حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

ستارگان معروف هالیوودی از آنجلینا جولی بیزار هستند !

در این پست 7 نفر از ستارگان جهان که دل خوشی از ستاره مشهور هالیوود یعنی آنجلینا جولی ندارند . میشه گفت دلیل این بیزاری انها شاید حسادت باشد.

 

او و همسر سابقش برد پیت یکی از بانفوذ ترین و دوست داشتنی ترین زوج های هالیوودی بودند.به گزارش سایت تالاب اما اگرچه میلیون‌ها نفر این سلبریتی دوست داشتنی را می ستایند اما همه ی ی عاشق او نیستند. در ادامه مطلب به سلبریتی هایی اشاره خواهیم کرد که به هیچ عنوان در زمره طرفداران آنجلینا جولی قرار نمیگیرندبا ما در سایت تفریحی تالاب همراه شوید.

 

1- جنیفر آنیستون

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

جنیفر آنیستون زمانی که فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» در حال انجام بود، هنوز همسر قانونی برد پیت محسوب می شد. این همان فیلمی بود که در سال 2005 باعث به وجود آمدن عبارت برانجلینا شد و خیلی زود مشخص گردید که برد پیت و آنجلینا جولی به هم نزدیک شده اند.. تیم آنیستون در برابر تیم جولی بسیار جنجالی شد

 

و حتی تی شرت هایی با طرح هایی از رویارویی این دو به بازار عرضه شد. وقتی که آنجلینا علناً اعلام کرد که برای همکاری با برد پیت عجله دارد آنیستون سخنان او را تقبیح کرد و بعد از مدتی اعلام کرد که این دو از اعتماد او سوء استفاده کرده و با هم وارد رابطه شده اند. وی گفت که در همان ابتدا رسانه ها در مورد رابطه این دو خبرسازی کرده بودند اما آنیستون به این حواشی توجهی نداشته بود. آنیستون زمانی متوجه ماجرا شد که دیگر خیلی دیر شده بود.

 

2- چلسی هندلر

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

چلسی هندلر در یک برنامه زنده تلویزیونی آنجلینا جولی را «شیطان» نامید. اگرچه هندلر همواره به خاطر زبان تند و سخنان تمسخرآمیزش شناخته میشود اما وقتی جولی را شیطان نامید به آن اعتقاد داشت. وی ادعا کرد که سخنانش در مورد جولی هیچ ربطی به ظلمی که وی در حق آنیستون کرده ندارد:” هیچ ارتباطی با جنیفر ندارد. به عنوان یک زن وقتی

 

یک دختر شیطان صفت وارد حریم خصوصی شما میشود متوجه می شوم. من از آنجلینا جولی متنفرم”. او جولی را یک «خانمانسوز» نامید و صفات دیگری نیز در وصف او به کار برد که قابل نقل نیستند. وی گفته که به هیچ عنوان نمی‌تواند با جولی رابطه ای دوستانه داشته باشد.

 

3- اسکات رودین

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

اسکات رودین یکی از تهیه کنندگان هالیوودی است که شاید کمتر کسی او را با اسم بشناسد اما در پروژه های مشهوری به عنوان تهیه کننده حضور داشته است. در سال 2014 که هک ایمیل های شرکت سونی خبرساز شد، انتقاد شدید او از جولی که البته قرار نبود کسی از آن خبردار شود در معرض دید عموم مردم جهان قرار گرفت.

 

وی ادعا کرده است که جولی قصد داشته دیوید فینچر را به کارگردانی فیلم «کلئوپاترا» که خود می‌خواست تهیه کنندگی و نقش اول آن را در اختیار داشته باشد ترغیب نماید در حالی که در آن زمان فینچر قصد داشت روی پروژه زندگینامه ای استیو جابز به تهیه کنندگی رودین کار کند.

 

در این ایمیل جنجالی رودین به ایمی پاسکال، رییس استودیو سونی در آن زمان چنین گفته است:” من حرفه ام را به خاطر یک دختر لوس بی هنر که 18 ماه است به این رویه خود ادامه می‌دهد تا یک فیلم را کارگردانی کند خراب نمی کنم. من هیچ میلی به ساختن فیلم با او و هر کسی که او هدایتش را برعهده داشته باشد و ما هیچ قدرتی روی او نداشته باشیم ندارم”.

