دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)

دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)

دختر بدون دست خلبان جنگی آمریکا 

 

خواستن توانستن است کلمه اي که قدیمی ها به ما یاد داده اند و ما به شکل و واقعی واقعا مینگریم در ادامه می‌توانید با دختر بی دستی که برترین خلبان ایالات امریکا شد ! تالاب را دنبال نمایید. 

 

به گزارش تالاب «جسیكا كاكس»، اهل منطقه «تاكسون» آمریكا كه بدون دست است، پیروز شد گواهینامه خلبانی خودرا از انجمن هواپیمایی امریكا گرفته و برترین خلبان زن بدون دست امریكا لقب بگیرد.
 

«جسیكا كاكس»، 25 ساله از كودكی بدون دست متولد شده اما بر ناتوانی خود چیره گشت و توانست با شركت در كلاس‌هاي آموزش خلبانی در منطقه «تاكسون» آمریكا، گواهینامه خلبانی را ازآن خود كند.

 
دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)
 
«پاریش تراوویك» 42 ساله، معلم خلبانی «جسیكا كاكس»، در فرودگاه «سن مانوئل» به خبرگزاری شینهوا اعلام كرد: این دختر، خلبان خوبی است.
 
 
او مثل صخره محكم و استوار است و از این كه بعنوان معلم به او آموزش پرواز دادم، خوشحالم. او با پاهایش به سهولت پرواز می‌كند و از عهده كنترل هواپیما به سهولت برمی‌آید.
 
 
برچسب‌ها: ,

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
شیک ترین و جذابترین ورزشکاران جهان (+عکس) شیک ترین و جذابترین ورزشکاران جهان  مشابه اي از شیک پوش ترین و حذاب ترین ورزشکاران را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم کریستیانو رونالدو در فهرست بین ورزشکار برتر دنیا ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس
شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس
مشاهده بیشتر