25 بازی برتر تاریخ (عکس)

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

25 بازی ویدئویی برتر تاریخ بر طبق نظرات منتقدین سایت متاکریتیک

راه هاي زیادی برای گزینه 25 بازی ویدئویی برتر تاریخ وجود دارد. در این لیست حتی باز کلاسیک سوپرماریو نیز به چشم می‌خورد. این لیست در واقع بر اساس میزان فروش بازی ها، میزان محبوبیت آن ها و اظهار نظر گیمرهای گوناگون در مورد انها تنظیم شده هست. 

 

به گزارش تالاب:لیست حاضر متاثر از نقدهای فنی سایت معتبر متاکریتیک می باشد که به بررسی تخصصی بازی ها میپردازد. در نهایت متوسط امتیاز هر بازی از منتقدین دریافت شد و این لیست به این ترتیب تنظیم گردید.

 

گرچه تغییر کوچکی در لیست اعمال شده هست؛ چرا که نسخه هاي گوناگون بازی هایي بودند که امتیازات بالایی آوردند اما ما تنها یکی از آن ها راکه بالاترین امتیاز را کسب کرده بود در لیست قرار دادیم. 

 

در ادامه با بررسی 25بازی برتر تاریخ همراه ما باشید: (بازی انفجار)

 

 Call of Duty: Modern Warfare

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.4 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: این بازی در واقع از نوع اول شخص هست و یک بازیکن دارد و در هر چرخشی از بازی یک گیم پلی را شاهد هستیم بعنوان مثال در یک مرحله شما در حال پیاده شدن سریع از هلی کوپتر هستید و قصد دارید با حمایت نیروهای هوایی به خط اول جنگ بروید و با دشمن درگیر شوید ولی در جای دیگر شما یک تک تیرانداز در پوشش پنهان هستید که مایل ها دورتر از دشمن به دنبال نابود کردن دشمن هستید و یا در مرحله دیگر شما در پشت یک رگبار سوار بر هواپیما هستید و از بالا مشغول نابود کردن دشمن هستید.

 

با کمی چاشنی جلوه هاي ویژه انفجار در این بازی، احساس حضور در یک نبرد حقیقی به شما دست میدهد از جمله این فضاسازی ها می‌توان به نورپردازی خوشگل، تولید کاراکتر حقیقی، واکنش در مقابل حوادث آنی، پس اساس هاي طبیعی اشاره کرد که بعضی افکت ها را فعال می‌کردند.شرکت اینفینیتی وارد، با محول کردن یه پروژه به یک تیم تخصصی سعی در اجرا و عرضه این بازی به صورت گروهی داشت. این تیم با تولید بازی call of duty 2 که تجربه آنلاین این بازی بود و call of duty 4:modern warfare تعداد زیادی از گیمرها را در هر سطحی معتاد خود کرده هست.

 

Devil may Cry

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.6 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: در یک کلانشهر بزرگ واقع در ایالات امریکا، مردی به نام دانته که کارآگاه مجرب در حوزه ماورالطبیعه هست به دنبال گرفتن انتقام مرگ مادر و برادرش هست. جهان منتظر دانته هست؛ چرا که دانته یک فرد عادی نیست چرا که او با شمشیر پدرش که در دست دارد می بایست وارد قلمرو شیاطین شود و انتقام انسان ها را از انها بگیرد.

 

 Tony Hawk’s Pro Skater 4

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.5 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

خلاصه داستان: مهارت هاي خود را افزایش دهید،امتیاز جمع کنید و همۀ انچه در توان دارید را در Go Pro نشان دهید. این بازی 190 هدف بسیار سخت دارد و از نوع بازی هاي با محدودیت زمانی و یا هر محدودیت دیگری نیست و در آن با چالش هاي خاصی مواجه میشوید. مراحل رفته رفته در آن سخت تر میشوند و بازیکنان قادرند با دیگر اسکیت بازان بازی کنند چرا که این بازی در نوع گروهی طراحی شده هست. شما میتوانید بازی را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

 call of duty: modern warfare 2

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز از کاربران: 6.3 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: این بازی نیز جزو بازی هاي نفس گیر و رقابتی هست که بازیکنان در هر لحظه با تهدیدات و خطرات بالقوه گوناگون رو به رو می‌شوند تا جهان را از فروپاشی نجات دهند. در این بازی شاهد گیم پلی متفاوت گرچه پشتیبانی از بازی دو نفره در عملیات گوناگون و بازی به طور آنلاین گیمرها هستیم که همین ویژگی ها باعث شده، شرایط منحصر به فردی را نسبت به نسخه هاي قبل در این نسخه شاهد باشیم.

