زن 19 ساله ای که به خاطر بیماری 7 سال آرایش کرده است (عکس)

زن 19 ساله ای که به خاطر بیماری 7 سال آرایش کرده است (عکس)

زن 19 ساله ای که به خاطر بیماری 7 سال آرایش کرده است (عکس)

 

با زن19 ساله آشنا میشویم که از بیماری نادری و نارسایی گوست رنج میبرد در ادامه با زن 19 ساله ای که به خاطر بیماری 7 سال آرایش کرده است سایت تالاب را دنبال کنید.

 

دختری که اکنون 19 سال سن دارد به مدت 7 سال تمام روی صورت خود آرایش داشت و کسی از راز او مطلع نبود. او یک بیماری داشت. دختر ۱۹ ساله به مدت ۷ سال همواره آرایش بصورت داشت و اجازه نداد کسی از رازش اطلاع پیدا کند.دختر ۱۹ ساله به دلیل ابتلا به یک بیماری نادر پوستی، به مدت ۷ سال بود که از نشان دادن چهره واقعی اش به خانواده و دیگر مردم به شدت وحشت داشت،

 

او برای این کارش دلایل خود را داشت و شاید اصلی ترین دلیلش ترس از به سخره گرفتن چهره ی اش از سوی اطرافیان بوده باشد.این دختر که نامش ماریاست، بعد از ۷ سال بر ترس خود غلبه کرده و با حضور در برنامه زنده، بزرگترین راز زندگی اش را به همگان فاش کرد!

 

 به گزارش تالاب او با قرار گیری در مقابل دوربین زنده ، ارایش صورت خود را پاک کرده و چهره واقعی خود را که به خاطر ابتلا به بیماری ” ویتیلیگو ” دچار دگرگونی زیادی شده است را به مردم نشان داد، هدف او از این کار کمک به افرادی است که به خاطر ترس از این بیماری زندگی خود را نابود کرده اند، بود.

 

چهره دختر جوان قبل و بعد از آرایش

زن 19 ساله ای که به خاطر بیماری 7 سال آرایش کرده است (عکس)

به گزارش تالاب ماریا اولین بار که نقطه سفیدی در انگشت دستش دید هنوز ۱۱ سال بیشتر نداشت. و در آن زمان آن نقطه آنقدر اهمیت نداشت. آن نقطه سفید را به مادرش نشان داد او هم گفت علامتش به زودی از بین می رود. اما چند ماه بعد تمام سطح بدن ماریا نقطه های سفید شروع در آمدن کردند.

 

در نهایت دانستن اینکه چه بیماری دارم خیالم را راحت کرد. اما دانستن حقیقت باعث شد از درون به شدت ناراحت شده غصه بخورم.با شروع دوران بلوغ نصف صورت ماریا به دو رنگ متفاوت تقسیم شده بود او مجبور بود ساعتها جلوی آینه بنشیند تا قسمت سفید را به وسیله لوازم آرایش بپوشاند.

 

هیچکس را در آغوش نمیگرفتم و به هیچ وجه اجازه نمیدادم کسی به صورتم دست بزند. وقتی بیرون از خانه بودم بارها صورتم را در آینه چک میکردم نکند آرایشم پاک شده و نقطه سفید نمایان شود. و مردم رازم را کشف کنند.با شروع دانشگاه زندگی دختر جوان دستخوش تغییر شد. به مکان جدید رفتن و با انسانهای تحصیلکرده روبه رو شدن تا اندازه ای خیال ماریا را راحت کرد.

 

او در نهایت رازش را با دوستان دانشگاهیش درمیان گذاشت و عکس العمل ها خوب بود. دوستانش ماریا را درک کرده به او احترام گذاشتند.

 

۱: پیسی، بَرَص، لک و پیس یا ویتیلیگو (Vitiligo) یک اختلال تولید رنگدانه است که در آن ملانوسیت‌ها (سلولهایی که رنگدانه تولید می‌کنند) در قسمتهایی از پوست، غشاهای مخاطی و شبکیه تخریب شده‌اند. در نتیجه لکه‌های سفید پوست درنواحی مختلف بدن ظاهر می‌شوند. مویی که در نواحی مبتلا به پیسی رشد می‌کند معمولاً سفید می‌شود.

 

 

جدیدترین مطالب سایت