 

4- بیلی باب تورنتون

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

رابطه ی عاشقانه و ازدواج جولی و بیلی باب تورنتون نمونه زیاده روی عاشقانه در ملاء عام بود. انها قوطی های کوچکی به گردن انداخته بودند که خون طرف مقابل در آن قرار داشت و جولی نیز عبارت «بیلی باب» را روی دست خود خالکوبی کرده بود. اما تجربه آن دوران چیزی نیست که تورنتون با خوشحالی و لبخند آن را به یاد بیاورد.

 

وی در این باره در گفتگو ای چنین گفته است:” زمان عجیب و غریبی بود. هیچ وقت از آن خوشم نمی آمد”. تورنتون در مورد زمانی بین سال های 1995 تا 2003 صحبت می کرد و نه خود جولی. اما بعدها جولی مقدمه کتاب زندگینامه بیلی باب تورنتون را برای او نوشت که می تواند بدین معنا باشد که تورنتون با گذشته خود آشتی کرده است.

 

5- لارا درن

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

لارا درن اظهارنظر زیادی در مورد دیدگاهش نسبت به آنجلینا جولی نکرده است اما به نظر میرسد که نیازی به این کار نبوده است. دیرزمانی لارا درن و تورنتون با هم نامزد بودند که درن بازی در یک فیلم را پذیرفت، ناگهان وقتی برگشت دید که نامزدش عاشق جولی شده است، درست مانند همان کاری

 

که برد پیت با جنیفر آنیستون کرد. وی در گفتگو با ای بی سی نیوز در این مورد چنین گفته است:” من خانه را برای بازی در یک فیلم ترک کردم و وقتی که من بیرون از خانه بودم نامزد من ازدواج کرده بود و دیگر هیچگاه خبری از او نشنیدم”.

 

6- امل کلونی

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

برد پیت رابطه دوستانه ای با جورج کلونی دارد. این دو بسیار خوش چهره، شیک پوش، ثروتمند و با استعداد هستند اما نباید انتظار داشت که آن ها رفت و آمد خانوادگی داشته باشند زیرا مشخص شده که امل کلونی به شدت از آنجلینا جولی بیزار است. گفته می شود که جولی علیرغم دعوت شدن به حضور در مراسم عروسی جورج و امل کلونی در آن شرکت نکرد زیرا با دیدگاه های سیاسی عروس موافق نبود. امل کلونی

 

یک فعال مدنی، نویسنده و حقوقدان متخصص در حوزه حقوق بشر و قوانین بین الملل است. او وکالت جولین آسانژ، موسس ویکی لیکس که در منتشر کردن ایمیل های رودین در مورد آنجلینا جولی دست داشت را بر عهده گرفته بود به همین دلیل جولی دل خوشی از همسر کلونی نداشته و ندارد.

 

7- جان وویت

حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

آنجلینا جولی در طول زندگی خود رابطه ی متلاطمی با پدر مشهور خود جان وویت داشته است. وی اسم خانوادگی پدرش را استفاده نکرده و بارها گفته که خیانت او به مادرش باعث شده که هم او و هم مادرش به شدت آسیب ببینند. جولی در این باره چنین گفته است:” داشتن رابطه صمیمانه

 

با یک مرد متاهل زمانی که پدر خودم به مادرم خیانت کرد چیزی نیست که بتوانم آن را نادیده بگیرم”. این عبارات انسان را دچار سردرگمی می کند زمانی که ببینید وی درست همین کار را با جنیفر آنیستون کرد. جولی و پدرش در فیلم «تام ریدر» در سال 2001 همبازی بودند اما رابطه این دو از آن زمان سردتر از قبل نیز شده است. وویت ادعا کرد که دخترش به روان درمانی نیاز دارد.

 

وی در گفتگو ای در این مورد چنین گفت:” من در طی این ده سال هیچ گاه در مورد مشکلات روانی که وی همواره در رسانه ها به آن اشاره کرده است صحبت نکرده ام اما در پشت صحنه به طرق مختلف برای حل این مشکل اقدام کرده ام”. اگرچه این دو به مدت بیش از یک دهه با هم صحبت نمیکردند

 

اما در سال 2011 بالاخره با هم آشتی کردند و وویت به صف تحسین کنندگان جولی پیوسته است. وی در گفت‌وگو ای در سال 2013 درباره دخترش چنین گفت:” عشق و تحسین من نسبت به دخترم را نمی‌توانم در قالب کلمات بیان کنم”.

 

جدیدترین مطالب سایت