 

ماموریت هاي متفاوتی در این نسخه می‌بینیم به طوری‌كه بعضی محدودیت زمانی دارند و در بعضی، رسیدن به هدف ماموریت، بدون محدودیت زمانی مهم هست. با اتمام موفقیت آمیز هر ماموریت، رتبه شما بالاتر می‌رود و گرچه در ماموریت هاي بعدی شاهد سطح سخت تری از بازی خواهیم بود. در هر مرحله شما میتوانید رکورد برترین بازیکن در آن ماموریت را در سطح جهان دیدن نمایید.

 

با قرار دادن ویژگی بازی انلاین در این نسخه، قابلیت هاي اخیر، حالات بازی متفاوت و اختصاصی را در این بازی شاهد هستیم به طوری‌كه هر بازیکن می‌تواند یک مرحله و ماموریت طراحی کند. مهمات گوناگون، شات گان ها و اسلحه هاي متنوع و نارنجک هاي از نوع متفاوت این نسخه از بازی ندای وظیفه را به یکی از هیجان انگیز ترین بازی هاي جنگی تبدیل کرده هست. در این نسخه همینطور شاهد جلیقه ضد گلوله، پرتاب تجهیزات مانند چاقو و یا کاور ضد انفجار و کارگذاری مین هستیم. در بحش سلاح هاي سنگین نیز ضد هوایی، AC130 سنتری و سلاح هاي مجهز دید در شب و گرچه اسنایپ هاي اخیر هستیم.

 

final fantasy IX

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.9 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: آخرین فاینال فانتزی که برای پلی استیشن عرضه شد، فاینال فانتزی IX نام دارد که به ریشه هاي اصلی خط داستان فاینال فانتزی بر میگردد. در این نسخه شاهد بهرهگیری از کاراکترهای شخصیتی و محیط و وسایل نقلیه با جزئیات ریزی هستیم که از گرافیک بسیار بالایی برخوردارند. به علاوه در این نسخه شاهد معرفی ویژگی هاي جدیدی مانند سیستم ارتقا خط سیر داستان موسوم به Active Time Event هستیم که همین ویژگی باعث میشود که این بازی تنها یک بازی خاطره انگیز نباشد بلکه قدم مهمی در مسیر تولید سری هاي بعدی آن محسوب شود.

 

 Bioshock infinite

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.5 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان : از وقتی کشور امریکا بعنوان سمبل قدرت جهانی در جهان مطرح شد، کمپانی کلمبیا همواره در تلاش بوده تا با محصولات خود این مفهوم را به مخاطبین خود القا کند. داستان این بازی تا حدی اخیر به نظر میرسد چرا که داستان آن در مورد شهری گمشده در ابرها هست و قهرمان داستان باید به دنبال فردی در مکان ناشناخته بگردد. قهرمان این بازی در نقش مامور سابق و مشهور FBI بوکر دویت ظاهر شده و برای یافتن و نجات الیزابت به شهر گمشده اعزام میشود.

 

الیزابت دختر جوانی هست که از بچگی در زندان بوده هست. در ادامه این داستان شاهد برقراری روابط عاطفی بین این مامور و الیزابت هستیم و بوکر دویت با نشان دادن توانایی هاي خود به الیزابت، وی را مجاب میکند که میتوانند از زندان فرار کنند؛ فرار آن ها به این صورت بود که باید از آسمان به پایین پرواز کنند؛ در مسیر رسیدن به زمین انها با دشمنان آسمانی زیادی مواجه می شدند و دویت می بایست جنگ با این دشمنان را در شرایط گوناگون در میان ابرها و یا خارج آن ها با بهرهگیری از تجهیزات و توانایی هایي که در اختیار دارد، تجربه کند.

 

 world of Goo

امتیاز منتقدین: 94 از 100

امتیاز کاربران: 8.8 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

خلاصه داستان –این بازی در ژانر بازی هاي پازلی و فیزیکی محسوب می‌شود. میلیونها توپ Goo که در دنیای زیبای Goo زندگی می‌کنند، نمی‌دانند که در بازی قرار دارند و بسیار هم خوشمزه میباشند!

 

metal gear solid : the phantom pain

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 7.3 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: پس از سری اول و پیروز این بازی که زیر زمینی ها نام داشت،در این نسخه شاهد قصه شخصیت اصلی داستان و رییس بزرگ که snake نام دارد، هستیم. این نسخه از متال گیر در واقع نخستین تجربه تهیه کننده و کارگردان مشهور هیدئو کوجیما هستیم که در خط داستانی آزادی را برای بازی طراحی کرده هست که در فرانچایز متال گیر بی سابقه بوده هست.

 

 portal 2

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 8.4 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: بازی پورتال 2 در واقع دنباله عنوان Game of the year هست که در سال 2007 عرضه شد و با فروش بیش از 30 میلیونی در سراسر جهان جزو بازی هاي پرطرفدار محسوب شد.شازندگان پورتال 2 در نسل بعدی بازی هاي خود به طرفداران قول داده اند که شاهد خط داستانی خلاقانه تر و اثرگذارتر و همینطور بهرهگیری از موسیقی متن زیباتر و گرچه امکان بازی گروهی در آن خواهند بود.

 

Madden NFL 2003

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 7.7 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: شما میتوانید این بازی را به صورت آنلاین بازی کنید و در محیطی متعامل با دیگر بازکنان جهان به چت و تبادل نظرات بپردازید و یا با دیگر تیم ها از راه دور به بازی بپردازید.گزارشگر:به صورت تصاوفی هر بازی عوض میشود کهاز صدای گزارشگران و آنالیزورهای مشهور مانند Madden و Micheals بهرهگیری شده هست.نحوه مسابقات و مینی کمپ ها: سوار بر اتوبوس جان مدن شده و به تمامی شهرهایی که مسابقات NFL در آن برگزار می‌شود رفته و با انجام تمرینات، مهارت هاي خود را افزایش می‌دهید.

 

تولید یک دفترچه یادداشت: شما می‌توانید با یک دفترچه یادداشت مجازی که در این بازی تعبیه شده هست به نوشتن مسیرهای دریافت توپ،جایگاه و استقرار بازیکنان و دیگر نقش هاي بازیکنان خود بپردازید.این بازی را می‌توان یکی از قدیمی ترین فرانچایزهای موجود در بازار بازی دانشت چرا که بیش از 30 سال هست که با برگزاری هر لیگNFL این بازی و بازیکنان و تیم هایش به روز میشوند و نسخه هاي جدیدی عرضه می‌شوند.

 

The last of us

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9.1 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: بیست سال پس از یک مریضی همۀ گیر، یک جامعه شهری مجدداً دچار آن شد به طوری‌كه شهروندان آن شهر با الوده شدن به آن ویروس، دیوانه می شدند و افرادی که نجات یافته بودند می بایست این مجنونین قاتل را برای بقا و به دست آوردن سلاح، یکی پس از دیگری می کشتند.

 

جوئل که یکی از بازماندگان سالم این شهر هست برای فراری دادن دختری چهارده ساله به نام الی که در یک پایگاه نظامی نگه داری می شد، استخدام شده اما کاری که در وهله اول ساده به نظر میرسید با فراگیر شدن این ویروس دیوانگی در میان اهالی شهر، به ماموریتی خشرناک در کل کشور تبدیل شد.

 

.The legend of Zelda:Majora’s Mask

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9.2 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: در این بازی به جهانی موازی پرتاب میشوید که قهرمان اصلی این بازی جمجمه بچه اي به نام لینک هست که با متحمل شدن خطرات چندان، به دنبال پیدا کردن راهی بین ارتباط آن جهان و جهان حقیقی از طریق یک قبر هست. قدرت شوم یک جادو موسوم به Majora’s Mask باعث ویران شدن شهروندان شهری مانند ترمینا شده هست؛

 

مشکل بزرگ این شهر، فروپاشی ماه هست که تکه هاي آن به سمت جهان در حال حرکت هست. لینک، تنها 72 ساعت فرصت دارد تا وقوع این فاجعه پیش گیری کند.

 

 The Legend of the Zelda:a link to the past

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9.1 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: در ارتباطی بین حال و قبل،لینک از جهان روشن به جهان تاریک سفر می‌کند و با شکستن طلسم شیاطین و به دست آوردن بزرگ ترین راز هایرولز خط سیر اصلی این بازی را تشکیل میدهد.

 

Halo 2

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 8.2 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: بیگانگان فضایی قسم خورده اند تا تمام نسل بشر را از بین ببرند و تنها چیزی که میتواند مانع اینکار شود موجودی به نام رییس بزرگ هست که در واقع یک ابرسرباز جهش یافته ژنتیکی به حساب می‌آید. رییس بزرگ در بازی هالو 2 بازگشته و با وسیال و تجهیزات جدیدی که در اختیار دارد به جنگ بیگانگان میرود.

 

این بار در این نسخه از بازی شما قادرید با محیط اطراف ارتباط برقرار کرده و همزمان از دو اسلحه بهرهگیری کنید و وسایل دشمن را در فاصله دور مورد هدف قرار دهید و یا حتی قادرید دوربین زاویه بازی را تغییر دهید که در دیدن تحرکات دشمنان بسیار موثر هست. هالو 2 را میتوانید از طریق xbox live به صورت گروهی نیز بازی کنید.

 

 Gran turismo 3: A-Spec

امتیاز از منتقدین: 95 از 100

امتیاز از کاربران: 8.5 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: با اضافه شدن دو پیست اخیر یعنی پیست توکیو و پیست گرن پریکس مونت کارلو و همینطور افزایش خودرو هاي حاضر در این بازی«از وایپرها تا مینی کوپرها» و گرچه موزیک پس اساس خوشگل با صدای لنی کریوتز و جیمی هنریکس، این عنوان افسانه اي آماده بازی شد.

 

 Red Dead Redemtion

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 8.9 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: این بازی توسط راک استار سن دیگه گو ساخته شده هست و بعنوان دنباله بازی Red Dead Revolver که در سال 2004 عرضه شد از آن یاد می‌شود. این بازی در ژانر وسترن ساخته شده هست که در ابتدای قرن بیستم ماجراهای آن اتفاق میوفتد؛ درست در زمانی که اهالی وحشی و بی قانون بعضی سرزمین ها برای در دست گرفتن قدرت در کشور اقدام کرده و میخواستند عصر صنعتی را رقم بزنند.داستان و ماجراهای این بازی که شخصیت اول آن یاغی به نام جان مارستون نام دارد، در مرزهای کشور آمریکا اتفاق میوفتد.

 

با افزایش بودجه راک استار و بهبود موتور محرک این بازی، شاهد ارائه یک بازی با محیط باز هستیم که شخصیت نقش اول آن می بایست به کنکاش در بپردازد که از جمله کارهایی که میتواند انجام دهد، سرکشی به شهرهای مرزی، گشت و گذار در حیات وحش، کوه نوردی، هفت تیر کشی و مبارزه، ملاقات با شخصیت هاي گوناگون و چالش با آخرین بازمانده هاي غرب وحشی هست.

 

The legend of Zelda collector’s Edition

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: با خرید یک CD از سری بازی هاي کلاسیک زلدا، 4 بازی کلاسیک این سری را در اختیار خواهید داشت که عبارتند از: افسانه زلدا: زلدا 2، ماجراهای لینک، افسانه زلدا: دوران اوکارینا، افسانه زلدا:

 

 LittleBigPlanet

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 6.8 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: بازیکنان این بازی در سیاره سبز و آبی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و با ویژگی هاي فردی دیدنی کاراکترهای خود بازی را ادامه میدهند و با دیگر گیمرها در سراسر جهان از طریق شبکه پلی استیشن ارتباط برقرار می‌کنند.این بازی طوری طراحی شده هست که بازیکنان ابتدا قدرت و مهارت هاي خاصی را فرا میگیرند و سپس به طور فیزیکی با محیط اطراف تعامل می‌کنند.

 

در این بازی، مکان هاي مختلفی برای کشف و تولید منابع گوناگون وجود دارد که با بهرهگیری از این منابع می بایست معماهای بازی را حل کنید. این بازی فکری به هوش بالا و کار تیمی نیاز دارد.با یادگیری مهارت هاي گوناگون و رشد آن ها، بازیکنان این بازی اماده تولید و تغییر محیط اطراف خود میشوند که نخستین گام، تغییر جامعه خود هست.

 

نخستین گام، طراحی و تولید اشیا گوناگون و حرکت دادن انها هست که دیگر بازیکنان بازی نیز قادرند انها را ببینند.با پیشرفت در بازی، سطح بازی سخت تر نمیشود و یادگیری مهارت ها پیچیده نخواهد بود و بازیکنان قادرند دنیایشان را آنطور که دوست دارند بسازند و در آن به اکتشاف بپردازند و وقتی این محیط ساخته شد، حالا آن ها قادرند از دیگران دعوت کنند تا به دنیای انها وارد شده و اسرار دنیای آن ها را کشف کنند.

