بروزرسانی : 30 اردیبهشت 1402

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

ایده هاي‌ سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی ؟ چه نخستین قرار ملاقاتتان باشد و چه سال‌هاست کـه زوج هستید، میتوانید با این ایده هاي‌ سرگرم کننده بک روز خوب و عاشقانه را سپری کنید. ما دراین قسمت از مجله تفریحی برای شـما همراهان عزیز لیستی از ایده هاي‌ تفریحی عاشقانه در فصل زمستان را منتشر کرده ایم.

ایده های سرگرم کننده برای قرار ملاقات

اگر هوای بیرون ترسناک اسـت، احتمالاً شـما و غذای اصلی‌تان بـه ایده‌هاي‌ سرگرم‌کننده برای قرار زمستانی نیاز دارید کـه بهترین استفاده را از این فصل ببرید. چه از ان دسته افرادی هستید کـه برای پوشیدن لباس‌هاي‌ بیرونی زیبا و بیرون رفتن از خانه بی‌صبرانه صبر می کنید، یا نمیتوانید از غرق شدن در زیر یک پتوی دنج درکنار آتش خروشان «در حالت ایده‌آل با یک نوشیدنی داغ و یک نوازش» خوشحال باشید. 

لازم نیست بـه همان Netflix بسنده کنید و آرام باشید. مجموعه اي از فعالیت هاي‌ زمستانی عالی برای زوج ها وجوددارد کـه می تواند نخستین قرار ملاقات، جشن سالگرد یا هر لحظه اي را در میان انها ایجاد کند. این ایده‌هاي‌ قرار ملاقات در فضای باز و داخلی سطوح مختلف عاشقانه را ارائه می کنند و تعداد زیادی از آن ها حتی رایگان «یا ارزان!» هستند و بـه تجهیزات خاصی نیاز ندارند، بنابر این اگر کیف پول شـما بعد از تعطیلات کمی نازک باشد، گزینه‌هاي‌ ایده‌آلی هستند. 

1. یه آدم برفی بساز

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

اگر دریک منطقه برفی زندگی میکنید، انگیزه خواب زمستانی را از خود دور کنید و با ایجاد اولاف خود، طرفدار درونی Frozen خودرا هدایت کنید. یا، با دیدن این کـه کدام یک از شـما می تواند جذاب ترین را بسازد، ان را بـه یک مسابقه تبدیل کنید!

2. برو به ساحل

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

فقط بـه این دلیل کـه آب و هوای شنا نیست بـه این معنی نیست کـه ساحل مکان زیبایی برای یک قدم زدن عاشقانه نیست. دسته جمع کن و برو بیرون. بـه احتمال زیاد، شـما این مکان را تقریبا برای خودتان خواهید داشت.

3. وارد یک مبارزه با گلوله برفی شوید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

تعداد زیادی از زوج ها زمانی کـه برای مدتی در درون خود گیر کرده اند شروع بـه مشاجره می کنند. با شرکت دریک مبارزه با گلوله برفی خوب و قدیمی بـه ان متمایل شوید. فقط بدون پرتاب بـه صورت یا فاصله نزدیک.

4. به عنوان یک تیم داوطلب شوید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

تعداد زیادی از بانک‌هاي‌ مواد غذایی و سایر سازمان‌هاي‌ خدمات اجتماعی شاهد هجوم عظیمی از کمک‌ها در طول تعطیلات هستند کـه پس از آغاز ژانویه بـه سرعت کاهش می یابد. با کمک داوطلبانه بـه یک موسسه خیریه محلی کمک کنید تا کارهای خوبی انجام دهید و از انجام ان احساس خوبی داشته باشید.

5. کارائوکه بخوان

لازم نیست ماریا کری باشید تا بتوانید کارائوکه خوانندگی داشته باشید. تلفن هاي‌ خودرا بـه عنوان میکروفون بگیرید و چند موزیک را در خانه بچسبانید یا یک شب کارائوکه محلی را تماشا کنید تا طعم موسیقایی یک دیگر را بچشید «حتی اگر انها نتوانند آهنگی را در سطل حمل کنند».

