'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

کار احمقانه این زن جوان برای کمر باریک شدن (عکس)

کار احمقانه این زن جوان برای کمر باریک شدن (عکس)

کمر باریک ترین زن دنیا

مد عجیب و خطرناک کمر باریکی برخی را مجبور به کارهای احمقانه کرده است. بنظر برخی به هر قیمتی می خواهند خودرا متفاوت تر از دیگران نشان دهند حتی اگر به قیمت مرگشان تمام شود. زن جوان دیانا رینگو 39 ساله سه سال پیش دوقلوهای خود رابه دنیا آورد و بعد ازآن تصمیم گرفت تا راهی برای تناسب اندام و مشکل اضافه وزنش که براثر بارداری سنگین در او ایجاد شده بود پیش بگیرد.

 

به گزارش تالاب تصمیم جدی او برای کمرباریک شدن و به قول خودش خوش اندامی زنانه به حدی بود که راضی شد تا خودرا در شرایط سخت و البته خطرناکی قرار دهد ، “دیانا” برای این منظور یک کمربند سفت و بسیار محکم به دور کمر خود بست و 23 ساعت از روز رابا این کمربند که فشاری غیر قابل تحمل به او وارد می‌کرد سپری کند .

کار احمقانه این زن جوان برای کمر باریک شدن (عکس)

 

به گزارش تالاب به گفته ي “دیانا” او تنها برای استحمام و ورزش از خود جدا می کرده و تمام مدت باقیمانده روز رابا بستن این کمربند بسیار محکم به کارهای روزمره اش رسیدگی میکرد.

 

این زن که صاحب 3 فرزند است بعد از زایمان آخرسایز ش دور کمری به اندازه 69 سانتی متر داشت اما بعد از استفاده از روش خطرناک و سخت توانسته سایز دور کمر خود رابه 45 سانتی متر برساند.

 

کار احمقانه این زن جوان برای کمر باریک شدن (عکس)

عکس زن جوانی که 23 ساعت در روز کمربند سفتی برای کمر باریک شدن بخود می بندد همسر “دیانا” که افسر جوان نیروی دریایی است بعد از بازگشت از ماموریت متوجه تصمیم عجیب همسرش شد و چون نگران بود با اصرار وی را نزد دکتر برد اما دکتر بعد از معاینات گفت که جای نگرانی نیست و اینکار هیچ مشکلی برای همسرش ایجاد نخواهد کرد؛ در حالی‌که مطمئنا چنین اقدامی برای ارگان هاي داخلی بدن و استخوان هاي کمر خطرناک خواهد بود.

 


مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
سوپ مار غذای محبوب در هنگ کنگ (عکس) در هنگ کنگ یکی از غذاهای پرطرفدار و لذیذ برای مردم این کشور، سوپ مار می باشد. باور می کنید؟ سوپ مار! همزمان با آغاز فصل سرما در هنگ‌کنگ، فروش سوپ ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های جنجالی قتل عام دختران در پارتی کرج واقعیت دارد؟
مشاهده بیشتر