دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

تصاویر باورنکردنی شنا در سرمای 18- درجه

تصاویر باورنکردنی شنا در سرمای 18- درجه

این مرد به طرز باورنکردنی اقدام به شنا در سرمای طاقت فرسای 18- کرده است. باورتان می شود؟ سرمایی که حتی می تواند باعث مرگ انسان شود.

 

یوسف قلی زاده کهنه شهری مرد 60 ساله سلماسی همچنان در آب های یخ زده شنا می کند.

 

قلی زاده که به مرد یخی در سلماس مشهور است، در فصل سرما و در هوای برفی سلماس روز دوشنبه در محل سد شهدای تازه شهرستان سلماس و در سرمای منفی ۱۸ درجه سانتیگراد توانست به راحتی و بدون هیچ مشکلی در میان آب های سرد، آب تنی کند.

 

وی گفت: از ۲۰سالگی شنا در آب های سرد و یخی را شروع کرده ام و ۴۰ سال است که در میان آب های سرد و یخ زده شنا می کنم و هیچ مشکلی برای آب تنی در این هوای سرد ندارم.

 

قلی زاده اظهار کرد: از موقعی که شنا کردن در آب های سرد و یخی را تجربه کرده ام، بدنم نسبت به بیماری ها مقاوم تر شده و از نظر جسمی و فکری به آرامش رسیده و تاکنون نیز به پزشک مراجعه نکرده ام.

 

وی در مورد آرزوی خود هم گفت: امیدوار به احیای مجدد دریاچه ارومیه هستم تا در این دریاچه دوباره شنا کنم. یوسف قلی زاده عضو فدراسیون جهانی غواصی و سابقه عضویت در تیم ملی کوهنوردی کشور را دارد.

 

وی زمستان پارسال همراه با تیم ملی توانست قله آرارات ترکیه را فتح کند. شهرستان سلماس در ۹۰ کیلومتری شمال آذربایجان غربی قرار دارد و از مناطق کوهستانی و سردسیر کشور است.

 

تصاویر باورنکردنی شنا در سرمای 18- درجه

شنا در سرما

تصاویر باورنکردنی شنا در سرمای 18- درجه

شنای مرد در سرمای 18- درجه

تصاویر باورنکردنی شنا در سرمای 18- درجه

 

منبع : پرشین وی

 

جشنواره یخ و برف در چین (عکس)

هتلی عجیب از جنس یخ و برف (+عکس)

یخ زدن امواج اقیانوس در اثر سرمای شدید هوا

 


مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
گلچینی از بهترین مطالب سرگرم کننده جالب مرداد اون یه دونه مغزم از جیب یکی از کارکنان شرکت افتاده رو بستنی     اولین چرخ خیاطی کـه بـه ایران آمد و بـه «گل فینگل» مشهور بود! کمتر خیاط مردی می توانست دوخت ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

رنگ هاله شما چیست ؟
رنگ هاله شما چیست ؟
مشاهده بیشتر