 Grand theft Vice city

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 8.7 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: به شهر وایس و دهه هشتاد میلادی خوش آمدید.بازگشت به خیابان لیبرتی سیتی این بار با حداکثر امنیت ممکن و با تامی ورسیتی و رییسش سونی فورلی لذتبخش هست. این دو از بازگشت مجدد به شهر کمی نگران بودند و از همین جهت، راه جنوب را در پیش گرفتند. اما همۀ چیز طبق انتظار آن ها پیش نرفت

 

چرا که به محض ورود آن ها به شهر وایس، بلوا و هرج و مرج در شهر نیز شروع شد.آن ها هم هیچ پول و کسب و کاری نداشتند و سونی برای پس گرفتن پول خود به این شهر بازگشته بود اما دارو دسته کوبایی و شرور شهر و بعضی از اراذل شهر وایس در برابر این خواسته او قد علم کردند. تعداد زیادی از شهروندان وایسف می‌خواستند که تامی بمیرد و تنها راه نجات او این بود که بجنگد و حقانیت خود را اثبات کند.

 

در این شهر انواع و اقسام اتومبیل ها برای هر سلیقه اي وجود داشت.برای دوستداران سرعت، موتور و خودرو هاي پیشرفته برای علاقه مندان به ورزش نیز وسایل متناسب با آن ها دیده می شد و حتی برای افرادی که برای آزادی خود فرار میکردند نیز هلی کوپتری بود که با سوار شدن در آن می‌توان از فراز آسمان به شهر زیبای وایس نگاه کرد.

 

Grand theft Auto:San Andreas

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: 5 سال قبل، کارل جانسون از فشار زندگی در شهر لس سانتوس واقع در سن آندرس فرار کرد. شهری که با وجود اراذل شرور در نقاط مختلفش به چند تکه تقسیم شده بود و درگیر مواد مخدر و قاچاق بود. در واقع جایی بود که هنرپیشه ها و میلیونرها از حضور در آن برای انجام هرگونه معامله اي اجتناب میکردند.

 

اما حالا در اوایل دهه نود، کارل تصمیم به بازگشت به منزل گرفته هست.مادرش به قتل رسیده و خانواده ش هر کدام به سویی رفته اند و دوستان دوران بچگی اش نیز هر کدام به نوعی در دردسر افتاده اند.در بازگشتش به منزل، بعضی از پلیس هاي فاسد شهر وی را به جرم قتل همسایه ش دستگیر کردند. CJ به ناگاه در ماجرایی قرار گرفت که باید علاوه حفظ جان خانواده ش، به بازگشت آرامش و نظارت خیابان هاي شهر نیز می پرداخت.

 

Baldur’s Gate II: Shadows of Ann

امتیاز منتقدین: 95 از 100

امتیاز کاربران: 9.2 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: این یک بازی الهام گرفته شده از داستان حماسی هست که در بالدور گیت اتفاق میوفتد؛ داستان این RPG در کرانه جنوبی ساحل شمشیر که ناحیه اي ثروتمندنشین و قراموش شده به نام Amn نام دارد، جریان دارد. در این بازی، 300 جادو و 130 نوع هیولا وجود دارد که نسبت به 130 جادو و 60 هیولای نسخه اولش افزایش قابل ملاحظه اي به حساب می‌آید.

 

Metal gear Solid 2: sons of liberty

امتیاز منتقدین: 96 از 100

امتیاز کاربران: 8.7 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: از زمان حادثه اي که در جزایر سایه موسی اتفاق افتاد، اطلاعات فناوری فوق پیشرفته و سری متال گیر از طریق خودرو هاي Revolver Ocelot به بازار سیاه درز کرد. در نتیجه، انواع مختلفی از متال گیر در نقاط گوناگون جهان به وجود آمدند و اسلحه هایي با تجهیزات قوی و قدرتی به اندازه بمب هاي هسته اي در دست هر یک از آن ها قرار گرفت

 

در همین حین،فردی به نام سالید اسنیک که عضو گروه ضد متال گیر موسوم به خیرخواهان هست، راه هاي غلبه بر انواع متال گیر را در نیروی دریایی ارتش امریکا فرا گرفته و به صورت سری به مکانی ناشناخته اعزام میشود. برای یادگیری غلبه بر یکی از اتومبیل هاي اخیر متال گیر او باید خود را در تانکری پنهان کرده و با آن اتومبیل به هاسدون ریور برود. اما درست وقتی ماموریت اسنیک شروع میشود، شاهد گروگان گیری کشتی توسط گروهی مسلح هستیم که قصد دزدیدن متال گیر اخیر برای اجرای نیات شوم خود را دارند.

