21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق

مجموعه : عاشقانه
21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق

عاشقانه : روز ولنتاین نزدیک اسـت و اگر از قبل ایده‌هاي‌ هدایایی را شروع کرده اید، پس در وضعیت خوبی هستید. اما اگر از ما بخواهید، بهترین هدیه اي که می توانید بـه نیمه دیگر خود بدهید زمان باکیفیت اسـت. بـه همین دلیل اسـت که این قسمت از مجله تفریحی  تالاب، لیستی از کارهایی که باید در روز ولنتاین انجام دهید دقیقاً همان چیزی اسـت که شـما بـه ان نیاز دارید که امسال احساس خاصی داشته باشید!

 

کارهایی که باید در روز ولنتاین انجام دهید تا عشق خود را جشن بگیرید

با نزدیک شدن بـه روز ولنتاین، فشاری که باعث می شود این روز برای شریک زندگی شـما فوق العاده باشد، بسیار واقعی اسـت. اگر هنوز دیوانه‌وار بـه دنبال ایده‌هایي هستید که این روز را برای عزیزتان عالی کنید، پس فقط بـه خواندن ادامه دهید، ما لیستی عالی برای شـما داریم!

 

هر سال دوستان زیادی بـه ما میگویند که از ماه‌ها قبل شروع بـه برنامه‌ریزی برای این روز می کنند – با رزرو کردن در نفیس‌ترین رستوران‌ها، رزرو سفر بـه مقصدهای مورد علاقه و یافتن گران‌ترین جواهرات. در حالیکه ما احساسات پشت هدیه دادن را درک می کنیم، معتقدیم که هدیه نباید گران باشد! و بهترین هدیه اي که می توانید بـه یک دیگر بدهید، گذراندن زمان باکیفیت باهم اسـت.

 

انجام کارهای ساده ودر عین حال دوست داشتنی برای یک دیگر، خواه زود بیدار شدن برای آن ها یک فنجان قهوه، یا شاید حتی صبحانه در رخت خواب یا گذاشتن یادداشت هاي‌ عاشقانه برای آن ها در سراسر خانه، واقعا می تواند روز انها را خاص کند.

 

همانگونه که ممکن اسـت بدانید، ما کاملاً متعصب بـه سفر هستیم، اما این سنت روز ولنتاین را داشتیم که برنامه روزانه خودرا برای یک دیگر کاملاً مشخص کنیم و کارهای عاشقانه رابا هم انجام دهیم. امسال، از آنجایی که همه ی ما در داخل خانه ماندیم، فکر کردیم لیست خودرا که در طول سالها از ان تهیه کرده‌ایم، با شـما دوستان بـه اشتراک بگذاریم!

 

در این جا چند ایده سرگرم کننده برای قرار ملاقات وجوددارد، امیدواریم چیزی را پیدا کنید که شـما و شریک زندگی‌تان دوست داشته باشید!

 

بیشتر بخوانید: متن تبریک ولنتاین جدید | استاتوس و استوری برای تبریک ولنتاین «عکس»

 

1. با هم یک دفترچه خاطرات بسازید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

عاشقانه

 

حتی شرکایی که بـه صنایع دستی علاقه اي ندارند، از انجام این فعالیت سرگرم کننده لذت خواهند برد. دوربین فوری مورد علاقه خودرا بردارید «مورد علاقه ما FujiFilm Instax Mini 11 اسـت» و شروع بـه ثبت هر لحظه شیرین باهم در طول روز کنید!

 

با هر عکس یک خط بنویسید که در ان توضیح دهد که چه کاری انجام می‌دادید ودر ان مدت چه احساسی نسبت بـه یک دیگر داشتید. در پایان روز، از دیدن لحظات خاصی که واقعاً باهم داشتید حيرت زده خواهید شد، اما اگر انها را ثبت نمیکردید، ممکن بود مورد توجه قرار نگیرند!

 

برای ما، این فعالیت فقط بـه یک روز محدود نمی‌شود، ما انواع خاطرات را ثبت می کنیم – چه پختن یک وعده غذایی که طبق برنامه ریزی انجام نشد، چه تلاش برای تمیز کردن خانه اما در واقع ان را بـه هم ریخته و گاهی اوقات حتی دعواهایمان. !

 

از آنجا که همه ی این ها احساسات ارزشمند ما هستند، که بـه ما کمک می‌کند تا ببینیم چقدر باهم رشدکرده ایم، بـه علاوه وقتی بعدا بـه انها نگاه می کنیم، طبق معمولً باهم میخندیم! و همانگونه که می گویند – یک رابطه شاد یک رابطه سالم اسـت، درست اسـت؟!

 

در واقع، ما حتی مطمئن می‌شویم که هر زمان که سفر می کنیم، دوربین فوری فوجی فیلم خودرا با خود حمل می کنیم. نمی‌توان ان خاطرات سرگرم کننده را از دست داد! از خود روز ولنتاین شروع بـه ساختن دفترچه خاطرات خود کنید و این کتاب زیبا چیزی خواهد بود که هردو شـما همیشه از ان لذت خواهید برد!

 

2. با هم چیزی بپزید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

هر دوی ما عاشق پختن باهم هستیم! ما احساس می کنیم این یک راه سرگرم کننده برای گذراندن زمان بدون حواس پرتی باهم اسـت. ما همیشه ان را بسیار درمانی میدانیم، بـه‌علاوه در پایان هر پخت، یک جایزه شیرین دریافت می کنیم تا باهم لذت ببریم!

 

بـه همین دلیل اسـت که ما همان‌ گونه سعی می کنیم دستور العمل هاي‌ جدیدی را برای پخت باهم پیدا کنیم، مانند این دستور العمل خوشمزه کرم پفک «چه زمان سرگرم کننده اي بود که ما پختیم!».

 

3. از طعم شراب و شکلات در خانه لذت ببرید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

شراب و شکلات ترکیبی عالی را ایجاد می کنند! و اگر شـما هم مثل ما عاشق شراب و شکلات هستید، یقیناً دوست دارید این فعالیت سرگرم کننده را انجام دهید! تحقیقات خودرا انجام دهید تا متوجه شوید که چه ترکیبی از شراب و شکلات باهم بهتر اسـت.

 

اسپری فانتزی خودرا آماده کنید و ان را در اختیار دارید – مزه شراب و شکلات خودرا در اسانی در خانه خود! اگر نمیخواهید مراحل یافتن شراب‌هاي‌ عالی را طی کنید، مزه شراب و شکلات مجازی را امتحان کنید – می توانید جفت‌هاي‌ انتخابی را انتخاب کنید یا حتی ان‌ها را بـه شـما تحویل دهند!

 

4. فوندو شکلاتی درست کنید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

 

آیا چیزی عاشقانه تر از درست کردن توت فرنگی هاي‌ شکلاتی با شکلات ذوب شده گرم خودتان وجوددارد؟ من اینطور فکر نمی‌کنم! تنها چیزی که نیاز دارید یک ست فوندو، نوع شکلات مورد علاقه شـما و چند همراهی اسـت.

 

5. یک بازی سرگرم کننده با هم انجام دهید

همه ی ما ان بازی مورد علاقه دوران کودکی را داریم. چرا در روز ولنتاین بـه نوبت بازی مورد علاقه یک دیگر را انجام نمی‌دهیم؟ این یک راه سرگرم کننده برای زنده کردن ان خاطرات دوران کودکی و همچنین تفریح باهم اسـت. یا حتی بهتر از ان – بازی با مضمون زوج را امتحان کنید. موارد مورد علاقه ما گفت و گو، معاشقه، جرات هستند! 

 

6. آنها را در رختخواب صبحانه درست کنید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

این ممکن اسـت بسیار کلیشه اي بـه نظر برسد اما بـه من اعتماد کنید کار میکند! اکثر ما طبق معمول صبح هاي‌ بسیار شلوغی داریم که در ان در حال دویدن برای انجام کارها هستیم. در این روز سعی کنید از شلوغی استراحت کنید، برای همسرتان یک صبحانه خوشمزه درست کنید و ان رابا هم در رخت خواب میل کنید. سرگرم کننده بـه نظر می‌رسد، درست اسـت؟

 

7. یک “سفر” به فرانسه از خانه داشته باشید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

عاشقانه

 

هو می گوید که نمی توانید بـه فرانسه سفر کنید، بدون این که بانک خودرا خراب کنید. شـما کاملا می توانید! و این نیز در اسانی اتاق نشیمن خود – با داشتن یک شب قرار با تم فرانسوی! شب رابا یک لیوان شراب فرانسوی مانند رز یا پینو نوآر، همراه با چند غذای خوشمزه آغاز کنید.

 

ما یک تخته غذاخوری انواع پنیرهای خوشمزه فرانسوی مانند بری، کونته، روکفور و کاممبر را توصیه می کنیم. یک غذای اصلی خوشمزه مانند راتاتویی یا مرغ کوردون آبی درست کنید. پس از ان؛ مقداری موسیقی فرانسوی را روشن کنید و از یک رقص باهم لذت ببرید.

 

یا فیلم مورد علاقه خودرا در فرانسه روشن کنید «هرگز نمی توانید با آملی یا آمریکایی در پاریس اشتباه کنید». در نهایت برای دسر، یک کرم بروله یا سوفله شکلاتی رابا هم میل کنید! نوش جان!

 

8. یک حمام آرامش بخش بگیرید

حمام روزمره خودرا بـه حمام سوئیت لوکس تبدیل کنید! دور وان رابا چند شمع برقی احاطه کنید، مقداری گازدار اضافه کنید «یک مورد علاقه ما حمام حبابدار وانیلی اسطوخودوس از Bath & Body Works اسـت»؛ مقداری گلبرگ گل رز در آب بپاشید، یک سینی شکلات و یک بطری شامپاین در اطراف وان قرار دهید. شـما ان را دارید – تجربه سوئیت لوکس خودتان!

 

9. در یک کلاس کوکتل مجازی شرکت کنید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

آیا شـما بیشتر یک زوج کوکتل هستید تا یک زوج ماء شعیر و شراب؟ ما کاملا ان را دریافت می کنیم! ما هم همین طور! بـه همین دلیل اسـت که ما عاشق شرکت در کلاس هاي‌ میکسولوژی در خانه هستیم تا مهارت هاي‌ کوکتل سازی خودرا تقویت کنیم و همچنین بتوانیم از ان کوکتل هاي‌ پیچیده در خانه لذت ببریم.

 

در حالی‌که کلاس‌هاي‌ زیادی وجوددارد و ما دوست داشتیم در ان‌ها شرکت کنیم، بـه ویژه کلاس‌هاي‌ کوکتل‌سازی از Liquid Lab، یک شرکت میکسولوژی مستقر در نیویورک، را بـه دلیل منحصر بـه فرد بودن و دقت در جزئیات دوست داریم. 

 

بیشتر بخوانید: تصاویر ویژه عاشقانه «کارت پستال و تصاویر متحرک عاشقانه»

 

10. از یک اپلیکیشن برای Stargaze استفاده کنید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

آیا عاشق نگاه کردن بی پایان بـه ستارگان و تلاش برای یافتن تمام صورت هاي‌ فلکی هستید؟ پس چرا ان را بـه یک فعالیت زوج تبدیل نکنیم! لباس هاي‌ دنج خودرا بپوشید ودر حیاط خلوت خود چادر بزنید تا ستاره ها را تماشا کنید. حتی می توانید از برنامه آسمان شب استفاده کنید تا متوجه شوید بـه چه صورت فلکی نگاه میکنید. فوق العاده رمانتیک، نه؟

 

11. یک ماراتن فیلم عاشقانه داشته باشید

با فیلم هاي‌ عاشقانه در روز ولنتاین نمی توانید اشتباه کنید. بنابر این، کمی پاپ کورن بردارید، چراغ‌ها را کم کنید و روی مبل اسانی خود بنشینید تا یک شب پر از رام‌کام‌هاي‌ مورد علاقه‌تان را داشته باشید. 

 

12. یکدیگر را ماساژ دهید

ما عاشق ماساژ هر زمان که در تعطیلات هستیم، هستیم، اما امسال، از آنجایی که یاد میگیریم همه ی کارها را بـه تنهایی انجام دهیم، پس چرا ماساژور شخصی یک دیگر نباشیم! بنابر این، با پخش موسیقی پس زمینه ملایم، حال و هوای خودرا تنظیم کنید، چند شمع روشن کنید، روغن بدن مورد علاقه خودرا دریافت کنید و حداقل 30 دقیقه بـه یک دیگر ماساژ دهید!

 

13. یک شب کارائوکه سرگرم کننده داشته باشید

ما شب هاي‌ کارائوکه خودرا دوست داریم و احساس می کنیم این یک فعالیت پیوندی عالی اسـت. چون ما خواننده هاي‌ بدی هستیم، اما همان‌ گونه از خواندن آن قدر لذت میبریم که این بـه هر دوی ما فرصت میدهد تا باهم بخندیم! این میکروفون کارائوکه شگفت انگیز را امتحان کنید و از آواز خواندن با موزیک هاي‌ مورد علاقه خود از اسانی روی مبل لذت ببرید.

 

14. یک آتش سوزی در حیاط خلوت خود داشته باشید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

اگر حیاط خلوت خودرا دارید، از ان فضا استفاده کنید. چند چراغ ریسمانی آویزان کنید، چند پتوی دنج بردارید و یک گودال آتش بسازید. فراموش نکنید که نوشیدنی داغ مورد علاقه خودرا تهیه کنید «مورد علاقه ما شراب مولد و شکلات داغ اسـت!» و با تماشای ستارگان نیز آتش خودرا خاص تر کنید.

 

15. یک آشپزی داشته باشید

هر دوی ما دوست داریم در خانه فعالیت هاي‌ رقابتی سرگرم کننده داشته باشیم و یکی از آن ها آشپزی اسـت. کاری که ما انجام می دهیم این اسـت که یک جعبه از مواد مرموز برای یک دیگر آماده میکنیم، که باید از ان برای پختن یک غذای 3 وعده‌اي برای طرف مقابل استفاده کنیم – پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر! ما حتی با استفاده از کارت هاي‌ امتیاز بـه یک دیگر امتیاز می دهیم تا رقابت عادلانه بماند! 

