بهترین گربه متولدین هر ماه

بهترین گربه متولدین هر ماه

گربه متولدین هر ماه را بر اساس علامت و ماه تولد خود انتخاب کنید .گربه ها جزو محبوب ترین حیوانات خانگی در جهان هستند و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست. آنها برای تمیز نگه داشتن خود کوشا هستند، نیازی بـه بیرون رفتن برای پیاده روی ندارند. ما در این قسمت از مجله تفریحی تالاب به شما خواهیم گفت گه بر اساس ماه تولدتان کدام گربه را نباید به عنوان حیوان خانگیتان انتخاب کنید.

 

بدترین نژاد گربه برای همه 12 علامت فال

به نظر می رسد که مردم متقاعد شده اند که گربه یک گربه است. گربه‌ها می‌دانند که چه بار مزخرفی است. اگر بگوییم همه نژادهای گربه یکسان هستند مانند این است که بگوییم پودل استکان چای همان بولداگ فرانسوی است.

 

هر نژاد گربه ویژگی های منحصر به فردی دارد و برخی از والدین حیوانات خانگی بیشتر از دیگران به سمت شخصیت های گربه سانان خاص گرایش دارند.

 

از آنجایی که علامت طالع بینی ما بر سازگاری ما با سایر انسان ها تأثیر می گذارد، می توان گفت که بر روی حیوانات خانگی نیز تأثیر می گذارد. در اینجا آمده است که بر اساس علامت ماه تولد خود احتمالاً با کدام نژاد گربه برخورد خواهید کرد.

 

بیشتر بخوانید: عکس های دیدنی و بامزه از گربه های خندان

 

فروردین: گربه Sphynx

بهترین گربه متولدین هر ماه

فروردین ماهی ها آتشین بدجنس نیستند، اما رک هستند و به طرز دردناکی رک هستند. به همین دلیل، گربه شیرین و حساس Sphynx یک مسابقه ایده آل نیست. آنها به دلیل فقدان تقریباً کامل خز آنها بیش از بسیاری از نژادهای گربه نیاز به پرورش و مراقبت دارند. آنها به گرما، سرما، نور خورشید و عدم توجه حساس هستند و صاحب فروردینی احتمال بیشتری دارد که نژاد گربه‌های سرسخت‌تر و ماجراجو را انتخاب کند.

 

به علاوه، فروردین ماهی یک نشانه آتش است، و می دانید گربه های اسفینکس دیوانه چه چیزی هستند؟ اب. آنها یکی از معدود نژادهای گربه هستند که عاشق حمام کردن هستند و برای تفریح در آب بازی می کنند. مطمئناً سرگرم کننده است، اما شاید بهترین تطابق برای یک قوچ جسور نباشد.

 

اردیبهشت: کورنیش رکس

بهترین گربه متولدین هر ماه

اردیبهشت یک علامت زمینی است و تمایل دارند با بهمن هوادار درگیر شوند. اردیبهشت ماهی همه چیز در مورد ثبات و راحتی است، در حالی که بهمن ماهی بازیگوش و نوآور است و در آستانه هرج و مرج است. نژاد کورنیش رکس نمونه ای از همین انرژی است. آنها عاشق تفریح هستند و بسیار خوش صدا و کنجکاو هستند.

 

برای اردیبهشت آرام و یکنواخت که می‌خواهد در خانه بماند و بغل شود، کتی پرانرژی و پرحرف از گربه‌ای که مدام فنجان‌ها را از پیشخوان می‌کوبد بهترین انتخاب نیست.

 

خرداد: بمبئی

بهترین گربه متولدین هر ماه

خردادی ها در قلب کاشف هستند، همیشه در حال تغییر و سرگرمی ایده های جدید هستند. اما آبانی ها ثبات و وفاداری را بالاتر از تازگی می دانند. گربه های بمبئی از این نظر بسیار شبیه عقرب هستند. آنها شدید و مرموز هستند و ترجیح می دهند روح مخفیانه خود را با یک انسان مورد اعتماد که می توانند به او تکیه کنند در میان بگذارند.

 

آنها طرفدار بزرگ تغییر نیستند. اگر خرداد ماهی همیشه کنجکاو تصمیم بگیرد که یک دوست پشمالو جدید به خانه بیاورد، به قسمت جدیدی از شهر نقل مکان کند یا ساعات کاری خود را تغییر دهد، یک گربه بمبئی با عصبانیت یا حسادت کامل پاسخ می دهد.

 

تیر: بنگال

بهترین گربه متولدین هر ماه

علائم تیر ماهی در چه مواردی عالی هستند؟ احساساتی بودن، شهودی و پرورش دهنده بودن. ماجراجو بودن واقعاً سرعت آنها نیست، اما این چیزی است که گربه بنگالی انتظار دارد، نه، این را می خواهد. بنگال ها مثل شلاق سرزنده و سریع هستند. آنها شناخته شده اند که یاد می گیرند چگونه از دکمه های صحبت کردن با حیوانات خانگی برای برقراری ارتباط با صاحبانشان استفاده کنند، از جمله درخواست برای پیاده روی مانند سگ.

