غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد : اخترشناسان می‌گویند این چیزی اسـت کـه باید برای شب بعدی خود سفارش دهید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از غذاهایی کـه باید بر اساس ماه تولدتان بخورید را منتشر کرده ایم.

 

غذایی که باید بر اساس ماه تولدتان سفارش دهید

پس از یک هفته طولانی، آخرین چیزی کـه بـه ذهن شـما می رسد ممکن اسـت رسیدن بـه خانه و پختن یک وعده غذایی کامل باشد. برای چنین لحظاتی، یک شام خوشمزه تنها چند کلیک با برنامه تحویل مورد علاقه شـما فاصله دارد. با این حال، با ظهور رستوران‌هاي‌ جدیدی کـه هرروز ظاهر میشوند، تلاش برای یافتن جایی کـه دقیقاً همان چیزی اسـت کـه شـما در ان علاقه دارید، میتواند بسیار سخت باشد.

 

دفعه بعد کـه بی انتها پیمایش میکنید، توقف کنید و برای پاسخ بـه طالع بینی نگاه کنید. بـه خواندن ادامه دهید تا از یک ستاره شناس حرفه اي بشنوید کـه کدام نوع غذای بیرون بری با علامت زودیاک شـما مطابقت دارد. چه پیتزای تند هندی، چه پیتزای کلاسیک، یا رامن آرامبخش، این غذا هاي بیرون بری مطمئناً مورد توجه قرار خواهند گرفت.

 

بیشتر بخوانید: خوردن این 12 نوع فست فود در زمان رژیم مجاز است

 

فروردین: مکزیکی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد

 

برخی ان را داغ دوست دارند و برخی دیگر منظور ما شـما، فروردین اسـت. بـه عنوان نخستین نشانه آتشین زودیاک، شـما عادت دارید کـه بـه هر موقعیت جدید چاشنی اضافه کنید.

 

شـما سبک زندگی سریع را دوست دارید و بـه همین دلیل همیشه بـه دنبال غذاهایی هستید کـه بتوانید در حال حرکت از ان لذت ببرید. با بیرون‌بر مکزیکی، می توانید در حالی کـه برای یک شب بزرگ آماده می شوید، تاکو بخورید. و با طعم و تنوع بسیار زیاد در هر آیتم منو، خسته نخواهید شد.

 

اردیبهشت: ایتالیایی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

شـما بـه عنوان سرآشپز در بین گروه خود شناخته شده اید، بنابر این احتمالاً در مورد انچه کـه سفارش می‌دهید سختگیر باشید. اگر خودتان آشپزی نمی کنید، بـه احتمال زیاد برای جشن گرفتن یک مناسبت خاص یا نشان دادن یک دستاورد بزرگ در زندگیتان، بیرون‌بر می خورید.

 

حواس زهره‌اي خودرا بـه خود جلب کنید و یک شام ماکارونی عاشقانه برای دو نفر از رستوران ایتالیایی مورد علاقه خود سفارش دهید. این غذای مقوی مطمئناً هم حواس و هم طعم استثنایی شـما را خوشایند می‌کند. و فراموش نکنید کـه یک دسر «یا دو دسر» را برای یک غذای شیرین آخر شب انتخاب کنید.

 

خرداد: پیتزا

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

بـه عنوان یک نشانه هوا، تنوع و امتحان کردن چیزهای جدید طبیعت دوم برای خرداد اسـت و این در مورد سلیقه شـما در غذا صدق می‌کند. اما از آنجایی کـه شـما بسیار برونگرا هستید و عاشق رفت و آمد هستید، بـه غذاهایی نیاز دارید کـه برای توده ها جذاب باشد.

 

دفعه بعد کـه دوست داشتید، چرا یک پیتزا فروشی جدید در شهر امتحان نمی کنید و خانه آن ها را سفارش نمی‌دهید؟ شـما این فرصت را خواهید داشت کـه چیز جدیدی را امتحان کنید، در حالی کـه هنوز بـه یک مورد علاقه قدیمی علاقه دارید.

 

تیر: چینی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد

 

سرطان موجودی آرامش بخش اسـت. بعد از یک هفته پر استرس، هیچ چیز بهتر از آرامش در خانه نیست. بـه عنوان نشانه اي کـه توسط ماه احساسی و همدل اداره می‌شود، شـما بـه زمان بیشتری برای شارژ مجدد نیاز دارید. و این اشکالی ندارد! «آیا چیزی سرگرم‌کننده‌تر از یک شب با لیوان شراب مورد علاقه‌تان و یک کمدی رمانتیک در نتفلیکس وجوددارد؟»

 

این شب آرامش‌بخش رابا چند غذای نوستالژیک چینی کامل کنید. غذا هاي باقی مانده‌اي را کـه میتوانید در تمام آخر هفته از ان‌ها لذت ببرید، دوست خواهید داشت، ناگفته نماند کـه ممکن اسـت پیامی از کائنات درباره زندگی عاشقانه‌تان دریک کلوچه ثروت دریافت کنید.

 

مرداد: رامن

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

تو همه ی چیز را میخواهی، مرداد! بـه عنوان یکی از نشانه هاي‌ آتش زودیاک و تنها علامت تحت فرمان خورشید، کـه بر قلب و منیت حکومت میکند، نمیتوانید خودرا بـه طور کامل در هر کاری کـه انجام میدهید ابراز نکنید. زندگی در مورد تجارب اسـت، و وقتی نوبت بـه آزمایش چیزهای جدید می رسد، بـه دنبال چیزی هستید کـه تأثیر ماندگاری از خود بـه جای بگذارد.

 

یک کاسه دل چسب رامن از مغازه نودل محلی شـما اینکار را انجام می دهد. این غذا سرشار از پروتئین، سبزیجات و آبگوشت غنی و خوشمزه اسـت. بعلاوه، میتوانید در گردهمایی بعدی خود درباره همه ی چیز صحبت کنید.

 

شهریور: مدیترانه ای

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

تو کسی هستی کـه دوست دارد کارها را دریک برنامه فشرده اجرا کند، شهریور. ممکن اسـت برخی بگویند کـه شـما را خسته میکند، اما حقیقت این اسـت کـه شـما می‌دانید چه چیزی را دوست دارید و می خواهید بـه ان بچسبید.

 

وقتی نوبت بـه سفارش دادن می رسد، میخواهید بـه اندازه نفر بعدی خودتان را لوس کنید، اما نمیخواهید غذای تقلبی‌تان باعث شود احساس سنگینی کنید. غذا هاي مدیترانه اي یک انتخاب عالی اسـت. با طعم‌هاي‌ غنی و گزینه‌هاي‌ خوشمزه گیاهی فراوان، همیشه میتوانید چیزی را بیابید کـه بدون زیاده‌روی بـه ان ضربه بزنید.

 

بیشتر بخوانید: سه غذای فست فودی ساده و سریع با مرغ بسیار خوشمزه !

 

مهر: برگر و سیب زمینی سرخ شده

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

این یکی ممکن اسـت برای ترازو یک شوک بـه نظر برسد، زیرا شـما اغلب بـه عنوان فردی با سلیقه بالا درنظر گرفته می شوید. با این حال، بـه عنوان نشانه اي از مهر، شـما می‌دانید کـه زندگی همه ی چیز در مورد تعادل اسـت. بـه ازای هر رستوران پنج ستاره‌اي کـه در برگه «مکان‌هایي برای رفتن» ذخیره کرده اید، یک مکان کوچک خانوادگی نیز وجوددارد کـه میخواستید ان را بررسی کنید.

 

و اگر برای صرف غذا بیرون نروید و با دوستانتان ملاقات نکنید، این احتمال وجوددارد کـه چیزی شـما را دچار مشکل کند. حالت گوشه نشین خودرا بپذیرید و یک کلاسیک امتحان شده و واقعی مانند همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده را انتخاب کنید. شـما نمی‌توانید با این غذای آرام اشتباه کنید و بهانه اي برای امتحان یک مکان جدید بـه شـما می دهد.

 

آبان: هندی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد

 

بر خلاف سایر علائمی کـه برای تصمیم گیری تلاش می‌کنند، شـما کاملا مصمم و قاطع هستید. شـما از بیان نظر خود ابایی ندارید، با این حال، بـه عنوان یک نشانه آب، تمایل دارید از ارتباطات ظریف و انرژی برای تأثیرگذاری بر اطرافیان خود استفاده کنید. غذای هندی عمیق و پر از طعم هاي‌ غنی و پیچیده اسـت کـه شـما را تا آخرین لقمه حدس بزنید. آیا این مرموز بودن و شدت ان آشنا بـه نظر می رسد، آبان؟

 

آذر: تاپاس

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

سورپرایز اسـت کـه بـه اندازه کافی در خانه هستید تا سفارش دهید، آذر! بین سرگرمی‌هاي‌ زیاد، گروه‌هاي‌ دوستانه و سفر های جهانی، شب‌هایي وجوددارد کـه بـه سختی در رخت خواب میروید. اما شـما مهم نیست. شـما دوست دارید از منطقه اسانی خود خارج شوید و تجارب جدیدی داشته باشید.

 

دفعه بعد کـه میزبان دوستان خود شدید، مقداری تاپاس برای یک میان وعده بین المللی سفارش دهید. این لقمه هاي‌ خوشمزه قرار اسـت منتقل شوند و بـه اشتراک گذاشته شوند، کـه بـه شـما این فرصت را می دهد کـه کمی از همه ی چیز را امتحان کنید ودر عین حال خاطرات مادام العمری رابا دوستان خود بسازید.

 

دی: سالاد و بسته بندی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

برای شخصی مثل شـما، دی، سفارش غذای بیرون بری بیشتر بـه خاطر اسانی اسـت تا لذت. شـما نسبت بـه ذائقه خود بسیار خاص هستید و اغلب یا برای خودتان آشپزی میکنید یا بـه یکی از معدود رستوران ها پایبند هستید. با این حال، اگر زمانی احساس کردید کـه برای امتحان کردن چیزی جدید احساس خارش میکنید، این احتمال وجوددارد کـه خیلی دور نشوید.

 

و برای یک آجیل سلامتی مانند شـما، بهترین انتخاب سالاد یا بسته بندی از کافه محلی شـما اسـت. یک مزیت اضافی این اسـت کـه می توان ان‌ها را در حین حرکت حمل کرد و خورد و بـه شـما زمان زیادی برای بازگشت بـه تسخیر جهان می دهد.

 

بهمن: Late-Night Munchies

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

شـما عاشق زمان تنهایی خود هستید، بهمن. این بـه این دلیل نیست کـه شـما ضد اجتماعی هستید، بلکه بـه این دلیل اسـت کـه وقت آزاد خودرا صرف درگیر شدن با جامعه و همسایگان خود میکنید. انرژی نشانه هوا شـما را کنجکاو و همیشه در حال حرکت نگه می دارد، بنابر این بـه احتمال زیاد بیشتر شبها تا دیروقت بـه خانه نخواهید رسید.

 

و هنگامی کـه در نهایت بـه ذهن خود رسیدید کـه از دویدن یک میلیون مایل در دقیقه دست بردارید، فقط بـه دنبال این هستید کـه پاهای خودرا بالا ببرید. برای جغد شبانه اي مثل شـما، خوردن غذای آخر شب از فست فود مورد علاقه شـما راه خوبی اسـت. این‌که آیا شـما در خلق و خوی تاکو، برگر، یا حتی کلوچه هستید – یک نقطه بعد از ساعت کاری وجوددارد کـه بـه خلق و خوی شـما پاسخ می دهد.

 

اسفند: سوشی

غذا بر اساس علامت ماه تولد + 12 ماه

غذا بر اساس علامت ماه تولد

 

اسفند، تو استاد راه رفتن با جریان هستی. همدل، شهودی و شیرین، همیشه حاضرید برای حفظ آرامش در موقعیت‌هاي‌ اجتماعی، روابط و محل کار، مصالحه کنید. در حالی کـه اینکار شـما را بسیار راحت می‌کند تا با آن ها کنار بیایید، همچنین بـه این معنی اسـت کـه اغلب اوقات بـه مسیر خود نمی‌رسید!

 

بـه عنوان نشانه آب، شب ایده آل شـما، شب آرامش اسـت. مطمئناً؛ بهترین فرار شـما گذراندن وقت در ساحل درکنار امواج اقیانوس اسـت. اما از آنجایی کـه این همیشه یک گزینه نیست، چرا بهترین کار بعدی را انجام ندهید و خودتان رابا سوشی پذیرایی نکنید؟ شـما خودرا در طعم رول یا کاسه پوک ماهی تند مورد علاقه خود گم خواهید کرد.

 

بیشتر بخوانید: راهنمایی در خصوص سلامتی غذاهای فست فود در رستوران ها

 

در پایان

فست‌فودها، خیلی سریع‌تر از ان‌چیزی کـه تصور میکردیم، بـه زندگی ما وارد شده‌اند و چه بخواهیم و چه نخواهیم، در زندگی روزمره‌مان نقش مهمی دارد.

جدیدترین مطالب سایت