شخصیت کامل بهمنی ها

طالع بینی متولد بهمن + شخصیت کامل بهمنی ها

طالع بینی متولد بهمن

طالع بینی متولد بهمن + خصوصیات کامل بهمنی ها

 

مشخصات کلی متولدین بهمن

فرشته خو ، از تعریف لذّت می‌برد ، راه و روش خود رابه طور دائم تغییر می دهد ، منافع خود رابه خاطر دیگران به خطر می اندازد ، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستی ، دوستی او عمیق و شکوهمند است ، بسیار حسّاس ، استوار و ثابت قدم ، واقعاْ عاقل و تودار ، بدون ریا و تزویر ، انسان واقعاْ خوب ، دانا ، خونسرد ، رک گو ، روی خودش بیش از دیگران حساب می‌کند ، مستقل ، منطقی ، عاشق بشریّت و انسانیّت ، فکر دیگران را می‌خواند ، ثابت قدم ، آرامش دوست ، کمک رسان ، آسان زندگی می‌کند ، پرسه زدن را دوست دارد ، دارای حسّ ششم قوی ، علاقه مند به دوستان ، آزادیخواه ، بلند پرواز ، رام نشدنی ، هر جا برود بر میگردد ، جاه طلب ، از اقرار به گناه منزجر است ، دوستان بسیار زیادی دارد ، رازدار و تو دار ، اجتماعی ، تا حدودی خودخواه و مغرور ، انتقاد را قبول ندارد ، ولخرجیش از روی عقل است ، خوش قلب و مهربان ، کم حافظ ه ، بهترین مشاور ، پرحرکت و بیقرار ، کم علاقه به اصول سنتّي و قدرشناس .

طالع بینی متولد بهمن + شخصیت کامل بهمنی ها

طالع بینی مرد متولد بهمن

دارا دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف هاي خود منزجر است. حسود و سوظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد. دیر ازدواج میکند ودر بیماری وسواس است. ذاتآ اجتماعی است و افکاری را در سر می پروراند که اصلآ عملی نیستند. عشق اول خودرا برای تمام عمر در خاطر نگه می دارد.

 

متولدین این ماه عموما خوشرو، خوش قلب و خیرخواه هستند. اینان اغلب هنرمند بوده یا علاقمند به هنر هستند. ین افراد از والدین و همانگونه از فرزندان خود نفع می‎برند. اغلب سفر های دور از میهن در طالع دارند. گاه فرصت‎هی روحی و معنوی خوبی نصیبشان می‎شود. بعضا در مقابل بدخواهان ستمدیده واقع می‎شوند. اغلب به رنگ سبز تمایل دارند. همچنین سفر حج در طالع انها دیده می‎شود. اغلب این افراد تمایل به داشتن دو همسر دارند. اما به یکی دلبستگی بیشتری خواهند داشت .

 

متولدین این ماه هر گاه از چهارده سالگی به سلامت بگذرند، و بطور کلی چهار خطر را در زندگی پشت سر بگذارند، عمر طبیعی خواهند داشت. روز پنجشنبه برای این افراد خوش یمن است. انگشتر یاقوت و فیروزه و همینطور لباس هاي رنگی برای این افراد مناسب است .

طالع بینی متولد بهمن + شخصیت کامل بهمنی ها

طالع بینی زن متولد بهمن

بسیار غافلگیر کننده، سزیع الانتقال، دارادی حس پیشبینی، کنجکاو، رفیق باز و کم علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسیار جدی و وفادار است اما قادر به ابراز آن نیست. او متعلق به همه ی جا همه ی کس است اما د رعین حال ازآن هیچ کس نمی باشد.

متولدین این ماه، زنانی خوش طبع، نیک سیرت، شوهر دوست، عاشق صداقت و دوستی است. اینان اغلب طالب رنج خود و آسان دیگران هستند. والدینشان آنان را بسیار دوست دارند. اغلب این زنان به پر سفید حساس هستند. بعضا رفتاری دارند که آنان را لوس جلوه می‎دهد. این زنانا گرچه دانا و زیرک هستند، اما گاه راز نگهدار نیستند. این زنان بعضا نشانی درصورت دارند که علامت تمایل آنان به خوشگذرانی است. اینان گاه چرب زبان بوده و از حسادت لذت می‎برد .

 

زنان متولد این ماه هرگاه از چهارده سالگی بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در عین حال سه خطر زندگی اغلب آنان را تهدید می‎کند که با صدقه و توسل رفع خواهد شد. اینان یک‌بار سررشته زندگی خودرا از دست داده ولی دوباره بر امور مسلط می‎شوند. این زنان اغلب خواسته و مرادی دارند که در نهایت به آن می‎رسند. انگشتر عقیق برای این زنان مناسب خواهد بود .

 

برچسب‌ها:

فال و طالع بینی

بیشتر بخوانید
فال انگشتر انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می خواهید دستکنید صحبت ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های شنای زنان لبنانی در سواحل دریا
عکس های شنای زنان لبنانی در سواحل دریا
مشاهده بیشتر