Gran turismo

امتیاز منتقدین: 96 از 100

امتیاز کاربران: 8.8 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: به پیشرفته ترین بازی مسابقه اي تاریخ خوش آمدید. در این بازی هیجان انگیزف با 11 خودرو مسابقه اي پرسرعت در محیط هاي جذاب رو به رو می‌شوید.چابکی در رانندگی و مهارت در نظارت خودرو و واکنش هاي سواری در این بازی قابل قبول هست و وقتی به انجام این بازی می‌پردازید، حس سواری در یک خودرو حقیقی به شما دست میدهد. دنیای خارق العاده گرن توریزمو را حتما تجربه کنید.

 

 The legend of Zelda:The wind waker

امتیاز منتقدین: 96 از 100

امتیاز کاربران: 8.9 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: در سری نهم افسانه زلدا، ماجراهای لینک در گیم کیوب با ظاهری اخیر و ساده ادامه می یابد اما خط سیر بازی همچنان به سنت سری هاي قبلش پایبند بوده هست. در این بازی ترکیبی از صحنه هاي اکشن شمشیرزنی کلاسیک و داستان هاي معمایی درون بازی را شاهد هستیم که همۀ در قالب خط سیر اصلی داستان قرار میگیرند اما گرافیک اخیر به کار رفته در این سری، ظاهری به شدت هنری به این بازی داده هست و برای نخستین بار شاهد دریانودری انفرادی لینک در دریا هستیم. لینک را در این داستان حماسی کمک کنید.

 

در این بازی با هیولاهای غیرقابل باورو معماهای سخت رو به رو میشوید و همینطور در حین بازی با کارکترهای فرامشو نشدنی رو به رو میشوید که از جمله میتوان به کاراکتر آریل اشاره کرد که خواهر ربوده شده لینک محسوب می‌شود که او در این سری به دنبال پیدا کردن آن هست.

 

 The Half Life

امتیاز منتقدین: 96 از 100

امتیاز کاربران: 9 از 10

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: این بازی از روایت بسیار خوبی از دوران باستانی شاه استفن بهره می‌برد و سازندگان آن توانسته اند با به کار گیری از فناوری اخیر، محیطی وحشتناک در بازی ایجاد کنند، به طوریکه هر بازیکن باید برای زنده ماندن بسیار باهوش عمل کند. Half-Life توانسته بیش از 50 بار جایزه سال را از تعداد زیادی از شرکت هاي ناشر بازی در سراسر جهان کسب کند و بعنوان برترین بازی تاریخ بازی هاي کامپیوتری در سال 1999 نیز گزینش شد.

 

1. The Elder Scrolls V: Skyrim

امتیاز منتقدین: 96 از 100

امتیاز کاربران: 8.4 از 10

 

25 بازی برتر تاریخ (عکس)

 

خلاصه داستان: قسمت بعدی بازی elder scrolls را استودیو بازی هاي بتسدا ساخته هست.اسکایریم با باز سازی یک داستان حماسی فانتزی، یک زندگی مجازی را به واقعیت اضافه کرده هست و بازیکن این بازی می بایست دست به اکتشافات بسیاری در آن بزند و همواره بر سر دو راهی هاي گوناگون برای ادامه بازی گیر میوفتد. شما میتوانید هر کارکتری از بازی راکه دوست دارید گزینه کنید و آن را هر طور که دوست دارید مجسم کنید و با آن به سمت آزادی افسانه اي پی روید.

 

داستان روایی و ماجراهای الدر اسکرولز در این بازی آن قدر جذاب و قابل فهم میباشند که هیچ زمانی تا قبل از این، به این خوبی نبوده اند.در این بازی شاهد عبور ابرهای مجازی، کوه ها، شهرهای شلوغ، مکان هاي خوشگل و سیاه چاله هاي قدیمی هستیم.شما می‌توانید در این بازی از صدها اسلحه و جادو برای مبارزه با دشمنان بهرهگیری کنید.سیستم اخیر گزینش کاراکتر در این بازی، بازکن را قادر می سازد خود را به هر نحوی که دوست دارد در جریان بازی قرار دهد.

 

در این بازی شاهد درگیری اژدها هاي افسانه اي هستیم که تا قبل از این به ندرت آن ها را در بازیها دیده بودیم. به محض تولد یک اژدها، باید تمامی راز و رمز و قدرتی که او دارد را یاد گرفته و آن را تحت فرمان خود در آورید.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت