بروزرسانی : 16 آبان 1400

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان

در این مطلب با صاحبان احمقانه‌ترین رکوردهای جهان آشنا شوید !

قوی‌ترین جیغ: 129 دسیبل

این استعداد شاید گاهی به کار آید، اما هرچه باشد رکوردی احمقانه بیش نیست! ملکه جیغ جهان به مدت شش سال کسی نبود جز «آنالیزا فلاناگان»، معلم اهل ایرلند شمالی، که رکورد گینس را در سال 1994 با فریاد واژه «ساکت» به دست آورد. قدرت صدای او حدود 120.7 دسیبل بود که این میزان از صدای موتور جت بیشتر است.

آن رکورد اما توسط جیل درِیک، معلم بریتانیایی، شکسته شد. او توانست فریادی به قدرت 129 دسیبل را در سال 2000 به نام خود ثبت کند.

محکم‌ترین مشت به ران پا: 35 کیلومتر در ساعت

به گزارش تالاب : این مرد دیوانه است… شوخی نمی‌کنم! «کربی روی» شاید دیوانه‌ترین شخص موجود در فهرست باشد. او صاحب رکورد محکم‌ترین مشت به ران پا است که با سرعت 35 کیلومتر در ساعت این کار را انجام می‌دهد.

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

 

البته این را هم بگوییم که خود آقای «روی» ضربه‌ای با قدرتی تقریباً مشابه اما کمتر را از جاستیس اسمیت، گلادیاتور آمریکایی، دریافت کرده بود که حدود 1100 پوند نیرو داشت.

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

آماده کردن تخت: در تنها 74 ثانیه

بله… این هم یک رکورد است! اندریا وارنر، مدیر هتل بریتانیایی، توانایی‌هایش را به کار گرفت تا رکوردی عجیب و غریب را به نام خودش ثبت کند. او موفق شد تا تختی در ابعاد بزرگ را تنها در 74 ثانیه مرتب کند. کار او شامل مرتب کردن ملحفه، روانداز، دو عدد بالش، یک لحاف دکمه‌ای و یک عدد رو تختی بود.

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

 

بیشترین حلزون بر روی صورت: 43 عدد

واقعاً نمی‌توان راجع به آن چیزی گفت! رکورد جیغ بنفش و مرتب کردن تخت بالاخره یک کارایی دارد، اما این رکورد را نمی‌توان به هیچ وجه هضم کرد!

«فین کِهِلر»، 11 ساله و ساکن یوتا، رکورد بیشترین تعداد حلزون چسبیده به صورت را به نام خودش ثبت کرد. او در جشن تولد 11 سالگی خود، به دوستان و همسایه‌هایشان اجازه داد تا هر اندازه که می‌توانند حلزون به صورت او بچسبانند. سرانجام تعداد 43 حلزون و به مدت بیش از 10 ثانیه به صورتش چسبیدند. آن‌ها رکورد را به گینس فرستاده و به نام فین ثبت کردند!

هندوانه‌های قاچ‌خورده روی شکم: 48 عدد در دقیقه

واقعاً چرا بعضی‌ها به این مسائل فکر می‌کنند؟! فرض کنید شخصی روی میز دراز کشیده و روش شکمش هندوانه می‌گذارد؛ سپس شخصی دیگر با یک کارد بزرگ آن را دو نیم می‌کند. حالا فرض کنید که شخصی 48 هندوانه در دقیقه را به همین ترتیب نصف می‌کند. این رکورد مخوف در سال 2012 توسط بیپین لارکین و آشریتا فورمن در نیویورک به ثبت رسید.

مردی که هواپیما را خورد!عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

 

میشل لوتیتو، اهل فرانسه، لقب «موسیو مانژوتو» به معنای «آقای همه‌چیز خوار» را از آن خود کرد. او از نوجوانی به خوردن چیزهای غیر قابل هضم مثل دوچرخه، تلویزیون و چرخ خرید داشت. او آن‌ها را تکه تکه می‌کرد و سپس آن‌ها را میل می‌کرد.

او یک روز تصمیم گرفت تا احمقانه‌ترین ایده موجود در جهان را عملی کند: خوردن هواپیما! موسیو مانژوتو تمام قطعات یک هواپیمای سِسنا از هم جدا کرد و پس از شستشوی آن‌ها با آب معمولی و آب معدنی، کمر به خوردن تمام قطعات آن هواپیما کرد. این کار سخت دو سال (از سال 1978 تا 1980) زمان برد. او در سال 2007 و به مرگ طبیعی از دنیا رفت.

16 سال برای تایپ اعداد

«لس استورات» مصمم بود تا رکوردی را به نام خود ثبت کند، اما هیچ استعدادی نداشت. او فقط دو کار بلد بود: یکی توانایی شمردن اعداد و دیگری صبر ایوب!

به نظرتان حاصل کار چه خواهد شد؟ استورات تمام اعداد «یک» تا «یک میلیون» را به حروف تایپ کرد. فکرش را کنید: «یک، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت، هشت، نه…» تا اینکه برسید به اعداد «نهصد و نود و نه هزار و نهصد و نود و نه و یک میلیون». البته او تمام اعداد را به انگلیسی تایپ کرد که به مراتب وقت‌گیرتر است.

عجیب ترین و احمقانه ترین رکوردهای جهان + عکس

 

استورات 16 سال و 7 ماه برای این کار وقت گذاشت. او از هفت دستگاه ماشین تایپ، 100 جوهر و 19 هزار و 890 برگه کاغذ استفاده کرد.

مطالب مرتبط:

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت