فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن ماه

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما یک پروژه را فقط به خاطر این‌که ببینید از عهده اش بر می آیید یا نه شروع کرده‌اید، بنابر این باید قبل از این‌که برای اجرای پروژه دیگری تصمیم گیری کنید مدتی صبر کنید. بجای این‌که به خاطر حوادث آینده که هنوز اتفاق نیفتاده خودتان را نگران کنید، از وقت تان استفاده کرده و برای کارهای آینده خود زیربنای بهتری را پی ریزی کنید. شاید در ظاهر پیشرفتهای شما بنظر نیاید؛ ولی تلاشهای شما تا چند هفته آینده به ثمر خواهند نشست

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز بر سر دو راهی قرار می گیرید. شما میدانید که سریع عکس العمل نشان دادن کار عاقلانه اي است و از طرف دیگر میخواهید قبل از این‌که برنامه‌هایتان وارد مراحل بعدی بشوند مدتی صبر کنید. اما به رغم این‌که شما نسبت به پیروزی خود مطمئن نیستید، ونوس یعنی سیاره بخت شما نوری سبز رنگ دریافت میکند. حتی اگر وسوسه شده اید که دل‌تان رابه دریا بزنید، باید بدانید صبر و شکیبایی پیشه کردن کلید موفقیتتان است.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز شما در حالی که شما با آرامش در حال کار کردن هستید، اتفاق غیر منتظره اي رخ میدهد و مثل یه مانع و سد جلوی راهتان را میگیرد. اما دلیل این‌که شما به مقصد و هدف خود نمی رسید فقط این نیست که خیلی آهسته کار می کنید. خیلی وقتها اگر وقت گذاشته و کاری را درست انجام دهید خیلی موثرتر از این است که بعداً بخواهید همان کار را دوباره انجام دهید.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: شما امروز به هیچ عنوان نمیخواهید با کسی جرو بحث کنید، اما اگر یک نفر بخواهد برایتان تصمیم گیری کند، باید کمی ‌محکم تر و قاطعانه تر برخورد کرده و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. شما در زمینه کارهای خود میتوانید به نتیجه گیری و فرجام درست و منطقی برسید و اگر این تصمیم گیری رابه افراد دیگر واگذار کنید مطمئنا اینکار در آینده تلاشهایتان را ضایع خواهد کرد. پس بزرگ فکر کنید؛ این نوع نگرش هم اکنون عالی و باشکوه است. اگر وادار شدید برای دور نگه داشتن دیگران از زندگی شخصی تان مرزها و حد و حدودی برای خود ایجاد کنید، اینکار رابا مهربانی و ملایمت انجام دهید.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: امروز شما قادر هستید نقش موثر خودرا حفظ کرده و کارهای سازنده اي که دیروز آغاز کرده بودید را ادامه دهید، اما اگر بخواهید بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید و یا اگر بخواهید به امیال خود میدان دهید، الزاماً باید به استعدادها و توانایی‌هاي خود توجه کنید. امروز فکر کردن در مورد یک موضوع قبل از این‌که آن رابا صدای بلند به زبان بیاورید امری حیاتی است. خویشتن داری کار اسانی نیست، اما اگر کمی ‌آرام تر نباشید، واقعه اي غیر منتظره شما را در نیمه راه متوقف خواهد کرد.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: در حالی که قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن به وقت مناسب مورد آزمایش قرار می گیرد، شاید وادار شوید که با مسائل و کارهای مشابه دیگری روبه‌رو شوید. خوشبختانه اکنون طبیعت واقع بینانه تان شما رابه انحراف نخواهد کشانید، پس پیروی کردن از غریزه‌هایتان نباید برای شما امری هراس انگیز باشد. اما از وعده‌ها و فرصتهای بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنید. بهتر است بجای این‌که فکر کنید همه ی چیز کامل است، مسائل نهانی و پشت پرده را هم تجربه کنید «یا حداقل بفهمید چه چیزهایی از شما پنهان شده‌اند». چک کردن واقعیتها در امروز شما را از سرخوردگی‌هاي فردا نجات می دهد.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: امروز مسائل غیرقابل پیشبینی دیوانه تان می کنند!! چراکه شما می دانید موضوعی شگفت در شرف وقوع است ولی نمیدانید که آن چیست! بنابر این آماده شدن برای چنین رویدادی امری غیر ممکن است. بهترین استراتژی برای شما این است که در لحظه حال حضور داشته و آگاه و هوشیار باشید. درحال حاضر برای شما هیچ چیز مهم تر از توجه کردن به انچه اتفاق می‌افتد نیست.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: شما از کارهای سخت متنفر نیستید ودر حقیقت منتظر فرصتی هستید که کارهایی که توانایی انجامش را دارید مشخص کنید. خوشبختانه شما خرگوشهایی دارید که از آستینهایتان بیرون می‌آورید و میتوانید با کارهای جادویی تان دیگران را حيرت زده کنید!! شما می توانید فراتر از انتظارات و خواسته‌هاي افراد دیگر سازندگی خودرا حفظ کنید. نگران این نباشید که جواب کارهای خوبتان را همین امروز ببینید؛ برای دیدن نتیجه کارتان باید مدتی صبر کنید.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما امروز وارد مرحله جدیدی شده اید و عجیب این‌که با این شرایط احساس آشنایی میکنید. با وجود این‌که شما قبلا در چنین جایگاهی نبوده اید، ولی مثل این‌که در رویاهایتان قبلا چنین موقعیتی را دیده بودید. باهمه این احوال ممکن است برنامه‌هاي جدید شما به ثمر نرسد. اگر قرار ملاقات مهمی ‌را از دست دادید ناراحت نشوید؛ بهمین زودی میتوانید دوباره برای این جلسه برنامه ریزی کنید.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما شاید شغل موقتی داشته باشید که رو به اتمام است و یا شاید رویایی آشکار شده که به مانع برخورد می کند. این اتفاق مثل این می ماند که شما دریک بزرگ‌راه رانندگی کنید و به یک منطقه مسکونی برسید و وادار شوید سرعتتان را کم کنید. اما مایوس نشوید؛ حتی اگر به سرعتی که دل‌تان میـــخواهد حرکت نکنید ولی به موفقیت خواهید رسید. پس در مسیر خود باقی بمانید، شما زودتر از انچه فکرش را بکنید به هدفتان خواهید رسید.

