بروزرسانی : 31 اردیبهشت 1403

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

تصاویری از دختران زیبا در سربازی 

در کشور های خارجی به غیر از ایران خانوم ها به سربازی می‌روند.  عکس هایی از دختران زیبا و خوشگل دنیا در خدمت سربازی گردآوری کرده ایم در ادامه می توانید تالاب را دنبال نمایید .

اگر چه حضور زنان در نبردها و به خصوص در خط مقدم محدود به شمار اندکی ازکشورهاست, اما علیرغم توانایی جسمی و روانی سربازان زن در سنجش با همنوعان مردشان, نمیتوان نقش و ارزش آنان را در این باره نادیده گرفت.فارغ از ناسازگاری نظرها, حضر زنان در ارتش مانند هوای تازه است. زنان نظامی دارای قدرت, هوش, دلیری, جسارت و زیبایی هستند.

بعضی پژوهشگران حتی عنوان «سلاح کشتار جمعی وسوسه» رابه آنان اطلاق کرده اند. این ارتش ها, یگان هایی از زیباترین دختران رابه خدمت گرفته اند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

۱۰- زنان جذاب در ارتش امریکا ;
ارتش ایالات متحده از نظر به کارگیری زنان زیبا در یگان های خود در مقام دهم جای گرفته است. به همان اندازه که زنان زیبا در ارتش امریکا خدمت می کنند, زنانی کهزیبایی کمتری دارند نیز در این یگان ها مشغول خدمتند. زنان در ایالات متحده از بدو تأسیس اجازۀ ورود به ارتش را دریافت کردند و همین اکنون ۱۴% از کل نیروهای مسلح, ۲۰% ازنیروهای ذخیره و ۶% از نیروهای گارد ملی این کشور را تشکیل میدهند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

۹- ارتش چک ;
خدمت زنان در ارتش چک از آغاز جنگ جهانی دوم اولیه شد. در آن زمان زنان به عنوان پرستار یا اپراتور مخابرات در مناطق محدود مشغول خدمت بودند. بعد ها زنان وارد بخش های مختلف ارتش شدند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

۸- ارتش لهستان ;
لهستان از کشورهایی است که زنان را در خطوط مقدم نبرد به خدمت گرفته است. دولت این کشور از سال ۱۹۹۹ اجازۀ پیوستن زنان به ارتش را صادر کرد. همین اکنون بیش از ۲۵۰۰ زن در ارتش لهستان به خدمت مشغولند و مجازند در هر قسمتی از ارتش در نیروهای سه گانه یا گارد ملی خدمت کنند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

سربازان زن زیبا رو در جهان 

۷- ارتش پاکستان ;
زنان در پاکستان از بدو تأسیس ارتش این کشور وارد آن شدند و در خطوط مقدم نبرد به خدمت مشغول گردیدند. نخستین بار درسال ۲۰۰۶ زنان پاکستانی اجازۀ ورود به نیروی هوایی ارتش این کشور را یافتند اما هنوز اجازۀ ورود به نیروی دریایی را که فقط مخصوص مردان است, ندارند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

زنان زیبای نروژی در یگان های غواصی ارتش

۶- ارتش نروژ ;
برخلاف شمار زیادی از کشور های اروپائی که خدمت سربازی اجباری را برای زنان الغاء کرده اند, دولت نروژ درسال ۲۰۱۴ قانونی دایر بر این فرمایش تصویب کرد. نروژ نخستین کشوری است که زنان نظامی را در یگان های غواص ارتش خود بکار گرفته است.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

سربازان دختر زیبا رو در جهان 

۵- ارتش اوکراین ;
زنان اوکراینی به زیبایی شهره اند. اما بکارگیری زنان در ارتش این کشور برای تشکیل یگانی از زیبارویان اوکراینی به اسم «ارتش کشنده» امری غیرعادی نیست. ارتش اوکراین همچنین مسابقه ای تحت عنوان «زیباترین زن سرباز» را با هدف انتخاب زنان نظامی زیبا و نیرومند برگزار می کند. در انتخاب برندۀ این مسابقه, علاوه بر معیار های زیبایی متداول, آیتم های مهارتی و قدرت بدنی نیز مورد توجه هستند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

زنان زیبای فنلاندی در یگان های مخصوصاً در ارتش فنلاند

۴- ارتش فنلاند ;
زنان فنلاندی همه ی ی وقت در ساختار ارتش این کشور حضور داشته اند. در طول جنگ های داخلی, یگان زنان نیروهای مخصوصاً در خط مقدم جنگیده اند. به واسطه تجربیات جنگی زنان, یگان مخصوصاً ای از آنان برای جنگ های چریکی در ارتش فنلاند تشکیل شده است.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

ارتشی از زنان جذاب در خدمت داوطلبانه ارتش یونان

۳- ارتش یونان ;
زیبایی زنان یونانی انحصار به فرد و دارای تنوع زیادی است. زنان یونانی نیز مانند مردان هموطنشان وادار به خدمت اجباری در ارتش نیستند؛ بلکه داوطلبانه وارد خدمت شده ودر تمام بخش های ارتش حضور دارند.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

عکس هایی از سربازان دختر زیبا رو در جهان 

۲- ارتش رومانی ;
زنان رومانی فقط زیبایی ندارند؛ بلکه نقش بسیار مهمی را در ساختار ارتش این کشور اجرا میکنند. اگر چه ارتش رومانی فاقد سلاح کافی و حتی گریبانگیر کمبود نیروست, اما لااقل سلاح کشنده ای حاوی این زنان رابه خدمت گرفته است.

دختران زیبای جهان در خدمت سربازی

زنان زیبای روس در لباس فرم ارتش روسیه

۱- جذاب ترین زنان در ارتش روسیه ;
به گزارش تالاب اینبخش نیازی به توضیح افزون ندارد. زنان روس به زیبایی چهره و جذابیت و ملاحت بدنی, مشهورند. حضور زنان روس در ارتش این کشور به زمان جنگ جهانی اول بر می گردد. در آن زمان بیش از یک میلیون نفر از زنان ارتش روسیه در جبهه های نبرد حضور داشتند. بیش از 24 هزار پرواز در طول جنگ از طریق زنان خلبان انجام شده است. اما اکنون نقش آنان در ارتش و خدمت نظامی بسیار کم رنگ تر از گذشته است.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت