60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم (عکس)

60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم (عکس)

60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم

مطالب جالب : 60 سال زندگی فلورین و اد در کنار هم سپری شد تا اینکه آنها در رفتن از این دنیا نیز با هم باشند. این زوج تا آخرین لحظه کنار هم زندگی کردند و عاشق یکدیگر بودند!

 

خانم هال 82 ساله در باتاویای نیویورک فوت می کند و 36 ساعت بعد مرد زندگانی اش – اد هال 83 ساله- نیز در می گذرد و این سندی است بر عشق واقعی 6 دهه کنار هم بودن!

 

به گزارش تالاب ، «رنه» دخترشان گفت پدرم جنتلمن به دنیا آمد و جنتلمن از دنیا رفت، آنها واقعا همدیگر را دوست داشتند.

 

ماه گذشته آقای «اد هال» که 5 سال از مشکل کلیه رنج می برد روی ویلچر در بیمارستان روچستر بستری شد. چهارم فوریه همسرش در باتاویا 35 مایل دورتر ریه هایش آب گرفت و در حال مرگ بستری شد.

 

60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم (عکس)

عکسی از مرگ زوج عاشق

 

مرد 83 ساله مبتلا به نارسایی کلیه با هماهنگی دو بیمارستان منتقل شد و آن دو کنار هم قرار گرفتند تا روزهای آخر زندگی را کنار هم باشند.وقتی اد، مهندسان جوان فلورین را در یک جشن ملاقات کرد، عاشق هم شدند اما والدین فلورین با ازدواج آنها مخالفت کردند چرا که فلورین 3 ماه قبل از آن شوهر خود را در تصادف رانندگی از دست داده بود.

 

در واقع فلورین سه ماه عروسی کرده بود که شوهرش را از دست داد و والدین اش اجازه ازدواج مجدد را به وی نمی دادند.سرانجام ان دو 12 ماه می 1953 در باتاویای نیویورک با هم ازدواج کردند و فلورین وارد خانه ای شد که اد آن را طراحی کرده و ساخته بود.

 

60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم (عکس)

عکس از عروسی زوج عاشق

 

آن ها دو فرزند به نام های رنه و ریکی آوردند. بچه سوم در کودکی مرد. فلورین اپراتور تلفن در بیمارستان بود و هر روز اد برایش غذا و دسر می برد. کار خرید روزانه از مغازه را هر روز اد انجام می داد و ضمن خرید وسایل ضروری، هر روز یک شاخه گل برای اینکه عشق اش را ثابت کند برای همسر مهربان و دوست داشتنی اش می خرید.همه فامیل می دانستند آنها عاشق و معشوقند و فلورین در پاسخ گفته بود می خواهد زودتر از اد بمیرد چرا که دوری وی را نمی تواند تحمل کند.

 

در واقع در انتهای این داستان رمانتیک همینجور هم شد و فلورین زودتر درگذشت.فلورین زنی احساسی، پر حرف و علاقه زیادی به رنگ کردن مو بود اما در این اواخر کلکسیونی از بیمارها را داشت اما هر زمان که اد می خواست به دکتر برود، همراهش می رفت.فلورین اوایل ماه بدلیل آب گرفتگی شش هایش راهی بیمارستان شد و اد نیز 35 مایل دورتر در بیمارستان یونیتی روچستر بدلیل از نارسایی کلیه بستری بود.

 

60 سال زندگی زوج عاشق در کنار هم (عکس)

عاشق 83 ساله قبل از مرگ به دخترش گفت می خواهد فلورین را ببیند و آنها بسیار تلاش کردند تا این دو  کنار هم قرار بگیرند. اد توانست سوار آمبولانس شده و پیش معشوقه اش برود. صبح روز بعد از وصل این دو، فلورین درگذشت و اد نیز 36 ساعت بعد!

 

مطالب مرتبط:

زوج عاشق با هم دنیا را ترک کردن (+عکس)

مرگ همزمان و احساسی یک زوج عاشق (عکس)

بازسازی جالب عکس ازدواج این زوج پیر (عکس)

 

جدیدترین مطالب سایت