 

16. یک رقص جدید با هم یاد بگیرید

ما دو نفر عاشق رقص هستیم «اما در خلوت، هههه!»؛ بنابر این فکر گرفتن یک کلاس رقص حضوری ما را می ترساند. اما، ما عاشق یادگیری فرم هاي‌ رقص جدید بـه خصوص سالسا هستیم، و این زمانی اسـت که کلاس هاي‌ رقص مجازی برای ما وارد بازی می‌شوند!

 

با کلاس‌هاي‌ رقص مجازی، لازم نیست نگران قضاوت مردم بـه خاطر بد بودن رقصان باشیم «هاها!» و همان‌ گونه میتوانیم یک مهارت جدید بیاموزیم. 

 

17. از اقامت در شهر خود لذت ببرید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

اگر از ماندن در خانه در تمام طول سال حوصله دارید و نیاز بـه تغییر منظره دارید، در حال حاضر بهترین راه برای انجام اینکار، اقامت در خانه اسـت! هتل مورد علاقه خودرا در شهر خود انتخاب کنید، جاییکه همیشه میخواستید در ان اقامت داشته باشید و یک روز آرام داشته باشید – با بدن خود در اسپا رفتار کنید، سرویس اتاق سفارش دهید و تمام روز تلویزیون تماشا کنید!

 

18. یک شکار رفتگر انجام دهید

چرا یک فعالیت سرگرم کننده گنج یابی برای شریک زندگی خود آماده نمی‌کنید؟ سرنخ‌هاي‌ دست‌نویس و معماهای سرگرم‌کننده را در سرتاسر خانه پخش کنید، جاییکه هر سرنخ بـه سرنخ بعدی منتهی میشود ودر پایان یک پاداش شیرین در انتظار شریک زندگی‌تان اسـت «این می تواند یک هدیه یا هر چیزی باشد که ان‌ها بیشتر دوست دارند، خلاق باشید. !». پس برای چی منتظری؟ نخستین سرنخ را بـه انها بدهید و شکار لاشخور را شروع کنید!

 

19. اولین قرار خود را دوباره بسازید

حالا، این نیاز بـه کمی کار دارد، اما قطعا عاشقانه اسـت! شـما باید مغز خودرا بـه کار بیاندازید تا دقیقاً بـه یاد داشته باشید که در نخستین قرار ملاقات خود چه کرده اید. در همان خیابانها قدم بزنید، بـه همان کافی شاپ بروید، در همان رستوران شام بخورید «ودر صورت امکان سر یک میز!».

 

این مطمئناً یک قدم زدن در مسیر حافظه خواهد بودو مطمئناً تمام ان احساسات جوان و رمانتیکی را که در ان زمان نسبت بـه یک دیگر داشتید، نشان خواهد داد. همچنین متوجه خواهید شد که رابطه شـما از ان زمان تا چه حد رشدکرده اسـت.

 

20. غذاهایی به شکل قلب درست کنید

21 کار عاشقانه برای انجام در روز عشق 2023

هیچ روزی بهتر از روز ولنتاین نیست که بتوانید همه ی چیز را کاملاً پنیری کنید و غذاهایی بـه شکل قلب درست کنید! شـما می توانید چیزهای زیادی درست کنید، یک پیتزا، یک پای، کیک – تخیل شـما حد اسـت! اگر نمی خواهید آشپزی کنید، حتی می توانید اینروزها غذای قلبی سفارش دهید – این پیتزای قلبی شکل پاپا جان را ببینید!

 

21. یک کپسول زمان بسازید

یادداشت هاي‌ زیبای دست نوشته بنویسید یا هدایای شیرین را برای یک دیگر بپیچید و روی هر کدام از آن ها سالی را که باید باز شود علامت بزنید. ما طبق معمولً برای سه سال آینده هدایایی تهیه می کنیم و هر سال آن ها را باز می کنیم. دیدن آنچه در ان زمان فکر می کردیم شریک زندگی‌مان میـــخواهد بسیار سرگرم‌کننده اسـت و همچنین می توانیم خاطرات بسیاری را دوباره زنده کنیم!

 

بیشتر بخوانید: فال روز ولنتاین روز عشق | فال عاشقانه مخصوص روز ولنتاین

 

در پایان

روز بزرگداشت عشق و محبت مبارک . در تقویم چهاردهم فوریه را روز ولنتاین مینامند ؛ ولنتاین بهانه ایی اسـت برای هدیه و کادو دادن بـه کسی که دوستش دارید ؛ چه خوب اسـت که یادبگیریم تنها در این روز ابراز محبت و عشق نداشته باشیم بلکه در تمامی روزهایی که داریم عشق را گرامی بداریم و ان را بروز بدهید.

جدیدترین مطالب سایت