بروزرسانی : 25 آبان 1396

یک کشیش آمریکایی با دختر 13 ساله باکره ازدواج کرد !

یک کشیش آمریکایی با دختر 13 ساله باکره ازدواج کرد !

ازدواج کشیش با دختر 13 ساله 

می‌خواهیم با ماجرای کشیش آمریکایی و ازدواج کردنش با دختر 13 ساله در ادامه می‌توانید تالاب را دنبال نمایید. 

«اوپرا ونفری» مجری معروف آمریکایی در آخرین برنامه تلویزیونی خود، داستان «تونی الامو» کشیش آمریکایی و رهبر یک گروه مسیحی منحرف که با 13 دختر کم سن و سال ازدواج کرد را فاش کرد.
گفتنی هست در برنامه خانم اوپرا، عکس هایي از منزل شخصی این کشیش آمریکایی اکران شد ودر آن با یکی از همسران وی گفت و گویی انجام شد.
به گزارش تالاب او دراین گفت و گو فاجعه زندگی با «تونی الامو» را بیان کرد و گفت: من تنها همسر «تونی» نبودم. پدرم با عقایدی که داشت، به اجبار مرا در 13 سالگی به ازدواج وی در آورد اما در 15 سالگی فرار کردم.

وی در ادامه افزود: پدرم به علت علاقه و شیفتگی که به این گروه منحرف داشت، بطور کامل مطیع «تونی الامو» شده بود، همین امر سبب شد که مرا به ازدواج این مرد دیوانه در آورد. پس از فرار کردنم، «تونی الامو» لو رفت و از طریق پلیس ایالات امریکا بازداشت شد.

قاضی دادگاه ایالت آرکنسو وی را محاکمه و به 175 سال حبس محکوم کرد. تهمت وی ازدواج با بیش از 12 دختر زیر 15 سال بود. کوچک ترین انها هشت سال سن داشت.
«اوپرا ونفری» در برنامه هفتگی خود پیروز شد چهار تن از همسران «تونی الامو» را دعوت کند تا از خاطرات تلخ خود با این کشیش جنایتکار سخن بگویند.
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت