زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

زن 500 کیلویی که 400 کیلو وزن کم کرد (+عکس)

زن 500 کیلویی که 400 کیلو وزن کم کرد (+عکس)

عکس های اندام خفن زنی که 400 کیلو وزن کم کرد

زنی که 400 کیلو از وزن اضافی خود را کم کرد و اندامی زیبا برای خود ساخت . با مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها.این زن جوان توانست با استفاده از یک رژیم غذایی وزن 500 کیلوگرمی اش را به حدود 100 کیلوگرم برساند.وقتی 500 کیلوگرم وزن داشته باشی یعنی نمی توانی حتی سر خود را جابجا کنی و در این صورت مرگ انسان پس از مدتی حتمی است

 

زن 500 کیلویی که 400 کیلو وزن کم کرد (+عکس)

زن با 500 کیلو وزن 400 کیلو وزن کم کرد 

 

اما این زن چاق سرنوشت خود را طور دیگری رقم زد.مایرا روزالیس، زن آمریکایی که وزنش به 500 کیلوگرم رسیده بود و به مدت 5 سال نتوانسته بود از تختش پایین بیاید توانست وزن خود را کم کند.

 

روزالیس 36 ساله، که از این وضعیت خسته شده بود به بیمارستان منتقل شد تا با انجام عمل حراجی وزن خود را کاهش دهد، چاقی وی تا اندازه ای بود که کادر بیمارستان قادر به انتقال وی به اتاق عمل نبودند و به همین خاطر مجبور شدند بخشی از در ورودی اتاق عمل را تخریب کنند.

زن 500 کیلویی که 400 کیلو وزن کم کرد (+عکس)

کاهش وزن 400 کیلویی این زن

 

با کشیدن آب اضافی موجود در بدن مایرا 100 کیلوگرم از وزن وی کاهش پیدا کرد.وی پس از انجام ورزش های سنگین توانست 250 کیلوگرم دیگر نیز وزن کم کند. تلاش این زن آمریکایی برای کاهش وزن 3 سال به طول انجامید و توانست حدود 400 کیلوگرم از وزن خود را کم کند.

 

مایرا برای برداشتن پوست اضافی بدن خود چندین عمل جراحی انجام داد تا در نهایت وزنش به 90 کیلوگرم رسید.


مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
درس زندگی از دید آلبرت انیشتین  کنجکاوی را دنبال کنید "من هیچ استعداد خاصی ندارم. فقط عاشق کنجکاوی هستم" چگونه کنجکاوی خودتان را تحریک می کنید؟ من کنجکاو هستم، مثلا برای پیدا کردن علت اینکه چگونه یک شخص موفق ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

تصاویر ترسناک از انسان های ناقص الخلقه و بیماری های عجیب
تصاویر ترسناک از انسان های ناقص الخلقه و بیماری های عجیب
مشاهده بیشتر