فال روزانه دوشنبه 23 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه دوشنبه 23 بهمن ماه 96

فال روزانه دوشنبه 23 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین:امروز یاس و ناامیدی تان به نقطه جوش میرسد! و شما باید حتماً راه فراری پیدا کنید وگرنه منفجر می شوید!! با وجود این که شما مسئولیت‌هاي مختلفی دارید، ولی وسوسه شده‌اید قبل از این که همه ی شان را تمام کنید فعلاً بی خیالشان بشوید! شما خیلی آسان میتوانید خودتان را قانع کنید که همه ی چیز خوب پیش میرود. شاید این اتفاق بیفتد، اما شما می توانید با عمل کردن به موقع به قول‌هایتان بجای فرار کردن از انها، احتمال نتیجه مثبت را افزایش دهید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز فشارهایی که روی شما ايجاد می شود میتواند در ایستادگی کردن در برابر موانع یاری تان دهد، اما شما هنوز احساس درماندگی می‌کنيد و چشمه خلاقیت‌تان خشک شده است! خوشبختانه بطور ناگهانی پیام‌هایي دریافت می کنید که خودتان هم حيرت زده خواهید شد ودر نتیجه راه‌هاي ابراز وجود کردن را پیدا می‌کنيد! تسلیم نشوید؛ چرا كه یکدفعه نمیتوانید به همه ی چیز برسید. آرام آرام پیش بروید، ناگهان اتفاقی رخ خواهد داد که حتی فراتراز انتظارات شما است!!

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما امروز باید به یک مساله عاطفی رسیدگی کنید، اما احتمالا شما سعی می کنید از هر تاکتیکی که در کتاب در مورد کناره گیری کردن گفته شده استفاده کنید. اگر چه روبه‌رو شدن با شرایط کار ناخوشایندی است، اما شما قادر هستید که در روش خود منطق و عقل را برگزینید. اما لازم است قدری احتیاط کنید، برای این که ممکن است به خاطر چیزی که اصلا هم اتفاق نمی‌افتد خشمگین شوید. کمی خویشتن داری داشتن در بین راه بهتان کمتان می کند.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: امروز امکان دارد یک دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده تان در کارتان دخالت کند! دراین صورت کنار آمدن با احساساتتان کار خسته کننده‌اي خواهد بود. یک نفس عمیق بکشید و بعد فکر کنید ببینید که به این فرد چه می خواهید بگویید، به خاطر این که ممکن است حرف اضافی یا نادرستی از دهانتان بیرون بیاید! با وجود این که ترجیح میدهید ساکت بمانید، اما وقتی شروع به حرف زدن کنید دیگر نمی توانید ساکت شوید! برای همین هم اکنون بهتر است بجای زیاد حرف زدن، جانب احتیاط را نگاه داشته و خیلی کم حرف بزنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: ظاهراً شما پول کافی برای خریدن چیزی که دوستش دارید و عشق کافی برای راضی کردن دل تان ندارید! اما هم اکنون دراین شرایط نااراحت کننده درس و اندرز مهمی نهفته است. شما دارید یاد می گیرید که میتوانید با کمتر از این هم کاملا راضی و خشنود باشید. همین همین حالا محدودیت‌هایي که خودتان برای خود ایجاد کرده اید را شکسته و سعی کنید که به سادگی نگرش خودرا تغییر دهید.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: امروز وقتی که ماه در نشانه شما به بهرام می‌پیوندد، شما زیاد شاد نخواهید بود. بااین حال توانایی مقاومت کردن دراین شرایط دشوار می تواند هدیه اي در داخل کاغذ کادویی عجیب باشد! حتی اگر این هدیه چیزی نیست که شما میخواستید، تا موقعی که بصیرت لازم برای آزاد شدن از این نارضایتی تازه رابه دست نیاورده‌اید، این کاغد کادو که محتویات درونش را می‌پوشاند را کنار زده و ازش استفاده کنید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: با وجود این که ماه در دوازدهمین خانه تان یعنی خانه “رویاها” به بهرام محدود کننده ملحق می شود، دیدن نتیجه مثبت از عشق ورزی‌هایتان برای شما تبدیل به چالش شده است خوشبختانه ماه با اورانوس غیرعادی دریک امتداد قرار می گیرد و انتظار میرود به همان گونه که این شرایط ادامه پیدا میکند، شما نیز به طرز خوشایندی حيرت زده بشوید! یادتان باشد اگر به خودتان اجازه بدهید که در افکار منفی غوطه ور شوید، پتانسیل‌هاي بالا و عالیتان هیچ گاه امکان ظهور پیدا نخواهند کرد.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: امروز شما باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید!! برای این که دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی بهتان سخت گیری می کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما این جا موثر واقع خواهد شد و آنهم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژی تان است و این شما را از اعتراض‌هایي که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما رابه راه حل مشکل نزدیک تر نمیکند.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما امسال خیلی تلاش کرده اید که موقعیت خودرا از نظر حرفه‌اي بالاتر ببرید. با وجود این امروز از این همه ی کار سخت خسته شده‌اید. به احساسات خود خیلی توجه کنید، چرا که شما اصلا از ناامیدی و یاس که در حال رشد کردن و بزرگ شدن است آگاه نیستید. این ناامیدی در آخر راه می تواند مشکلتان خیلی زیادی رابه وجود آورد. مخفی کردن ناامیدی تان شاید برای مدت کوتاهی جواب بدهد، اما در دراز مدت ممکن است باعث خشم و عقده‌هاي فروخورده و یا حتی ناراحتی‌هاي عاطفی شود. سهیم کردن یک دوست در احساسات‌تان بهتان کمک می کند تا فشاری که روی خود احساس میکنید را کم کنید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: اگر شما آرزوهای بلند پروازانه‌اي برای آینده خود دارید، امروز در حالی‌که برنامه هاي بزرگتان نقش بر آب میشوند، اعتماد به نفستان نیز متزلزل می شود. اما یادتان باشد که پایان هر شب سیه سفید است! شما طبق معمول خیلی تمایل ندارید مسیر خودرا خیلی سریع عوض کنید و همین کمکتان می کند تفاوت بین شادی و ناراحتی را خوب درک کنید. از زمانیکه امکان وارد کردن پروژه‌هاي جدید و ایده‌هاي بهتر رابه زندگی تان ایجاد کنید، از بین بردن تعلقات و وابستگی ها به برنامه‌هاي قبلی تان می تواند برای شما کاری روح افزا و نشاط آور باشد.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: اگر در زندگی کاری و یا زندگی شخصی خود نیازمند کمک دیگران هستید و اگر امروز کسی از این تقاضای شما استقبال نکند، ممکن است با موقعیت ناراحت کننده و نامطبوعی روبه‌رو شوید. خوشبختانه شما فرشته نجاتی دارید که میتواند نجاتتان بدهد!! اجازه ندهید یاس و ناامیدی چشم تان رابه روی خبر های خوبی که این اطراف کمین کرده‌اند ببندد!!

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: در فکر و خیال بودن بدین معنی نیست که شما در رویا و خیالات خود غرق شده‌اید، اما حالا به اندازه کافی وسوسه تان میکند! وقتی مدام جلوی پایتان سنگ انداخته میشود، حفظ کردن نگرش‌هاي مثبت کار دشواری است. حتی ممکن است فکر کنید برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت میکنند و بر ضدتان هستند باید سخت تر کار کنید. با همه ی این احوال اگر اجازه ندهید جواب‌هاي منفی حرکتتان را کندتر کند و اگر تمام حواس خودرا روی نگرش نهایی تان متمرکز کنید، هر چیزی امکانپذیر می شود.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت