جستجو در تالاب

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: ممكن است دیگر از انتظار خسته و اعتقاد داشته باشید كه دیگر نمی توانید بیش از این منتظر بمانید،‌ اما احتمالا از اینكه میبینید كه هنوز اندوخته اي از صبر و شكیبایی دروجود شما باقیمانده متعجب خواهید شد. حتی ممكن است فكر كنید دیگر نمیتوانید هیجانات خودرا كنترل كرده و آن ها را پنهان كنید،‌ اما این فرصتی است كه بتوانید خودرا تغییر داده و از این حالت درآیید و تازه می‌فهمید كه چقدر ریسك كرده اید. در آینده اي نزدیك فرصتی پیدا خواهید كرد كه اشتیاق خودرا نشان داده و این بسیار عالی است كه كارت‌هاي خودرا نگه دارید تا زمانیكه وقت آن برسد كه ورق‌هاي خودرا رو كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز ممكن است نتیجه بررسی‌هایي كه اخیرا در موردی انجام داده اید را دریافت كنید، و می‌فهمید كه موفقیت شما دراین مورد اخیر خیلی بیشتر از موارد قبلی است كه تا به حال با آن مواجه بودید. رسیدگی و بررسی واقعی اكنون اینگونه است كه چگونه از این اوضاع به نفع خود استفاده كنید، و زمانیكه فرصت آن پیش می آید آنرا از دست ندهید. این مدت زیاد طولانی نیست، پس از تمام این لحظات استفاده كنید تا موقعی كه دیگران به شایستگی شما اعتراف می‌كنند.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: یك صدا بشما میگوید كه به دنبال آن چیزی كه میخواهید بروید، ولی صدای دیگری می گوید كه برای رسیدن آن منتظر بمانید. شما در موقعیت سختی از تصمیم گیری قرار دارید، اما قادرید از راهی كه انتخاب كرده اید دفاع كنید. با این وجود،‌ شما هنوز نمیدانید كه چه كاری درست است. به اضافه، ممكن است مهم نباشد،‌ به خاطر اینكه آخرین پاسخ شما احتمالا آخرین فرصت تان نخواهد بود. و مهم نیست كه شما كدام یك را انتخاب كنید. پس، پایتان را از گلیمتان درازتر نكنید،‌ صبر كنید تا زمانیكه گرفتگی تان حل شود. فردا می بینید كه انتخاب‌هاي دیگری هم برایتان پیش می آید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: امروز شخص قدرتمندی شما را ترغیب می‌كند كه مسئولیت‌هایي را بر عهده بگیرید. و اگر چه شما با این نظریه موافق هستید كه این كار مشكلی برای انجام دادن است، و می دانید كه واقعا اثراتی كه بعد ها از انجام این كار به جا می ماند واقعا پیچیده است. اگر بیش از حد تلاش كنید یا اینكه به اندازه كافی تلاش نكنید میبینید كه نمی توانید از پس آن برآیید و مسئله را حل كنید. مسئله اصلی این است كه باید خودرا از تعهدات قبلی و یا عادات قدیمی ‌رها كنید،‌ زندگی خودرا بر این اساس بگذارید كه نیازهای كنونی خودرا تامین كنید و برای تحقق بخشیدن آرزوهایتان تلاش كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: در پایان رابطه دوستی شما یك نور جدید به چشم می خورد و گرچه شما كاملا ازآن آگاه نیستید و نمیدانید قضیه چیست، اما همین كافی است كه لبخندی به لب‌هاي شما بیاید. شاید شخص جدیدی در زندگی شما پیدا شود یا شاید هم زندگی جدید تان از یك رابطه جدید حیات دوباره می گیرد. به هرحال،‌ انتخاب با شماست، و شما نیاز خواهید داشت كه تصمیم بگیرید كه چگونه خود رابه بهترین وجه برای اتفاقات خوبی كه دارد برای تان پیش می آید آماده كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: اگر كاری به نظرتان كاملا درست نرسد آن قدر احساس آشفتگی و پریشانی می‌كنید كه به سلامتی تان ضربه خواهد زد. امروز،‌ ممكن است با تصمیمی‌كه مربوط به روش و شیوه زندگی تان است در كشمكش و تقلا باشید. و نگران این هستید كه آیا دارید اغراق می‌كنید یا به اندازه كافی تلاش نمی‌كنید. باوجود این، تمایل كنونی شما ممكن است باعث شود بیش از حد تاوان كارتان را دهید، در نهایت ممكن است به خاطر این احتیاط وسواس گونه خود اشتباه كنید.

 

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: ممكن است امروز نسبت به موضوعی قضاوت صحیحی نداشته و تصمیمی ‌بگیرید كه زیاد عملی نباشد. خوشبختانه، اكنون وادار نیستید كه به خاطر این رفتار غیر معقولی كه امروز در پیش گرفته اید بهای سنگینی بپردازید. كلید اصلی جست‌وجو و بررسی‌ها این نیست كه امروز زیاد مفید و موثر باشید، بلكه سعی كنید كمی ‌تفریح كنید. شما بعد ها وقت كافی برای انجام دادن وظایف تان خواهید داشت. اما دراین لحظه بهتر است كه بجای اینكه كار سخت و طاقت فرسا را انتخاب كنید كمی‌ تفریح كنید و ذهن تان را از درگیری‌هاي كاری آزاد كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: ممكن است امروز كمی ‌وقت داشته باشید، كه بشما اجازه می دهد كه به خاطراتی كه در ذهن دارید برگردید و به انها فكركنید. حتی اگر وقت دوباره اي بدست آوردید و جاییكه زیاد به نظرتان عالی نیست، فرصت دارید كه تمام تجربه‌هاي گذشته خودرا تنظیم كرده و ببینید كه در آینده چه اتفاقی می‌افتد. در یك موقعیت مشكل ، یك دید و ذهنیت مثبت داشتن می تواند نخستین قدم مهم در جهت فراموش كردن تجربه‌هاي ناخوشایند گذشته و بهبود بخشیدن به زخم‌هاي عاطفی گذشته باشد.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: باوجود اینكه شما قادر به این هستید كه امروز به سرعت پیش بروید بدون اینكه لطمه اي به كارتان بزند، اما احتمالا از اتفاقاتی كه ممكن است در طی روزهای آینده بیفتند اطلاع ندارید. بعضی چیزها نیاز به تغیر و تحول دارند؛ شما نمی توانید همه ی چیز رابه همان روال گذشته نگاه دارید. بجای اینكه منتظر باشید كه تمام موانع سر راه شما ویران شوند، سعی كنید بعضی از پیچیدگی‌ها و دشواری‌هاي راه خودرا رفع كنید تا بازهم فرصت انتخاب كردن داشته باشید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز چیزی به ذهن شما میرسد، ‌و بشما اجازه میدهد كه خودرا در راه جدید و متفاوتی ببینید. این اتفاق ممكن است برای افزایش اعتماد به نفس شما خوب باشد، اما اعتماد به نفس تازه بدست آمده شما ممكن است زیاد طولانی مدت نباشد مگر اینكه شما برنامه‌ها و نقشه‌هاي خود رابه عمل درآورید. شما نیازی به این ندارید كه دنیای خودرا در آتش بریزید. تنها به این نیاز دارید كه با خودتان پیمان محكمی ‌ببندید كه به بهترین وجه ممكن برای رسیده به اهداف تان تلاش كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: ممكن است شما قادر به دیدن این نباشید كه دور و اطرافتان چه خبر است، اما میدانید به نقطه اي رسیده اید كه نقطه شروع تغییر و تحول است. تصمیمی‌كه امروز میگیرید، می تواند تاثیر مستقیمی ‌در روزها و هفته‌هاي آینده شما داشته باشد. به دقت به ندای درونی خود گوش دهید و به شعور و عقاید خود اعتماد كنید. اما سپس افكار منطقی خودرا كنار بگذارید و مستقیما از انچه كه قلب تان می گوید پیروی كنید.

فال روزانه جمعه 6 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: شما به یك روز مرخصی واقعی نیاز دارید كه در آن هم بتوانید اعصاب خودرا تسكین ببخشید و هم اینكه از نظر روحی خودرا تقویت كنید. اما بجای اینكه وقت خودرا در اینترنت اتلاف كنید یا به تماشای تلویزیون بنشینید، این تعطیلی را برای یك آرامش و استراحت واقعی اختصاص دهید. میتوانید این كار را در خانه و یا در طبیعت انجام دهید. بجای اینكه به رویاهای دیگران گوش دهید، به نیروی تخیل خود اجازه دهید خودش رویاپردازی كند و تصوراتی را برای خود ایجاد كند. اگر شما بخواهید كه آن ها رابه واقعیت تبدیل كنید،‌ اول باید آن ها را در ذهن خود خلق كنید.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپی زیبا از گلهایی که شاید کمتر در زندگی دیده باشید
کلیپی زیبا از گلهایی که شاید کمتر در زندگی دیده باشید