دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

ابروهای پرپشت مدل یونانی

در یونان یک مدل خانم که نسبتا صورت جذابی دارد و دارای ابروهای پرپشتی است به هیچ وجه علافه ندارد تا ابروهایش را کوتاه کند در ادامه با ما همراه باشید .

 

 به گزارش تالاب مدل ابروهای پیوندی و یا مدل قجری که در دوران قدیم در ایران مد بوده و یک آپشن مثبتبرای دختران دم اقبال محسوب می شده است.

 

به گزارش تالاب یک مدل یونانی با با ابروهای پیوندی تمام مدل هاي ابرو رابه بحران کشیده و با این مدل ابرو توانستهرکورد زیباترین مدل ابرو رابه خود اختصاص دهد.صوفیا , مدل یونانی می گوید برای من سلیقه خودم مهم است و این مدل پیوندی و پهن را دوست دارم و می دانم احتمالا مورد پسند و باب سلیقه خیلی از افراد نباشم,

 

 

اما من همینم که هستم و می خواهم این مدل باشم.من به این شکل و با این مدل ابرو قشنگترم و افرادی که دیگران رابه علت مدل مو و تیپ و ظاهر مسخره میکنند.

 

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

 

افرادی هستند که خودشان این کارها را نکردند.صوفیا میگوید; هیچوقت تا خودتان کاری که دیگران انجام دادند نکردید درباره آن ها پیش داوری نکنید.

 

تصاویری از مدل ابروی عجیب مدلینگ یونانی

انواع ابروهای پرپشت

 

برچسب‌ها:

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه نوشته زیبا برای پیروزی ایران در جام جهانی 2018 روسیه زندگی مثل فوتبال است گاهی مشکلات هم بانی موفقیت میشوند ناامید نشو شاید دقیقه ی 90 در اوج کسالت شیرینترین گل زندگیَت به دروازه ی خوشبختی نشست تبریک   ‌‏دیدید درست ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس جنجالی موجودات فضایی که ناسا منتشر کرد
عکس جنجالی موجودات فضایی که ناسا منتشر کرد
مشاهده بیشتر