زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

بد اقبال ترین دختر دنیا (+عکس)

بد اقبال ترین دختر دنیا (+عکس)

ازدواج در لحظه آخر زندگی این دختر

دختر که 55 ساله بعد از 30 سال نامزدی بر روی تخت بیمارستان در حالی که داری سرطان پیشرفته بود ازدواج کرد. یكی از روزنامه‌های دولتی انگلستان اعلام كرد: یك زن نیم ساعت پس از ازدواج با نامزد خود و برگزاری مراسم عروسی در بیمارستان فوت كرد.

 

«جین استیون سون» كه مبتلا به سرطان پیشرفته بود، روز گذشته بر روی تخت بیمارستان آخرین وصیت خود را از خانواده‌اش درخواست كرد.

 

به گزارش تالاب او می‌خواست با نامزدش كه ۳۰ سال در انتظارش بود، ازدواج كند. «دیوید نیكلاس» ۶۰ ساله نامزد این زن در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ دیلی میل اعلام كرد: روز گذشته از بیمارستان منطقه «لینكلن شایر» با من تماس گرفتند و از من خواستند تا با دسته گل و دو حلقه به دیدار نامزدم بروم.

 

بد اقبال ترین دختر دنیا (+عکس)

ازدواج در لجظه آخر زندگی این دختر

 

من هم این كار را انجام داده و مراسم عروسی را بر روی تخت بیمارستان و با حضور كشیش منطقه برگزار كردیم، اما متاسفانه «جین» به دلیل بیماری‌اش نیم ساعت پس از مراسم جان خود را از دست داد.این آخرین خواسته‌اش بود.

 

این مرد در ادامه خاطر نشان كرد: ۳۰ سال پیش به دلیل مشكلاتی كه خانواده‌ها با هم داشتند و مسایل دیگری موفق نشدیم با هم ازدواج كنیم.

 

برچسب‌ها:

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
راهکارهای مناسب سفید کردن دندانها راهکارهای مناسب سفید کردن دندانها  برای اینکه میخواهید دندان سفید اما کم خرج داشته باشید در ادامه با راهکارهای مناسب سفید کردن دندانها با بهترین روش سایت تالاب را دنبال کنید.   به شما ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
مشاهده بیشتر