فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه سه شنبه

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین فروردین ماه

احتمالا امروز می خواهید تا فرصت از دست نرفته به هدف بزنید، اما ممکن است قبل از این که به مقصودتان برسید از پا بیفتید. چند ساعت اول صبح را زیاد کار نکنید، برای این که ممکن است همین چند ساعت انرژی تان تحلیل رود. بهترین کار این است که آهسته و پیوسته حرکت کنید، حتی اگر بازهم خسته شدید، تا بعد از ظهر احتمالاً موج تازه‌اي از انرژی وارد زندگی تان میشود.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

هم اکنون که شما احساس خیلی خوبی دارید، حتی اگر حرکتی رو به جلو نداشته باشید، بازهم قادر نخواهید بود دست از کار کردن بردارید. تلاش‌هاي شما برای این که دیگران را سر جای خود نگه دارید دیگر مثمرثمر واقع نخواهد شد. درنهایت همه ی انسان هامیخواهند چیزهای جدید را تجربه کنند، پس مانع پیشرفت خود و دیگران نشوید.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما فکر میکنید که دیگر وقتی برایتان باقی نمانده است، اما هنوز کارهای خیلی زیادی دارید که انجام نداده‌اید. اما این قضیه در مورد کارهایی که تمام کرده اید صدق نمیکند، بلکه در مورد کارهایی است که تازه شروع کرده اید و یا قرار است انجامشان دهید. از نگاه کردن به گذشته بپرهیزید؛ شما همین حالا نمیتوانید گذشته را تغییر دهید. در عوض به دور و بر خود و زمان حال توجه کنید. از همین امروز کار شما شروع میشود.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز صبح قدرت تخیل شما خیلی قوی می شود و باید سعی کنید با مهارت تمام آنرا تعقیب کنید. پس عجله کنید، برای این که این قدرت‌هاي خلاقانه تا عصر که ماه وارد نشانه تان میشود دوام نخواهند آورد. خوشبختانه اگر شما نتوانید هر کاری را همین حالا به اتمام برسانید، فردا فرصت دیگری خواهید داشت.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما امروز خیلی عجیب شده‌اید! هرچقدر کمه روز جلو می رود شما کمتر به دنبال تفریح و لذت بردن میروید. امروز شاید ابتدا خیلی فعال و پرانرژی ظاهر شوید، اما بهتر است کمی‌از فعالیت‌تان کم کنید، بدین گونه میتوانید بخشی از انرژی تان را برای وقتی که میخواهید تفریح کنید ذخیره نمایید.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما طبق معمولً تنها کسی هستید که که از افراد دیگر پشتیبانی می کنید و وقتی انها از انجام دادن مسئولیت‌هایشان اجتناب می کنند ازشان حمایت می کنید. اما امروز آن گونه نیستید. اجازه ندهید افراد دیگر به احساسات تان بی توجهی کنند. شما دوست دارید هر چیزی که در معرض تان هست را درست کنید، اما این بدین معنی نیست که همیشه نقش سیندرلای حاضر به خدمت را بازی میکنید.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین مهرماه

شما نمی توانید خیلی آسان از کنار اتفاقات مهمی ‌که پیرامونتان رخ داده بی تفاوت گذشته و انها را فراموش کنید. حتی اگر دوست نداشته باشید، دیگران این نگرش شما را تحسین کرده و می خواهند نقش مهم رهبری رابه شما بدهند. حتی اگر نمی دانید چه کاری باید بکنید، سعی نکنید از این مسئولیت شانه خالی کنید. وقتی که زمان نشان دادن شایستگی فرا رسید، توانایی کافی رابه دست خواهید آورد.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز آخرین روزی است که عطارد در نشانه شما حضور دارد، بنابر این قبل از این که خواسته‌هایتان در محل کار را سرکوب کنید، حمله شدیدی از آدرنالین را حس خواهید کرد. قبلا اتفاقات زیادی رخ داده بودو حالا شما اصلاً وقتی برای اتلاف کردن ندارید. تا جاییکه می توانید پر جنب و جوش باشید؛ بعداً برای استراحت و خیال پردازی کردن وقت خواهید داشت.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین آذر ماه

شما امروز می توانید به درستی دیوارهایی که افراد دیگر دور خودشان کشیده‌اند را ببینید و آن ها هرقدر که بیشتر این موضوع را انکار میکنند، صحت آن برایشان روشن تر می شود. لازم است که نسبت به اهدافتان هوشیارتر باشید، برای این که ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید. هم اکنون بهتر است که با احتیاط و آرام قدم بردارید. اگر یک قدم به جلو بردارید بهتر از این است که یکدفعه و خیلی زود به جلو خیز بردارید!!

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شاید کمی‌ خشمگین بشوید، برای این که اوضاع در حال تغییر کردن است و شما نمیتوانید تا موقعی که این تغییرات در دسترستان است آن ها رابه چنگ آورید. اگر یک نفر ازتان حمایت کند یا حتی عاشقتان باشد، تنبلی و سستی‌هاي شما گل میکند! بجای این که سعی کنید اوضاع را همینطوری ثابت نگه دارید، از توقعات گذشته خود دست برداشته و بعد ببینید چه اتفاقی برایتان می‌افتد.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز بجای این که در تمام روز به افراد دیگر خدمت کنید، بیشتر به خودتان توجه کنید. متاسفانه این نظریه ‘همه ی چیز می‌گذرد!’ زیاد دوام نخواهد داشت و اتفاقاتی رخ میدهد که نیاز به توجه شما دارد. اول از وقت‌هاي اضافی خود نهایت لذت را ببرید و بعد به سراغ کارهای مهم تر بروید.

فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین ماه اسفند

ابتدا شما به کارهایی که باید در خانه انجام دهید فکر میکنید. اما افکار شما در معرض اتهام قرار می گیرد و شما مجبورید به انها بهاء بدهید. قبل از این که بتوانید شرایط و موقعیت‌ها را تغییر دهید، راه حل جدیدی دریافت خواهید کرد که شما را برای قدم بعدی‌تان آماده می‌گرداند. آرام حرکت کردن عاقلانه است، برای این که اینروزها کمکتان میکند به هدفتان برسید.

 

جدیدترین مطالب سایت