مادری سیاه پوست به طور جالبی دو نوزاد سفید پوست به دنیا آورد (عکس)

مادری سیاه پوست به طور جالبی دو نوزاد سفید پوست به دنیا آورد (عکس)

مادری سیاه پوست به طور جالبی دو نوزاد سفید پوست به دنیا آور (عکس)

 

مادری بریتانیایی با شوهرش هنگامی که ازدواج کرد صاحب دو قلوی سفید پوست شد که جنجالی هم شد در ادامه با مادری سیاه پوست به طور جالبی دو نوزاد سفید پوست به دنیا آورد سایت تالاب را دنبال کنید.

 

مادری سیاه پوست به طور جالبی دو نوزاد سفید پوست به دنیا آورد (عکس)

 

زوج منحصر به فرد ما در شهر میلتون کینز بریتانیا زندگی میکنند. کاترین هاوارت ۳۵ ساله برای دومین بار صاحب فرزندی کاملا سفید پوست شد. اتفاقی که بنا به ادعای متخصصین ۱ در میلیون نفر امکان وقوعش وجود دارد.

 

کاترین ۳ سال قبل اولین فرزندش جوناه را به دنیا آورد. دکترها در این رابطه گفتند با وجود آنکه همسر اترین, ریچارد هاوارات فردی انگلیسی و از نژاد سفید است با این حال تولد کودکی تماما سفید یک در میلیون نفر امکانپذیر است.

 

متخصصین به این زوج اطلاع دادند که به هیچ عنوان امکان ندارد فرزند دومشان سفید باشد. چون چنین جهش ژنتیکی برای دومین بار امکان ندارد تکرار شود اما در کمال شگفتی فرزند دوم این زوج که یک دختر است با پوست سفید و چشمان آبی متولد شد.

 

دکترها احتمال دیگری را بررسی کردند و آن وجود فردی سفید پوست در خانواده کاترین بود اما این امکان نیز از طرف زن جوان رد شد.خانواده او در نیجریا همگی سیاه پوست هستند و در خانواده آنها حتی یک نفر سفید پوست وجود ندارد.

 

جدیدترین مطالب سایت