بروزرسانی : 26 فروردین 1397

با چاق ترین مرد جهان بیشتر آشنا شوید + عکس

با چاق ترین مرد جهان بیشتر آشنا شوید + عکس

تصویر سنگین وزن ترین مرد پاکستانی با نیم تن وزن

این مرد نیم تنی پاکستانی در زندگی اش هم ورزش میکند هم بسیار غذا میخورد با ادامه جزئیات در سایت تالاب همراه باشید.

مرد 24 ساله ای که 440 کیلوگرم وزن دارد توانسته است لقب سنگین وزن ترین فرد دنیا کسب نماید مرد 24 ساله پاکستانی اصلا با وزن خود مشکلی ندارد به راحتی راه رفته و روزی چند ساعت ورزش می نماید و غذای زیادی میل می کند این مرد سنگین وزن 440 کیلوگرمی از کودکی اضافه وزن دارد و در خرید لباس کمی مشکل دارد چون لباس برای سایزش در بازار پاکستان وجود ندارد در ادامه جزئیات و تصاویر بیشتر را از سنگین وزن ترین مرد دنیا با 440 کیلوگرم وزن خواهید دید .

خان بابا پاکستانی با وزن 500 کیلوگرم
به گزارش تالاب به نقل از العربیه، “خان بابا پاکستانی” مرد ۲۴ ساله‌ای است که وزن وی هم اکنون ۴۴۰ کیلوگرم است و برای رسیدن به رکورد جهانی و کسب عنوان قهرمانی در کشتی آزاد جهان، در تلاش برای رساندن وزن خود به ۵۰۰ کیلو گرم است.

مرد ۴۴۰ کیلویی پاکستانی روزانه چقدر غذا می‌خورد؟+ عکس

وی درباره میزان مواد غذایی که روزانه می‌خورد، گفت: روزانه ۱۰ هزار کالری دریافت می‌کنم. در یک وعده، ۲ کیلو گوشت قرمز یا مرغ همراه با برنج، نان، میوه و یک لیتر شیر می خورم.

وی در مجموع روزانه ۴ مرغ و ۳۶ تخم مرغ می‌خورد.

خان بابا پاکستانی می گوید: می‌توانم تراکتور را با یک دستم نگه دارم. روزانه ۳ ساعت ورزش می کنم.

وی از کودکی اضافه وزن داشته است، اما از ۱۸ سالگی روند رشد صعودی خود را آغاز کرده است و هم اکنون در ۲۴ سالگی به وزن ۴۴۰ کیلوگرم رسیده است.

از دشواری‌هایی که وی با آن مواجه است می‌توان به مشکل در خرید لباس، حمل و نقل و گرمی هوا نام برد. با وجود اینکه برخی می گویند وی به دلیل سنگین وزن بودنش مریض است و نمی تواند در مسابقه کشتی آزاد شرکت کند، خان بابا این سخنان را تکذیب و بر علاقه خود برای شرکت در این مسابقات تاکید می کند.

با چاق ترین مرد جهان بیشتر آشنا شوید + عکس

با چاق ترین مرد جهان بیشتر آشنا شوید + عکس

مردی با نیم تن وزن در پاکستان

با چاق ترین مرد جهان بیشتر آشنا شوید + عکس

جوان نیم تنی در پاکستان

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت