طالع بینی هندی مخصوص زنان متولد بهمن ماه

طالع بینی هندی مخصوص زنان متولد بهمن ماه

طالع بینی زنان متولد بهمن ماه

باور كنید نمی‌توانم زن متولد بهمن رابه خوبی توصیف كنم و بگویم شبیه به چیست. چون زن متولد بهمن پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها كوتاه می كند و دامنی می‌پوشد كه قوزك پایش را هم می پوشاند. زنان متولد برج بهمن نخستین كسانی بودند كه سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف كردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور كردن رنگها دارند .

همه ی ما می‌خواهیم كه دیگران ما را دوست بدارند اما هر یك به روش هاي مختلف. تا جایی كه میتوانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد برج بهمن است انتظار نداشته باشید كه آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت كند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر كاكائو درست كند.

در غیر اینصورت یك شب وقتی به خانه بر می‌گردید میبینید كه طغیان كرده، شیركاكائو را روی تخت ریخته ، دمپایی شما را پوشیده و از خانه بیرون میرود. یقیناً پس از ازدواج برای خود حساب بانكی جداگانه اي دارد.

طالع بینی هندی مخصوص زنان متولد بهمن ماه

طالع بینی هندی مخصوص زنان متولد بهمن ماه

او دوست دارد كه مردش بیرون از خانه كار كند شاید مجبورشوید در منزل بمانید از نوزادتان نگه‌داری كنید ! اومی خواهد درخشندگی خودرا حفظ كند و دوست ندارد كه ببیند با یك كهنه كهنه بچه از جلا افتاده است ؟ از آنجا كه نظرش در باره همه ی چیز تغییر میكند، گاهی دو رو بنظر می‌رسد.

گاهی نیز عمداً سعی می كند، شما را خشمگین كند. بهترین برخورد این است كه یك كلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نكنید«صم ویكم باشید» چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد كرد.

او بچه ها را مثل هم تربیت می كند. او میتواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به  بچه شیر بدهد.

زن متولد بهمن می‌خواهد بچه ها را متناسب با قرن جدید تربیت كند و آن ها رابه مدارس خارجی بفرستد.

دختر متولد بهمن برج تندر و صاعقه طالع بینی است.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت