دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)

دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)

دختر بدون دست خلبان جنگی آمریکا 

 

خواستن توانستن است کلمه اي که قدیمی ها به ما یاد داده اند و ما به شکل و واقعی واقعا مینگریم در ادامه می‌توانید با دختر بی دستی که برترین خلبان ایالات امریکا شد ! تالاب را دنبال نمایید. 

 

به گزارش تالاب «جسیكا كاكس»، اهل منطقه «تاكسون» آمریكا كه بدون دست است، پیروز شد گواهینامه خلبانی خودرا از انجمن هواپیمایی امریكا گرفته و برترین خلبان زن بدون دست امریكا لقب بگیرد.
 

«جسیكا كاكس»، 25 ساله از كودكی بدون دست متولد شده اما بر ناتوانی خود چیره گشت و توانست با شركت در كلاس‌هاي آموزش خلبانی در منطقه «تاكسون» آمریكا، گواهینامه خلبانی را ازآن خود كند.

 
دختر بی دستی که بهترین خلبان آمریکا شد ! (عکس)
 
«پاریش تراوویك» 42 ساله، معلم خلبانی «جسیكا كاكس»، در فرودگاه «سن مانوئل» به خبرگزاری شینهوا اعلام كرد: این دختر، خلبان خوبی است.
 
 
او مثل صخره محكم و استوار است و از این كه بعنوان معلم به او آموزش پرواز دادم، خوشحالم. او با پاهایش به سهولت پرواز می‌كند و از عهده كنترل هواپیما به سهولت برمی‌آید.
 
 
برچسب‌ها: ,

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
جملات کوتاه طنز برای شادی روح !!! قبل خواندن این مطلب بلند بلند می خندی نگر نه بصورت اتوماتیک صفحه بسته خواهد شد. پس بلند خندیدن فراموش نشهههه   سری جدید طنز نوشته های کوتاه و جالب . . .   کسی رو که ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجراهای واقعی از وجود ارواح
ماجراهای واقعی از وجود ارواح
مشاهده بیشتر