فال روزانه سه شنبه 24 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه سه شنبه 24 بهمن ماه 96

فال روزانه سه شنبه 24 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: امروز احساس می کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و میخواهید انرژی اضافی خودرا تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می شود ودر عین حال وظایفی كه قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدهند. بجای این که سعی کنید حق رابه جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید؛ آرام بگیرید و از درگیر شدن دریک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: با وجوداینکه می دانید امروز باید کاری انجام دهید اما احتمالا به درستی نمی دانید که آن کار دقیقا چیست. ممکن است امروز تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آنرا دوباره بدست بیاورید. بجای این که سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید انها بشما نشان دهند که در دنیا چه کار باید بکنید. هم اکنون مسئله این نیست که آیا اهداف جدیدتان تحقق مییابند یا نه! فقط اجازه دهید انها زندگی تان رابه روش خودشان بسازند.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما اغلب اجازه می دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی اینکار می تواند شما رابه دردسر بیندازد. فکر و گمان می تواند مفید و سازنده باشد اما امروز آن ها ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند. تفاوت‌هایي که با دیگران دارید را تقویت کنید ودر پی این نباشید که خودرا همرنگ جماعت کنید. خوشبختانه امیدها و آرزوهایی که برای آینده‌اي روشن تر دارید برای دیگران انگیزه‌اي می شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند. از طرف دیگر باعث می شود که شما خودرا باور کنید و اعتماد به نفس تان افزایش یابد.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: ممکن است بر این باور باشید که تمام عادات احساسی قابل تغییر هستند مخصوصا اگر شما مایل باشید که در ذهن خود خیال کنید که در موقعیت کنونی به نتیجه و هدف خود رسیده‌اید بدون این که واقعا در واقعیت به آن دست پیدا کرده باشید. متاسفانه درآینده ممکن است تبدیل به آدم پول دوستی شوید و اگر کسی راه شما را برای رسیدن به منافع مالی سد کرد عصبی و پریشان شوید. به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید؛ مهم نیست در آینده چه پیش می آید!

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: احتمالا امروز قادر نیستید دیگران رابه روشنی و به وضوح ببینید به خاطر این که شما به جهان با عینک خوش بینی می‌نگرید. اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از انها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر میکنید. برای دفاع از باورهای خود با این شدت با دیگران نجنگید. چند روز صبر کنید تا ببینید آیا نظرات تان تغییر میکنند یا فقط اوضاع را برای شما پیچیده تر میکنند!

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: امروز برایتان آسان نیست که انرژی خود رابه حرکت وادارید چرا که اتصال خورشید- نپتون امروز در نشان شما ودر ششمین خانه از “کار” شما دیده میشود. حتی باوجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی میشود. اما همین حالا زمان این نیست که انگیزه‌هاي خودرا زیر سئوال ببرید. با وجوداینکه فکر میکنید که می توانید بازهم صبر کنید؛ هم اکنون یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست!!

 

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: امروز بازگشت ماه به نشان شما یادآور این است که شما باید از نظر احساسی با منابعی که باعث الهام و وحی در شما میشوند در تماس باشید. حتی اگر شما درباره عشق و عاشقی بسیار آرمانی فکر میکنید ودر گذشته ناامیدی‌ها و شکست‌هایي را هم تجربه کرده اید؛ اما رعايت كردن راستی و درستی هنوز هم باید برای تان مهم باشد. تلاشی که در جهت راستی و صداقت باشد بسیار باارزش است.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: شما ممکن است تحت تاثیر جادویی باشید که به روزهای کودکی تان مربوط میشود. متاسفانه سخت است که بگوییم کدام یک از خاطرات واقعی است و کدام یک از ضمیر ناخودآگاه شما سر بیرون آورده است. اگر بخواهید امروز نقش یک کاراگاه را بازی کنید می تواند بشما کمک کند تا به حقیقت ماجرا پی ببرید ودر نهایت می‌فهمید که احساسات تان بسیار آسان تر از همیشه تحت نظارت تان درخواهند آمد.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: اگر امروز در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر میتوانید کارکنید؛ تا آنجایی که می بینید تمام کارهایتان را زودتر از انچه انتظار داشتید به اتمام رسانده‌اید. قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده اید. قبل از این که شروع بکار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه ی جوانب کار را درنظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز برای گرفتن یک تصمیم مهم درباره مسائل مالی اصول اساسی و ضروری را در اختیار ندارید اما توجه داشته باشید که پنجره‌اي که برای فرصت هاي جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند روز میتواند باز بماند و دیگر منتظر شما نخواهد ماند. بسیار سخت است که بسرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان را هم سخت و دشوار می کند. نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت. درضمن تا زمانی که احساس خاطرجمعی نکرده‌اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگی تان خودداری کنید!

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: امروز همچنانکه نپتون رویایی با خورشید الهام بخش در نشان “مبتکر و مخترع” شما اتصال پیدا می کنند شما منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت میکنید. اگر همان‌ گونه روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. خوشبختانه اعمال قهرمانانه مریخ برای رهایی شما بدردتان خواهد خورد. اگرهم انرژی فیزیکی شما سخت باهم هماهنگ میشود ولی تمرین‌هاي پرانرژی شما امروز تفاوت شما رابا دیگر انسان‌هاي روی زمین رابه سایرین نشان خواهد داد.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: سیاره حاکم شما نپتون کمک پرانرژی از اتصال با خورشید دریافت می کند و از زمانی که این اتفاق در دوازدهمین خانه از اسرار شما می‌افتد مي تواند اسرار پشت پرده را آشکار کند. دیگران شاید این اتفاق جادویی را درذهن شما درک نکنند. از این نترسید که رویاها و تصورات تان خودجوش هستند؛ خلاقیت و توانایی شما باعث می شود که به زودی همه ی آن ها صورت واقعیت بخود بگیرند.