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: امروز حتی اگر همه ی چیز ظاهراً همانطوری که باید باشد به راه خود ادامه بدهد، شما کمی ‌احساس ناراحتی میکنید. این سخن به این معنی نیست که شما آدم بدبین و منفی بافی هستید؛ بلکه معنی آن این است که شما می توانید مشکلاتی که پیش رویتان قرار دارد را ببینید و به خاطر آن ناراحتید. با همه ی این احوال شما واقعا نباید با بها دادن به افکار منفی و شک کردن به توانایی خود انرژی تان را هدر دهید. شرایط جدید خودرا تجزیه و تحلیل کنید، تغییرات لازم را ایجاد کرده و سپس حرکت کنید. شما وقتی برای اتلاف کردن ندارید!!

فال روزانه دوشنبه 2 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: شما امروز حس میکنید که در لبه یک پرتگاه ایستاده اید، جاییکه به اندازه جهانی ناشناخته و بزرگ وسعت دارد. شما آماده‌اید که درون پرتگاه بپرید، پرواز کرده و یا با چتر نجات پایین بروید؛ اما امروز صدایی از درونتان فریاد می زند: نه!!! همین همین حالا به صدایی که از درون خودتان برمی‌آید توجه کنید. این صدا بهتان می گوید که دوباره فهرست برنامه‌هایتان را چک کنید؛ قبل از این‌که آینده خودرا تباه کنید به پشت سرخود و زمان گذشته نگاهی بیندازید.

 

جدیدترین مطالب سایت