6. استند آپ کمدی را تماشا کنید

یک شب میکروفن باز یا یک ویترین کمدی را انتخاب کنید یا یک کمدین مورد علاقه خودرا پیدا کنید کـه یک پخش ویژه دارد تا یک مورد خوب از قهقهه ها را بـه دست آورید. خندیدن باعث ترشح اندورفین می شود و این باعث می شود کـه شـما و همسرتان بیشتر از همیشه بـه هم نزدیک شوید.

7. یک نوار کاکائو داغ درست کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

تمام تاپینگ هاي‌ مورد علاقه خودرا گرد آوری کنید و از یک نوار کاکائوی داغ DIY لذت ببرید. ما در مورد شکلات تراشیده شده، آب نبات هاي‌ مینیاتوری، آب نبات هاي‌ کوچک، میکس هاي‌ بزرگسالان صحبت می‌کنیم.

8. فوندو درست کن

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

پنیر ذوب شده، شکلات و ظروف آب شده: آیا چیزی دلپذیرتر یا رمانتیک تر وجوددارد؟ ما فکر نمی‌کنیم. فوندو بازگشته اسـت و شـما مدیون هستید کـه دراین روند قرار بگیرید.

9. یک مزه آبجو یا شراب انجام دهید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

درصورت عدم مصرف الکل، در حین مزه کردن شراب، ماء شعیر یا حتی قهوه یا چای، یک نوشیدنی مورد علاقه جدید را کشف کنید. تعداد زیادی از آبجوسازی‌ها و شراب‌سازی‌ها مزه‌هاي‌ مزه را ارائه میکنند، اما می توانید ان را در خانه با یک کیت مزه‌سازی یا فقط با خرید چند نوع تک‌نفره ان را خودتان انجام دهید.

10. در کلاس رقص شرکت کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

با حرکت دادن پاهای خود در کلاس رقص، چه در خانه در YouTube یا در استودیو، خون خودرا بـه حرکت درآورید. دفعه بعد کـه خودرا دریک عروسی پیدا کردید، پای فانتزی جدید شـما سایر شرکت کنندگان را حيرت زده خواهد کرد.

11. از یک Arcade دیدن کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

هیچ محدودیت سنی برای سرگرمی وجود ندارد، و شـما هرگز آن قدر پیر نیستید کـه با چند بازی آرکید ان را بـه زمین بیاندازید. ببینید آیا می توانید بـه اندازه‌اي بلیت بـه دست بیاورید کـه بتوانید یکی از ان جوایز فوق‌العاده را بـه غذای اصلی خود بدهید.

12. یک پیک نیک در داخل خانه داشته باشید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

پیک نیک فقط برای قرارهای تابستانی نیست! یک پتو را روی زمین پهن کنید، چند غذای پیک نیک را دریک سبد حصیری قرار دهید و غذا بخورید. از بشقاب ها و کارد و چنگال یک‌بار مصرف برای صرفه جویی در ظروف استفاده کنید تا حس واقعاً خاصی داشته باشید.

13. یک روز اسپا در خانه ایجاد کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

چند ماسک صورت دلپذیر، روغن‌هاي‌ ضروری و لوازم مانی-پدی DIY را از داروخانه محلی خود بردارید، شمع روشن کنید و موسیقی آرامش‌بخش بگذارید. سپس ردای خودرا بردارید و بـه نوازش بپردازید. هر دوی شـما پس از اختصاص مدتی بـه کاهش سرعت، بـه طرز شگفت انگیزی احساس آرامش خواهید کرد.

14. یک پیاده روی

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

با رفتن بـه یک پیاده روی زمستانی با شریک زندگی خود، خون خودرا بـه جریان بیاندازید. کاوش در فضای باز بـه شـما کمک می کند زیبایی فصل را درک کنید و آندورفین را نیز افزایش دهید. فقط مطمئن شوید کـه آب و هوا را بررسی کرده‌اید، لباس مناسب بپوشید، مسیر خودرا ترسیم کنید و تجهیزات مناسب را برای سفر بـه همراه داشته باشید.

15. برای فرار در آینده برنامه ریزی کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

وقتی سرما شروع بـه پایین آوردن شـما کرد، یک شب را صرف نقشه فرار کنید. گاهی اوقات برنامه ریزی تقریبا بـه اندازه خود تعطیلات سرگرم کننده اسـت، بنابر این یک شب ان را بسازید. اگر بـه دنبال تعطیلات در دریای کارائیب هستید، مقداری پینا کولادا تهیه کنید. رزرو یک ماجراجویی اروپایی؟ این بـه ماکارونی و وینو نیاز دارد. حتی فقط رویاپردازی در مورد سفر آینده شـما را از واقعیت دور می کند.

16. در یک رویداد مجازی شرکت کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

شام و یک فیلم بـه دلایلی یک کلیشه در شب ملاقات اسـت – تماشای چیزی باهم یک تجربه عالی را ایجاد می کند! حتی اگر نمی توانید دریک نمایش یا کنسرت IRL شرکت کنید، تعداد زیادی از مراکز هنرهای نمایشی گزینه‌هاي‌ پخش جریانی دارند کـه میتوانید در خانه از آن ها لذت ببرید — و رایگان هستند. بهترین لباس‌هاي‌ تئاتری خودرا بپوشید و گوشی‌هاي‌ خودرا کنار بگذارید، درست مثل حضوری.

17. یکدیگر را در یک بازی ویدیویی به چالش بکشید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

بنابر این شـما می‌خواهید باسن خودرا بـه مبل بچسبانید اما نمی توانید قسمت دیگری از 30 Rock را تحمل کنید. سیستم بازی هاي‌ ویدیویی خودرا بیرون بکشید – یا از بچه ها قرض بگیرید – و شریک زندگی خودرا بـه چند مرحله دعوت کنید. اگر سیستم بازی ندارید، بـه جای ان یک بازی آنلاین را امتحان کنید.

18. با هم یک وعده غذایی درست کنید

برای مقابله با هوای بیرون، وسایل آشپزخانه را گرم کنید. اگر از قبل راه خودرا در آشپزخانه میدانید، یک دستور غذای خوشمزه جدید را امتحان کنید. یا، اگر مهارت‌هاي‌ شـما در آشپزی خانگی بیشتر از کابوس‌هاي‌ آشپزخانه اسـت تا سرآشپز، یک پوسته پیتزای یخ‌زده بردارید و ان رابا تاپینگ‌هاي‌ مورد علاقه‌تان بپوشانید تا فعالیتی کم‌چالش‌تر انجام دهید.

19. یک بازی انجام دهید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

با انجام یک بازی باهم با طرف رقابتی خود در تماس باشید. چه اهل شطرنج باشید و چه اهل انحصار، یک بازی برای همه ی وجوددارد. فراموش نکنید کـه هنگام بازی، گوشی هاي‌ خودرا در حالت بی صدا قرار دهید. عده اي از بهترین مکالمات میتوانند در طول یک چالش دوستانه رخ دهند!

20. یک اتاق بگیرید

برای یک سفر عاشقانه نیازی بـه سوار شدن بـه هواپیما نیست. یک شب بـه اتاق مهمان بروید و یک شب زوج هاي‌ مقرون بـه صرفه را در آنجا بگذرانید یا اگر دوستان قابل اعتمادی دراین نزدیکی دارید، خانه هاي‌ خودرا برای آخر هفته عوض کنید. شیک ترین لباس هایتان را بپوشید، صبحانه را در رخت خواب بخورید «با میموزا یا مریم خونی!» و این اجازه را برای نادیده گرفتن مسئولیت هاي‌ خود برای مدتی درنظر بگیرید.

21. رفتن اسکیت روی یخ

حتی اگر ناهماهنگ ترین فرد روی کره زمین هستید، اسکیت روی یخ می تواند با بیرون راندن شـما از منطقه اسانی، شـما و شریک زندگی تان را بـه هم نزدیک کند. و چه کسی میداند – شاید هردو شـما در نهایت یک استعداد مخفی برای رقص روی یخ کشف کنید! نگران بـه نظر رسیدن احمقانه نباشید. آسیب پذیری یک رابطه ساز کلاسیک اسـت.

22. یک شب نقاشی داشته باشید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

مانند باب راس بسازید و شاهکار نقاشی کنید، حتی اگر در کلاس هنر در دبیرستان شکست خورده باشید. یک بطری شراب باز کنید، چند بوم و رنگ هاي‌ اکریلیک را در فروشگاه صنایع دستی محلی بردارید، یک آموزش قدیمی باب راس «موجود در Hulu!» را روشن کنید و یک کلاس رنگ آمیزی DIY را در اسانی در خانه خود میزبانی کنید. شـما حتی با یک سوغاتی بـه یاد ماندنی از شب ملاقات خود خواهید آمد.

23. کلاسیک دوران کودکی را تماشا کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

وقتی هوا برای خروج از خانه خیلی دلگیر اسـت، ان پی جی ها را بپوشید، یک کاسه بزرگ پاپ کورن بریزید و روی کاناپه بغل کنید. اما بـه جای این کـه در همان نمایش هاي‌ قدیمی تلاش کنید، یک ماراتن مورد علاقه دوران کودکی داشته باشید. کارتون‌هاي‌ کلاسیکی را کـه در کودکی دوست داشتید یا فیلم‌هاي‌ قدیمی دیزنی کـه سالها ندیده‌اید را برای شبی کـه بـه نوستالژی متمایل می شود، روشن کنید.

24. یک مسابقه شیرینی پزی برگزار کنید

فرقی نمیکند مهارت‌هاي‌ شـما در پختن غذا در سطح بیک‌آف بریتانیایی عالی باشد یا یک مسابقه‌دهنده بی‌نقص نیلد ان باشید، پرتاب کردن در آشپزخانه میتواند یک شب دوستی شیرین باشد «جناسی درنظر گرفته شده». اگر بـه دانش خود در مورد فر خاطرجمعی ندارید، با مخلوط جعبه اي شروع کنید. مهم نیست کـه نتایج تا چه اندازه قابل استفاده در اینستاگرام هستند، شـما و شریک زندگی‌تان با خلق غذا هاي خوشمزه لذت خواهید برد.

25. یادآوری عکس های قدیمی

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

همه ی عاشق پیاده روی در مسیر خاطره هستند، مهم نیست چه مدت در سفر مشترک هستید. داستان هاي‌ دوران کودکی خودرا بـه اشتراک بگذارید یا رویدادهایی را کـه باهم از انها لذت می بردید بـه یاد بیاورید. این یک راه سرگرم کننده «و رایگان!» برای شناخت بهتر یک دیگر اسـت.

26. با هم سورتمه سواری کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

اگر دریک منطقه برفی زندگی می کنید، با سورتمه سواری آدرنالین خون خودرا افزایش دهید. بـه اشتراک گذاشتن سورتمه بـه شـما نیاز دارد کـه بـه فشار اصلی خود بسیار نزدیک شوید، و غلت زدن در برف یک حرکت کلاسیک رام کام اسـت. بعد از ان مقداری کاکائو داغ بگیرید تا خودرا گرم کنید.

27. یوگای زوجین را امتحان کنید

هم مبتدیان یوگا و هم یوگی هاي‌ متخصص می‌توانند از یک لحظه ذن استفاده کنند. بـه طور خاص، بیکرام یا یوگای داغ بـه گرم نگه داشتن شـما در ماه‌هاي‌ سرد کمک می کند و یادگیری برخی ژست‌هاي‌ در هم تنیده ممکن اسـت حتی خارج از کلاس یوگا ترجمه شود «چشمک، چشمک». بـه یاد داشته باشید، همیشه بـه محدودیت هاي‌ بدن خود توجه کنید و بیش از حد توان خودرا تحت فشار قرار ندهید.