 

در حالی که یک تر ماهی به اندازه کافی دلسوز است که بتواند یک گربه بنگالی شیرین و پرانرژی را طی کند، به احتمال زیاد زندگی با آن را خسته می کند. این گربه‌ها همیشه در حال حرکت هستند و ترجیح می‌دهند روزانه دچار مشکلات روحی و جسمی شوند، در غیر این صورت شروع به کاوش (تخریب، واقعاً) هر کابینت و میز می‌کنند، مثل اینکه صاحب مکان هستند.

 

مرداد: بیرمن

بهترین گربه متولدین هر ماه

مرداد ماهی ها به داشتن اعتماد به نفس، توجه دوست و بلندپرواز نسبت به یک عیب معروف هستند. به هر حال، آنها شیر هستند، و نژاد گربه بیرمن مهربان قادر به ادامه دادن نخواهد بود.

 

بیرمن ها برای یک زندگی تنبل از تجمل و عشق ساخته شده اند. آنها هیچ قصدی برای سرگرم کردن صاحبان خود با جهش های دراماتیک و بازی های شیطنت مانند بچه گربه ندارند. آن‌ها گربه‌هایی با استخوان‌های درشت و مو بلند هستند که مانند چسب به یک انسان با دقت انتخاب شده می‌چسبند. در اطراف بقیه، آنها ساکت و خجالتی هستند. آنها به مالکی آرامتر و دلسوزتر نیاز دارند. یک اسفند ماهی، شاید؟

 

شهریور: حبشی

بهترین گربه متولدین هر ماه

شهریور ماهی ها موجودات فروتنی هستند که زندگی قابل پیش بینی را ترجیح می دهند. آنها روشمند هستند. ما به شهریور ماهی ها نیاز داریم تا دنیا را حفظ کنند، اما به ماهیت متضاد ترازو اجتماعی و کاریزماتیک نیز نیاز داریم. گربه های حبشی به مراتب بیشتر شبیه مهر ماهی ها هستند تا شهریور ماهی ها. آنها خوش برخورد و پرحرف هستند و مشتاق حضور مهمانان جدید، اسباب بازی های جدید و تجربیات جدید هستند.

 

روال قابل پیش بینی شهریور ماهی ها سخت کوش و همیشه قابل اعتماد ممکن است برای یک حبشی به اندازه کافی هیجان انگیز نباشد، اما چه کسی می داند؟ شاید این نژاد برون گرا، شهریور را از منطقه راحتی خود خارج کند.

 

بیشتر بخوانید: عکس های جالب و دیدنی از نادرترین گربه جهان

 

مهر: پرشین

بهترین گربه متولدین هر ماه

با تکیه بر آنچه که در مورد مهر ماهی ها ذکر کردیم، آنها برونگراهای اصلی هستند. آنها بسیار دوستانه هستند و اغلب درگیر عدالت اجتماعی یا سایر زمینه های جامعه محور هستند. به همان اندازه که فوق العاده است، ماهیت اجتماعی مهر ماهی ها در تضاد با شخصیت خجالتی و گوشه گیر اکثر گربه های ایرانی است.

 

پرشین ها نرم و کم حرف هستند. آنها ترجیح می دهند با یک شهریور ماهی سخت کوش زندگی آرامی داشته باشند که کاسه آنها را تمیز نگه می دارد و مهمانان غیرمنتظره زیادی را دعوت نمی کند. آرامش و سکوت علامت تجاری نژاد ایرانی است نه مهمانی ها و مردم.

 

آبان: سیامی

بهترین گربه متولدین هر ماه

آبانی ها سرسخت، مصمم و جاه طلب هستند. طرف دیگر این ویژگی های قوی چندان زیبا نیست. آبانی ها همچنین می‌توانند کنترل‌کننده و رقابت‌پذیر باشند، البته سرسخت. آبان ها با یک گربه سیامی همتای خود را ملاقات کرده اند.

 

گربه های سیامی پر سر و صداترین نژادی هستند که در جهان گربه ها شناخته شده است. آنها بسیار روشن و کنجکاو هستند. در حالی که آنها عاشق گذراندن وقت با صاحبان خود هستند و توجه زیادی را می طلبند، اما ذهن خود را دارند. آنها به احتمال زیاد از دستورات حتی یک عقرب عصبانی اطاعت نمی کنند. سرسختی ترکیبی یک جفت آبانی و سیامی دستوری برای سرخوردگی است.

