دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

کادوی 50 ساله ی پیرمردی که هنوز باز نشده است (عکس)

کادوی 50 ساله ی پیرمردی که هنوز باز نشده است (عکس)

هدیه به پیرمردی که حدود 50 سال است باز نشده است .با پیرمردی آشنا می‌شویم که علاوه بر این که در خانه تنها زندگی می کند یک کادو رابه مدت 50 سال است باز نکرده است در ادامه می توانید تالاب را دنبال نمایید .

 

گاهی وقت ها خاطرات تلخی که برای ما انسانها رخ می‌دهد بسیار باورنکردنی و غیر قابل تصور است چنانچه سال ها هم درگیر انها هستیم ماجرای جالبی که در این جا می‌خوانید در مورد زندگی مردی است که کادوی کریسمس خودرا بعد از 47 سال باز نکرده چرا که نامزد او بعد از دادن آن کادو نامزدش وی را ترک کرده است.

کادوی 50 ساله ی پیرمردی که هنوز باز نشده است (عکس)

50 سال این کادو باز نشد

 

به گزارش تالاب «آدرین پیرس» مرد میان سال کانادایی هنگامیکه فقط 17 سال داشت، هدیه کریسمسی ازنامزد جوانش دریافت کرد. نامزد 16 ساله او بي درنگ بعد از دادن هدیه اش اعلام کرد که بدلیل سن کم میـــخواهد برای همیشه وی را ترک کند.

 

آدرین هم از همان هنگام یعنی از 47 سال پیش تا کنون هدیه کریسمس نامزدش را باز نکرده است! این مرد صاحب فرزند و نوه شده است اما میگوید همان‌ گونه نیت ندارد این هدیه را باز کند

 

برچسب‌ها:

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
جالب ترین طراحی بسته بندی محصولات در جهان (عکس) جالب ترین مدل های طراحی و دیزاین بسته بندی محصولات در جهان برای جلب مشتری بیشتر توسط برخی از تولید کنندگان موفق را مشاهده نمایید. به گزارش مجله تالاب  برای ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس جنجالی موجودات فضایی که ناسا منتشر کرد
عکس جنجالی موجودات فضایی که ناسا منتشر کرد
مشاهده بیشتر