28. در کلاس آشپزی شرکت کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

با ورود بـه یک دوره آنلاین آشپزی از خانه خود، مهارت هایي را بیاموزید کـه زندگی خانگی شـما را حتی بهتر می کند. همکاری برای ایجاد یک غذای خوشمزه پیوند شـما را تقویت می کند، بـه علاوه می توانید از یک شام فوق العاده باهم لذت ببرید.

29. برای یکدیگر بخوانید

بچه ها داستان هاي‌ قبل از خواب را بـه یک دلیل دوست دارند: هیچ چیز مانند از دست دادن خود دریک داستان جذاب نیست. شریک زندگی خودرا با کتاب مورد علاقه دوران کودکی خود با خواندن ان برای یک دیگر آشنا کنید، یا عنوان جدیدی را انتخاب کنید کـه هردو می‌خواستید ان را بررسی کنید و فصل هاي‌ خواندن رابا صدای بلند عوض کنید. امتیاز جایزه برای اختصاص دادن صدای احمقانه بـه هر شخصیت از خود.

30. یک منوی دلاری داشته باشید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

تعداد زیادی از ما اینروزها در بودجه خود جای زیادی برای شب هاي‌ فانتزی نداریم. صرفه جویی خودرا با رفتن بـه منوی دلار در آغوش بگیرید. فست فود مورد علاقه خودرا انتخاب کنید و همه ی چیز را در ان برای یک جشن شاهانه با چک دست مزد یک فقرا سفارش دهید. سپس، مانند منتقدان رستوران شوید و ان را مانند یک وعده غذایی ستاره دار میشلین نقد کنید.

31. یک شب کازینو برگزار کنید

با برگزاری یک شب کازینوی دو نفره، ریسک را افزایش دهید «و وارد روحیه رقابتی شوید». دستان خودرا در پوکر، بلک جک، قلب یا هر بازی با ورق دیگری برای جایزه انتخابی خود امتحان کنید. سعی کنید از پول یدکی، M&Ms یا حتی LEGO بـه عنوان تراشه هاي‌ قمار برای یک شب سرگرم کننده و کم هزینه در مسابقات استفاده کنید.

32. Indoor S’mores بسازید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

برای لذت بردن از یک غذای رمانتیک کنار آتش، نیازی بـه کمپینگ ندارید. آتشی خروشان برپا کنید، مارشمالوها را بیرون بیاورید و برای یک شب خرمایی خوشمزه در داخل ان غذا درست کنید. بهار برای شکلات باکیفیت خوب و انواع کراکر گراهام یا حتی کلوچه ها کـه ان را فراتر از کرایه اردوگاه خواب آلود ارتقا می‌دهد.

33. وانمود کنید که قدرت تمام شده است

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

قطع برق واقعی جدی اسـت، اما قطعی تقلبی می تواند باهم بودن را تشویق کند. چراغ‌ها را خاموش کنید، چند شمع روشن کنید و دستگاه‌هاي‌ خودرا برای یک عصر قدیمی بدون برق کنار بگذارید. بـه حقیقت یا جرات فکر کنید، عروسک‌هاي‌ سایه‌اي، گفتن داستان‌هاي‌ ارواح یا حتی عده اي از فعالیت‌هاي‌ کم‌نور بزرگسالان.

34. اسنوسوئینگ یا اسکی صحرایی را امتحان کنید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

فقط در داخل ننشینید و بـه برف خیره شوید – بیرون بروید و از ان لذت ببرید! بـه یک تور اسکی برفی یا کراس کانتری بروید یا وسایلی کرایه کنید و برای عرق کردن در مناظر زیبا آماده شوید. متناسب با آب و هوا لباس بپوشید و قبل و بعد حرکات کششی را فراموش نکنید.

35. توریست را در شهر خود بازی کنید

جمع و جور کنید و مناظر را ببینید کـه انگار نخستین بار اسـت. معماری منطقه خود، منطقه خرید را بررسی کنید یا فقط با چند موزیک باکیفیت بـه رانندگی خوش منظره بروید. با دیدن ان از چشم شریک زندگی خود، قدردانی مجددی از شهر خود بـه دست خواهید آورد و حتی ممکن اسـت عده اي از نقاط مورد علاقه قدیمی را دوباره کشف کنید.

36. گرفتن یک بازی ورزشی

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

حتی اگر طبق معمولً طرفدار ورزش نیستید، رویداد های ورزشی راهی برای نزدیک‌تر کردن افراد دارند. یک تیم محلی را در تلویزیون تشویق کنید یا یک نسخه پخش جریانی از یک ورزش جدید را پیدا کنید «فرش دادن، کسی؟». حتی اگر تیم مورد علاقه‌اي ندارید، طرف‌ها را انتخاب کنید و با یک شرط‌بندی دوستانه بـه چیزها اضافه کنید.

37. یک بار ساندای DIY

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

زندگی کوتاه تر از ان اسـت کـه از دسر بگذریم. تمام لوازم یک بستنی کافه اي را در خانه تهیه کنید. حتی اگر هوای بیرون زیر صفر باشد، یک خوراکی شیرین یخی شـما را در حال گرم کردن چیزهای داخل میکند. می دانید در مورد شکلات چه می‌گویند کـه یک داروی غرایز جنسی اسـت!

38. به صرفه جویی یا عتیقه فروشی بروید

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

شـما هرگز نمی‌دانید چه چیزی ممکن اسـت دریک مغازه دستفروشی یا عتیقه فروشی پیدا کنید، و این هیجان شکار ان را بسیار سرگرم کننده تر از مرکز خرید می کند. بـه یک دستفروشی سر بزنید و یک دیگر را دریک مسابقه لباس مسخره بـه چالش بکشید یا سعی کنید منحصر بـه فردترین کالا را دریک مغازه عتیقه فروشی پیدا کنید.

39. به صخره نوردی سرپوشیده بروید

برای انجام یک فعالیت سرگرم کننده کـه بـه شـما کمک می کند اعتماد خودرا بـه یک دیگر افزایش دهید، صخره نوردی یا بولدرینگ را در داخل خانه امتحان کنید. از آنجایی کـه برای انجام ایمن انجام ان بـه ارتباط و حمایت متقابل نیاز دارد، صخره نوردی یک تجربه پیوند خلاقانه اسـت، مهم نیست کـه چند سالی اسـت کـه زوج هستید.

40. رفتن بولینگ

ایده های سرگرم کننده برای یک قرار عاشقانه زمستانی

بولینگ فقط برای جشن تولد بچه ها نیست. گروهی از دوستانتان را دور هم جمع کنید و چند پین را بیاندازید یا فقط هردو بـه خطوط بروید. این یک شب قرار ملاقات اسـت کـه در ان واقعاً میخواهید از ان بیرون بروید. اگر از نظر اجتماعی دور می مانید، یک نسخه رومیزی برای سرگرمی در داخل خانه راه‌اندازی کنید.

بیشتر بخوانید: کپشن های کوتاه و بیو های زمستانی جدید

در پایان

اگر قصد انجام کاری در روز ولنتاین را دارید، حتما یکی از ایده‌هاي‌ قرار غیر عاشقانه مانند پیاده روی در ساحل یا یک پیک نیک در داخل خانه را انتخاب کنید کـه بـه نزدیک‌تر شدن شـما دو نفر کمک میکند. و وقتی همه ی چیز شکست خورد، بـه یاد داشته باشید، مهم نیست چه روزی اسـت، نمی توانید با برنامه ریزی یک شام خوشمزه برای دو نفر و تماشای یک فیلم عاشقانه باهم اشتباه کنید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت