خودرویی جالب دندان پزشک (+عکس)

خودرویی جالب دندان پزشک (+عکس)

این خودروی جالب با وسایل دندانپزشکی تزیین شده است.

 

خودروهای هنری یک سوژه ای است که به تازگی در سراسر دنیا به آن فراوان پرداخته می شود و هر کسی که یک خودروی بیکار یا قدیمی دارد برای استفاده دوباره از آن دست به یک کار هنری می زنند. از میان خودروهای هنری می توان به خودروهای تزئین شده با چمن، کفش و… اشاره کرد.

 

به گزارش تالاب “رکس روزنبرگ” یکی از دارندگان خودروهای هنری است که خودش آن را خلق کرده است. او خودروی خود را با ایده از کار یک دندان پزشک و تمام چیزهایی که یک دکتر با آن در ارتباط است ساخته است. بر روی تمام بدنه خودرو با استفاده از دندان مصنوعی پوشیده شده است.

 

خودرویی جالب دندان پزشک (+عکس) 

 

در کنار دندان مصنوعی ها که همه جا هستند می توان به مانکن های آموزشی، جعبه های خمیر دندان و تیوپ های خالی خمیر دندان اشاره کرد. این خودرو حالا پس از اتمام کار تزئین به جمع 1000 خودروی هنری پیوسته است که در آمریکا حضور دارند.

 

خودرویی جالب دندان پزشک (+عکس)

 

آقای روزنبرگ در سال 2005 یک سوبارو خریداری می کند و از همان موقع به فکر این بود تا راهی جدید برای خلق خودروی منحصر به فرد پیدا کند تا اینکه بالاخره در یک نمایشگاه خودروهای هنری این ایده به ذهنش رسیده است.

 

او چندین ماه برای ساخت این خودرو زمان صرف کرده است و سپس سفری 90 هزار مایلی را با آن آغاز نمود و در بیش از 40 نمایشگاه خودروهای هنری اثر دندانی خود را نمایش داد.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت