خوش شانسی 4 میلیارد تومان در حساب یک پیمانکار شهرداری

خوش شانسی 4 میلیارد تومان در حساب یک پیمانکار شهرداری

شانس 4 میلیارد تومان در حساب یک پیمانکار شهرداری

 

 

در پی واریز اشتباه یم پیمانکار شهرداری به حساب پیمانکار دیگر و فرار فرد از ایران فرد قبل از دستگیری همسر و مادر خود را به کانادا فرستاده و خود نیز قصد خروج از کشور را داشته هست. دادستان عمومی و انقلاب کرج ماجرای چهار میلیارد تومان مبلغ واریزی اشتباه یک بانک به حساب یک پیمانکار شهرداری و پیگیری‌ها برای بازگشت این پول را تشریح کرد.

 

به گزارش تالاب: دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: در تاریخ ۲۵ اسفندماه سال قبل مبلغ چهار میلیارد تومان از باب مطالبات یکی از پیمانکاران شهرداری کرج به اشتباه به حساب یک پیمانکار دیگر واریز شده هست.

 

حاجی رضا شاکرمی گفت:این پیمانکار جزو پیمانکاران جزء بوده و پس از اطلاع از واریز چنین مبلغی به قید فوریت پول را از حساب خود خارج و حسابش را خالی کرده هست.

 

پس از اعلام موضوع از سوی بانک، طرح شکایت و کشف موضوع، از طریق ترفند‌هاي گوناگون فردی که پول به اشتباه به حسابش واریز شده بود شناسایی و به همراه سه نفر دیگر دستگیر شده، اما از استرداد پول‌ها خودداری کرده و روانه زندان شده هست.

 

به گفته دادستان کرج طبق اطلاعات به دست آمده، این فرد قبل از دستگیری همسر و مادر خود را به کانادا فرستاده و خود نیز قصد خروج از کشور را داشته هست. تلاش برای اخذ وجوه واریزی ادامه دارد.

 

جدیدترین مطالب سایت