8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

وصیت نامه های عجیب 

 

می‌خواهیم با وصیت نامه هایي همراه بشویم که در طول تاریخ بسیار عجیب نوشته شده اند در ادامه می توانید با 8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ تالاب را دنبال نمایید. 

 

وصیت نامه سندی است قانونی که به سبب آن موصی فرد یا افرادی را مسئول اموال یا دارایی هاي خویش پس از مرگ میکند. وصیت از ریشه «وَصِيَ» است و «أرض واصیة» یعنی زمینی که از گیاهِ به هم متصل سراسر پوشیده است.

 

اما بعضی از انسانها وصیت نامه هاي عجیبی نوشته اند. 8 مورد از عجیب ترین وصیت نامه هایي که تا حالا نوشته شده اند! با ما همراه باشید با عجیب ترین وصیت نامه هایي که تا حالا نوشته شده اند

 

8- حضور در مراسم تشییع جنازه خود

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

 

آنجل پانتوجا، جوان 24 ساله آمریکایی، وصیت کرده بود که پس از مرگش در مراسم تشییع جنازه خود حضور داشته باشد. مادر آنجل از مسئولین غسال منزل خواسته بود تا آخرین آرزوی پسرش را بر آورده کنند.

 

به گزارش تالاب به این ترتیب آنها برای اجرای وصیت عجیب این جوان، او رابه حالت مومیایی در آوردند تا بتواند ایستاده در طول مراسم تشییع جنازه درکنار تابوت خود قرار بگیرد و مهمانان با او وداع کنند. پس از مراسم تشییع جنازه او را در تابوت قرار دادند و دفن کردند.

 

7- ارثیه 12 میلیون دلاری برای سگ

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

هلمسلی، یکی از میلیاردرهای مشهور آمریکایی قبل از مرگش در سن 87 سالگی برای سگ خود، ترابل، 12 میلیون دلار ارث باقی گذاشت تا این سگ بتواند تا آخر عمر به زنگی اشرافی خود ادامه بدهد. اما جالب اینجاست که این زن میلیاردر در مورد نوه هاي خود این قدر دست و دل باز نبوده است.

 

تالاب وی دو تن از انها را از ارث محروم کرده و برای دو نوهٔ دیگرش تنها 5 میلیون دلار ارث گذاشته است، آن هم به شرط این که حداقل یک‌بار درسال به قبر پدر خود «تن ها فرزند هلمسلی» سر بزنند.

 

او همینطور وصیت کرده که پس از مرگ ترابل، پيکر او را درکنار قبر خودش دفن کنند.

 

6- 330 هزار پوند برای همسر به شرط این که هرروز یک نخ سیگار مصرف کند

 

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

 

همسر برات هرگز اجازه نمی داد که شوهرش سیگار مصرف کند، او هم به تلافی اینکار همسرش، وصیت کرد که 330 هزار پوند به همسرش برسد به شرط این که او هرروز یک نخ سیگار مصرف کند.

 

5- وقف همه یٔ دارایی برای تولید یک کتابخانه ضد زن

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

ایوا زینک به قدری از زنان متنفر بود که قبل از مرگش درسال 1930، وصیت کرد که تمام سرمایه اش وقف تولید کتابخانه اي شود که در آن کتاب هاي هیچ یک از نویسندگان، ناشران و مترجمان زن وجود نداشته باشد، تمام کارکنان مرد باشند و بر سر در آن عبارت «ورود زنها ممنوع» نوشته شود. اما یکی از دختران زینک مانع از اجرای این وصیت پدرش شد.

 

4- همه ی ثروت برای همسر به شرط این که مجدداً ازدواج کند

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

درسال 1841 هنریچ هین یک شاعر آلمانی با اوژنی میرات ازدواج کرد ودر وصیت نامه خود تمام ثروت و سرمایه اش را ازآن همسرش کرد به این شرط که پس از مرگ هین، او دوباره ازدواج کند.وقتی از او پرسیدند که چرا چنین شرطی گذاشتی پاسخ داد:«دراین صورت حداقل یک مرد از مرگ من افسوس خواهد خورد». هین درسال 1856 فوت کرد.

 

3- سوزاندن جنازه و فرستادن خاکستر آن به فضا

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

رادنبری، آفريننده مجموعه تلویزیونی «استار ترک»، به قدری حکايت هاي علمی خیالی و فضا نوردی را دوست داشت که وصیت کرد پس از مرگش پيکر او سوزانده شود و خاکستر آن به فضا فرستاده ودر آنجا پراکنده شود. درسال 1997 آرزوی او بر آورده شد و خاکستر او با یک ماهواره اسپانیایی به فضا فرستاده ودر آنجا پخش شد.

 

2- هرروز یک شاخه گل برای همسر

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

جک بنی و ساید مارکس عاشقانه یک دیگر را دوست داشتند، اما پس از 48 سال زندگی مشترک، جک درسال 1974 فوت کرد. جک پیش از مرگش با یکی از گل فروشی هاي محل اقامت خود به توافق رسیده بود تا او پس از مرگ جک، هرروز یک شاخه گل رز قرمز برای همسرش ببرد.

 

1- اهدا دستگاه تنظیم کننده تپش قلب به یک سگ

8 وصیت نامه عجیب در طول تاریخ (عکس)

دوروتی ادوارد قبل از مرگش وصیت کرد که دستگاه تنطیم کننده تپش قلب او رابه یک سگ اهدا کنند. پس از مرگ دوروتی، خانوادهٔ او به وصیتش عمل کردند.

 

این دستگاه از داخل بدن او برداشته شد و تحت اختیار دانشکده دام دکتری جورجیا قرار گرفت تا آن رابه یک سگ اهدا کنند. انها نیز این دستگاه را درون بدن سگی به اسم سانشاین که از ناراحتی قلبی رنج میبرد، کار گذاشتند.

 

جدیدترین مطالب سایت