 

آذر: گربه راگدول

بهترین گربه متولدین هر ماه

آذر ماهی را می توان در سه کلمه خلاصه کرد: مستقل، ماجراجو و نترس. آذری ها بیشتر احتمال دارد ون را بازسازی کنند و در کشور سفر کنند تا اینکه به یک زندگی آرام و قابل پیش بینی رضایت دهند. آنها می توانند طرف بی پروا باشند، اما آن را با دید باز، سخاوت و صداقت جبران می کنند.

 

از سوی دیگر، گربه‌های راگدول، بدن‌های کاملی هستند. توصیه می‌شود که گربه‌های راگ‌دال منحصراً در داخل خانه بمانند، زیرا آن‌ قدر دوستانه هستند که برخی در صورت مواجهه با حیوان دیگری غریزه مقابله با آن را ندارند. برای یک آذر ماهی، داشتن یک بالش زنده به عنوان یک حیوان خانگی تنها برای حدود 10 دقیقه جذاب است قبل از اینکه آنها به دنبال یک همراه هیجان انگیزتر بگردند.

 

دی: گربه ساوانا

بهترین گربه متولدین هر ماه

دی‌ ماهی ها بزرگترین موفقیت‌های این دسته هستند. آنها منظم و صمیمی هستند، اما گاهی اوقات می توانند بیش از حد جدی باشند. به روش آنها فکر کنید، سفت و سخت و بدبینانه. این ویژگی‌ها می‌تواند منجر به یک صاحب حیوان خانگی شود که از همراه خود مراقبت بی‌نظیری می‌کند، اما یک دی ماهی برای بی نظمی و رفتار مخرب صبر زیادی ندارد.

 

گربه‌های ساوانا قصد تخریب ندارند، اما آنها از تلاقی یک گربه سیامی اهلی و یک خدمتکار آفریقایی وحشی هستند. آنها اهلی هستند، اما شخصیت وحشی خود را بیشتر از بسیاری از نژادهای گربه خانگی حفظ می کنند. آنها بزرگ هستند و به راحتی می توانند قفسه های کتاب، یخچال و هر چیز دیگری را در خانه قرار دهند. هیچ چیز از دست یک گربه ساوانا در امان نیست و بدون فعالیت زیاد، آنها مستعد تخریب فضای شخصی یک دی ماهی هستند.

 

بهمن: آبی روسی

بهترین گربه متولدین هر ماه

بهمن نشانه ای نوع دوست و خوش بین با حس شوخ طبعی عجیب و غریب است. آنها می توانند در سمت عجیب و غریب باشند، و گربه آبی روسی کمی سلطنتی است که نمی تواند از این موضوع قدردانی کند. آبی های روسیه به معنای واقعی کلمه از خانواده سلطنتی هستند. آنها در خانه های تزارهای روسیه پرورش یافته اند، و حتی در یک آپارتمان، انتظار دارند با آنها مانند ملکه ها یا پادشاهان رفتار شود.

 

این گربه ها در مورد همه چیز از زمان غذا خوردن گرفته تا وضعیت سکوهای مورد علاقه خود بسیار حساس هستند. ماهیت غیرقابل پیش‌بینی مردم بهمن ماهی برای یک آبی روسی یک تغییر بزرگ است، و احتمالاً برای آکواریوس‌ها آبی‌های روسی بیش از حد هولناک و سخت‌گیرانه می‌بینند که نمی‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

 

اسفند: سلکرک رکس

بهترین گربه متولدین هر ماه

اسفند نشانه خالقان پرشور و تخیلی هستند. آنها به شدت نسبت به احساسات دیگران حساس هستند و سازگاری آنها امتیاز بزرگی به نفع آنهاست. با این حال، هر علامتی حداقل چند نقطه ضعف دارد. افراد اسفند ماهی می توانند غیرعملی، بی دقت و پراکنده باشند. مراقبت از یک سلکرک رکس با تعمیر و نگهداری بالا امری دشوار است.

 

گربه‌های سلکرک رکس دارای یک پوشش منحصر به فرد سیمی و مواج هستند که نیاز به مراقبت زیادی دارد. ضخیم است و به مسواک زدن و حمام کردن منظم نیاز دارد تا از ایجاد عفونت های مخمری خارش دار جلوگیری شود. گربه‌های سلکرک رکس با خزهای رنگ روشن حتی ممکن است در ماه‌های گرم‌تر نیاز به استفاده از ضد آفتاب روی گوش‌های خود داشته باشند. برای ماهی هایی که به راحتی حواسشان پرت می شود، نژادی که نیازهای کمتری به مراقبت از کت داشته باشد، شرط مطمئن تری است.

 

بیشتر بخوانید:  خصوصیات اخلاقی انواع گربه های خانگی

 

در پایان

گربه متولدین هر ماه : گربه ها یکی از بامزه ترین و پرطرفدارترین حیوانات خانگی می باشند و معمولا خیلی ها گربه ها را در درجه اول برای زندگی و به عنوان حیوان خانگی انتخاب می کنند.