6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

زنان زیبا و ثروتمند در اروپا

 

با زن هاي موفقی آشنا می شویم که افزون بر ثروت زیادی که دارند چهره ي خوشگل و خاصی هم دارند .

 

6 زن خوشگل و ثروتمند در دنیا را بیشتر بشناسید ! چهره جذاب ترین همسران ثروتمندترین مردان دنیا را در اینبخش از مطالب دیدنی و خواندنی وبسایت نازوب دیدن میکنید.

 

به گزارش تالاب مردم دوست دارند زندگی شخصی افراد ثروتمند و قدرتمند را دنبال کنند. از زمان باستان این یک شیوه زندگی بوده هست. ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد از قرن‌ها پیش هنوز به ذکر آورده میشوند.

 

بعضی افراد این اشخاص را الهام بخش خود برای یک زندگی پیروز می دانند و بعضی دیگر فقط دوست دارند بدانند این افراد چطور زندگی می کنند.

 

این مردان پیروز و ثروتمند با پول میتوانند جذابترین زنان را همچون همسر انتخاب کنند. بیایید نگاهی به این زنان خوشبخت بیندازیم.

 

جک دورسی و کیت گریر

جک دورسی یک کارآفرین اینترنتی و بنیانگذار یک رسانه اجتماعی بسیار پیروز یعنی توییتر هست. جک برنامه نویسی را از سن ۱۴ سالگی شروع کرد و گذشته از ۳۵ سالگی با توییتر یک نوآور شد.

 

او هم چنین عضو هیئت مدیره شرکت والت دیزنی هست. ثروت خالص دورسی 1.27 میلیارد دلار «۵۰۸۰ میلیارد تومان» هست. عشق این میلیاردر بزرگ کیت گریر هست.

 

کیت طراح هست ودر رویداد های گوناگون با دورسی آشنا شده هست. او سعی دارد کار طراحی خودرا توسعه دهد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

تام بریدی و جیزل بانچن

تام بریدی به موقعیتی افسانه‌اي دست یافته هست. آخرین پیروزی فینال فوتبال آمریکایی او درسال ۲۰۱۷ در مقابل آتلانتا فالکونز بود. او در لیست بزرگان تمام زمان ایستاده هست.

 

تام با جیزل بانچن خوشگل که یک سوپر مدل شگفت انگیز هست ازدواج کرد. ثروت خالص او ۱۸۰ میلیون دلار «۷۲۰ میلیارد تومان» هست و ثروت زنش ۳۶۰ میلیون دلار «۱۴۴۰ میلیارد تومان» هست.

 

اگر شما یکی از بزرگ ترین مردان عصرتان و همینطور یک میلیونر باشید ایرادی ندارد که همسرتان از شما ثروتمندتر باشد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

جان پل دجوریا و الویس برودی

جان پل دجوریا یک میلیاردر یونانی-ایتالیایی- آمریکایی هست که زندگی خودرا همچون یک مهاجر فقیر در لس آنجلس شروع کرد. او زمانی عضو یک باند خیابانی بود، اما وقتی یک معلم ریاضی به او گفت:

 

«هیچوقت در هیچ جای زندگی پیروز نخواهی شد» زندگی خودرا تغییر داد. جان بازرگان و انسان بشردوستی هست که بنیانگذار تولیدات موی پل میشل هست. او مالک شرکت پاترون اسپیریتس نیز هست.

 

این میلیاردر با الویس برودی که همبازی سابقش بوده ازدواج کرده هست. آن‌ها چهار فرزند دارند.

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

فلاویا سامپایو و ایک باتیستا

ایک باتیستا رئیس گروه EBX هست. این شرکت در صنعت معدن، نفت و گاز فعالیت می کند. باتیستا ثروت زیادی از این شرکت کسب کرده هست، آن قدر چندان که وی را تبدیل به ثروتمندترین مرد برزیل کرده که توانسته یکی از جذابترین زنان را گزینه کند.

 

فلاویا سامپایو وکیل هست، اما بیشتر شبیه یک مدل یا ستاره سینماست. او مدیر سازمانی به نام موسسه آگاهی هست که برای کمک به کودکان احداث شده هست.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

جیمز پکر و اریکا پکر

جیمز پکر سرمایه گذار و بازرگان استرالیایی هست. او پسر کری پکر هست که شخص بانفوذی در اساس رسانه بود. جیمز مالک «Crown Media» یکی از بزرگ ترین گروه‌هاي سرگرمی در زمین هست.

 

او سومین مرد ثروتمند استرالیاست و رابطه عاشقانه اي با همسرش اریکا پکر دارد. اریکا مدل و خواننده هست. آن‌ها درسال ۲۰۰۷ ازدواج کردند و دو فرزند دارند.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

جیم کلارک و کریستی هینز

جیمز کلارک متخصص کامپیوتر و کارآفرین هست. جیم کلارک مدیر نت اسکیپ هست. این شرکت زمانی یک موتور جستجوی مطلوب بود، اما اکنون همچون یک مرورگر وب عمل میکند.

 

کریستی هینز مدل و بازیگر هست. جیم ۳۶ سال ازکریستی بزرگ تر هست، اما عشق سن و سال نمی‌شناسد.

 

6 زن زیبا و ثروتمند در جهان را بیشتر بشناسید !

 

جدیدترین مطالب سایت