شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه

شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه

متولدین بهمن ماه بخوانند بهمن ماهی ها افراد بسیار خاصی هستند و اخلاق هاي خاصی هم دارند در ادامه می توانید با شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه تالاب را دنبال نمایید.

 

خصوصیات متولدین بهمن ماه

بسیار حسّاس ، استوار و ثابت قدم ، واقعاْ عاقل و تودار ، بدون ریا و تزویر ، انسان واقعاْ خوب ، دانا ، خونسرد ، رك گو ، روی خودش بیش از دیگران حساب می كند ، مستقل ، منطقی ، عاشق بشریّت و انسانیّت ، فكر دیگران را میخواند ، ثابت قدم ، آرامش دوست ، كمك رسان ، راحت زندگی می كند ، پرسه زدن را دوست دارد ، دارای حسّ ششم قوی ، علاقه مند به دوستان ، آزادیخواه ، بلند پرواز
 
 
رام نشدنی ، هر جا برود بر میگردد ، جاه طلب ، از اقرار به گناه منزجر است ، دوستان بسیار زیادی دارد ، رازدار و تو دار ، اجتماعی ، تا حدودی خودخواه و مغرور ، انتقاد را قبول ندارد ، فرشته خو ، از تعریف لذّت می‌برد ، راه و روش خود رابه طور دائم تغییر می‌دهد ، مزایا خود رابه خاطر دیگران به خطر می اندازد ، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستی ، دوستی او عمیق و شكوهمند است ، ولخرجیش از روی عقل است ، خوش قلب و مهربان ، كم‌حافظه ، بهترین مشاور ، پرحركت و بی‌قرار ، كم علاقه به اصول سنتّي و قدرشناس .
 
شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه

مرد متولد بهمن

دارا دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف‌هاي خود منزجر است. حسود و سوظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد. دیر ازدواج می‌كند ودر بیماری وسواس است. ذاتآ اجتماعی است و افكاری را در سر می‌پروراند كه اصلآ عملی نیستند. عشق اول خودرا برای تمام عمر در خاطر نگه می‌دارد.

 

زن متولد بهمن

بسیار غافلگیر كننده، سزیع الانتقال، دارادی حس پیشبینی، كنجكاو، رفیق باز و كم علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسیار جدی و وفادار است اما قادر به ابراز آن نیست. او متعلق به همه ی جا همه ی كس است اما د رعین حال ازآن هیچكس نمی‌باشد

 

جدیدترین مطالب سایت